Piotr Pyrdoł po podpisaniu kontraktu - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Pyrdoł zawodnikiem Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

W piątkowy wieczór Piotr Pyrdoł podpisał z Legią 2,5-letni kontrakt z opcją jego przedłużenia. Zawodnik dołączył już do drużyny i niebawem wyleci razem z nią na zgrupowaniu do Belek w Turcji. 20-latek będzie grał w stołecznym klubie z numerem 31.

Pyrdoł dotychczas grał w ŁKS-ie Łódź. W swoim debiutanckim sezonie na boiskach Ekstraklasy wystąpił w 10 meczach i zdobył jedną bramkę. Zaliczył również dwa występy w Pucharze Polski. Pyrdoł na co dzień gra na pozycji skrzydłowego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
miL) - 17.01.2020 / 23:22, *.centertel.pl

ten chłopak ma paiery na grę w piłkę, oby tylko nie zwariował w Wa-wie..

odpowiedz
m4 - 13.01.2020 / 14:21, *.51.162

Na co nam takie wynalazki?

odpowiedz
ooon - 12.01.2020 / 17:30, *.inetia.pl

weź nie Pyrdoł

odpowiedz
Elquatro - 12.01.2020 / 20:35, *.chello.pl

@ooon: hehe

odpowiedz
olew - 12.01.2020 / 14:05, *.vectranet.pl

wreszcie normalna polityka transferowa, podbieranie grajków Lechowi było i żenujące i kosztowne.

odpowiedz
:) - 12.01.2020 / 20:36, *.chello.pl

@olew: teraz mamy tak samo zenujaca jak ich. Sprzedaż, i sprowadzanie po taniosci coraz slabszych. Rownamy do pyrek ta sama droga

odpowiedz
Legia mistrz!!! - 12.01.2020 / 20:52, *.tvksmp.pl

@olew: Że co???
Tak na szybko, bo szkoda klawiatury:
Krystian Bielik podebrany z Lecha za 50 000 PLN. Sprzedany przez Legię do Arsenalu za 2,4 mln FUNTÓW.
Bartosz Bereszyński podebrany z Lecha za 100 000 EURO, sprzedany za 1,5 mln EURO.
Miło się patrzyło na grę tego chłopaka. Piękną bramkę strzelił ... Lechowi!
Ból dupy kibiców z Poznania BEZCENNY:) Nawet transparenty grożące działaczom powstały:)
Następnym razem zanim coś wyślesz w internet, to przeczytaj. Chyba że byłeś w stanie ogromnego spożycia, albo jesteś ntelektualnie niepełnosprawny, to wybaczam.

odpowiedz
Jaro - 13.01.2020 / 20:42, *.centertel.pl

@Legia mistrz!!!: a moze Legia dogaduje sie z Lechem i specialnie przekazuja sobie piłkarzy bo chyba logiczne jest ze Legia jest bardziej rozpoznawalna w Europie i za wiecej moze opchnąć zawodnika a przy tym skazsowac prowizje od Lecha ?

odpowiedz
Legia mistrz!!! - 14.01.2020 / 17:56, *.tvksmp.pl

@Jaro: Bednarka sprzedali za 6 mln euro, Kownackiego i Teodorczyka po 4 mln euro. Więc potrafią sprzedać drogo bez pomocy Legii. A przecież jeśli nawet dogadaliby się na % z transferu ( a kojarzę że nie), to dostaliby o wiele mniej, niż gdyby sprzedali sami.

odpowiedz
Kk - 12.01.2020 / 07:55, *.t-mobile.pl

Legia sprzątnęła Barcelonie Pyrdoła sprzed nosa.Brawo miodek ,o to walczyliśmy, Liga Mistrzów nasza

odpowiedz
Dublet 2020. - 11.01.2020 / 20:50, *.chello.pl

to co Niezgoda idzie,bo z czegoś trzeba pokryć transfery Cholewiaka i Pyrdoła???

odpowiedz
CANNIGIA - 11.01.2020 / 18:02, *.plus.pl

250 tys wydaliśmy żeby dołączył już teraz

odpowiedz
witamy na pokładzie - 11.01.2020 / 14:52, *.vectranet.pl

legia to solidna łajba

odpowiedz
Obi - 11.01.2020 / 13:35, *.chello.pl

Powodzenia Chłopaku!!! Niech się wiedzie!!!

odpowiedz
Manieks - 11.01.2020 / 13:29, *.centertel.pl

Czemu nie Czerwiński z Zagłębia

odpowiedz
Ja - 11.01.2020 / 13:39, *.t-mobile.pl

@Manieks: Bo tańszy

odpowiedz
M - 11.01.2020 / 14:25, *.orange.pl

@Manieks: Czerwinski w Lechu.

odpowiedz
BRL - 11.01.2020 / 11:56, *.play-internet.pl

Bardziej mi się podobają ostatnie transfery Legii, niż za Leśnego.

odpowiedz
(L)egion - 11.01.2020 / 12:07, *.tpnet.pl

@BRL: Ty lepiej ebnij się w czoło lub zmniejsz dawkę leków, które bierzesz bo widzę, że z głową i myśleniem masz problemy... Prio, Nico, Duda, Moule, Sa i wielu innych klasowych graczy... a u Loczka???? kogo wymienisz?

