Fot. Legionisci.com
REKLAMA

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja

Życzymy Wam wszystkim rozpoczęcia roku z wysokiego ceeee, wzniesienia się ponad przeciętność i obrania kierunku na mistrzostwo, bo nic więcej nie ma znaczenia. Byście mieli ostatnią nadzieję, że jednak leci z nami pilot, nie lękali się i zamiast nucić pod nosem "jest super, jest super...", na pytanie "gdzie jest ta Legia?" mogli odpowiedzieć - "w Lidze Mistrzów!". Patrzcie nie tylko na to, co jest przed Wami, ale przede wszystkim na to, kto jest obok Was, bo liczy się tylko jasna strona życia, a Legia i tak jest mistrzem!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
eLo - 02.01.2020 / 16:32, *.chello.pl

Mordy, kto przedłuża??

odpowiedz
Elquatro - 02.01.2020 / 17:22, *.chello.pl

@eLo: podobno stefan w klapkach i w skarpecie 3 dobe na balecie leci

odpowiedz
Malolat - 02.01.2020 / 17:25, *.t-mobile.pl

@Elquatro: Do mnie dzwonil Pezet i pytal czy ja to ja? I czyja to chata?

odpowiedz
Paweł z Ursynowa - 02.01.2020 / 17:29, *.t-mobile.pl

@Malolat: ja jestem w domu i pije tequile z jimem beamem i gin więc daj mi sok

odpowiedz
KamiL - 02.01.2020 / 09:00, *.chello.pl

Jeszcze jeeden i jeeszcze raaaz!!

odpowiedz
Darek - 01.01.2020 / 22:52, *.t-ipconnect.de

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.Zdrowka dla wszystkich i do przodu po kolejne tytuły.

odpowiedz
Ginka - 01.01.2020 / 23:44, *.chello.pl

@Darek : proponuję doprecyzowanie: "Alleluja i do przodu..."

odpowiedz
syrenka - 01.01.2020 / 20:38, *.orange.pl

Szczęśliwego Nowego Roku 2020! Wszystkim nam mistrzostwa Polski!

odpowiedz
Ponton - 01.01.2020 / 20:25, *.chello.pl

Zdrowia Bracia !!

odpowiedz
Legia⚽️Cult And Friends Forever! - 01.01.2020 / 17:24, *.204.53

Happy⚽️New⚽️Year's!

odpowiedz
eLo - 01.01.2020 / 18:27, *.chello.pl

@Legia⚽️Cult And Friends Forever!: ten chyba dopiero z kolskiej wyszedł

odpowiedz
Legia⚽️Cult and... - 02.01.2020 / 23:38, *.217.203

@eLo: Nie z Sobieskiego

odpowiedz
Żuku - 01.01.2020 / 15:14, *.t-mobile.pl

Najlepszego Bracia!!!!!

odpowiedz
Hehe - 01.01.2020 / 13:22, *.chello.pl

Puchaar jest NASZ!!!! Jazdaaaaa, do boju, marsz Legia!!!! Warszawaaaaa!!

odpowiedz
Andrew LEGIA - 01.01.2020 / 13:11, *.175.89

Happy New Year. LEGIA

odpowiedz
Tomeczeek - 01.01.2020 / 11:54, *.chello.pl

Oleeee oleeeeee olee olaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
jackie - 01.01.2020 / 11:11, *.chello.pl

Samych szczęśliwych chwil!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 01.01.2020 / 10:50, *.174.42

Co za życzenia!!!

odpowiedz
idoL - 01.01.2020 / 02:34, *.vectranet.pl

cmokas

odpowiedz
Buc - 01.01.2020 / 02:10, *.orange.pl

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Legii Warszawa i jej kibiców!!! Jesteśmy najlepsi na świecie !!!

odpowiedz
Bamber 140 KG - 01.01.2020 / 01:28, *.plus.pl

Boguś Leśnogórski, wracaj do Legii KRULU ZŁOTY.

odpowiedz
Zgred - 01.01.2020 / 10:04, *.as43234.net

@Bamber 140 KG: nie ma tu dla niego miejsca.

odpowiedz
kos - 01.01.2020 / 13:19, *.tpnet.pl

@Zgred: Zgredzie łubudubu ,łubudubu łubudubu

odpowiedz
Mamut - 01.01.2020 / 00:34, *.t-mobile.pl

Szczęśliwego nowego roku wszystkim kibicom Legii Warszawa,ale też wszystkim kibicom innych drużyn

odpowiedz
(L)istek - 31.12.2019 / 23:30, *.play-internet.pl

Ja jeszcze życzę wytrwałości naszym żoną.
Puszczam 23:30 i już słysze jak mnie moja woła:)

odpowiedz
lhm - 01.01.2020 / 04:30, *.vectranet.pl

@(L)istek:
Litości! naszym ŻONOM!!!
A poza tym życzę mistrzostwa i gry w Lidze Mistrzów

odpowiedz
Gienek - 31.12.2019 / 21:57, *.play-internet.pl

Zdrowiaaa, bo ono najważniejsze!!!

odpowiedz
Miodulski niszczyciel Legii - 31.12.2019 / 21:21, *.chello.pl

Żeby szkodnik Miodulski opuścił w końcu w 2020 roku naszą Ukochaną Legiunię!
Hasło roku 2020: MIODULSKI MUSI ODEJŚĆ!

odpowiedz
zdegustowany - 01.01.2020 / 10:19, *.t-mobile.pl

@Miodulski niszczyciel Legii: dobrze byłoby, gdybyś chociaż znał nazwisko człowieka, którego atakujesz.

odpowiedz
Smakosz - 01.01.2020 / 12:48, *.t-mobile.pl

@zdegustowany: dobrze byłoby, gdybyś wiedział dlaczego "Miodulski". KMWTW

odpowiedz
zdegustowany - 01.01.2020 / 13:18, *.t-mobile.pl

@Smakosz: po co mam wiedzieć co wymyślają jacyś?

odpowiedz
eLo - 01.01.2020 / 13:30, *.chello.pl

@zdegustowany: gownoskroty ludzi zyjach w internecie... Na szczęście nie wiem kto to jest ten miodulski, i nie chce...

odpowiedz
Krzysiek - 31.12.2019 / 20:22, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego dla Legii Warszawa oraz jej kibiców w Polsce i na świecie.

odpowiedz
Pacho - 31.12.2019 / 20:15, *.chello.pl

Pomyślności!!!

odpowiedz
Legionista - 31.12.2019 / 20:12, *.chello.pl

Kibolskiego Legionisci!

odpowiedz
Jerz z Potoku - 31.12.2019 / 19:34, *.chello.pl

Noworoczne serdeczności dla Redakcji Legionisci.com oraz wszystkich wiernych - na dobre i złe - Kibiców i Sympatyków Legii Warszawa.
Ps.: w 2020 roku, mnie osobiście, zadowoli zdobycie Tytułu MP oraz awans do fazy gr. LE. Tylko tyle i aż tyle...

odpowiedz