Milan Milovanović - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Milovanovicia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Milan Milovanović zaliczył swoje trzecie double-double w siódmym ligowym występie. Tym razem podopieczny Tane Spaseva zdobył 10 punktów oraz zebrał 16 piłek w wygranym spotkaniu ze Startem Lublin. Serb pracował na swój dorobek przez niespełna 29 minut. W tym czasie trafił 2 rzuty z gry na 3 próby. Ponadto wykazał się skutecznością na poziomie 60% z linii osobistych.

Jednocześnie zebranych 16 piłek (z czego 13 w obronie) okazało się rekordem zawodnika w dotychczasowych występach w PLK.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.