Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Tego nam brakowało

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Spotkanie było zdecydowanie po naszej stronie. Zagraliśmy równo w każdym elemencie, byliśmy stabilni w zagrywce. Atmosfera była również dobra, dzięki czemu wszystko się łączyło w jedną całość. Tego nam brakowało w poprzednich meczach – powiedział po meczu z Metrem Tomasz Obuchowicz.

- Nie spodziewaliśmy się tak prostego meczu, myśleliśmy że nasz rywal postawi trudniejsze warunki. Cieszymy się z trzech punktów, które teraz są nam szczególnie potrzebne. Powoli wracam do zdrowia, właściwie to był mój pierwszy cały mecz po kontuzji. Z palcem już wszystko w porządku, zagoiło się. Teraz może być tylko lepiej. Jaki początek roku taki cały rok? Chcielibyśmy wygrywać wszystko 3-0 (śmiech). Damy z siebie wszystko i na pewno będzie to lepiej wyglądało niż w poprzednich meczach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.