fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

29 zawodników leci do Turcji

Woytek

Aleksandar Vuković zabiera ze 29 zawodników na trzytygodniowe zgrupowanie do Turcji. Zespół rozpocznie podróż w sobotę po godzinie 9, a do Antalyi dotrze późnym popołudniem (przesiadka w Stambule). Przygotowania pełną parą ruszą w niedzielę. W Belek zespół ma zaplanowanych 6 sparingów. Z czterech z nich klub ma przeprowadzić transmisje. Na pokładzie zabraknie Vamary Sanogo, który przechodzi jeszcze rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego.


Kadra na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze (4): Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk

Obrońcy (10): Inaki Astiz, Mateusz Cholewiak, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Ariel Mosór, Nikodem Niski, Luis Rocha, William Remy, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska

Pomocnicy (12): Andre Martins, Domagoj Antolić, Cafu, Radosław Cielemęcki, Walerian Gwilia, Michał Karbownik, Kacper Kostorz, Arvydas Novikovas, Mateusz Praszelik, Piotr Pyrdoł, Marko Vesović, Paweł Wszołek

Napastnicy (3): Jose Kante, Luquinhas, Maciej Rosołek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
ja - 14.01.2020 / 19:48, *.chello.pl

Od kiedy Luquinhas to napastnik? Jak nie mamy napastnika to nie ustawiajcie go w ataku.

odpowiedz
Beunos dias segnior Siarrra - 14.01.2020 / 21:26, *.chello.pl

@ja: Od teraz, ktos musi zastapic Jarka chyba co

odpowiedz
Grzesiek - 12.01.2020 / 15:37, *.centertel.pl

Jeszcze jeden obrońca powinien być- obrońca mierności Dariusz M

odpowiedz
Plaskacz - 12.01.2020 / 02:02, *.chello.pl

Ilu zostanie? Turcja to teraz mocarstwo.

odpowiedz
Ważne pytanie - 12.01.2020 / 00:12, *.t-mobile.pl

A gdzie wzmocnienia?

odpowiedz
MAKEN - 11.01.2020 / 19:23, *.252.3

A napastników brak. :(

odpowiedz
;) - 11.01.2020 / 17:10, *.chello.pl

Szopen nie leci?

odpowiedz
Kiwi - 11.01.2020 / 21:23, *.chello.pl

@;) : nie ma kasy

odpowiedz
:) - 11.01.2020 / 21:34, *.chello.pl

@Kiwi: hehe

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2020 / 16:38, *.virginm.net

ja nie rozumiem czemu nie wezmiemy Nikolicia skoro jest za free.

odpowiedz
Gol - 11.01.2020 / 16:51, *.inetia.pl

@tomiacab: ponieważ za dużo chce zarabiać i sam Nikolic nie chce do Polski

odpowiedz
za drogi - 11.01.2020 / 16:51, *.chello.pl

@tomiacab: chodzi o to że Legia nie da mu wysokiego kontraktu

odpowiedz
Bio - 11.01.2020 / 22:31, *.telico.pl

Chyba lepiej zapłacić Niko większe pieniądze niż wydać 500 tyseuro za nie wiadomo co.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 11.01.2020 / 23:42, *.plus.pl

@Bio: Pewnie, że byłoby lepiej tylko kto zapłaci większą pensje jak u nas wszędzie cięcia? Loczek nie ma kasy. Nikolić i jego agent też przytuli kasę za złożenie podpisu, więc tak za darmo to nie jest. Poza tym sam Nikolić wypowiadał się, że nie chce wracać do naszej ligi.

odpowiedz
bart - 11.01.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

solidna europejska druzyna czas na mecze

odpowiedz
Aglux - 11.01.2020 / 14:52, *.plus.pl

A Samara Vanogo już skreślony, czy ktoś jeszcze chce mu dać trzecią szansę?

odpowiedz
Sim - 12.01.2020 / 09:45, *.btireland.net

@Aglux: przeczytaj jeszcze raz artykul ze zrozumieniem albo popros kogos z rodzicow zeby to zrobil za Ciebie

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.01.2020 / 13:19, *.cyfrowypolsat.pl

A młodego Włodarczyka czemu nie wzięli? Chłopak strzela regularnie...

odpowiedz
Zły krasnolud - 11.01.2020 / 14:03, *.virginm.net

@Sputnik 44: bo jest synem słabego Włodarczyka. Nie trzeba nam napastników, któryz potrzebują 120 sytuacji w rundzie zeby strzeli 9 goli

odpowiedz
Arek - 11.01.2020 / 14:31, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: w rezerwach ma być. Podobno.

