Jacek Magiera i Michał Żewłakow - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Żewłakow do zarządu Legii?

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl, Legionisci.com

Przegląd Sportowy informuje, że właściciel Legii ma w planach reorganizację i wzmocnienie pionu sportowego. Według gazety jest pomysł by zatrudnić Michała Żewłakowa - nie chodzi jednak powrót stanowisko dyrektora sportowego, a o ewentualne wejście do zarządu Legii. Żewłakow został zwolniony z Legii wraz z Jackiem Magierą we wrześniu 2017 roku. Mioduski powierzył wówczas strategiczne kompetencje dotyczące drużyny i transferów Chorwatom, a konkretnie zatrudnił dyrektora Romeo Jozaka na trenera, a trenera Ivana Kepciję na dyrektora. Jak ten eksperyment się zakończył wszyscy doskonale pamiętamy.

Według Przeglądu Sportowego Żewłakow mógłby być sportowym uzupełnieniem zarządu, w którym obecnie znajdują się Jarosław Jankowski, Jarosław Jurczak i Tomasz Zahorski. Tymczasem w kuluarach od pewnego czasu pojawiają się informacje o możliwych rezygnacjach w obecnym zarządzie. W październiku z pracy zrezygnował Szymon Milczanowski, który w kilka miesięcy zdołał dokonać wielu zmian personalnych w biurach przy Łazienkowskiej.

Żewłakow do końca roku kalendarzowego pracował na stanowisku dyrektora sportowego Zagłębia Lubin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
luq - 12.01.2020 / 11:04, *.chello.pl

Jak dla mnie to bardzo mądra, świadoma decyzja Dariusza na plus a nie na minus, ten człowiek coś widział w piłce oraz o niej dużo wie może nie ma wiedzy trenerskiej ale widzi czy grajek ma możliwości do grania w naszym klubie czy też nie. Przypomnę, że to człowiek sprowadzony przez Bogusława do drużyny a następnie wcielony jako dyrektor sportowy! Nie będę wymieniał ale chyba każdy z nas ocenia panowanie Bogusława za owocne.

odpowiedz
kamilpraga - 08.01.2020 / 07:33, *.vectranet.pl

na co nam ten typ ??
ktos napisal ze ma kontakty hahhaahah jakie ??? to ze gral w Olimpiacosie to nie znaczy ze ma kontakty to tak jak ja moge powiedziec mam kontakty z widzenia znam starucha ciekawe czy mi odda z klubu dobrego grajka Raczej nawinie mi makaron na uszy bym wziol szrot z klubu ktory w Legi nie potrzebny niema kontaktow jak łowca talentow nie wypatrzy to samo sie nic nie zrobi kontakty to on moze miec z BL

odpowiedz
fghtkhi;kp' - 08.01.2020 / 20:15, *.chello.pl

@kamilpraga: lecz sie

odpowiedz
Elquatro - 08.01.2020 / 20:51, *.chello.pl

@kamilpraga: hehe dobre

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.01.2020 / 06:58, *.inetia.pl

Dlaczego odszedł z Zagłębia?
Czy gdziekolwiek udowodnił swoją fachowość w jakiejkolwiek dziedzinie biznesu sportowego?
Czy w zmianach w zarządzie jest jakiś klucz, czy to się dzieje, bo się po prostu dzieje?
Po co to?

odpowiedz
Żo(L)iborz - 07.01.2020 / 22:31, *.207.148

W zarządzie będzie odpowiadał za organizację podróży?

odpowiedz
Ginka - 07.01.2020 / 21:47, *.chello.pl

Bywa, że takie powroty mogą posłużyć obydwu stronom. No, ale jak się leci stereotypem, to reakcje kibiców są jakie są.

odpowiedz
L Kibic L - 07.01.2020 / 20:38, *.chello.pl

Nie no bez jaj, mam nadzieję że to jakaś plota.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.01.2020 / 20:32, *.play-internet.pl

Ubezwłasnowolnić Mioduskiego-natychmiast!!!!!!!!

