REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Duma i Sława (207)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnim czasie kilka nowych legijnych graffiti wykonali legioniści z Woli, część prac powstała przy współpracy z UZL. UZaLeżnieni mają na swoim koncie także pierwszą własną pracę w roku 2020, a mianowicie wzorowane na legijej fladze graffiti "Duma i Sława".




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Rotua - 10.01.2020 / 09:48, *.2.58

Przy klawiaturze kazdy jest specem i robi wszystko lepiej. Dla mnie grafika jedna lepsza od drugiej tym bardziej ze na co dzien w wiekszosci ogladam bazgroly koszernych artystow. Pozdrawiam

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 09.01.2020 / 04:48, *.centertel.pl

Że popękany?
To jakas moda teraz jest, wygląda to kiepsko

odpowiedz
Legionista - 08.01.2020 / 12:43, *.chello.pl

Zero skilla w graffiti..
Wrzut: WOLA (3 rząd pierwsze od lewej) - i każdy cień litery w dół i bok. Podstawa plastyki.
Jak by światło nie świeciło nie dało by takiego cienia.

+ za działanie
- za wykonanie

odpowiedz
Do Legionista - 08.01.2020 / 15:47, *.orange.pl

@Legionista: dla Ciebie i tak za wysoko.

odpowiedz
Legionista - 09.01.2020 / 13:40, *.chello.pl

@Do Legionista:

mi płacą za projektowanie okładek na płyty, książek, plakatów... nawet dla naszego miasta robiłem projekty a zaczynałem właśnie od graffiti.
Niech ci będzie - dla mnie za wysoko strzelić bohomaz "WOLA" z zupełnie nie logicznym cieniem.
Ot może powstaje jakiś nowy nurt w sztuce :) Nazwij go jak chcesz!

odpowiedz
Mamut - 07.01.2020 / 17:41, *.t-mobile.pl

Orientuję się ktoś o lokalizacje "Duma i Sława" i "Wola Wita"???

odpowiedz
Anoim - 07.01.2020 / 21:41, *.virginm.net

@Mamut: Ty tak serio pytasz?

odpowiedz
Pio - 07.01.2020 / 21:59, *.chello.pl

@Mamut: hehehe

odpowiedz
Mietek - 07.01.2020 / 23:46, *.play-internet.pl

@Mamut: A ch.. cie to obchodzi?

odpowiedz
6k - 08.01.2020 / 13:15, *.net.pl

@Mamut: Konwiktorska 6

odpowiedz
Do UZL - 07.01.2020 / 14:57, *.chello.pl

Wszystko na jedno kopyto

odpowiedz
Do hejterka - 07.01.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

@Do UZL:

Co do Kopyta. To my również pozdrawiamy Konia Z Raszyna

odpowiedz
oLaf - 07.01.2020 / 12:43, *.vectranet.pl

te "Duma i sława" super zrobione - tylko jeden szczegół bym poprawił - te 'pęknięcia' liter - trochę to wygląda jakby sława Legii pękała/rozpadała się (dobra, wiem, że sportowo tak jest ; ) a to litery powinny być monolitem.

odpowiedz
Gabryś - 07.01.2020 / 11:39, *.centertel.pl

Podziwiam codziennie.dobra robota:)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.01.2020 / 06:58, *.play-internet.pl

@Gabryś: pilnuj.

odpowiedz