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2020 / 14:05, *.virginm.net

@(L)egion: chyba pudel się znów do klawiatury dorwał ;)

odpowiedz
luq - 12.01.2020 / 10:46, *.chello.pl

@(L)egion: te transfery są oczywiste do przywołania na plus dla pana Bogusława ale można zerknąć na jakość krajowych transferów... Bereszyński, Pazdan,Niezgoda,Broź (za darmo) a one świadczą o tym, że zarządzanie było inne... lepsze!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 11.01.2020 / 11:06, *.inetia.pl

Wiele razy to pisałem, ale widzę, że napisać muszę ponownie:
duże kluby za grosze ściągają co sezon wielu takich chłopaków i są świadome, że większość z nich nie odpali. Jednak z nawiązką się cała inwestycja zwraca jak chociaż jeden zostanie sprzedany.

Po drugie zobaczcie ilu jest w Legii młodych, którzy już doświadczenie w ekstraklapie mają: Rosołek, Kostorz, Praszelik teraz dochodzi Pyrdoł. Oczywiście jeszcze jest Majecki i Karbownik, ale oni wskoczyli poziom wyżej.

Wszyscy to Polacy a nie jakiś szrot z Afryki czy bałkan.

odpowiedz
Rafix - 11.01.2020 / 17:03, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: popieram

odpowiedz
oLaf - 11.01.2020 / 21:12, *.vectranet.pl

@Szmu(L)ki: 100% racji, jeden z 5-ciu sprowadzonych za 0,2 mln Euro wypali i sprzedajemy go za 5 mln Euro jak Szymańskiego, a jak nie wypali to oddajemy za 2 mln E i też jesteśmy 100% do przodu ; )

odpowiedz
lol - 13.01.2020 / 08:18, *.amazonaws.com

@Szmu(L)ki: mozna sie tak bawic kosztem poziomu gry

odpowiedz
MS - 13.01.2020 / 10:43, *.0.142

@Szmu(L)ki: aż miło się czyta:) pełna zgoda:)
Jestem zadowolony z tego transferu.
... a Sebastian Walukiewicz - pamięta ktoś?
Walukiewicza kupiła od nas Pogon za 15 tyś dziś jest warty 4 mln
(sprzedany za czasów Bogusia - nie krytykuje, mieliśmy środek nie grałby)
Marcin Bułka? słyszeliście o nim? Ostatnio przeszedł do PSG
Tak to działa, kluby tak robią. Japa Japa:)
Polecałbym transfer Mateusza Bogusza ( gra tam gdzie Mateusz Klich)
Ja nie wiem czy zrobią karierę. Ale tak się zarabia


odpowiedz
tekken (L) - 11.01.2020 / 10:10, *.chello.pl

I dobrze powodzenia.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.01.2020 / 08:55, *.inetia.pl

Nie wygląda na pierdołę. Powodzenia!

odpowiedz
retjeh - 11.01.2020 / 10:18, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: trochę wygląda

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 19:06, *.chello.pl

@retjeh: a mioduski pierdola a ile kasy ma

odpowiedz
retjeh - 12.01.2020 / 09:24, *.virginm.net

@:) : bo to przykład, że jak się jest pożyteczny dla ludzi biznesu, to oni ci to wynagrodzą. Tak z nikogo obrotnego, powstaje bogata pierdoła.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 11.01.2020 / 07:55, *.174.42

Witaj Mlody i powodzenia. Sukcesow życzę !!

odpowiedz
News⚽️Legia - 11.01.2020 / 04:10, *.204.7

Good!Luck!I!Pierd..êcie!w każdym meczu!powodzenia!

odpowiedz
(L) - 11.01.2020 / 01:04, *.orange.pl

Gitara

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 11.01.2020 / 00:02, *.vectranet.pl

Chcieliscie mlodego to macie

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.01.2020 / 23:56, *.cyfrowypolsat.pl

Dawaj Piotr! Jesteś w miejscu, w którym niejeden chciałby być! Teraz pozostaje tylko ostra robota na treningach!!!

odpowiedz
Hautausmaa - 10.01.2020 / 23:37, *.chello.pl

Napier... jedziemy po Mistrza! Na Pyrdole i Cholewiaku! Kur... nawet brzmi to beznadziejnie.

odpowiedz
alessandro - 10.01.2020 / 23:22, *.200.10

Powodzenia młody. Numer po Rybusie.

odpowiedz
Per(L)ak - 11.01.2020 / 09:13, *.orange.pl

@alessandro: Aktualnie chyba po Mączyńskim?

odpowiedz
Hiszpan - 10.01.2020 / 23:20, *.play-internet.pl

Cholewiak i Pyrdoł to niezłe kozaki. Juventus Barca Liverpool wstrzymały oddech. Ligo Mistrzów nadgodzimy!!!!

odpowiedz
Japa - 10.01.2020 / 23:16, *.chello.pl

Ciepło sie zrobiło sezon Ogórkowy czas zacząć :) pierwszy juz jest ...

odpowiedz
Siwy - 10.01.2020 / 23:13, *.as43234.net

Witamy na pokładzie

odpowiedz
filand - 10.01.2020 / 23:07, *.t-mobile.pl

Witam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Piłkarskiego.

odpowiedz
Wolfik - 10.01.2020 / 22:58, *.mm.pl

Pozyskanie młodego Polaka zawsze cieszy. Oczywiście Piotr to melodia przyszłości, Niezgody nie zastąpi.

odpowiedz
yyy - 11.01.2020 / 08:58, *.plus.pl

@Wolfik: może dlatego, że to skrzydłowy

odpowiedz
Ogryzek - 10.01.2020 / 22:56, *.tpnet.pl

Coraz więcej ściąganych polskich talentów.
To może się podobać

odpowiedz