fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

4 mln dolarów za Niezgodę

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl, Twitter

Jarosław Niezgoda odchodzi z Legii Warszawa. Najskuteczniejszy napastnik drużyny nie wziął udziału w piątkowym treningu. W tym czasie jego agent kończył negocjacje przy Łazienkowskiej w spawie transferu do Portland Timbers. Jak informuje Przegląd Sportowy wszystkie strony doszły do porozumienia i stołeczny klub zarobi na transferze 3,8 mln dolarów plus 1,5 mln dolarów w bonusach.

Niezgoda ma podpisać czteroletni kontrakt z zespołem z MLS po testach medycznych, na które uda się w najbliższych dniach.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (167)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 15.01.2020 / 13:15, *.centertel.pl

E tam pewnie uznaja to za mala wade serca i podpisza

odpowiedz
L - 15.01.2020 / 09:33, *.co.uk

Jarosław nie przejdzie do Portland Timbers. Nie przejdzie testow medycznych. LEGIA

odpowiedz
Info z 1 reki - 15.01.2020 / 08:53, *.centertel.pl

Nie podoba im sie stan zdrowia Jarka, i to nie chodzi o pikawke a o caloksztalt. Chyba sie nie zdecyduja :)

odpowiedz
Bez jaj - 14.01.2020 / 21:22, *.chello.pl

Mioduski czeka poprostu na lepszy kurs dolara, dzien dwa i podpiszą

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.01.2020 / 16:52, *.amazonaws.com

Nie zapomnijcie o 20% prowizji dla wybitnego zlodzieja D.Mioduskiego !!

odpowiedz
Grzesiek - 14.01.2020 / 17:41, *.centertel.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Chyba 500% ... Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile Miodek juz zarobil na tym biznesie

odpowiedz
x - 14.01.2020 / 18:51, *.vectranet.pl

@Grzesiek: Dobrze, że Ty sobie zdajesz sprawę :D

odpowiedz
Grzesiek - 14.01.2020 / 20:20, *.centertel.pl

@x: z samych transferow ma bilans +500%. Do tego sponsorzy, reklamy na stadionie, wplywy z biletow, wplywy z dnia meczowego, wplywy za transmisje telewizyjne to wszystko idzie na plus. Na minus tez troche idzie ale nie az tyle co jest zyskow. Po za tym umowmy sie szczerze nikt z normalnych ludzi nie wchodzi w biznes ktory ma mu przynosic straty.

odpowiedz
tomiacab - 15.01.2020 / 14:19, *.128.187

@Grzesiek: To forum jest nadal pełne takich naiwniaków. Ja nie wiem czy to gimbaza, czy trole miodowe...? Uważają pudla za filsntropa jakiegoś, pisząc do takich jak my "wyłóż swoją kasę". Gdybym miał to bym wyłożył pokazał temu amatorowi jak się prowadzi klub. Zachowują się jakby Legia była bękartem, na którego kupno nie ma chętnych To jest złoty interes, a wiadomo jak to jest. Ten co z pija śmietankę, ten najgłośniej marudzi, że jest lipa. Tak się broni swojego interesu. Jednocześnie odstraszasz potencjalnych kupców i bierzesz na litość kibiców. Naiwniaczki łykają te bajki jak stado pelikanów.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.01.2020 / 21:04, *.247.187

@tomiacab: otóż to. wystarczy poczytać sprawozdania finansowe Legii z ostatnich lat i widać, że to droga donikąd

odpowiedz
Orti - 14.01.2020 / 12:45, *.tpnet.pl

Jarek nie jest wirtuozem ale piłka go szuka i strzela te bramki i przydałby się na wiosnę. Zdobywa korone króla strzelców, jedzie na euro i tam jako dżoker strzela dwie bramki; sprzedajemy go za 8-10 mln. Scenariusz drugi. Podczas przygotowań Jarek doznaje kontuzji, wraca do gry we wrześniu; wpływa oferta z rosji za 1,5 mln. Nie jestem za naszą polityką transferową ale nigdy nie wiadomo kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż

odpowiedz
oLaf - 14.01.2020 / 14:36, *.vectranet.pl

@Orti: wariant pierwszy odpada: w Reprze to priorytet gry ma Lewy, Milik, Piątek więc już widać że Niezgoda tam nie zagra, nie ma bata. I porównania do ww., niestety, bo to fajny gość.

Reasumując: dobrze, że go sprzedajemy puki zdrowy.

odpowiedz
Grzesiek - 14.01.2020 / 15:56, *.centertel.pl

@oLaf: za 3,8mln dolarow bardzo niedobrze ze go sprzedajemy. Jego nastepca nie zagwarantuje nam 14, bramek w rundzie jestem swiecie przekonany. No ale moze jakos znowu doczlapiemy do MP. Dobra decyzja to moze jest jedynie dla kogos kto potrzebuje na juz szybko gotowki bo nie moze zwiazac konca z koncem. Ze slabszych polskich klubow np jagiellonia albo pogon potrafia sprzedac drozej pilkarzy niz w najlepszym polskim klubie. Jak sam cos sprzedawales to doskonale wiesz ze jak zalezy ci na szybkiej sprzedazy to wystawisz dana rzecz albo usluge taniej niz jest jej realna wartosc. Tak samo niestety sprawa ma sie z niezgoda. Identycznie bylo z vadisem OO. Z tym ze o ile teraz mozna by mowic w kategoriach ratowania budzetu o tyle kompletnie nie rozumiem decyzji sprzedazy vadisa za niecale 3 mln euro po swietnych wystepach w LM. Nie szanujemy sie to i nas nie szanuja.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.01.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

@Grzesiek:

Ty nie rozumiesz sprzedaży Vadisa...
Albo od dzisiaj jesteś kibicem albo...

Umowa i szacunek do człowieka. Takie były ustalenia między nim a Leśnym i Leśny dotrzymał słowa. Vadis zagra w Legii by się odbudować a Leśny nie będzie stawiał wygórowanych żądań transferowych.

Inaczej pewnie Ofoe by u nas nie zagrał.

odpowiedz
jas - 14.01.2020 / 22:39, *.35.32

@oLaf: Póty, póki, ... późno, włóka*.
Zapamiętaj, łatwa sztuka!

