Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosa: Szkoda straconego punktu

Hugollek

- Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze - pierwsze dwa sety wyglądały naprawdę fajnie. Później trochę nasza gra przygasła, olsztyn siadł na nas mocną zagrywką. Nie mieli nic do stracenia, musieli zaryzykować, aby pozostać w grze. Wychodziło im to dobrze, a my popełnialiśmy błędy w przyjęciu. Później mieliśmy też sporo błędów własnych i na zagrywce. Cieszy, że wróciliśmy na tego najważniejszego piątego seta - powiedział Daniel Rosa.


- Szkoda jednego straconego punktu, ale trzeba zadowolić się tym co jest. Ważne że udało nam się wygrać trzeci mecz z rzędu, bo to będzie budowało zespół przed kolejnym meczem. Nic nie buduje tak atmosfery jak zwycięstwa. Teraz czeka nas ciężkie spotkanie z MOS-em Wola.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.