Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy zostanie wypożyczony do Panathinaikosu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk ze sport.pl, Dominik Nagy zimą zostanie wypożyczony do greckiego Panathinaikosu Ateny. Zawodnik nie wziął już udziału w pierwszym treningu stołecznego zespołu w 2020 roku, który odbył się w piątek. W obecnym sezonie węgierski pomocnik zagrał w 17 meczach Legii, w których zdobył jedną bramkę. Po raz ostatni mogliśmy go oglądać na boisku 28 września w przegranym spotkaniu z Lechią Gdańsk. Wówczas spędził na murawie tylko 45 minut.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Maciej - 15.01.2020 / 09:58, *.supermedia.pl

Dawno nie było takiego porządku w Legii i tylu młodych zawodników. Wśród nic wnoszących do gry zawodników zostali tylko Rocha, Agra i Obradovic z czego Rocha odejdzie latem, a pozostali zostali zesłani do rezerw i mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy i po prostu znajda sobie nowy klub

odpowiedz
olew - 12.01.2020 / 14:09, *.vectranet.pl

lubię styl gry Nagy'a, nasz trener nie lubi, szkoda, ale trener ważniejszy jednak, jego koncept i jego drużyna, dzięki Dominik za wszystko !

odpowiedz
oLaf - 11.01.2020 / 21:06, *.vectranet.pl

super, niech nie wraca imprezowicz jeden.

odpowiedz
Ignac - 11.01.2020 / 18:59, *.t-mobile.pl

Mógł by ktoś wytłumaczyć ,jak to ma się do spraw finansowych ? Kto płaci zawodnikowi pensję,czy my jako klub dostajemy jakieś pieniądze za wypożyczenie, tylko proszę bez złośliwych komentarzy ,po prostu nie wiem,a w artykule nic nie jest napisane

odpowiedz
Grzesiek - 11.01.2020 / 20:43, *.centertel.pl

@Ignac: znajac polityke miodka to jeszcze doplacamy panathinaikosowi za zakwaterowanie nagyego i jego wakacje w grecji

odpowiedz
oLaf - 11.01.2020 / 21:09, *.vectranet.pl

@Ignac: nowy klub płaci pensję a my jesteśmy szczęśliwi że nie musimy mu płacić i oglądać go w rezerwach.

odpowiedz
Kle - 12.01.2020 / 00:23, *.vectranet.pl

@oLaf: nie zawsze, czasem jest tak, że się płaci na przykład pół na pół, ale mam nadzieję, że tutaj oni płacą 100%. W topowych klubach bywa tak, że płacą jakąś tam kwotę za wypożyczenie, ale to też wyjątkowe przypadku

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 17:04, *.chello.pl

Fajny kierunek

odpowiedz
idoL - 11.01.2020 / 14:53, *.vectranet.pl

rozwijaj się i zdobądz upragniony puchar LM

odpowiedz
Matt - 11.01.2020 / 13:12, *.132.229

Ma gościu szczęście. Nie wiem jak to jest z jego pracowitością i charakterem, nie chcę powtarzać stereotypów. Fakt jest jednak taki, że jego forma to wielka sinusoida, z tym, że okresy dobrobytu były zdecydowanie krótsze. Tymczasem po wielu odcinkach tej telenoweli dostaje kolejną szansę (bo tak należy traktować wypożyczenie).

odpowiedz
Yorick - 11.01.2020 / 01:42, *.orange.pl

Podobno my płacimy pensję, ale za to nie może grać przeciw Legii.
;))
A tak serio, Legia dała za niego milion E. Kolejny dowód, że dla takich klubów jak Legia w transferach priorytetem musi być GŁOWA, a dopiero potem nogi i wszystko inne. Z tej perspektywy może inaczej ocenimy transfer Cholewiaka, Pyrdoła, itd.

odpowiedz
Feihu - 10.01.2020 / 22:04, *.inetia.pl

No to za takie pieniążki to teraz chyba jakiegoś Teodorczyka powinni wziąć albo Boruca żeby utrzymać, przecież to jest niemożliwe co tu się dzieje. Swoją droga od czasu Choto, to my nie mamy defensywki, później cyrk, a z akademii to w ogóle jakiś stoper wyszedł w obecnym wieku? Chyba Żewlakow...

odpowiedz
malin - 14.01.2020 / 11:44, *.play-internet.pl

@Feihu: kogo? Teodorczyka? napisz, że zartujesz

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 21:56, *.mm.pl

Nie wiem, czy kiedykolwiek się ogarnie. Mógłby być drugim Ondriejem Dudą ale wolał balować (jak opisywało jego pozaboiskowe "występy" kilku Kolegów). Może na kolejnym wypożyczeniu zmądrzeje, choć wątpię.