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.01.2020 / 15:01, *.t-mobile.pl

@Zły krasnolud: gratuluję głupoty! Arek dzięki.

odpowiedz
Zły krasnolud - 11.01.2020 / 18:38, *.virginm.net

@Sputnik 44: sorry pomyliłem się. Na sezon miało być.

odpowiedz
Zły krasnolud - 11.01.2020 / 18:41, *.virginm.net

@Sputnik 44: ja tobie gratuluje za to dystansu. Na pewno myślałem że ktoś moze być niepowołany za bycie synem kogoś. wow naprawdę gratuluje. A to ze stary Włodarczyk potrzebował 120 sytuacji w sezonie zeby zdobyć 9 goli to akurat prawda, albo bardzo bliskie dokładnych jego liczb. Od tamtej pory wśród napastników wku...li mnie tak bardzo jeszcze tylko, grzelak i kulenovic

odpowiedz
Kibki - 12.01.2020 / 16:43, *.inetia.pl

@Zły krasnolud: Młody Włodarczyk to jednak inny człowiek, mimo genów. A Włodar, z tego go pamiętam od Ronaldo lepszy raczej nie był, dużo nie wykorzystywał oraz bramek z rzutów karnych.

odpowiedz
Sco_71 - 11.01.2020 / 11:28, *.vectranet.pl

A ja wierzę w Rosolka, to będzie hit wiosny!

odpowiedz
Jasio - 11.01.2020 / 13:20, *.edu.pl

@Sco_71: Wątpliwe. Dał ważną bramkę z Lechem, ale jesienią gdy wchodził na boisko, to jakościowo negatywnie odstawał od innych zawodników.

odpowiedz
Sco_71 - 11.01.2020 / 20:46, *.vectranet.pl

@Jasio: a ile tych szans dostał? Kilka minut w już rozstrzygniętych meczach, popatrz na to co robił w dwójce, poza tym teraz jest rola Vuko, żeby go zbudować, musi dostać szansę jak Karbo, a to przyniesie efekty. Risolek jest bramkostrzelny i myślę, że może być lepsze niż Jarek...

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2020 / 10:38, *.virginm.net

Luquinas to nie napastnik. Mamy dwóch napastników obecnie a w zasadzie to 1,5. Brazylijczyk znalazł sie chyba w rubryce Napastnik zeby to głupio nie wyglądało, ze jest tylko dwóch.

odpowiedz
Mr T - 11.01.2020 / 10:16, *.mm.pl

Podobno Luguihnas idzie do Zenitu.

odpowiedz
jim - 11.01.2020 / 15:42, *.orange.pl

@Mr T: Zawodnik który robi różnice, zakaz sprzedaży.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 11.01.2020 / 23:46, *.plus.pl

@jim: Kasa bije wszelkie zakazy...

odpowiedz
tekken (L) - 11.01.2020 / 10:13, *.chello.pl

Vuko jeszcze młodego z rezerw do napadu jakiegoś niech poleci.

odpowiedz
Jasio - 11.01.2020 / 13:22, *.edu.pl

@tekken (L): Nie ma tam takiego, który się nadaje na kandydata do gry w pierwszym zespole.

odpowiedz
Aaaa - 11.01.2020 / 10:12, *.t-mobile.pl

Arvydas już po operacji i rehabilitacji? Czy obyło się bez operacji?
Czy ariel mosór to syn piotra mosóra?

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2020 / 10:37, *.virginm.net

@Aaaa: już dawno po zabiegu. Tak Ariel, to syn Piotra.

odpowiedz
Aaaa - 11.01.2020 / 10:47, *.t-mobile.pl

@tomiacab:
Dzięki. Miłego weekendu!

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2020 / 11:50, *.virginm.net

@Aaaa: luzik. Dzięki i Pozdro

odpowiedz
gs - 11.01.2020 / 13:47, *.centertel.pl

@Aaaa: Novi juz w ostatnim meczu grudniowym z Zagłębiem L. był na ławce rezerwowych.

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 11.01.2020 / 15:28, *.vectranet.pl

@Aaaa: jak zobaczysz zdjecie mlodego to nie ma watpliwosci ze to syn Mosora

odpowiedz
Mirunio - 11.01.2020 / 09:57, *.centertel.pl

Jeden napastnik,pora obudzić się ze snu zimowego Panie prezesie.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 11.01.2020 / 09:13, *.perfecteline.pl

paorzebny na gwałt napastnik, skrzydlowy, srodkowy obrońca i srodkowy pomocnik w przypadku odejscia Cafu. Czemu nie analizuja rynku. ..... Vladimir Weiss, Nemanja Nikolics,Ondrej Mazuch, Roman Murtazaev, Víctor Rodríguez,Richard, Cheikh N'Doye,Younousse Sankharé i wiele innych darmowych graczy którzy dadzą dużą jakość

odpowiedz
BIE(L)ANY - 11.01.2020 / 23:48, *.plus.pl

@KasztanoRonaldo: To nie FM tylko rzeczywistość. Kasa misiu kasa...

odpowiedz
Kostek - 11.01.2020 / 09:09, *.vectranet.pl

To oznacza że Sanogo dalej nie jest gotowy do gry ? Czyli zostajemy z jednym napastnikiem... dość ryzykownie

odpowiedz
Browar - 11.01.2020 / 09:02, *.mm.pl

Luquinhas napastnik?? To by było dobre :)

odpowiedz
Michal - 12.01.2020 / 14:37, *.sky.com

@Browar : niestety slabe, gdyz chlopak nie ma ulozonej nogi do mocnych celnych strzalow. Wpisany w rubryke, tylko dlatego, zeby to jakos wygladalo, ze nie mamy napastnikow.

odpowiedz