Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Trzy punkty są na wagę złota

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Cieszymy się, że doszło do niego teraz oraz bez straty seta. Nie ma co ukrywać, że ostatnie mecze nam nie wychodziły, przez co do głowie wkradła się niepewność. Z Metrem zagraliśmy bardzo pewnie, a w naszej grze było sporo radości. W tabeli wciąż jesteśmy w ciężkiej sytuacji, jednak te trzy punkty są na wagę złota – powiedział po meczu Maciej Stępień.- Nie spodziewałem się, że pójdzie nam aż tak gładko. Metro to dobry przeciwnik, a nasze rywalizacje z nimi są pełne emocji i na pewno nie należą do prostych. Podeszliśmy do tego spotkania ze sporą swobodą i z dobrym nastawieniem. Ostatnie dwa tygodnie na treningach w naszym wykonaniu wyglądały bardzo dobrze, nie tylko pod względem technicznym, ponieważ pojawiła się fajna atmosfera. Tygodniowa przerwa mocno zaprocentowała.

- Jaki początek roku, taki cały rok? Mam nadzieję (śmiech), oby tak było jak najdłużej. Nasze cele nie zmieniły się, wciąż walczymy o awans. W każdym następnym meczy będziemy chcieli się prezentować jak najlepiej. Mam nadzieję, że kibice będą przychodzili na nasze spotkania i wspólnymi siłami dopchamy ten wózek do końca, abyśmy skończymy lepiej niż w tamtym roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.