Wojciech Sumara - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sumara: Chcemy gonić Bestios

Hugollek - Wiadomość archiwalna

- Do pierwszych dwóch setów podeszliśmy dobrze taktycznie i nasza postawa zasługuje na duże brawa. Od trzeciego seta olsztynianie zaczęli grać bardzo dobrze zagrywką, przez co mieliśmy problemy. Rywalizowaliśmy bardziej na siatce, było dużo piłek "klepanych", wymian i akcji, a mniej pięknej siatkówki. Do tie-breaka podeszliśmy na bardzo dużym zaangażowaniu. Walczyliśmy o wszystko i na szczęście wygraliśmy. Ten punkt jest bardzo ważny, bo dzięki temu wyprzedziliśmy MOS Wola i Centrum Augustów - powiedział Wojciech Sumara.

- Jakość treningów w tym tygodniu pod względem zaangażowania była trochę lepsza. Coraz bardziej pozytywnie podchodzimy do wszystkiego. Mecz z MOS-em będzie o wszystko. Jeżeli wygramy, to utrzymamy się na trzecim miejscu i będziemy gonili Bestios.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.