fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

PS: Piotr Pyrdoł trafi do Legii

źródło: przegladsportowy.pl

Przegląd Sportowy poinformował, że od nowego sezonu piłkarzem Legii ma zostać Piotr Pyrdoł. 20-latek występuje na pozycji skrzydłowego w ŁKS Łódź. Klub ze stolicy będzie musiał zapłacić jedynie ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika (ok. 70 tys. zł), ponieważ w czerwcu Pyrdołowi kończy się umowa z łódzkim klubem. O piłkarza starali się także Jagiellonia Białystok i Wisła Płock.

W obecnym sezonie Pyrdoł ma na swoim koncie 12 występów (10 Ekstraklasa, 2 Puchar Polski) i 2 bramki (1 Ekstraklasa, 1 Puchar Polski).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Jasio - 02.01.2020 / 18:08, *.edu.pl

@MP.J(L): Ta. Jak nastukał bramek w Ruchu (na wypożyczeniu) to każdy wiedział. Chodzi o moment gdy Legia podpisywała z nim kontrakt, a ten kopał w III lidze. Wtedy pewności nikt nie miał.

odpowiedz
Jasio - 02.01.2020 / 18:04, *.edu.pl

Hejtuję Loczka, bo kupuje młodych polaków! Panie prezesie, a gdzie podstarzałe gwiazdy z zachodu?!!! Młodymi mistrzostwa się nie zdobędzie! Loczek kup chociaż Igora Angulo, albo odejdź1!!

odpowiedz
dejne3 - 02.01.2020 / 10:07, *.plus.pl

@tomiacab: A kogo mają kupić dot ej marnej ligi ,z zagranicy tylko takiego co się nie łapie za polskie e klapy od razu jeśli chodzi o Legię cena w górę idzie.Bardzo dobrze ze tak młodego kupują.Czasy kiedy grali Luboraz Vadis Nikołaj Primo nie wrócą raz brak kasy i Legia nie łapie się co najmniej do Ligi Europy

odpowiedz
Rozbawiony - 02.01.2020 / 09:35, *.t-mobile.pl

@Zuzka: podobno z gustami się nie polemizuje. Można lubić discopolo ,można rocka albo muzykę operowa.Tylko nie wypada się przyznawać do braku dobrego smaku bo to obciach.....

odpowiedz
tomiacab - 02.01.2020 / 09:27, *.centertel.pl

Powstaje pytanie, kogo ma ten młodzieżowiec zastapić? Karbownika, czy Majeckiego.

odpowiedz
tomiacab - 02.01.2020 / 09:27, *.centertel.pl

@pol: nie kupuja młodych - żle, kupują mlodych - też żle.

odpowiedz
Agra - 02.01.2020 / 01:42, *.comcast.net

Wspomoze rezerwy.

odpowiedz
Yorick - 01.01.2020 / 21:30, *.orange.pl

@arek:
Są powszechnie dostepne na transfermarkt.
Pyrdoł 20 lat, 505 minut w lidze, 1 gol i 2 asysty. 500 min. na gola i 250 na asystę.
Płacheta 21 lat, 1650 minut w lidze, 2 gole i 3 asysty. Ponad 800 min. na gola i ponad 500 na asystę.
Case closed.

odpowiedz
pol - 01.01.2020 / 17:20, *.chello.pl

Ależ wzmocnienie.
Loczek + pinokio................niedojdy

odpowiedz
Zuzka - 01.01.2020 / 11:57, *.chello.pl

@aaa: mi tez sie podoba, ktos ma trochę wyobraźni to go trzeba zdeptac od razu, wiadomo

odpowiedz
MP.J(L) - 01.01.2020 / 11:05, *.plus.pl

@RAFAL: pomijając sprawę Pyrdoła (bo jest lub będzie on "inwestycją") - ja wiedziałem że Niezgoda będzie bardzo dobrym napastnikiem u nas bo dobrze sobie radził w Wiśle Puławy oraz w Ruchu Chorzów.Ma typowy instynkt strzelecki.Tak samo prawie wszyscy krytykowali A. Malarza,bo to kolega Żewłaka a ja widziałem Jego genialne mecze w GKS Bełchatów...a potem Arek wybronił nam wiele meczów.