odpowiedz
Ali - 07.01.2020 / 15:55, *.249.78

kolejny ogór. to ma być alternatywa dla Astiza?

odpowiedz
:) - 07.01.2020 / 17:11, *.chello.pl

@Ali: alternatywa dla Iniakiego jest Remy hehe

odpowiedz
Książę Nocy - 07.01.2020 / 15:53, *.inetia.pl

Koledzy my sobie możemy tu pogadać, możemy. Pan Właściciel jednak żyje w swojej własnej gęstości. Koło się zamyka. Czekam już tylko aż cyrk kadrowo-organizacyjny na nowo zagości na występach przy Łazienkowskiej. Eh.. Spokojnego wtorku.

odpowiedz
Kiwi - 07.01.2020 / 15:10, *.chello.pl

Stanowczo mówimy Nie !!!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.01.2020 / 15:00, *.204.15

Starych jotletòw sie ne odsmaża...

odpowiedz
Trec - 07.01.2020 / 16:27, *.chello.pl

@News⚽️Legia: co jest nie tak z tobą?

odpowiedz
Kuba - 07.01.2020 / 14:05, *.t-mobile.pl

Pan Żewłakow świetnie sprawdza się jako komentator sportowy w telewizji, a nie jako osoba podejmująca decyzje w klubie sportowym. Nie bez przyczyny został jakiś czas temu zwolniony, żeby teraz wracać ze swoimi piłkarskimi mądrościami. Niech się skoncentruje na spikerce w tv, bo Szpakowski niedługo odchodzi na emeryturę.

odpowiedz
Butinio - 07.01.2020 / 15:06, *.centertel.pl

@Kuba: przykro mi ale Pan Żewłakow w roli komentatora też raczej słabo wypada.

odpowiedz
Old_fan - 07.01.2020 / 17:20, *.213.58

@Kuba: to nie ten Żewlakow.

odpowiedz
:) - 07.01.2020 / 21:04, *.chello.pl

@Old_fan: to ten trzeci z braci komentuje, mlody leb nie wie pewnie

odpowiedz
tomiacab - 07.01.2020 / 13:18, *.237.41

Niech wtrąca, przynajmniej zna się na piłce i ma jakieś kontakty. Przyda się chociaż jedna taka osoba w zarządzie. Później kucharski out i Żewłak za niego.

odpowiedz
tomiacab - 07.01.2020 / 13:25, *.237.41

*Niech wraca

odpowiedz
Hugon - 07.01.2020 / 23:11, *.vectranet.pl

@tomiacab: Kontakty to on ma ale na śćianie w swoim mieszkaniu.W LEGII już był i wyleciał z hukiem jego miejsce to k6. A komentator z niego taki jak z mysiej cipy worek na pszenicę.

odpowiedz
tomek - 08.01.2020 / 08:08, *.warszawa.pl

@Hugon: może i masz racje poza jednym, to nie on komentuje mecze baranie

odpowiedz
Pawel - 07.01.2020 / 11:47, *.amazonaws.com

Co z tego ze moze ma pomysly jak i tak beda blokowane przez prezesa?

odpowiedz
Zgred - 07.01.2020 / 11:24, *.as9105.com

Dodajcie to do szmacianki roku

odpowiedz
Alex Bielany - 07.01.2020 / 11:13, *.chello.pl

Niech wraca, przynajmniej warszawiak

odpowiedz
86 - 07.01.2020 / 11:52, *.centertel.pl

@Alex Bielany : co to ma do rzeczy, warszawiak tez moze dzialac na szkode klubu , wazne sa osoby kompetentne dla rozwoju klubu, Kowal tez jest warszawiakiem a tylko opluwa ten klub od dawna

odpowiedz
Doru - 07.01.2020 / 15:05, *.play-internet.pl

@Alex Bielany : Ale poloniasta !!! Jestem na NIE !!!

odpowiedz
kuman - 07.01.2020 / 10:42, *.cyfrowypolsat.pl

a on to na ch......ja

odpowiedz
Lagerta - 07.01.2020 / 13:19, *.237.41

@kuman: na ch...a to ty się wypowiadasz tu

odpowiedz
Bródno - 07.01.2020 / 16:30, *.chello.pl

@Lagerta : co chcesz od chłopaka ma rację..na ch.j nam ten żewłak?

