Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Coś się ruszyło

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- W końcu zagraliśmy lepiej, wreszcie bez straty seta wygraliśmy mecz, a ta sztuka wcześniej wychodziła nam tylko trzy razy. Widać było u nas wiarę, chęć do gry oraz agresję. Coś się ruszyło i teraz będzie lepiej - powiedział po meczu z Metrem Bartosz Tomczak.


- Szedłem na ten mecz jak na ścięcie (śmiech), spodziewałem się bardzo trudnego spotkania. W tym pojedynku wynik mógł być w każdą ze stron, jednak cieszymy się, że ostatecznie poszło po naszej myśli. To była nasza ostatnia szansa, aby walczyć o pierwszą czwórkę.

- Jeśli kibice nam pomogą, a my będziemy się prezentować tak jak w pojedynku z Metrem to będzie tylko lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.