Fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Zajęcia strzeleckie

Hagi, źródło: Legionisci.com

Popołudniowy trening w Belek rozpoczął się dość podobnie do porannych zajęć, czyli rozgrzewki i gry w dziadka w czterech grupach. Następnie sztab szkoleniowy przygotował ścieżkę, którą musieli przemierzać wszyscy po kolei. Zaczynała się ona od szybkiego przeskakiwania przez małe płotki, potem należało szybko odegrać zagraną przez kolegę piłkę, ponownie ją przejąć i zagrać po przekątnej do kolegi ustawionego kilka metrów dalej. W ten sposób doskonalona była gra bez przyjęcia.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Hagiego



Kolejny elementem były strzały z okolic 16 metra i główkowanie po dośrodkowaniach z bocznych stref boiska. Piłkarze byli podzieleni na dwie grupy, które wykonywały te zadania na przeciwległe duże bramki. Trener i asystenci często tłumaczyli podopiecznym jak powinni się zachowywać w danych momentach.

Osobno pod okiem Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy ćwiczyła czwórka bramkarzy. Golkiperzy wielokrotnie musieli radzić sobie z niemal doskonałymi uderzeniami trenerów. Na koniec treningu bramkarze ćwiczyli celność wykopu piłki spod własnej bramki do bocznej linii na wysokości środkowej części boiska.

Po treningu drużyna piłkarze wsiedli do autokaru i pojechali do hotelu, a trener Vuković postanowił czterokilometrową trasę pokonać biegiem.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Władeczek - 13.01.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

Wszołek się chowa jakby chciał powiedzieć a kuku faken tu jestem hehe dobre co nie?

odpowiedz
eri - 14.01.2020 / 10:14, *.centertel.pl

@Władeczek: Rewelacyjne

odpowiedz
:) - 14.01.2020 / 13:58, *.chello.pl

@Władeczek: smieszne jak fryzura wkur...onego szopena po nieudanym koncercie

odpowiedz
Elquatro - 14.01.2020 / 13:59, *.chello.pl

@Władeczek: dla mnie ma mine jak pies srajacy na pustyni

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 13.01.2020 / 20:30, *.chello.pl

Fajnie jakby Jędza z kumplami od smiechów nagrali jakies wyzwania od kibiców. Typu... Podejdź do prezesa rano i powiedz: chuchnij. Byloby ciekawsze od zenujacego probowania trafienia piłką w poprzeczkę, jak rok temu, gdzie chlopaki grające w piłkę jeszcze do polowy lat 2000 na podworku a nie na kompie potrafili obuc poprzeczke 3 razy na 3 proby. Pozdro tysiąc

odpowiedz
Jurek Ogórek Farmazon - 13.01.2020 / 22:59, *.kompex.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : bez kitu, a te podania z pierwszej i ogolnie tempo żenujące.

odpowiedz
Naglące pytanie - 13.01.2020 / 20:17, *.chello.pl

Kiedy nowy napastnik?

odpowiedz
Blyskawiczna odpowiedź - 13.01.2020 / 20:21, *.chello.pl

@Naglące pytanie: po co?

odpowiedz
trener - 13.01.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

A kiedy rozpocznie sie, tak zwane ładowanie akumulatorów?
Nie tak dawno przerabialismy juz przygotowania zimowe z ,, dziadkiem" w roli głównej. Chyba, ze jest to dopiero wstęp do uwertury?

odpowiedz
DanieLo - 13.01.2020 / 19:29, *.162.33

Pozyjemy, zobaczymy.

Niektore cwiczenia wygladaja bardzo statycznie. Zamiast ataku na pilke to na filmiku widac duzo truchtania ...

odpowiedz