odpowiedz
Grzesiek - 15.01.2020 / 09:18, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : to prawda ze umowa zobowiazuje tylko jakie ona miala znaczenie jak Lesnego juz nie bylo w klubie? A na pewno nie byl juz jej wlsscicielem. A wlascicciel podejmuje ostateczna decyzje transferowe. Po za tym gdyby wlssciccielem byl Lesny to nie oddalby go za niecale 3 mln euro. I ch** z umowa slowna w biznesie. Z takimi pilkarxami jak odjijdja czeka sie kto da wiecej a okienko sie ledwo co zaczelo a offoe juz byl w kranodarze ale cos nie pyklo i pojechal od razu do olimpiacosu i tam podpisal. Smiech na sali. Gosc strzelil jedna z piekniejszych bramek z lewej nogi w LM i za czapke gruszek go oddawac. A jak sie odjidji by nie podobalo to odjidja zostsje zeslany do rezerw za nie dyscyplinarne zachowanie. I tam go przekopuja na boiskach az dostsje kontuzji i zaczyna sie sluchac swojego pracodawcy. 3 mln euro to tyle co kot piardł. Jedrzejczyk w 3 lata gry ma z kontraktu podpisanego z lesnym cos e granicach tej sumy. A wyobrazasz sobie zeby miodek taki drogi kontrakt podpisal ? Haha predzej podniesie cene pepsi 0,3 litra na stsdionie z 7 zł na 14 zł

odpowiedz
Wolfik - 15.01.2020 / 12:40, *.179.238

@Grzesiek: Kolego, Tomek Mokotów wyjaśnił bardzo prosto deal z VOO. Rozumiesz, że profesjonalnym sporcie (ale nie tylko, bo w poważnym biznesie też) umów się nie zmienia, bo zostaje się potem z opinią człowieka niepoważnego. Vadis nie chciał już grać w Legii a przypominam że Mioduski długo z nim negocjował. Wykorzystał zatem słowną umowę z poprzednim prezesem i nikt nie mógł mu zabronić odejścia.

odpowiedz
Grzesiek - 15.01.2020 / 13:30, *.centertel.pl

@Wolfik: Witam,
Jedyne umowy ktore sie dotrzymuje w biznesie to sa umowy na papierze. Jak nie mass czegos na papierze to twoja prawda jest nic nie warta.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.01.2020 / 08:55, *.play-internet.pl

@Grzesiek:

Na prawie też się nie znasz... biznesu własnego na pewno nie prowadzisz bo z takim podejściem zbankrutowałbyś w przeciągu roku. Albo byłbyś typowym polskim cwaniaczkiem, biznesmenem-dorobkiewiczem bez żadnej pozycji na rynku.

Jeśli w umowie pisemnej nie ma kwoty odstępnego a umowa wygasa za 6 miesięcy to możesz skoczyć piłkarzowi.
A za 6 mies.odejdzie za darmo a te 3 mln będą Ci się śniły po nocach.

PS. Umowa ustna jest w 100% prawnie obowiązująca.

odpowiedz
Grzesiek - 16.01.2020 / 09:39, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : cześć,
Co do umowy ustnej faktycznie jak poczytać i zagłebić sie w temacie sa to umowy wiazace pod warunkiem posiadania jakichs dowodow...nie mniej jest bardzo trudno takie cos udowodnic nie majac swiadkow. No i faktycznie pilkarz byc moze w sprawie swej przyszlosci ma tez swojego agenta wiec i swiadka aczkolwiek roznie to bywa . Niemniej punkt dla ciebie. Co do zatrzymania zawodnika w klubie mi nie chodzi twk bardzo o fakt sprzedazy niezgody ale bardziej o sume za jaka zostal sprzedany. W przypadku pilkarzy takich jak vadis albo jarek nie powinnismy ich oddawac za takie smieszne sumy. Nawet jesli nie sprzedalibysmy wtedy vadisa to majac na uwadze fskt ze konczy mu sie kontrakt zasuwalby na ntreningach az milo. Przy jego boku urodzilby sie zaraz jakis szymanski albo inny karbownik i wcale nie jest powiedziane ze Legia stracilaby niecale 3 mln euro. Nie masz racji ze pilkarzowi wszystko wolno, przeciez jest tylu wolnych zawodnikow na rynku ze to szok. Chocby wszolek przyszedl do nas za darmo i zdsje sie ze vadis tak samo...

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 14.01.2020 / 03:01, *.centertel.pl

Dobra kasa tym bardziej że za rok wróci

odpowiedz
wojrun - 14.01.2020 / 10:20, *.t-mobile.pl

Myślę że znacznie prędzej!

odpowiedz
MatWij - 13.01.2020 / 23:37, *.orange.pl

NEWS: Mioduski wynegocjował do tych 4 baniek dolków 2 torby gruszek które są już w drodze do Tureckiej miejscowości Belek. Media donoszą że to powinno zamknąć usta jego krytykom.

odpowiedz
Seba - 13.01.2020 / 20:38, *.tpnet.pl

Dziękować Bogu że 4 banki dają spójrzmy prawdzie w oczy

odpowiedz
Ewelina - 13.01.2020 / 20:25, *.play-internet.pl

Mioduski musi mieć potworne ciśnienie na kasę, jeśli puszcza Niezgodę za 4 mln dolarów. Właśnie Jagiellonia ogłosiła, że sprzedała znacznie słabszego od Niezgody napastnika - Klimalę za ... 4 mln euro. Niezgoda jest wart znacznie więcej niż 4 mln dolarów. Martwi mnie ten pośpiech ze sprzedażą naszego najlepszego napastnika.

odpowiedz
Sponsi - 14.01.2020 / 14:59, *.net.pl

@Ewelina: weź pod uwagę, że Klimala jest sporo młodszy, mniej kontuzjogenny i jest reprezentantem. Moim zdaniem dobra kasa za Jarka. Idę o zakład , że nie zrobi furory.

odpowiedz
Xxc - 14.01.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Ewelina: karbownik tez poszedlby za wiecej... wniosek? W cenie sa mlodzi ktorzy rokuja na przyszlosc. Taki niezgoda powinien juz byc uksztaltowanym zawodnikiem, a tak na prawdę nikt nie wie czego sie po nim spodziewać (na dodatek jest szklany)...
Inna sprawa ze dla klubow 4-5 milionow za zawodnika obecnie to zaden wydatek i zadne ryzyko...

odpowiedz
Dandi - 13.01.2020 / 19:42, *.t-mobile.pl

Świetny interes to byłby gdyby zdobył koronę i pojechał z repra na Euro i wtedy takie 8 baniek spokojnie mozna by za niego wyciągnąć, ale o czym tu mówimy jak my jesteśmy biedronka super market... patrz tylko ostatnio Szymański...

odpowiedz
PLK - 14.01.2020 / 10:54, *.plus.pl

@Dandi: przykre, ale prawdziwe!!! Stajemy się korporacją!!! Niestety!!!

odpowiedz
Romano - 13.01.2020 / 19:29, *.g-net.pl

Jak dla mnie powinno się zainteresować napastnikiem Olimpii Grudziądz. Omran Haydary jesienią w I lidze strzelił 12 bramek. I tak Kante będzie pewnie grał, więc ten 22 latek by się przydał.

odpowiedz
Antek - 13.01.2020 / 17:23, *.chello.pl

Jeszcze go nie sprzedali

odpowiedz
Hw - 14.01.2020 / 16:29, *.orange.pl

@Antek: i go nie sprzedaca po testach medycznych

odpowiedz
Dandi - 13.01.2020 / 17:09, *.t-mobile.pl

A jaga sprzedaje śmiesznego klimale za 4mln€...
Kiedy oni zaczna sprzedawać z dużym zyskiem to nie wiem...

odpowiedz
Wolfik - 13.01.2020 / 18:05, *.mm.pl

@Dandi: Przecież większość Kolegów z forum uważa, że robimy na sprzedaży Niezgody super interes....

odpowiedz
XxX - 13.01.2020 / 20:01, *.vectranet.pl

@Dandi: Ty zdajesz sobie sprawę, że 3 lata w profesjonalnym sporcie to bardzo dużo czasu?

odpowiedz
Burmistrz - 13.01.2020 / 21:25, *.chello.pl

@Wolfik: zobaczymy jak sie rozsypie pewnie za 2 miesiące co wtedy będziesz mówił .... można było opchnac za te marne 5 baniek ...

odpowiedz
Wolfik - 15.01.2020 / 12:42, *.179.238

@Burmistrz : Takie gdybanie..... A jak się nie rozsypie i strzeli kilka ważnych bramek, a my będziemy mieli problem z napastnikiem to co?

