Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Michalak: Dzieliliśmy się piłką

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Podeszliśmy do tego meczu z wiarą, pomimo to że Twarde Pierniki Toruń są na drugim miejscu, to liczyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy dobre nastawienie w ataku, było dużo pozytywnej energii. Dzieliliśmy się piłką, korzystaliśmy z tego jak nasz rywal grał w obronie. W drugiej połowie dołożyliśmy dobrą grę w defensywie, co pomogło nam wypracować przewagę, a później ją utrzymać – powiedział po meczu Michał Michalak.

- Ważne jest to, że kiedy odskoczyliśmy na kilka punktów to umieliśmy zatrzymać rywala w obronie oraz wypracować sobie rzuty wolne. W czwartej kwarcie wykazaliśmy się trochę cwaniarstwem, tworzyliśmy długie i spokojne akcje.

- Był to wygrany mecz na pożegnanie z halą „Koło”, co jest pozytywnym akcentem. Wracamy teraz do siebie na Bemowo, czyli do naszej hali, gdzie podtrzymamy passę zwycięstw. W tamtym roku na Bemowie drużyna osiągała sukcesy, więc na pewno kojarzy się ona nam dobrze. Ja nie miałem okazji tam grać, ale mam nadzieję że będzie ona szczęśliwa dla nas.

- Kibice pomogli nam dzisiaj. Doping publiczności wzmaga się, kiedy jesteśmy na fali, co jest dla nas ważne. Pozytywna energia i wsparcie zawsze jest pomocne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 14.01.2020 / 10:53, *.com.pl

Fakt. Nie straciliście wyrobionej przewagi i dociągnęliście ją do końca, chociaż było trudno. Może to nie był jednorazowy "wybryk".

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.