W tym tygodniu kibice Legii Bielan i Łomianek odwiedzili najmłodszych pacjentów Warszawskiego Szpitala Dla Dzieci SPZOZ, przy ulicy Mikołaja Kopernika. Legioniści wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, przekazali dzieciakom pluszowe maskotki.
REKLAMA