odpowiedz
lhm - 01.01.2020 / 04:45, *.vectranet.pl

@Mowie jak bylo:
A mi się podoba :) Fajne te scenki rodzajowe z życia Legii. Wystarczy mieć trochę wyobraźni. Chętnie poczytam więcej. A do krytykantów mam cytat, może wiecie skąd...
"jesteście wierszem idioty odbitym na powielaczu"

odpowiedz
arek - 31.12.2019 / 23:22, *.chello.pl

@Yorick:
przypomnij proszę te statystyki bo... chyba pier... nie wiesz o czym

odpowiedz
tomiacab - 31.12.2019 / 19:51, *.orange.pl

@Pawel: a to ktoś naszym młodym obiecał, że bez względu na ich rozwój, mają zagwarantowany pierwszy skład w przyszłości? To, że ktoś jest w młodzieżowej drużynie Legii, to już nie musi wywalczyć sobie w niej miejsca, tylko należy mu się "z urzędu"?

odpowiedz
Bubu - 31.12.2019 / 18:48, *.vectranet.pl

@m57: dzisiaj tak

odpowiedz
m57 - 31.12.2019 / 18:40, *.chello.pl

@Mr T: to banany mają jaja?

odpowiedz
Mr T - 31.12.2019 / 16:23, *.mm.pl

A Yaya Banana jest blisko Lechii ;) Pisze to tylko ze względu na fanów tego zawodnika.

odpowiedz
Szymon - 31.12.2019 / 12:40, *.t-mobile.pl

@Pawel: wiedzę że mam do czynienia ze stałym bywalcem takich imprez. Liczy się doświadczenie nygusie, nie.....

odpowiedz
Yorick - 31.12.2019 / 12:34, *.orange.pl

@lagerta:
Oj już nie Pyrdoł ;)

odpowiedz
chewere - 31.12.2019 / 12:21, *.chello.pl

@Mowie jak bylo: Co za gówno. Powinieneś dostać w łeb od starego za marnowanie czasu. Pozmywałbyś zamiast tego, paznokcie obciął, buty wypastował - cokolwiek.

odpowiedz
lagerta - 31.12.2019 / 09:26, *.centertel.pl

@Yorick: każdy mierzy swoja miarą. Możesz powstać

odpowiedz
RAFAL - 31.12.2019 / 04:35, *.orange.pl

Bracia nie przeżywajmy tak tym Piotrem Pyrdoł co ma trafić do Legii Warszawa. Jarosława Niezgodę każdy krytykował na samym początku i podejrzewam, że żaden z Nas nie sądził, że będzie tak ważnym Piłkarzem Legii Warszawa. Dajmy temu dwudziestolatkowi spokój. Tym bardziej, że przychodzi do Nas prawie za darmo. Jak się Chłopak sprawdzi przy Łazienkowskiej 3 to dobrze a jak nie to pójdzie na wypożyczenie lub zostanie sprzedany i ten ekwiwalent za wyszkolenie Piłkarza Nam się zwróci.

odpowiedz
Yorick - 30.12.2019 / 23:47, *.orange.pl

Biorąc pod uwagę powszechne tu podniecanie się "jeźdzcem bez głowy i bez liczb" Płachetą, to przed Pyrdołem, który jest młodszy, tańszy i ma lepsze statsy, forumowicze powinni tutaj chyba paść na kolana.

odpowiedz
eLo - 30.12.2019 / 19:18, *.chello.pl

@kocur albo ogór: sp..dalaj idioto

odpowiedz
r - 30.12.2019 / 17:16, *.247.107

@Chcemy kocura a nie ogóra: NIE

odpowiedz
Rozsądek - 30.12.2019 / 16:52, *.proneteus.pl

No ludzie. Kupiony za czapkę gruszek. Wypali super. Nie wypali to wypożyczenie albo sprzedaż i tyle. On ma 20 lat nie będzie siedział na siłę na ławie bo ma kontrakt życia. To nie Obradovic.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 30.12.2019 / 16:44, *.play-internet.pl

@Hehe:

Bo z byle gów.a trzeba się śmiać? Załóż majty typie i nie biegaj z dyndającym siusiaczkiem

odpowiedz
Hg - 30.12.2019 / 16:42, *.chello.pl

@Mowie jak bylo: idioto dlaczego odpisujesz jako inne osoby ?