odpowiedz
Mario - 11.01.2020 / 12:55, *.timplus.net

@Wolfik: Jaki Duda ? On może mu buty czyścić. Ciągle się gościa porównuje. Po Dudzie, to było po kilku minutach widać, że super grajek, a przy tym, to ja nic szczególnego nie zauważyłem.

odpowiedz
Wolfik - 11.01.2020 / 15:50, *.mm.pl

@Mario: W tej chwili rzeczywiście to porównanie nie ma sensu. Napisałem "mógłby" bo potencjał ma (miał).

odpowiedz
Siwy - 10.01.2020 / 20:48, *.as43234.net

Żegnam bez żalu...

odpowiedz
Lukasz323 - 10.01.2020 / 20:32, *.plus.pl

@grzesiek Legia chciała za niego 1,5 mln euro ,mysle ze jakby był ktos chetny to by go sprzedali.Moze zmiana otoczenia mu pomoże

odpowiedz
grzesiek - 10.01.2020 / 20:23, *.centertel.pl

Piłkarz zdolny, z świętną lewą nogą, szkoda że zbyt krnąbrny. Powinniśmy go sprzedać, a nie wypożyczać. Już jedną szansę miał, którą zmarnował. No ale jak widać kucharski nie uczy się na błędach.

odpowiedz
Lukasz323 - 10.01.2020 / 20:19, *.plus.pl

@SPUTNIK44 Nie gratis to by było za proste, za normalne ,pewnie bedzie mu Legia płacić.
Nagy dzieki i powodzenia, miło było poznac,uwazam Cie za ,,normalnego" -pozdrawiam.

odpowiedz
NAGY - 10.01.2020 / 20:14, *.plus.pl

Wydawało się, że to taki drugi Duda, a może nawet mniej chimeryczny. Ale ostatecznie Ondrej dużo lepszy. Bez żalu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.01.2020 / 20:14, *.orange.pl

Negocjacje były burzliwe. Nagy oczekiwał 5 skrzynek trunku na tydzień, w końcu stanęło na 3...

odpowiedz
Hg - 10.01.2020 / 22:19, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.01.2020 / 23:11, *.centertel.pl

@Hg : Smiszek wracaj do Roberta

odpowiedz
WuPe - 10.01.2020 / 19:57, *.net.pl

Typ wakacyjnego chłopaka - w Grecji jak znalazł!

odpowiedz
W siną dal... - 10.01.2020 / 19:42, *.orange.pl

Szkoda ze nie transfer definitywny bo tego partacza i lenia nie da sie oglądać...

odpowiedz
Janinho - 11.01.2020 / 06:54, *.vectranet.pl

@W siną dal...: Jak podają inne źródła (patrz Legia.net) to ma być półroczne wypożyczenie, gdzie PAO pokrywa 100% pensji, a po tym okresie wykup za 1,5 M euro

odpowiedz
Legionista - 10.01.2020 / 19:40, *.mm.pl

jakby nie było awans, i to bardzo duży ! Co by nie mówić Panathinaikos to mega drużyna z bardzo bogatą historią, a liga grecka na pewno jest lepsza niż nasza.

odpowiedz
Mati - 11.01.2020 / 10:45, *.com.pl

@Legionista: Liga grecka nie jest lepsza niż nasza tylko mają tam 3 bogate kluby i nic więcej a Panathinaikos obecnie to nie wiem czy nie gorszy od Legii

odpowiedz
Ja - 11.01.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

@Mati : Był czas, że ekstaklapa była wyżej notowana od greckiej dzięki Legii

odpowiedz
Legionista - 11.01.2020 / 18:45, *.mm.pl

@Mati : mówisz że mają tylko 3 bogate kluby...hmm. a co my mamy w PL ? Jest jakis 1 bogaty klub ? Jest jakiś 1 klub co gra w LE ? Póki co to z Ekstraklasy odchodzą zawodnicy do ligi greckiej, a nie odwrotnie - patrz Prijovic czy Moulin

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.01.2020 / 09:56, *.247.182

@Legionista: Legia była stosunkowo bogatym klubem po LM, a potem nastała era Mioduskiego...

odpowiedz
On L - 13.01.2020 / 13:19, *.25.51

@Mati : my za to mamy same bogate kluby...dzidcko zejdz na ziemie. Nasza liga to 33 miejsce w europie. Malo kto jedt za nami. Moze lotwa albania i kilka minipanstw. Heh

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.01.2020 / 21:30, *.play-internet.pl

@Legionista:

Panathinaikos ma od tylu lat kłopoty, że nie zawsze kwalifikuje się do pucharów. Historycznie to awans, liga silniejsza ale sportowo drużyna tak sobie.

Awans ale "mega" to raczej przesada...

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.01.2020 / 19:30, *.cyfrowypolsat.pl

A zapłacą chociaż za to czy tradycyjnie u nas gratis?

odpowiedz