Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Liczymy na kolejne zwycięstwa

Hugollek - Wiadomość archiwalna

- Chcieliśmy w tym meczu zdobyć trzy punkty i było to możliwe, bo po dwóch setach prowadziliśmy 2-0. Niestety później przeciwnik zaczął nieco inaczej grać, zmienił kilka wariantów gry a także grał ostrzej i dokładniej. To nie było tak, że my stanęliśmy. Mimo wszystko cieszymy się ze zwycięstwa - powiedział trener siatkarzy Legii Kamil Trzciński.

- Już w końcówce czwartego seta - gdy wysoko przegrywaliśmy - konstruktywnie rozmawiałem z zawodnikami o tym, co nam będzie potrzebne w tie-breaku. Kilka piłek wrzuciliśmy środkowym zawodnikom i dało to kilka punktów już w końcówce czwartej partii. To otworzyło grę skrzydłowym i nasza postawa uległa poprawie w decydującym momencie.

- Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, po serii porażek, która nas "zabijała" i wynikała z naszej słabej sportowej dyspozycji. Wygrana ze Spałą na koniec ubiegłego roku otworzyła nam drogę do zwycięstw. Gdybyśmy tam nie wygrali, byłoby nam teraz ciężko. Ważne by nie przegrywać za zero punktów. W tej lidze zdobywając nawet pojedyncze punkty można uzyskać lepszy stosunek w tabeli. Liczymy na kolejne zwycięstwa. Teraz gramy z MOS-em i musimy być gotowi na twardą walkę. Następnie będziemy gościli Huragan Międzyrzec Podlaski, z którym przegraliśmy na wyjeździe, ale w rewanżu liczę na 3-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.