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 13.01.2020 / 13:09, *.chello.pl

Z czym rymuje sie wam Mioduski?

odpowiedz
Kato83 - 13.01.2020 / 15:56, *.intelly.pl

...z dziedzic pruski.

odpowiedz
Pietja - 13.01.2020 / 18:15, *.136.33

@Kato83: hahaha hahaha

odpowiedz
:) - 13.01.2020 / 13:00, *.chello.pl

Podobno Jerry zmienil zdanie chce powalczyc z Legia o korone krola strzelcow, zdobyc puchar i mistrzostwo i posmakować chociaz 3 rundy eliminacji LE. Jesli to nie fejk to jeszcze dzis bedzie w Belek. Niestety ktos w nocy zarzygal kibelek.

odpowiedz
Rafix - 13.01.2020 / 10:55, *.centertel.pl

Nie ma co płakać, trochę pograł, trochę postrzelał bramek, trochę się poleczył. Podziekujmy i życzymy powodzenia w usa.

Teraz pytanie kto za niego przyjdzie? Ponoć chcą Świerczoka, ale bedzie za drogo. W polskiej lidze nie ma tanich i dobrych napastników.
Szukać obcokrajowców? W ostatnich latach były to same porażki. Podobno kogoś w Szwajcarii też upatrzyli.

Wiec jest problem.
Może kogoś na pol roku, tak jak Totenham Piątka sprowadza?

odpowiedz
Grzesiek - 13.01.2020 / 11:49, *.centertel.pl

@Rafix: ja bym bral angulo skoro w gorniku potrafi strzelic okolo 10 goli na runde to u nas powinien strzelic ponad 10 spokojnie. Pilkarz pewny a nie jakies zagraniczne nie wiadomo co. Gornik raczej jakies zaporowej ceny nie bedzie zadac za niego s i angulo skuszony lepsza pensja pewnie z checia by przyszedl

odpowiedz
Loslobos - 13.01.2020 / 05:16, *.supermedia.pl

Miodek właściciel wie co robi jego klub jego piniędze. Niezgoda skoro odchodzi znaczy się wie co dalej z Legią i jego karierą. I chyba zbliża się czas powiedzieć legła.

odpowiedz
:( - 13.01.2020 / 00:00, *.chello.pl

Wszystkie kluby w Europie robią wszystko żeby zatrzymać swoich najlepszych piłkarzy. Co robi Legia? LEGIA widzi już grubą kasę za Niezgodę.

odpowiedz
Prezio - 12.01.2020 / 22:33, *.tpnet.pl

Coś czuje że nasi prezesi w ekstraklapie wyczuli świetny biznes na kopaczach i poziom bedzie coraz gorszy w naszej lidze

odpowiedz
Krasnal - 12.01.2020 / 21:50, *.telkab.pl

Klimala 4mln euro vs Niezgoda 4mln dol.....bez komentarza

odpowiedz
Tylko Legia - 15.01.2020 / 01:44, *.centertel.pl

@Krasnal: Niezgoda 3,8 mln$ + bonusy 1,5mln$=20mnl zł, Klimala 4mln€ =17mln zł
20>17
Niezgoda 25lat > Klimala 22lata

odpowiedz
gazza - 12.01.2020 / 21:10, *.inetia.pl

Ale się ośmieszył ! Odchodzi za dulary dulary dulary...!

odpowiedz
Hks - 12.01.2020 / 19:13, *.orange.pl

Wroci do polski z podkulonym ogonen moze go kupi arka albo korona

odpowiedz
Grzesiek - 12.01.2020 / 19:24, *.centertel.pl

@Hks: moim zdaniem nie wroci i zrobi duza kariere

odpowiedz
olew - 12.01.2020 / 14:02, *.vectranet.pl

Dobra sprzedaż, Legia ma niezłą kasę , Niezgoda bardzo chciał wyjechać, mamy Kante i młodych, grajki z innych klubów zobaczyły raz jeszcze, że Legia najlepszym miejscem na dalsze transfery.

odpowiedz
Wolfik - 13.01.2020 / 17:44, *.mm.pl

@olew: Kolego, chyba pierwszy raz się z Tobą nie zgodzę. Pieniądze słabe, zastępców na razie nie widać. Kante a tym bardziej Rosołek z Praszelikiem mistrzostwa nie "ustrzelą".

odpowiedz
jasio865 - 12.01.2020 / 13:01, *.play-internet.pl

Darek!!!!sprzedaj wszystkich !!!po co Ci jakieś mistrzostwo czy ligi europy ,no po co!!???resztę sezonu ograsz juniorami!!!czyz to nie jest "dobre " wyjście??jesteś niecierpliwy ,żądny kasy i tylko kasy,przecież na sukcesach ewentualnych zarobiłbyś o wiele więcej,o co tu właściwie właścicielowi chodzi??no bo nie o sukcesy!!jak się nie buduje druzyny,bo się nie buduje,sprzedając najlepszych,którzy tak naprawdę nie osiągnęli wiele,bo i Niezgoda nie grał w kadrze,to gołym okiem widać że tu COŚ NIE TAK!!!

odpowiedz
Grzesiek - 12.01.2020 / 13:26, *.centertel.pl

@jasio865: przykro na to patrzec jak kolejny Polak zarzadza tym klubem. Zaczyna mi sie marzyc zagraniczny europejski wlasciciel obyty z sukcesami. Bo w Polsce wystarczy raz wejsc do ligi mistrzow zeby pozniej doszczetnie rozp*** klub.
Miodek zostawi to samo co wlssciciele z 1996 roku . W 1996 roku gralismy w LM a w 2000_

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.01.2020 / 11:34, *.vectranet.pl

A te bonusy wejda w zycie jezeli: ich klub wygra Copa Libertadores i Copa America przy jednoczesnym przeniesieniu stolicy USA do ich miasta.
Deal zycia.

odpowiedz
Elquatro - 12.01.2020 / 07:51, *.chello.pl

Widac woli fiolki w neapolou niz polskie gowno w polu

odpowiedz
filand - 12.01.2020 / 00:32, *.t-mobile.pl

5,3 mln USD / 1,11217 USD/ EUR czyli wariant optymistyczny to około 4,8 mln Euro.
Nic nie wiadomo o opcjach na ryzyko kursowe wymienionych wału. Reasumując ? #Legia Warszawa to farma. Hoduje roślinę i sprzedaje z prawdopodnym zyskiem....
Kiedy zmiana nazwy na #Legia farma #Warszawa ?

odpowiedz
filand - 12.01.2020 / 00:38, *.t-mobile.pl

@filand:
Correct
Wału jest...
Powinno być walut...

