Kamil Graczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Graczyk: Oby ta seria trwała

Hugollek - Wiadomość archiwalna

- Mecz z Olsztynem był bardzo falujący. Były bardzo dobre momenty z obu stron, a także bardzo słabe. Dwa pierwsze sety dobre w naszym wykonaniu, później zeszło z nas ciśnienie, może wkradł się brak koncentracji oraz mniejsza skuteczność na zagrywce. Olsztyn się nakręcił i zaczął "kopać" zagrywką i mieliśmy problemy w przyjęciu. Na szczęście w tie-breaku udało się trochę przytrzymać zagrywkę, zagraliśmy więcej środkiem i zanotowaliśmy dużo bloków.

- Jest niedosyt, bo w tej sytuacji ten jeden punkt może być na wagę złota. Zawsze jednak lepiej zdobyć dwa punkty niż jeden. Trzecia wygrana po serii porażek działa na nas pozytywnie. Oby ta seria trwała jak najdłużej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.