Jarosław Niezgoda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Niezgoda blisko wyjazdu do USA

źródło: przegladsportowy.pl

Przegląd Sportowy informuje, że we wtorek Jarosław Niezgoda poinformował dyrektora sportowego Legii Radosława Kucharskiego, że jest gotowy na transfer za granicę. Najskuteczniejszy zawodnik stołecznej drużyny chce odejść do Portland Timbers. W USA ma zarabiać 750 tys. dolarów rocznie i ma zagwarantowaną podwyżkę o 150 tys. po każdym sezonie. Legia ma zarobić na transferze 5 mln dolarów, a chce mieć także procent od następnego transferu i Amerykanie mają spełnić te warunki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 09.01.2020 / 04:47, *.204.104

Jeśli to prawda to nie jego wina to Citka akcja kasa ciśnie ,musi spłacic długi u konikòw inaczej go rozprujá hahahahahah

odpowiedz
Książę Nocy - 08.01.2020 / 23:41, *.inetia.pl

Jeśli to sam Jarek naciska na transfer, to... ch z nim ;) Nic na siłę chłopaku. Bywaj.

odpowiedz
Arek - 08.01.2020 / 23:04, *.tpnet.pl

I Citko w końcu przytuli swoją prowizję. Tak go wypychał w tvp.

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.01.2020 / 20:45, *.chello.pl

Bye bye Dżaroslaw real soccer superstar! Take care and forget about real football atmosphere

odpowiedz
papiak1969 - 08.01.2020 / 20:18, *.play-internet.pl

Niech idzie ...w pi...u....droga wolna .

odpowiedz
Rolka papy - 08.01.2020 / 23:57, *.centertel.pl

@papiak1969: tydzien temu Jarek byl king i cacy a teraz niech idzie w pi...??
Ciekawe czy ty bys nie poszedl do roboty gdzie zarobisz 4 razy tyle i jeszcze pozwiedzasz ciekawy kraj i doswiadczysz cos nowego w zyciu. Ograniczony papiak jestes i tyle hahaha

odpowiedz
Dublet 2020. - 08.01.2020 / 19:53, *.chello.pl

Uważam,że to głupota puszczając Niezgodę.Nie chcę mnie się rozpisywać dlaczego, więc skomentowałem jednym powyższym zdaniem.

odpowiedz
MAKEN - 08.01.2020 / 16:30, *.252.3

Ulubieniec Vuko wraca. Carlitos pupil. :)

odpowiedz
Yorick - 08.01.2020 / 15:56, *.play-internet.pl

Priorytetem powinien być Furman, i to tym większym im bardziej przedłużają się rozmowy z Cafu i Martinsem.

odpowiedz
Kibic emeryt - 08.01.2020 / 14:21, *.centertel.pl

Mioduski odbiera sobie kasę i to zrozumiałe bo chłop nie śpi na fo

odpowiedz
xaxa121 - 08.01.2020 / 14:19, *.tpnet.pl

papa. tylko bardzo słaba ta pensja. W Legii miał 400 tys juro plus premie. No coż powodzenia w średniaku MLS :)

odpowiedz
woot - 08.01.2020 / 16:32, *.icpnet.pl

@xaxa121: lepiej w średniaku nawet z czech czy białorusi niż na topie w ekstraklasie

odpowiedz
singspiel - 15.01.2020 / 16:10, *.atman.pl

@xaxa121: Niezgoda dostawał w Legii 200 tys euro brutto za sezon( ale to ostatnio, wcześniej ok. 75 tys euro). w USA dostanie początkowo nieco ponad 3 razy więcej, potem 4 razy więcej. I tyle

odpowiedz
Szmu(L)ki - 08.01.2020 / 13:52, *.inetia.pl

Byłbym na nie, ale jestem na tak, bo niestety Jarek jest szklany i może np. w trakcie obozu przygotowawczego doznać kontuzji, która usadzi go na 2-3 miesiące. Co zresztą nie byłoby niczym nowym u niego.

Kante nie jest taki zły, pokazał na jesieni, że strzelać też potrafi.

odpowiedz
Yorick - 08.01.2020 / 15:53, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki:
Kante nie jest napastnikiem, tj. nie ma walorów napastnika. Bez Niezgody znów będzie "dominowaliśmy, tylko zabrakło skuteczności". Ale co zrobisz, z niewolnika nie ma pracownika, a Niezgoda już przebiera nóżkami na skok na kasę. Tylko pieniądze trochę przymałe. Za gościa który co dotknie piłki to gol - 5 M E powinno być, nie 5 M USD.

odpowiedz
jacq - 08.01.2020 / 20:18, *.tpnet.pl

@Yorick: Dlatego za Niezgodę pewnie ktoś przyjdzie.A czy ten ktoś będzie się do czegoś nadawać to już inna kwestia...

odpowiedz
oLaf - 08.01.2020 / 13:31, *.vectranet.pl

nawet się nie zastanawiać, brać i powodzenia!!!