odpowiedz
Kle - 11.01.2020 / 20:57, *.vectranet.pl

Patrząc przez pryzmat ówczesnego transferu Piątka do Genoi to to jest promocja

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 11.01.2020 / 19:12, *.chello.pl

Prawdziwy Legionista nie ma co

odpowiedz
:D - 11.01.2020 / 19:29, *.orange.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : hahahaha dokładnie:D

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 17:31, *.chello.pl

Podobno to dobry interes

odpowiedz
Browar - 11.01.2020 / 18:37, *.mm.pl

@:) : bardzo dobry :) tylko zobaczymy czy kogoś za niego wezmą

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 19:08, *.chello.pl

@Browar : podobno carlitos jest wolny

odpowiedz
kalosz - 11.01.2020 / 17:15, *.mm.pl

o ile przejdzie testy medyczne-tak? wiec nie sadze by odszeł

odpowiedz
Obcy - 11.01.2020 / 17:01, *.t-mobile.pl

Może spróbować sprowadzić Gytkjera z Lecha. Gość wie o co chodzi w temacie strzelania bramek.

odpowiedz
Ole - 11.01.2020 / 16:53, *.centertel.pl

,,z 4 mln dolarów za Niezgodę,, ,klub zarobi na transferze 3,8 mln dolarów plus 1,5 mln dolarów w bonusach.,...profesjonalizm piszącego podobny do poziomu zarządzania Klubem.

odpowiedz
qna - 11.01.2020 / 16:50, *.centertel.pl

dupy nie urywa, jak wszystko za rządów miodowego!!!

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 15:08, *.chello.pl

Kupa kasy

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 16:08, *.mm.pl

@:) : Tak, zważywszy że przykładowo Pogoń potrafiła sprzedać pomocnika Kubę Piotrowskiego po jednym dobrym sezonie w lidze do Belgii za 2 mln euro. Albo Walukiewicza (nota bene naszego wychowanka) za kwotę 4mln euro.

Jak widać nawet na zawodnikach naszej ligi można zarobić. Ale nie, my musimy oszczędzać (czytaj: sprzedawać taniej, byle wzięli).

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 16:08, *.mm.pl

@:) : Tak, zważywszy że przykładowo Pogoń potrafiła sprzedać pomocnika Kubę Piotrowskiego po jednym dobrym sezonie w lidze do Belgii za 2 mln euro. Albo Walukiewicza (nota bene naszego wychowanka) za kwotę 4mln euro.

Jak widać nawet na zawodnikach naszej ligi można zarobić. Ale nie, my musimy oszczędzać (czytaj: sprzedawać taniej, byle wzięli).

odpowiedz
Grzesiek - 11.01.2020 / 16:34, *.centertel.pl

@Wolfik: Nawet pyry umieja przeprowadzac transfery. Kiedys dawno temu tez mielismy dobra osobe odpowiedzialna za transfery - S.P. Janusz Oledzki. Odkad przestal pelnic ta funkcje nie ma kompetetnej osoby na tym stanowisku. Trzeciak to porazka kompletna. Zewlakow kiepski ale nie tragiczny. No i teraz kucharski porazka kompletna.

odpowiedz
Mamut - 11.01.2020 / 17:41, *.chello.pl

Ale wiecie o tym że Niezgoda jest szklany?

odpowiedz
zduneq - 11.01.2020 / 21:10, *.play-internet.pl

@:) :

Ale wiesz że Niezgoda nie ma już 20 lat?Po za tym Jarek mimo mojej sympatii jest tykającą bombą.Równie dobrze mógłby się wysypać na pierwszym treningu.Nie ma się co oszukiwać, Niezgoda nie ma zdrowia do tego sportu, może nie jest to Grzelak ale dużo lepiej nie jest.

odpowiedz
bart - 11.01.2020 / 14:54, *.vectranet.pl

za mniej nie schodxcie bylo nie mineło

odpowiedz
Ale jaja - 11.01.2020 / 14:17, *.pognet.pl

Można powiedzieć ze został oddany za darmo jeśli przeanalizować inflację za ostatnich 8 lat to klub dostał na waciki
Ładne mi zarządzanie

odpowiedz
skreem - 11.01.2020 / 21:46, *.chello.pl

@Ale jaja: Inflację? A jaka inflacja była w USA na dolarze?

odpowiedz
Kle - 12.01.2020 / 16:22, *.vectranet.pl

@skreem: chodzi o inflację wartości piłkarzy. Gdyby za czasów odejścia Dudy płacili tyle, co teraz to byśmy za niego otrzymali 15M+ ojraskow

odpowiedz
Trolololo - 11.01.2020 / 14:09, *.centertel.pl

Dariuszu jakim cudem udalo ci sie sprzedac krola strzelcow rundy jesiennej ( 14 goli!!!) za 3,8 mln DOLARÓW. Tym transferem chyba przebiles legendarny transfer odjidji offoe. Dariusz mistrz transferow.

odpowiedz
wawerr - 11.01.2020 / 14:04, *.tpnet.pl

A jeszcze pół roku temu pozbywaliśmy się innego zawodnika za darmo którego też " pseudonim" skandowały trybuny a na którego FATALNA grę nie dało się patrzeć a teraz drewniak jest najgorszym zawodnikiem Uralu gdzieś w Rosji.

odpowiedz
Grzesiek - 11.01.2020 / 13:03, *.centertel.pl

Nie ma się co dziwić decyzji Jarosława. Jak wszyscy wiedzą jest dość szklany i w każdej chwili może coś złapać, teraz miał najlepszy moment w karierze, znalazł się klub który zapłaci dobre pieniądze Legii oraz daje dobre zarobki, a że wylot do USA? A co w tym złego? Piękny kraj, z lepszym poziomem życia niż w Polsce, a do reprezentacji przy obecnej konkurencji to Jarek i tak nie ma szans dostać powołania, chyba by musiał odejść do ligi angielskiej i strzelać jak natchniony. Pewnie gdyby drużyna w tym sezonie grała w pucharach to by się obyło bez tego transferu w zimie, pocxekaliby do lata, ale niestety trzeba było ratować budżet. Myślę że Vuko będzie miał okazję dawać więcej szans Rosołkowi, jeszcze nam to wyjdzie na dobre.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.01.2020 / 12:46, *.247.66

Za Miodka wykształciła się nowa świecka tradycja, że zawodnik ma iść tam, gdzie najlepiej za niego zapłacą (Rosja, USA, Bliski Wschód), aby prezes miał czym spłacać długi. Kierunki lepsze sportowo dla zawodników, ale płacące mniej, mają bana. Niezgoda chciał przecież do Bundesligi.

odpowiedz
Pinokio - 12.01.2020 / 07:30, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: bo mamy takich gownianych kopaczy, ze nikt powazny ich nie chce

odpowiedz
Legiak83 - 11.01.2020 / 12:39, *.207.133

Nie jestem fanem prezesa ale w tym przypadku nie mam do niego pretensji.myslalem ze Niezgoda jest bardziej ambitny i zrzyty z naszym klubem a on przy pierwszej lepszej ofercie ucieka.nie wierzę że nie mógł dogadać się z prezesem na transfer po sezonie, aby zdobyć koronę króla strzelców oraz mistrzostwo i pp i odejść w chwale.trudno

