Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

30. urodziny Martinsa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś 30. urodziny obchodzi Andre Martins. Portugalczyk trafił do Legii 6 września 2018 roku, a zadebiutował w niej kilkanaście dni później w pojedynku z Lechem Poznań. Legioniści z "Kolejorzem" zwyciężyli 1-0, a Martins na murawie spędził tylko kilka minut.

Na swojego pierwszego gola z "eLką" na piersi czekał nieco mniej niż dwa miesiące, a zdobył go w przegranym 1-2 starciu z Pogonią Szczecin. W sumie pomocnik w barwach Legii rozegrał 58 meczów, w których zdobył dwie bramki.

Z okazji urodzin życzymy Andre przede wszystkim zdrowia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
matus007 - 22.01.2020 / 16:42, *.play-internet.pl

spóźnione: 100 LAT !!! (L)

odpowiedz
LWL - 21.01.2020 / 15:10, *.tpnet.pl

@LWG: Jak wielu innych co byli w LEGII a ostatnio Carlitos !

odpowiedz
LWG - 21.01.2020 / 10:41, *.tpnet.pl

Zostanie czy nie zostanie bo szkoda by bylo gdyby odszedl !

odpowiedz
Pio - 21.01.2020 / 08:59, *.plus.pl

Zdrówka zdrówka ale co z kontraktem bo coś krępujaca cisza zapanowała

odpowiedz
LGZ - 21.01.2020 / 08:45, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w LEGII !

odpowiedz
ZGL - 21.01.2020 / 08:43, *.tpnet.pl

Bardzo dobry pilkarz

odpowiedz
Vuko - 21.01.2020 / 07:02, *.tpnet.pl

Przedłużył kontrakt czy nie?

odpowiedz
Antyberg - 21.01.2020 / 03:02, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego Andre! Czekam z niecierpliwością na informacje o nowym kontrakcie dla Ciebie!

odpowiedz
:) - 21.01.2020 / 07:29, *.chello.pl

@Antyberg: nie ma kasy

odpowiedz
Variaacik - 21.01.2020 / 01:10, *.play-internet.pl

100 lat !

odpowiedz
Ostry Yebaka - 21.01.2020 / 01:05, *.play-internet.pl

Zdrówka !!! Bardzo dobry piłkarz i bardzo niedoceniony.

odpowiedz
zDo(L)ny - 21.01.2020 / 01:04, *.play-internet.pl

Naj(L)epszego Andre !!!

odpowiedz