odpowiedz
dino - 07.01.2020 / 10:26, *.amazonaws.com

Już wolę Żewłaka niż tych wszystkich obecnych z zarządu o Milczanowskim nie wspomniawszy

odpowiedz
LWGZ - 07.01.2020 / 10:02, *.tpnet.pl

To juz bylo ! "LEGIA " !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.01.2020 / 09:50, *.174.42

Zart? Kpina??

odpowiedz
Wolfik - 07.01.2020 / 09:43, *.mm.pl

Zarząd jest, Dyrektora Sportowego jak nie było tek nie ma.
Właściciel jest, Prezesa w zasadzie nie ma.
Ciekawa struktura organizacyjna, rzekłbym oryginał na skalę światową.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.01.2020 / 15:01, *.play-internet.pl

@Wolfik:

W punkt.

Pzdr

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.01.2020 / 15:01, *.play-internet.pl

@Wolfik:

W punkt.

Pzdr

odpowiedz
Grzesiek - 07.01.2020 / 09:29, *.centertel.pl

Proponuje zwolnic kucharskiego i w jego miejsce Anna Mioduska

odpowiedz
RAFAL - 07.01.2020 / 09:14, *.orange.pl

Dariusz Mioduski jak chce to niech reorganizuje skład zarządu Legii Warszawa ale niech nie reorganizuje składu pierwszej drużyny Legii Warszawa sprzedając wszystkich podstawowych Piłkarzy tego Klubu jak leci bo w maju będzie powtórka z rozrywki czyli brak Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski i kolejny rok bez Europejskich Pucharów.

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.01.2020 / 09:25, *.t-mobile.pl

@RAFAL: ale musi to zrobić! Na znakomitych fachowców powinny czekać super fury, premie za podpis i cała masa bonusów od osiągnięć np. za przychodzenie do pracy! A dla odchodzących znakomitych fachowców godziwe odprawy - powiedzmy ok. 36krotności pensji! TAKA JEST RACJA STANU W NASZEJ LEGII!!!

odpowiedz
KszKsz - 07.01.2020 / 08:59, *.chello.pl

Napiszę tylko tyle: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Dzięki dobranoc :c

odpowiedz
Cisse - 07.01.2020 / 09:04, *.chello.pl

@KszKsz: to przysłowie oznacza zupełnie co innego niż myślisz

odpowiedz
Alan - 07.01.2020 / 09:43, *.t-mobile.pl

@KszKsz:
Artur Jędrzejczyk, Mirosław Radovic i inni..... dobrze ze oni nie myślą jak Ty

odpowiedz
Marcus - 07.01.2020 / 10:39, *.t-mobile.pl

@Cisse: Masz 100% racji, że to znaczy zupełnie co innego niż się KszKsz wydaje ale nie jest to przysłowie. Sformułowanie to pochodzi z dzieła któregoś ze starożytnych filozofów. Bodajże Platon ale nie dam głowy.

odpowiedz
? - 07.01.2020 / 10:48, *.chello.pl

@Marcus: mozna miec 60 % racji?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.01.2020 / 14:37, *.chello.pl

@Marcus: A nie Heraklita z Efezu? Panta rhei... wszystko płynie.

odpowiedz
Marek - 07.01.2020 / 14:40, *.110.64

@Marcus: Pantarej

odpowiedz
:) - 07.01.2020 / 21:30, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: fascynujace, idz zbierac znaczki

odpowiedz
Qbafan - 07.01.2020 / 08:52, *.alfanet24.pl

Ulubione zajęcie Dariusza. Reorganizacja składu zarządu. :)

odpowiedz
dino - 07.01.2020 / 13:32, *.amazonaws.com

@Qbafan:
Ulubione zajęcie Dariusza to optymalizacja i digitalizacja :)

odpowiedz
OLo - 07.01.2020 / 13:42, *.chello.pl

@dino: po co probujesz byc smieszniejszym

odpowiedz