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.01.2020 / 12:57, *.play-internet.pl

@Legiak83: A ja Ci powiem,że za Mioduskiego,żaden piłkarz nie ma wyboru,czy chce grać w Legii,czy odejść.Przecież już dawno pisalem,że jedynym decydentem w tym temacie jest D.M.Na potwierdzenie moich słów,przypomnij(cie) sobie mecz z Zagłebiem Lubin i zmiany jakich dokonał słup Vukovič.Czy to,że zdjął Niezgodę,pomimo niekorzystnego dla Legii wyniku było "amatorszczyzną" A V.,czy odgórnym poleceniem Mioduskiego,żeby Jarka w ostatnim momencie przed transferem nie połamali?.Obudźcie się.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.01.2020 / 13:25, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA-A gdyby Niezgoda chciał w Legii zostać do końca sezonu,to Muoduski ze słupem Vukovičem ukarali by Jarka usunięciem z pierwszego składu-vide Carlitos.Zaprawdę powiadam Wam,są dwa wyjścia z tej sytuacji.albo pizbyć się Mioduskiego,albo go ubezwłasnowolnić.I to im s,szybciej,tym lepiej.

odpowiedz
On L - 11.01.2020 / 14:23, *.25.51

@Legiak83: hahah korona krola strzelcow amatorskiej ligi, 32.w europie....ty serio tak piszesz czy tylko jaja sobie robisz?

odpowiedz
jo - 11.01.2020 / 15:06, *.centertel.pl

@Legiak83: Jarek młodszy już nie będzie... Jeśli to prawda, że jego max pensja roczna może wynieść nawet do 1,5 mln dolarów to to jest jego życiowa szansa na to by po zakończeniu kariery zawodowej żyć godnie. To są takie pieniądze, że albo teraz albo nigdy.

odpowiedz
LWL - 11.01.2020 / 12:20, *.tpnet.pl

Niestety tak to jest ale to chyba z tego wzgledu ze potrzebna jest kasa ! "L"!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 11.01.2020 / 12:18, *.vectranet.pl

No to teraz ciekawe,czy Angulo lub Felix są bliżej Legii czy Vuko ma inną alternatywę za Jarka? Być moze szykuje się inny sensacyjny transfer na pozycji napastnika,choć raczej jest to mało prawdopodobne.

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 16:12, *.mm.pl

@Sebo(L): Sensacyjnie to będzie, jak Majecki zacznie grac w ataku. Mieliśmy na początku sezonu 4-ech napastników, został Kante. Może Rosołek zostanie drugim Kowalczykiem... w każdym razie będzie ciekawie. Bez napastnika gwarantującego na wiosnę 8-10 goli MP nie zdobędziemy.

odpowiedz
Kle - 11.01.2020 / 21:01, *.vectranet.pl

@Wolfik: ponoć Luqui został przesunięty do ataku

odpowiedz
LGZ - 11.01.2020 / 12:17, *.tpnet.pl

Lider strzelcow tylko za 4mln dolarow a nie za minimum 5mln euro!!!

odpowiedz
Tomasz - 11.01.2020 / 14:25, *.25.51

@LGZ: ale jakiej ligi? Porownywalnej do lotwskiej i albanskiej? To itak ogromne pieniadze na pozycje w europie jaka mamy

odpowiedz
ZGL - 11.01.2020 / 12:08, *.tpnet.pl

Jak za darmo ! "LEGIA !!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.01.2020 / 12:42, *.247.66

@ZGL:

odpowiedz
kibic emeryt - 11.01.2020 / 11:47, *.tpnet.pl

Kiedy po raz drugi nie awansowaliśmy do fazy grupowej LE a przewidywane zyski były wpisane w budżet klubu myślałem że to koniec Legii bo przecież brakowało około 45 mln złotych a to teoretycznie gdyby dotyczyło innego klubu byłoby bankructwem i upadkiem klubu. Czy kto lubi prezesa czy nie trzeba mu przyznać że umiejętności czysto biznesowe ma znakomite i mimo że dopiero uczy się piłki i to w sposób oporny udało się wyjść z wydawało by się z sytuacji tragicznej . Sprzedaż poszczególnych piłkarzy licząc Niezgode dało ponad 10mln euro czyli tyle ile zadłużenie klubu wobec Mioduskiego i klub startuje niemal od zera i to trzeba uznać za sukces ale prowadzenie w ten sposób klubu to krok po kroku degradacja drużyny . Najbardziej boli odejście Carlitosa bo tego można było uniknąć bo chłop chciał za wszelką cenę grać u nas nawet za mniejsza kasę a piłkarz jak na naszą ligę bardzo dobry .Z dużym niepokojem będziemy kibicować naszym w rundzie wiosennej bo dobra gra i awans w Europejskich Pucharach może odrodzić drużynę jak chociażby przed paru lat ale jak będzie inaczej może pogrążyć nasz klub na lata

odpowiedz
mkfan - 11.01.2020 / 10:48, *.plus.pl

Miodek działa jak syndyk masy upadłościowej. Nic dobrego nas nie czeka.

odpowiedz
Bartek - 11.01.2020 / 09:06, *.play-internet.pl

Piłkarz chciał odejść to go sprzedali do zainteresowanego klubu. Dlaczego nie macie pretensji do Jarka, że nie chciał zostać i powalczyć z Legią o mistrzostwo polski o koronę króla strzelców a później o LM? Przecież mógł! Zawsze zły Miodek, zawsze... powtarzacie to do znudzenia.

odpowiedz
Dybek - 11.01.2020 / 09:42, *.chello.pl

@Bartek: zgadzam sie, tak samo było Vadisem i Nikoliciem, chcieli odejśc to odeszli, nie ma co trzymać na siłę. Albo sie jest sercem z drużyna i walczy z nią do końca sezonu albo zmienia tak jak niektórzy ...pretensje tylko do Jarka bo to on chciał odejść

odpowiedz
grzesiek - 11.01.2020 / 09:52, *.centertel.pl

@Bartek: chyba nie siegacie nosem dalej niz liceum. Dla pilkarza oczywistym jest ze nie chce grac w tej nedznej polskiej lidze i niezgoda nikomu nie obiecywal bycia z Legia na dobre i na zle. Mioduski w sumie tez nie, ale chyba powinno mu zalezec na jak najwiekszej kasie ze sprzedazy. Czemu Pogon Szczecin potrafila sprzedac bukse za 5 mln dolarow a Legia za 3,8 plus bonusy. Zachecam do zspoznania sie z slowem bonus to jest cos ekstra np jak pilkarz cos osiagnie dla klubu . A jak nie osiagnie to Legia nie dostanie nic oprocz wspomnianych 3,8. Zeby nawet do rownych 4 mln nie dobić to jak dla mnie wstyd na cala europe

odpowiedz
Walus - 11.01.2020 / 10:25, *.t-mobile.pl

@grzesiek: a może Pogoń sprzedała Bukse i wszystko. A może Legia ma procent od następnego transferu. Patrz Priovic. Bonus 1000000 euro.

odpowiedz
grzesiek - 11.01.2020 / 10:44, *.centertel.pl

@Walus: przeciez to jest bardzo prosta matematyka. Rok mlodszy od niezgody adam buksa strzelil 7 goli i zostal sprzedany za 5, mln dolarow. Niezgoda za 3,8 mln dolarow + esentualne bonusy. Niech nawet i by sobie poradzil w MLS i zdobyl ten 1000000 dolarow to wychodzi 4,8 mln dolarow. Niezgoda strzelil 14, goli.

sprzedaz do usa kiedy wartosc 1 dolara = 3,8 zl. Podczas gdy 1 euro = 4,2 zl. ???

