Filip Matczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Matczaka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Filip Matczak był jednym z autorów zwycięstwa Legii z Polskim Cukrem Toruń. Podopieczny Tane Spaseva uświetnił swój występ podwójną zdobyczą. 26-latek zdobył 24 punkty i zebrał 11 piłek podczas 35 minut spędzonych na parkiecie. Matczak dołożył również 6 asyst. Zawodnik Legii trafiał ze skutecznością z gry na poziomie 52,9% (9/17) oraz pomylił się raz na linii rzutów osobistych (4/5).

Bliski double-double był Milan Milovanović. Serbowi zabrakło do szczęścia tylko jednej zbiórki. W efekcie zakończył on zawody z bilansem 14 punktów i 9 zbiórek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dor - 13.01.2020 / 20:15, *.mm.pl

Jeden z liderów jak dobrze wejdzie w mecz to wygrywamy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.