fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Koszykówka

Tańsze bilety na mecz Legii ze Stalą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pierwsze spotkanie koszykarskiej Legii w roku 2020 rozegrane zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 ze Stalą Ostrów Wielkopolski w hali Koło. Na ten mecz obowiązują promocyjne ceny wejściówek - za bilet na dowolnej trybunie (oprócz VIP) zapłacicie jedynie 10 złotych. Sprzedaż prowadzona jest tutaj, a w dniu meczu nabycie wejściówek będzie możliwe w kasie przy wejściu do hali przy ulicy Obozowej 60 od godziny 13:30. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące.

Fani Legii na tym meczu prowadzić będą sprzedaż dziecięcych szalików - "Młodzi Legioniści. Od małego na całego". Cena: 35 zł.

Termin meczu: sobota, 4 stycznia 2019 roku, g.15:00
Adres hali: ul. Obozowa 60 (Hala Koło)
Ceny biletów: 10 zł (wszystkie sektory oprócz strefy VIP)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 04.01.2020 / 16:11, *.com.pl

@Książę Nocy: Śmigaj do niego z prezentem i nie zapomnij paść przy tym na kolana. Rabie jeden.

odpowiedz
???? - 04.01.2020 / 15:08, *.com.pl

Ciekawe, czy wygrają, czy znowu będę wciry ?

odpowiedz
Kibic (L) - 04.01.2020 / 15:07, *.com.pl

@Wiktor Wektor: No cóż. NADGORLIWOŚĆ to gorsze niż choroba.

odpowiedz
Senior - 04.01.2020 / 15:03, *.com.pl

@Książę Nocy: A MUSZĄ pisać ?

odpowiedz
@ - 03.01.2020 / 22:11, *.orange.pl

@KAMIL: bo młyn jest na B, a tam biletów nie można aktualnie dostać :) Ale zawsze można kupić na sąsiedni. W systemie zostało już tylko 220 biletów z 1200, zatem schodzą całkiem dobrze. Kupujcie, póki są

odpowiedz
KAMIL - 02.01.2020 / 19:47, *.com.pl

Na razie na sektor C nikt biletów nie kupuję , nakręcajcie znajomych i wszyscy na Koło ! Sobota 15:00 każdy po meczu spokojnie wróci do domu i wieczorem sobie ruszy w miasto na imprezy itd. !!

odpowiedz
Łoooj niee - 02.01.2020 / 16:29, *.chello.pl

@Sputnik 44: no ale ja jestem niegrzeczny synku

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.01.2020 / 16:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Łoooj niee: nawet Karczewski dla idei nie pracował. Nie zajmuj się nieswoimi pieniędzmi bo to niegrzeczne...

odpowiedz
Łoooj niee - 02.01.2020 / 15:36, *.chello.pl

Kobiety i pieniądze, decyzje nimi motywowane to przyczyny porażek zyciowych, wybor Usa przez Jaroslawa to przyklad. Citko - pieniądze, dziewczyna - Amerrryka...
Tak to my Jarosław Polski nie zbudujem

odpowiedz
Solo jest pijany - 02.01.2020 / 14:31, *.vectranet.pl

@Solo: skończ pisać głupoty

@jacek: sektor C, ale obowiązuje zasada z Żylety, to co na bilecie to na bilecie, a robisz co chcesz

odpowiedz
Solo - 02.01.2020 / 14:28, *.play-internet.pl

@jacek: na koszu nie ma już młyna

odpowiedz
Książę Nocy - 02.01.2020 / 14:25, *.inetia.pl

Mioduski miał wczoraj urodziny, a Wy nic nie piszecie? ;(

odpowiedz
Ddj - 02.01.2020 / 14:01, *.as13285.net

@I tak powiem, ze polowe.... :

Nibt 20 zl ale troche jednak nie fair dla niektorych.

odpowiedz
p10 - 02.01.2020 / 13:53, *.centertel.pl

@jacek: sektor C

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 02.01.2020 / 13:00, *.chello.pl

@Wiktor Wektor: ojeej to straszne zglos reklamacje i zaloz sprawe

odpowiedz
Wiktor Wektor - 02.01.2020 / 12:32, *.exatel.pl

To jest trochę nie fair. Ja kupiłem bilet na ten mecz 23 grudnia płacąc 30 PLN, a teraz można kupić za 1/3 ceny.

odpowiedz
rr - 02.01.2020 / 11:51, *.28.106

@jacek: za koszem

odpowiedz
jacek - 02.01.2020 / 10:58, *.orange.pl

Na którym sektorze w hali Koło jest młyn?

odpowiedz