No ale coz mioduski tak kocha Usa przeciez.

Jesli myslisz ze miodek z kucharskim zrobili dobry biznes no to gratuluje smykałki.

odpowiedz
lol - 11.01.2020 / 10:50, *.amazonaws.com

@Bartek: zgadzam się. dzisiejsza pilka to pieniadze a nie sentymenty

odpowiedz
Old_fan - 11.01.2020 / 10:58, *.53.186

@grzesiek: dokładnie! Takie drewno Pogoń opchnęła za więcej niż my gościa co zawsze strzela regularnie! Poza Szymańskim to niepamiętam kiedy my ostatnio kogoś sprzedaliśmy za naprawdę kwotę ponad jego wartości rynkowej.. eh...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.01.2020 / 11:50, *.247.66

@Dybek: Odeszli bo widzieli prezesa bez ambicji sportowych, albo dostali propozycję nie do odrzucenia:"odchodzisz albo ława lub rezerwy". Miodek już od kilku rund szukał na Niezgodę kupca.

odpowiedz
Ja - 11.01.2020 / 12:36, *.t-mobile.pl

@Bartek: Nie pamiętasz co robią z piłkarzami co nie chcą odejść tylko dalej tu grać? Jak prezio chce cię sprzedać, to albo jak ma kupca to tam idziesz, albo grasz w 3 lidze.

odpowiedz
eLpolo - 11.01.2020 / 13:51, *.137.74

@Walus: zgadzam się. W dodatku z tego co wiem Buksa zdrowy jak koń a Jarek od kontuzji do kontuzji u po zabiegu na serducho.

odpowiedz
Walus - 11.01.2020 / 09:00, *.t-mobile.pl

Miałem nie pisać ale poziom waszego smędzenia mnie dobił. Chłopak przyszedł do nas z chyba z Puław. Za czapkę gruszek. Pograł u nas kilka lat licząc wypożyczenia. Teraz ma sezon życia. Strzelił kilka bramek i pełen szacunek za to. Ale spójrzmy na to obiektywnie. Jest kontuzjo geny. Grajek tez na ligę mistrzów nie jest. Z forma tez może być różnie. Uważam, ze na tym transferze zyska sam piłkarz.
P.S. Zawsze byłem fanem Jarka, a okrzyk Jarosław Jarosław był bezcenne. Powodzenia Jarek.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.01.2020 / 08:57, *.inetia.pl

Biorąc pod uwagę jak funkcjonuje rynek piłkarski jest to kwota raczej mała, ale widać Legia na musiku.

Szkoda. Chciałbym, abyśmy zbudowali taki model, w którym piłkarze nie odchodzą poniżej swojej wartości, ale do tego potrzeba stabilności finansowej, a do tego z kolei wyników w Europie.

Odejście za taką kwotę oceniam na 6/10.

odpowiedz
Artur - 11.01.2020 / 15:46, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: zyczliwie przypomne, ze to rynek ustala wartosc rynkowa. Mamy przecietnych pilkarzy, zadnej renomy 'karier' tych co sprzedalismy, nie gramy w europie, a tylko w jakieks peryferyjnej lidze...stad taka a nie inna wartosc.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.01.2020 / 08:28, *.inetia.pl

@Artur:

Wartość rynkowa to tyle, ile ktoś chce za coś zapłacić maksymalnie. Ale nikt nie będzie dawał od razu swojego maksa, kiedy można coś nabyć za mniej, bo ktoś odczuwa potrzebę, by sprzedać.

Przy tym transferze od samego początku było widać, że Legia chętnie go odda, stąd cena nie jest wyższa. Biorąc pod uwagę pozycję, wiek, długość kontraktu, statystyki w obecnym sezonie, charakterystykę piłkarza, itd., mając nawet na uwadze kontuzjogenność czy peryferyjność gracza, to i tak jest to cena wysoce niewygórowana i nie ma tu kluczowego znaczenia to, że jesteśmy słabi, ale to, że jesteśmy biedni.

odpowiedz
Artur - 12.01.2020 / 13:36, *.25.51

@Mateusz z Gór: Mateuszu, nie masz racji. Akurat miodek w kwestii handlu ma duze dosw. I raczej nie oddalby zawodnika ponizej wartosci rynkowej. Powtarzam: wartosc rynkowa a chciejstwo nasze i pismakow to dwie rozne rzeczy. Nasi pilkarze sa tyle warci i tyle.

odpowiedz
floyd - 11.01.2020 / 08:56, *.chello.pl

Co się dziwicie, Citko już od roku nóżkami przebierał żeby Jarka pogonić bo prowizje musiał przytulić. Gdyby tutaj decydował rozsądek to Jarek odszedłby latem jako król strzelców za dużo większe pieniądze. No ale dalekosiężny plan rozwoju klubu a la Mioduski nie zakłada myślenia dalej niż na trzy dni do
Przodu.

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 15:57, *.mm.pl

@floyd: Mnie to już nie dziwi. Słowa "strategia" w polskim biznesie nie istnieje. Ale tak będzie dopóki jedynym celem będzie zasypywanie długów, które się samemu narobiło.

odpowiedz
Grzesiek - 11.01.2020 / 08:52, *.centertel.pl

Najpierw Vadisa za niecale 3 mln euro teraz niezgoda za niecale 4 mln dolarow. Skoncz waść wstydu oszczedz. Bajki o wielkiej Legii to wlasciciel moze wnuczkom opowiadac

odpowiedz
Grzesiek - 11.01.2020 / 08:48, *.centertel.pl

Kierwaaaaa krola strzelcow polskiej ekstraklasy sprzedac za 3,8 mln dolarow przy kursie dolara 3,88 . Wstyd na cala polske panie kucharski. Legia Lesnodorskiego Ondreja Dude ktory mial beznadziejny sezon sprzedala za 5 mln EURO.