5 mln $ za gościa co pół rundy zagrał średnio po 30 minut to jest mistrzostwo świata (jak na naszą kulawą ligę) !!!

odpowiedz
Soplica - 08.01.2020 / 13:31, *.chello.pl

To teraz dawaj radek z darkiem napastnika, tylko nie robaka

odpowiedz
:) - 08.01.2020 / 13:22, *.chello.pl

Tez czekacie na komentarz Sawo?

odpowiedz
wrt - 08.01.2020 / 13:05, *.play-internet.pl

a Nikolica nie da się ściągnąć spowrotem? Byłoby na plus i finansowo i sportowo.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.01.2020 / 13:32, *.247.212

@wrt: Nie da się, bo nie byłoby z czego spłacać długów, których narobił Mioduski oraz nie można byłoby wystawiać w 1 składzie młodzieży, która ma potem być sprzedana za dużą kasę, żeby spłacać jeszcze więcej długów, których narobi.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.01.2020 / 13:35, *.247.212

@wrt: A sukces sportowy raczej niewiele prezesa interesuje.

odpowiedz
Mykmykmyk - 08.01.2020 / 22:47, *.azteca-comunicaciones.com

@vadisodjidjiaofoe: nie da się czasem czytać takich debilnych komentarzy... jak nigdy nic nie piszę tak to już przejść bez echa nie może. Myślisz ty człowieku w ogóle czy powtarzasz to co usłyszałeś w knajpie przy stoliku obok???

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.01.2020 / 09:17, *.247.205

@Mykmykmyk: Jak nie piszesz to nie pisz. Przynajmniej dopóki nie przeczytasz sprawozdania finansowego Legii.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.01.2020 / 09:40, *.247.205

@Mykmykmyk: w tym rzecz, że ja myślę, a ty tylko ubliżasz, ale pewnie różnicy nie widzisz.

odpowiedz
Marian - 08.01.2020 / 12:55, *.centertel.pl

Polonia w Stanach w większości za PiS, także Jaaarooosław, Jaaarooosław!

odpowiedz
Peter - 08.01.2020 / 16:19, *.vectranet.pl

@Marian: Do kogo Ty chłopaka porównujesz, wstydź się! :-D

odpowiedz
Pio - 08.01.2020 / 17:20, *.chello.pl

@Peter: wstyd byłby gdyby go do rudego sprzedawczyka z UE porównał cieciu

odpowiedz
Eduardo - 08.01.2020 / 21:08, *.centertel.pl

@antyPio: w tamtym czasie byliśmy antyrzadowi bo to była ewidentne walka z ruchem kibicowskim. Teraz tego nie odczuwam

odpowiedz
Kle - 09.01.2020 / 08:50, *.vectranet.pl

@Eduardo: to nie PO wprowadziło kratki za race

odpowiedz
Adam - 16.01.2020 / 09:25, *.chello.pl

@Pio: no nie wiem. Porównanie do niezrównoważonego karzełka chyba jednak gorsze.

odpowiedz
Jozz-men - 08.01.2020 / 12:48, *.tpnet.pl

Mistrzostwo i korona strzelców na wyciągnięcie ręki,czuje tu mocną ingerncje Citki,sam nie wyjechał to chłopaka wypcha.

odpowiedz
Walerek - 08.01.2020 / 12:28, *.netfala.pl

Za 5 mln USD niech idzie. Przecież to jest paralityk, a to że strzelił tyle goli w tym sezonie to mega fart. Kante go godnie zastąpi a może jakiś inny dobry napadzior kocur przyjdzie.

odpowiedz
RS6 - 09.01.2020 / 00:34, *.ip-point.pl

@Walerek: "... napadzior kocur przyjdzie..." Ile ty masz lat ? Niezgoda w tej chwili takim jest ! Jak można obrażać piłkarza ukochanej drużyny ? Wypier...laj na konwiktorską pajacu.

odpowiedz
olew - 08.01.2020 / 12:13, *.vectranet.pl

Chłopak zasłużył na transfer, dziękujemy za grę u nas i brameczki , no i wszystkiego dobrego Panie Jarosławie w Ameryce. Dobra cena i dobry kierunek.

odpowiedz
Legion - 08.01.2020 / 12:31, *.246.20

@olew: Ale nie do USA,nie w tym wieku.

odpowiedz
Jony - 08.01.2020 / 12:40, *.t-mobile.at

@Legion: a co Ciebie to obchodzi ? Jego życie jego wybory

odpowiedz
Legion - 08.01.2020 / 16:50, *.chello.pl

@Jony: Kolezko,g...no mnie to obchodzi,jego sprawa,fakt,ale piłkarz w tym wieku nie powinien sobie wybierac MLS do grania,tylko po 30 odcinac kupony,tylko tyle,moj punkt widzenia.

