Mariusz Konopatzki - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Konopatzki: Fajnie jest wrócić do Legii

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Zagraliśmy, tak jak wcześniej ustaliliśmy. W obronie byliśmy agresywni, a ofensywie pewni. W trzeciej kwarcie udało nam się zbierać łatwe piłki, po czym rzuciliśmy kilka celnych trójek. Później było już łatwiej. Zwycięstwo cieszy – powiedział po meczu Mariusz Konopatzki.

- Fajnie jest wrócić do Legii, kibice wciąż niosą tak jak kiedyś. Świetne uczucie ponownie zagrać z „eLką” na piersi.

- W zeszłym sezonie wszystkie mecze w Warszawie graliśmy na Bemowie. Tam czujesz, że jesteś bliżej kibiców, co było pomocne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.