odpowiedz
Trzeźwe rozeznanie szybkie oko - 30.12.2019 / 16:24, *.chello.pl

@Pawel: ten to z tych ktorym trudno dogodzić

odpowiedz
oLaf - 30.12.2019 / 15:29, *.vectranet.pl

@Szymon: racja, pieniądze żadne, a może coś z tego będzie + ograny w ekstraklapie.

odpowiedz
Pawel - 30.12.2019 / 15:19, *.vectranet.pl

@Szymon: tylko ci euraski w głowie. Załóż rurki i obcisla koszulkę idź na plac trzech krzyży to też może skapnie ci kilka euraskow. Podniecasz się tymi euraskami jak by były twoje a nie szopena. Zacznij żyć swoim zyciem

odpowiedz
Pawel - 30.12.2019 / 15:10, *.vectranet.pl

Trochę to cienkie że zamiast chłopaka, akademii ściągamy młodzieżowa z innej drużyny. Co za wspaniala motywacja dla naszych młodych zawodników. To chyba nie o to chodziło w przepisie o mlodziezowcu.

odpowiedz
Zgred - 30.12.2019 / 14:41, *.02.net

@Mowie jak bylo: ten profesor Lesniodorski chyba postawił ci pałe na koniec snu

odpowiedz
tomiacab - 30.12.2019 / 13:35, *.play-internet.pl

@Syjon85 : bardzo dobry ruch, prawie za darmo, chłopak mną swój wiek ma już doświadczenie w ekstraklasie

odpowiedz
mG - 30.12.2019 / 12:11, *.101.17

@Syjon85 : Mam takie samo zdanie .

odpowiedz
ajg - 30.12.2019 / 11:53, *.chello.pl

@Mowie jak bylo: Jak to dobrze,że już niedługo wracasz do szkoły i nie będziesz miał tyle czasu na pisanie głupot! Ani to dowcipne ani śmieszne ,straciłem czas na przeczytanie bzdur....

odpowiedz
Syjon85 - 30.12.2019 / 11:00, *.plus.pl

Każdy transfer młodego, polskiego piłkarza na starcie ma moje poparcie

odpowiedz
Hehe - 30.12.2019 / 10:51, *.chello.pl

@Bamber 140 KG: bo tak mi sie podoba

odpowiedz
Peter - 30.12.2019 / 10:33, *.vectranet.pl

Dobrze, niech kupują młodych Polaków. Pieniądze śmieszne a być może będzie z niego pożytek.

odpowiedz
Peter - 30.12.2019 / 10:32, *.vectranet.pl

@Mowie jak bylo: Nie wiem co brałeś ale jak też chcę! :-D Nie, no, żartuję. Śmieszne, śmieszne ;-)

odpowiedz
Hehe - 30.12.2019 / 09:59, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: wylyzuj gumkę w majtach typie

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 30.12.2019 / 09:59, *.chello.pl

@Mowie jak bylo: Strasburger to przy tobie król dowcipu

odpowiedz
Szmu(L)ki - 30.12.2019 / 09:46, *.160.18

@Mowie jak bylo: i jak ten komentarz typie ma się do treści tego tekstu o podpisaniu młodego zawodnika?