Ku**" wypi*** z tego klubu kucharski z swoim miodkiem

odpowiedz
Matt - 11.01.2020 / 13:20, *.132.229

@Grzesiek: Kiedy Niezgoda zdobył tytuł króla strzelców Ekstraklasy?

odpowiedz
Browar - 11.01.2020 / 06:57, *.mm.pl

To teraz czekam na newsa w najbliższym czasie o treści "Niezgoda doznał kontuzji i nie zagra przez najbliższe pół roku". Jak zobaczą jego podejście to szybko wyląduje na trybunach a za rok może dwa w Lechii Gdańsk

odpowiedz
Poinformowany - 11.01.2020 / 15:48, *.play-internet.pl

@Browar : to na nastepni kupcy na majeckiego i karbownika nawet tych 3,8 nie dadza wiedzac jaki kontuzjogenny szrot gra u nas...

odpowiedz
Browar - 11.01.2020 / 18:33, *.mm.pl

@Poinformowany: no napewno bo kluby nie znają historii gracza którego chcą kupić... Gdyby nie kontuzje to po pierwsze by poszedł parę lat temu a po drugie za większe pieniądze

odpowiedz
News⚽️Legia - 11.01.2020 / 03:57, *.204.7

To porażka zarzâdu....

odpowiedz
Walus - 11.01.2020 / 08:42, *.t-mobile.pl

@News⚽️Legia: Możesz umotywować swoją wypowiedz.

odpowiedz
Rezistance80 - 11.01.2020 / 03:28, *.inetia.pl

Nie rozumiem tej polityki. Zamiast dograć tym składem do końca sezonu, dotarli by się zgrali jeszcze bardziej, może mieli by szansę powalczyć o Champions League ewentualnie o fazę grupową Euroligi. To nie, rozsprzedać zaczynający fajnie grać skład i znowu budować wszystko od początku. Miodek został ci jeszcze Majewski i Karbownik ale się nachapiesz jak ich wszystkich sprzedasz w pizdu. Gratuluje filozfi budowania silnego zespołu. Wizjoner k... jego mać.

odpowiedz
Gniady - 11.01.2020 / 05:11, *.optonline.net

@Rezistance80: Majewski?

odpowiedz
eLpolo - 11.01.2020 / 08:51, *.137.74

@Rezistance80: Piłka to biznes kolego. Oczywiście my się jaramy klubem, utożsamiamy z nim i z zawodnikami ale rzeczywistość jest niestety brutalna. A Jarek, no cóż to bardzo nierówny i kontuzjogenny zawodnik i trzeba to powiedzieć pomimo mojej całej sympatii do niego jako zawodnika L. To trochę jak mieć Ferrari w garażu, no może przesadziłem raczej fajne BMW, ale ono lubi czasami nie odpalić lub stanąć nawet na autostradzie. Co wtedy robisz ? Sprzedajesz i kupujesz inne auto, owszem ryzykując, że może być takie same lub gorsze, ale jak jeszcze zostanie w kieszeni niezła kasa , to się tym nie przejmujesz zbytnio. Trzeba na to spojrzeć z takim właśnie dystansem i nie płakać po wszsytkich zawodnikach, bo żaden dobry nie będzie grał u nas do emerytury panowie. Pozdrawiam

odpowiedz
Yorick - 11.01.2020 / 01:50, *.orange.pl

Przyłączam się do pytania, co to są te 'bonusy'. Bo 3.8 M $ to 3.5 M E czyli mało.

odpowiedz
Cwks - 11.01.2020 / 00:56, *.centertel.pl

Co to sa te bonusy w takim razie? Roczny zapas mountain dew? Oddany za czapke gruszek i tyle,a bonusy to moga sobie w d... wsadzic. W polsce nie potrafia robic interesow i dlatego jestesmy i bedziemy murzynami europy

odpowiedz
lol - 11.01.2020 / 10:54, *.amazonaws.com

@Cwks: to smutne ale jestesmy murzynami Europy

odpowiedz
Jano - 11.01.2020 / 00:01, *.orange.pl

szkoda ale to tak jest jak się ma długi i brakuje do 1 :)

odpowiedz
Choto - 10.01.2020 / 23:57, *.chello.pl

OD POCZATKU BYLEM FANEM NIEZGODY. JESZCZE PRZED WYPOZYCZENIEM DO CHORZOWA... CIESZE SIE, ZE DOCZEKAL SIE SZANSY (A NAWET DWU - W 2018 I 2019) I GDY BYL ZDROWY, UMOWMY SIE, TO BYL PILKARZ NA MIARE NIKOLICIA. ALE... 4 MLN USD... SORRY, UWAZAM, ZE TO MUROWANA NOMINACJA DO SZMACIANKI ROKU 2020

odpowiedz
Arek - 10.01.2020 / 23:44, *.tpnet.pl

Citko przytuli co swoje. A Niezgodzie należy życzyć powodzenia. Szkoda, że nie dokończy sezonu, bo pewnie królem strzelców by został. A tak, ch... Jak nie będzie mistrza, to chyba wiadomo, do kogo pretensje.

odpowiedz
tomiacab - 10.01.2020 / 23:11, *.virginm.net

Miodek teraz drży, zeby Jarek tylko przeszedł testy medyczne. Bo wiadomo, że z tym może być różnie.

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.01.2020 / 23:09, *.chello.pl

Kwota za jaką Jarek odchodzi to kpina, a kierunek jaki obrał do dalszego ''rozwoju'' pozostawię bez komentarza. Generalnie szkoda gadać. Tracimy niezłego napastnika

odpowiedz
Ktoś - 10.01.2020 / 23:26, *.centertel.pl

@Normalny człowiek: kwota do kpina? Zawodnik, kontuzjogenny, ma 25 lat, od kilku w Legii, ale połowę czasu się leczył.
Za dużo mniejsze pieniądze odchodzili zawodnicy strzelający więcej bramek z doświadczeniem i bramkami w Lidze Mistrzów. Bądźmy obiektywnie tyle pieniędzy nie dostaliśmy wtedy za obu.

odpowiedz
Ja - 11.01.2020 / 14:43, *.25.51

@Normalny człowiek: no tak lepszy rozwoj w peryferyjnej lidze europejskiej w ktorej od 3 lat jedynymi pucharami najlepszej druzyny to wyjazd do niepolomic lub lecznej. Gratuluje rozumu!

odpowiedz
Normalny człowiek - 11.01.2020 / 19:23, *.t-mobile.pl

@Ktoś : czasy się zmieniają. Dzisiaj 4 mln usd to żadne pieniądze za snajpera. A jeśli chodzi o zdrowie: tak, tutaj jest znak zapytania. Tymniemniej przyjmuję wersję optymistyczną, tzn że Jarek ma zdrowie, żeby grać. Słaby deal. 8 mln za Niezgodę to kasa do rozpatrzenia

odpowiedz
Normalny człowiek - 11.01.2020 / 19:27, *.t-mobile.pl

@Ja: nie drwij. Grzecznie. Nie mówię, że u Nas poziom ligi jest ok, bo nie jest. Jest żenujący. Ale Jarek nie jest piłkarzem tuzinkowym, więc mógł wybrać dużo lepiej, gdzie rozwój i atmosfera są

odpowiedz
Kto za Niezgode? - 10.01.2020 / 23:06, *.t-mobile.pl

Legia powinna ściągnąć Sinaniego z Dudelange gość strzelił sporo bramek w europejskich pucharach i jest jeszcze młody - może być jeszcze lepszy, rozwinąć się w Legii.

odpowiedz
herakles - 10.01.2020 / 22:16, *.orange.pl

3,8 nie 4 czyli za zupke chinska i petko kielbasy poszedl.

odpowiedz
Mietek - 10.01.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

Mogł zostac krolem strzelców i odejsc po sezonie ale oczywiscie kasa jest najważniejsza. Dlatego mam duży dystans do kopaczy bo idą tam gdzie lepszy hajs ale takie życie.

