REKLAMA

Sekcja jeździecka Legii pomocna dla zwierząt

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Klub Jeździecki Legia Kozielska, przeprowadził zbiórkę darów i pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Wzajemnie Pomocni. Dzięki ofiarności sekcji jeździeckiej Legii, jej zawodników, sympatyków i uczestników jazd rekreacyjnych, zebrano 530 złotych, a także spore ilości karmy dla psów i kotów, orzechy dla dzików, jak również kołdry, koce i wiele innych przydatnych zimą rzeczy dla zwierząt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bk - 03.01.2020 / 18:27, *.20.176

Sądziłem ,że uwolnili swoje konie...

odpowiedz
Reksio - 03.01.2020 / 08:55, *.chello.pl

dzięki hau hau

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.