odpowiedz
Jony - 08.01.2020 / 17:59, *.a1.net

@Legion: po 30 jadą tam „gwiazdy” pokopać sobie w piłkę i przy okazji jeszcze coś zarobić. Dla średniaka z Polskiej ligi gra MLS to awans i rozwuj w karierze. Zreszta w każdym innym kraju jest wyższy poziom niż u nas wiec gdzie by nie poszedł na pewno zarobi lepiej, a i jak wspomniałem poziom jest lepszy

odpowiedz
widelec - 08.01.2020 / 12:02, *.207.254

niezła tam pogoda w tym Portland,dzisiaj jest 9 stopni na plusie a za tydzień ma być 6 na minusie

odpowiedz
Grzesiek - 08.01.2020 / 11:38, *.centertel.pl

Dolar 3,8 zl kur pojealo kogos doszczetnie

odpowiedz
Grzesiek - 08.01.2020 / 11:34, *.centertel.pl

Gdzie tu polityka ku*** za 5 mln euro to sobie moga jose kanto kupic. Buksa kosztowal 5 mln euro. Zadnych umiejetnosci negocjacji. Anna mioduska chyba pilotuje ten transfer

odpowiedz
Tomek - 08.01.2020 / 11:51, *.113.189

@Grzesiek: Jak żadnych umiejętności negocjacji? Przecież Mioduski mówił, że oczekuje oferty za Niezgodę na poziomie 5 mln Euro a dostanie 5 mln $ więc posiada jakieś umiejętności negocjacji. Fakt, że ch... ale jak widać jakieś tam ma :)

odpowiedz
Czaro - 08.01.2020 / 12:37, *.play-internet.pl

@Grzesiek: kogo tyle kosztował? Bo poszedł do USA za 4 mln$

odpowiedz
M3n4dżer - 08.01.2020 / 11:20, *.51.162

Czyli wszystko sie zgadza kasa z wypłaty poszła do odstępnego dziękuję za zaufanie Panie Prezesie polecam się na przyszłość

odpowiedz
Alan - 08.01.2020 / 11:07, *.t-mobile.pl

Ja nie wiem co się dzieje z tymi naszymi "młodymi utalentowanymi" wcześniej tylko wschód a teraz USA czy naprawdę trzeba czekać wieki aż któryś odejdzie do normalnej ligi i zacznie grać poważna piłkę a nie tylko liczyć na kasę z kontraktu.

odpowiedz
Konrad - 08.01.2020 / 11:32, *.tpnet.pl

@Alan: Jak byś przez rok mógł ustawić siebie i rodzinę, to też byś pojechał do USA. Grabie zawsze grabią do siebie, a nie od siebie.

odpowiedz
Pablo33 - 08.01.2020 / 10:56, *.centertel.pl

Dobry ruch. Dla obu stron!

odpowiedz
HTM - 08.01.2020 / 10:49, *.vectranet.pl

Jarosław chyba nie Zachowasz się tak?

odpowiedz
Mammamija - 08.01.2020 / 10:44, *.play-internet.pl

Idziemy na dno

odpowiedz
sen o - 08.01.2020 / 10:41, *.net.pl

to Citko wsadził chłopaka na minę. Nikolic dużo lepszy od Jarka, w pierwszym roku coś pokazał, 2 rok to dopełniania kontraktu. Nie podejrzewam żeby Jarek miał takie wejście jak Nikolic. Kasa misiu i tyle i Citki i Niezgody. Dzięki za Legię ale za szybko odchodzi i w złym kierunku sportowo. Sam mówi o mowie ciała i nie wiem czy ktoś mu tak bardzo zaufa jak Vuko. Powodzenia.

odpowiedz
olo - 08.01.2020 / 10:39, *.centertel.pl

JA-RO-SŁAW, nareszcie skończymy z tym głupim okrzykiem. Co do samego Jarka, niech idzie, póki zdrowy, bo to jeden z jego największych mankamentów. Nie ma ludzi nie zastąpionych a Kante, Wszołek i Luquinhas z pewnością dadzą radę. Dla tych co tak właściciela przeklinają, niech zbiorą kasę i przejmą klub, zobaczymy czy będą lepsi.
Dla wszystkich kibiców Legii z każdej trybuny wszystkiego najlepszego w 2020 roku

odpowiedz
Mamamija - 08.01.2020 / 16:02, *.145.227

@olo: morda la..sie

odpowiedz
Grzegorz - 08.01.2020 / 10:33, *.skyware.pl

Jarek zdrowia, rozumiem że odchodzisz, zdrowie najważniejsze a żyć trzeba......USA da ci kasę i fajne życie....Legia musi radzić sobie i sobie poradzi..........dziękujemy.....