odpowiedz
Mowie jak bylo - 30.12.2019 / 09:38, *.chello.pl

Sniły mi sie pierwsze zajecia w Akademii. Profesor Leśnodorski prowadził zajecia inauguracyjne. Już wtedy zablysnac musiał nasz Szopen. Że on to to, że on to tamto, że w stanach się kształcił i że wie wszystko najlepiej. Szopen do tablicy, napisz Akademia Piłkarska Legii Warszawa. A szopen kreda pisze legia trejningncenter. Nie wyjdziesz stad poki nie napiszesz poprawnie wściekł sie w koncu profesor Leśnodorski. Szopen napisal wreszcie Legia trejningcenter. Profesor pochwalił go za progres. Dobrze, w końcu z dużej, ale to jeszcze nie to, kombinuj dalej. Tymczasem na korytarzu roznosily sie smiechy z kibelka, slychac bylo Jędze, Stolara, Nodzia i Wieteskę. Na czatach stał Remy. Korytarzem przechodzili zachorski i kucharski.radziu wbij do nich jakby to byl wygrany mecz, zbij piątki i dowiedz sie z czego sie śmieją. Radzio wraca. Pytałem ale nie wie. A kogo pytałeś? Remiego.
W podziemiach Akademi bylo specjalne pomieszczenie. Wstęp mieli tam nieliczni. Byla to ciemna sala. Pod sufitem wisieli podwieszenie za rece i nogi klimczak z rutkowskim, a pod nimi Kuba Jelenski prowadzil pogram antyłach emitowany w dark internecie, gdzie za pomoca tortur i pytań wyciagal tajniki sukcesow transferowych klubiku z krainy kwitnacej bulwy.
Dzien zblizal sie ku koncowi a Jedrzejczyk, dalej opowiadal w kiblu kawaly, a wszyscy sie śmiali, byli juz tam wszyscy piłkarze
, kto nie znal polskiego tak jak Remy, wlaczal tlumacza google. Na koniec Jedzą mówi tak. A teraz opowiem wam prawdziwą anegdotke. Ja jestem z Dębicy. Bylem na sprawie i sędzina mnie pyta tak: panie Arturze jak to jest mozliwe ze we wszystkich okolicznych wioskach ma Pan dzieci? I wiecie co jej powiedzialem? :D że mam rower haha

odpowiedz
Kle - 30.12.2019 / 09:31, *.centertel.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: tam się wyróżnia i to mocno, ale może być równie dobrze jak z Gwilią i Novikovasem, szanse są na kocura, lecz może zmienić się w ogóra

odpowiedz
Hehe - 30.12.2019 / 09:03, *.chello.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: ja nie nam pojęcia to Ci nie powiem, ale ciekawe

odpowiedz
Dj - 30.12.2019 / 08:53, *.128.36

Wypozycza go gdzies zaraz albo Legia2.
Ciekawe co sie dzieje z Muzykiem, kazdy marudzi ze sprzedadza Majeckiego,a przeciez Muzyk byl gwiazda w Grudziadzu i jego wzieli na zastepstwo Majeckiego

odpowiedz
M. - 30.12.2019 / 07:52, *.tpnet.pl

Kopie komentarzy z Legia.net i Legionisci.com. Będzie dobrze.

odpowiedz
Zdzicho - 30.12.2019 / 06:38, *.tpnet.pl

@geds: taka to chora liga ze bedzie gral z urzedu bo to opcja na wypadek dprzedazy majeckiego i lub karbownika ktorych dluzej niz do konca tego sezonu raczej nie utrzymamy

odpowiedz
Znawca - 29.12.2019 / 23:39, *.plus.pl

Ogórasek jak się patrzy, rasowy korniszon.

odpowiedz
Szymon - 29.12.2019 / 23:32, *.chello.pl

@geds: właśnie napisałem jak odpali. Wielu w Legii się wyłożyło więc zobaczymy co z tego wyjdzie

odpowiedz
geds - 29.12.2019 / 22:40, *.centertel.pl

@Szymon:
żeby zarobić na nim euraski to musi się najperw łapać do jedenastki,

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 29.12.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

@Juri: Zobaczymy kto pojedzie z młodych na obóz.

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 29.12.2019 / 22:08, *.tpnet.pl

Fajnie większe pieniądze Legia płaci za kary nałożone przez KL :)

odpowiedz
Juri - 29.12.2019 / 21:33, *.tpnet.pl

Orlikowi dać szansę.

odpowiedz
kocur albo ogór - 29.12.2019 / 21:21, *.chello.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: TAK

odpowiedz
Zborek - 29.12.2019 / 21:06, *.chello.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: tak

odpowiedz
Szymon - 29.12.2019 / 21:03, *.chello.pl

To się nazywa zrobić biznes. Za czapkę gruszek wyciągnąć młodego kopacz z eklapy. A jak wypali..... to będzie parę eurasków. Pożyjemy zobaczymy

odpowiedz
jawor100 - 29.12.2019 / 20:43, *.centertel.pl

Szybki,odważny,niezły technicznie,ma 20 lat,mogą być z niego ludzie ale to czy tak będzie zależy już od niego

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 29.12.2019 / 20:40, *.chello.pl

Kocur czy ogór? Proszę o opinie znawców.

odpowiedz