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 22:23, *.mm.pl

@Mietek: Nie wiem, kto ma większe parcie na szkło - właściciele klubów, menadźerowie czy sami zawodnicy. Kasa moim zdaniem śmieszna, pora nieodpowiednia, atak zdemontowany.

odpowiedz
Korek - 11.01.2020 / 00:35, *.chello.pl

@Wolfik: Kolego, słusznie prawisz, tylko co napiszesz wówczas, gdy nie tylko atak, ale reszta drużyny zostanie zdemontowana? (Cafu, Karbownik, itp.)

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 16:13, *.mm.pl

@Korek: Napiszę, to co zawsze - bawimy się od nowa. I tak do usrania.

odpowiedz
Normalnie o tej porze - 10.01.2020 / 22:14, *.ip-point.pl

Dziwi trochę kierunek i czas ale z drugiej strony każdy chetnie spierniczy z tego kraju a i drugi raz taki sezon może mu się nie trafić.
Życie w USA to klawe życie. Pogra pare lat. Założy rodzine odłoży pare grosza i ma wyj...ne na ten chory kraj

odpowiedz
Piowoj1916 - 10.01.2020 / 22:40, *.centertel.pl

@Normalnie o tej porze : man take same podejscie

odpowiedz
Antyberg - 10.01.2020 / 23:13, *.centertel.pl

@Normalnie o tej porze : Mam nadzieję, że Ciebie już tu dawno nie ma i piszesz z innego swojego ukochanego kraju!

odpowiedz
MP.j(L) - 11.01.2020 / 02:15, *.plus.pl

@Normalnie o tej porze : wyjedz,jesli mieszkasz w Polsce i nigdy tutaj nie wracaj!

odpowiedz
Ki - 10.01.2020 / 22:13, *.inetia.pl

Powodzenia, szkoda, że nie do Bordeaux. Każdy rodak w lepszych rozgrywkach to super, natomiast oczywiście życzę aby może jeszcze kiedyś pokazał klasę LM. Pozdrawiam

odpowiedz
eR - 10.01.2020 / 22:13, *.254.14

Brawo Pudelku! Znowu puszczamy utalentowanego chłopaka za psi grosz, a tam w Stanach się śmieją za takie ruchy. Wiadomo z pracownika nie ma niewolnika, ale szkoda, że Jarek ucieka. Chociaż, jeśli ma nie gryźć trawy za klub, to niech idzie dalej. Ale kogoś nam trzeba, bo Jose nie udźwignie ciężaru całego sezonu bez jakiejś podmianki.

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 22:05, *.mm.pl

5 mln DOLARÓW??? Serio??? I sukcesem ma być taki transfer???? Noż ku...a mać......

A tu cytat z naszego forum (2 stycznia) : "...Od kilku miesięcy spekuluje się do jakiego zagranicznego klubu trafi w zimowym oknie transferowym. Miesiąc temu najbliższej było mu do rosyjskiego Dinama Moskwa. Wątpliwym jest, aby napastnik odszedł z Legii za mniej niż 5 milionów EURO...."

Szybka dewaluacja nastąpiła. Jeśli w naszym kraju robi się takie sportowe "byznesy" , to naprawdę nie dziwmy się, że mamy długi...

odpowiedz
Maro - 10.01.2020 / 22:32, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Bardzo istotnym w tym wszystkim jest zapis w umówię o procent z następnego transferu. Mówi się nawet o 30% co jest mega dużo. Zwykle Legia ugrywala co najwyżej 10%

odpowiedz
WETERAN - 10.01.2020 / 22:34, *.chello.pl

@Wolfik: I tacy właśnie jesteśmy: zadęcie i nadęcie, a kiedy trzeba się zmierzyć z realiami - smutek wielki. Piłkarz jest wart tyle, ile ktoś chce naprawdę za niego zapłacić. A idzie tam, gdzie najlepiej zarobi w kontrakcie indywidualnym. I tyle.
Chciał odejść - odchodzi. Kilka milionów dolarów to całkiem niezła suma. I dla niego, i dla klubu.

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 22:44, *.mm.pl

@WETERAN: Widzę, że większość przyzwyczajona jest do tego, że co innego się mówi, a co innego potem robi. Może ja nie dzisiejszy jestem, ale skoro TYDZIEN temu była mowa o minimum 5 mln EURO, a teraz sprzedaje się za 3,8 mln DOLARÓW, to mnie to nieco szokuje.

Ale co tam. Odtrąbmy sukces, to teraz modne....

odpowiedz
tomiacab - 10.01.2020 / 23:18, *.virginm.net

@Wolfik: tak jak napisał kolega wyżej. Rynek weryfikuje wartość zawodnika. Zasugerowałeś się tym co plotą pismaki. Przecież gdyby ktoś dawał 5 mln euro to pewnie tam by go sprzedali. O ile sam zawodnik by nie miał nic przeciwko temu drugiemu kierunkowi. Też jest taka mozliwosć ze faktycznie jest ktoś chętny by dać taką kwotę o jakiej trąbią media, ale jeszcze nie koniecznie sam zawodnik musi chcieć tam przejść.

odpowiedz
Japa - 10.01.2020 / 22:01, *.chello.pl

Jest !!! Super najlepsza wiadomość w tym roku !!! Kto by pomyślał ze zapłacą tyle za szkiełko :)) W siną dal w sina dal ..... $$$

odpowiedz
Szpilordzik - 10.01.2020 / 21:39, *.t-mobile.pl

Takim zawodem jest właśnie piłkarz. .. trudno szkoda ale damy rade. Powodzenia dla Jarka

odpowiedz
zapaLony kibic - 10.01.2020 / 21:34, *.chello.pl

dobry grajek ale niestety ma szklane nogi.podatny na kontuzję

odpowiedz
Jarfer - 10.01.2020 / 21:21, *.47.21

Chyba dobrze. Jakiś nowy w jego miejsce

odpowiedz
Darek - 10.01.2020 / 21:17, *.t-ipconnect.de

Ciekawe kogo sprowadza za Jarka?

odpowiedz
RR - 10.01.2020 / 21:15, *.chello.pl

Powodzenia Jarek!!
Dla mnie zawsze byłeś i będziesz kocurem!!

odpowiedz
Dublet 2020. - 10.01.2020 / 21:14, *.chello.pl

BŁĄD. WIELKI BŁĄD!!!

odpowiedz
oLaf - 10.01.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

i dobrze, facet zarobi, klub też, jak na obecną sytuację to super.

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 22:07, *.mm.pl

@oLaf: Jakie zarobi Kolego??? Te pieniądze to ochłap, a Ty jeszcze się cieszysz?

Mnie już nie dziwi, że budowa kadłuba okrętu budowanego 15 lat tez okazała się "sukcesem". Ja pier...

odpowiedz
oLaf - 10.01.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

@Wolfik: ochłap, pewnie ... tylko za gościa co miał poważne problemy z sercem i kręgosłupem i cholera wie czym jeszcze.... przecież nawet na jesieni to średnio grał po 30 minut w meczu żeby nie złapać kontuzji...24 latek... wg. mnie wyciągneliśmy maxa na fajnego ale szklanego napastnika.

odpowiedz
gh - 10.01.2020 / 21:10, *.vectranet.pl

Piszecie "Jak informuje Przegląd Sportowy" (który pisał nieprawdę), a dajecie tweeta Janka?

odpowiedz