odpowiedz
Rafix - 08.01.2020 / 10:52, *.chello.pl

@Grzegorz: dokładnie, życie sobie ułoży w usa i będzie jak w Madrycie. Nie każdy chce walczyć o zlotą piłkę dla najlepszego pilkarza.

odpowiedz
XXX - 08.01.2020 / 10:25, *.t-mobile.pl

Panowie bida aż piszczy ! Ale nawet jak człowiek biedny to umie kasę jaką ma wydać a Darek ze swoją świtą nie!
Strach się bać kogo trener stulecia ma w notesie ! Niszczą Legię jak mogą a Jarek wie co robi uciekając z Legii !
Nikt tego głośno nie powie ,ale sukcesów z Vuko marzycielem nie będzie ! Jak mordeczkę Darek w mediach darł ,że Boguś zrobił taki bałaganik a jak nazwać to co on Robi ! ITI w nowej formie , coraz więcej wskazuje ,że Legia to ma być maszynka do odzyskiwania kasy a wyniki komu one potrzebne ! Co do trenera ,niech on nie pier....doli o budowie , bo gów.......na ma do powiedzenia a a jak coś robi wzmocnienia to ośmiesza klub .Jedna jaskółka wiosny nie czyni "wprowadzenie karbo " , bo wszystko inne idzie w dół ! Pozycja lidera wynika ze słabości ligi a nie jakości ! Wystarczy ,że przeciwnik zaczyna rozgrywać akcję i Legii Vuko nie ma !

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 08.01.2020 / 10:24, *.centertel.pl

USA? Serio ?

odpowiedz
Luczysko - 08.01.2020 / 10:19, *.play-internet.pl

Jarek zostań. Zdobądź koronę strzelca i podwójną koronę awans do pucharów i jesienią za 10 baniek odejdź do mocniejsze ligi

odpowiedz
Kibolek - 08.01.2020 / 10:08, *.telefonica.de

Największym wzmocnieniem tego okienka było by odejście MIODUSKIEGO GOLODUPCA

odpowiedz
Piotr - 08.01.2020 / 10:15, *.centertel.pl

@Kibolek: i wtedy ty wyjeżdżasz na swoim koniku milionerze

odpowiedz
oLaf - 08.01.2020 / 13:33, *.vectranet.pl

@Piotr: rozbiłeś bank, normalnie 100/100 ; ))))

odpowiedz
Pjeter - 08.01.2020 / 16:47, *.chello.pl

@oLaf: nie, ja tylko pociongnoł

odpowiedz
Pu(L)awy - 08.01.2020 / 09:57, *.175.89

Nieeeeeeee !!!!!! Jarus zostan w Legiiiii. LEGIA

odpowiedz
Snowman - 08.01.2020 / 09:40, *.plus.pl

Wypada życzyć Jarkowi zdrowia i powodzenia za wielką wodą! Oby tylko nikt się nie zdziwił jak zobaczy jego podejście do treningów... To jego duży mankament... W każdym razie dzięki za wszystko!

odpowiedz
KAMIL - 08.01.2020 / 09:37, *.com.pl

a chciał grać w poważnej w lidze europy ale pierwsza oferta , $$$ i przereklamowane Stany Zjednoczone i bye bye , obojętnie kto kasę zobaczy to idzie tam od razu i zapomina o tym co mówił wcześniej :) Powodzenia , Kante-Sanogo będzie teraz duecik

odpowiedz
Michaello84 - 08.01.2020 / 10:20, *.nf.pl

@KAMIL: Proponuję Tobie kisić się w jednej firmie przez kilka lat i dostawać minimalne podwyżki, a jak dostaniesz propozycję z innej firmy za 5x tyle co zarabiasz to nie przyjmuj tej propozycji... Piłkarz to zawód jak każdy inny, z tą różnicą, że pracuje się maks 15-20 lat...

odpowiedz
Tomek - 08.01.2020 / 09:33, *.113.189

W przeglądzie Sportowym piszą, że Legia ma zarobić 5 mln $ a nie Euro. Ktoś podaje nieprawdziwe informacje.

odpowiedz
Nick - 08.01.2020 / 09:28, *.t-mobile.pl

Chłopak dostanie pewnie kontrakt życia i pomieszka w bardzo fajnym miejscu. Nawet pomijając, ze liga tam lepsza, chociaż nie jest to niewiadomo jaki przeskok to chłopak robi krok do przodu. Mioduski trzymając go na sile robiłby mu po prostu krzywdę. Poza tym Niezgoda ma tak wiele braków, ze na pewno nie jest zawodnikiem nie do zastąpienia.

odpowiedz