Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery: Nagy, Szymański, Świerczok

źródło: sdna.gr, przegladsportowy.pl

Dominik Nagy nie rozpoczął nawet przygotowań z pierwszą drużyną Legii, ostatnie dni trenował w rezerwach, a w poniedziałek poleciał do Aten i ma zostać wypożyczony na pół roku do Panaithinaikosu.

Działacze z Łazienkowskiej chcieli wypożyczyć z Achmata Grozny Damiana Szymańskiego, ale zawodnik zdecydował się na inny kierunek i podobnie jak Nagy we wtorek przejdzie testy medyczne w Atenach, tyle że w AEK-u.

Wkrótce Jarosław Niezgoda powinien podpisać kontrakt z Portland Timbers i stołeczny klub poszukuje napastnika. Coraz mniejsze szanse są na to, że zostanie nim Jakub Świerczok. Łudogorec Razgrad nie chce wypożyczyć napastnika, a sprzedać do za 1,25 mln euro, a na to stołecznego klubu nie stać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
dino - 16.01.2020 / 10:45, *.vectranet.pl

Haha nie stać nas na napastnika za milion euro Loczek coś ty zrobił z moim klubem (tak wiem mogę odkupić klub od Mioduskiego)

odpowiedz
seba8102 - 16.01.2020 / 14:51, *.futuro.pl

@dino: A kiedy Legię było stać na zawodników po 1 mln euro? Bo nie pamiętam. Nagy i Vrdoljak chyba tyle kosztowali w całej historii.

odpowiedz
dino - 17.01.2020 / 09:39, *.vectranet.pl

@seba8102:
tak ale jednocześnie nigdy za tyle nie sprzedawalismy jak teraz Niezgoda czy wcześniej Szymański

odpowiedz
Antek - 16.01.2020 / 10:33, *.chello.pl

Po Majeckiego kolejka ,w sumie dobrze zostanie,Agra też zostanie ja pie......tragedia

odpowiedz
kalosz - 15.01.2020 / 17:07, *.mm.pl

a moze by tak mlody wlodarczyk? z kante w parze:)

odpowiedz
pol - 15.01.2020 / 16:50, *.chello.pl

pinokio i loczek...........dobrane niedojdy

odpowiedz
Quick - 15.01.2020 / 14:02, *.tpnet.pl

Nie stać Miodka gołodupca na 1 milion euro. Przecież to jest parodia Prezesa

odpowiedz
stary trener - 15.01.2020 / 15:30, *.vectranet.pl

@Quick: za to ty mie kestes golodupiec to zaplac !! mocny jestes w gebie i szczera kaska z cudzego koszyka -opanuj sie chlopczykuwroc do szkoly po rozum bo nie zabrales

odpowiedz
Quick - 15.01.2020 / 20:56, *.chello.pl

@stary trener:
Stul dupe gamoniu . Jak się bierze klub i coś się chce znim osiągnąć to taka kasa powinna być normą.

odpowiedz
Nnn - 15.01.2020 / 21:19, *.play-internet.pl

@Quick: normą może tak ale budują duża bazę dla młodzików. Pieniądze leca gdzie indziej

odpowiedz
Michallo - 15.01.2020 / 21:39, *.plus.pl

@Quick: Dokładnie. Niezgoda idzie za kilka razy więcej niż kosztuje Świerczok,to nawet jak naszego Inwestora nie stać na transfer to mógłby przeznaczyć choć 1/3 kwoty sprzedaży na kupno dobrego zmiennika.
Jak się Swierczok odbuduje to pójdzie i on za 3-4 razy więcej do ruskow, stanów czy innych egzotykow.. A my może nie udupimy tematu mistrzostwa i pucharów kolejny rok z rzędu...

odpowiedz
Rob1981 - 15.01.2020 / 21:52, *.orange.pl

@Michallo: A nie pomyślałeś, że wydatki na wszystkie aspekty działalności klubu są na tyle wysokie, że nawet 5mln z transferów nie wystarcza żeby kogoś kupić za 1mln? Jak zarabiasz 1000zł miesięcznie, to zapłacisz za mieszkanie czy wypożyczysz Lambo na przejażdżkę? Mioduski to nie szejk i mimo, że może mógłby dołożyć dodatkowy milion z kieszeni, to nie chce podejmować ryzyka, bo taki Świerczok teoretycznie mógłby skończyć w Legii jak Necid. Po co wydawać milion na kota w worku? W historii transferów znajdziesz zawodników, którzy kosztowali kilkadziesiąt milionów i się nie sprawdzili w innym klubie choć w poprzednim byli gwiazdami. Różnica taka, że wielkie kluby stać na niewypał, Legii nie.

odpowiedz
Kalbar - 15.01.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

@Rob1981: Mioduski nie ma.kasy Mioduski boi się zaryzykować..... i dla tego jesteśmy w czarnej dupie, właśnie dzięki naszemu pseudo PREZESOWI.......

odpowiedz
ZIBI - 15.01.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

@Kalbar : Miodek nie jest z mojej bajki ale ja jako kibic Legii od ponad 30 lat będę wspierał swój klub a nie focha strzelę i nie będę chodził na mecze bo mi się Miodek nie podoba a później się dziwił że klubu nie stać na kolejne pseudo gwiazdy

odpowiedz
mkp - 15.01.2020 / 22:58, *.79.35

@Rob1981: Świerczok to nie Necid co nic nie strzelał ani nie grał, miał tylko nazwisko. Koleś jako rezerwowy strzelił w tym sezonie 9 bramek i 4 asysty. A jak Mioduskiego nie stać to po co brał Legię. Obiecywał, że go będzie stać. A teraz sprzedał nie jednego ale 3 napastników i go nie stać na jednego dobrego? To dziad nie biznesmen. Jak się porównuje do modelu Ajax to trzeba wiedzieć, że oni dużo sprzedają ale też pobijają swoje rekordy transferowe po to właśnie, aby później wysoko sprzedawać. Młodzi są perspektywiczni ale mecz z Lubinem pokazał, że nie wystarczą. Bez wzmocnienia w ataku takich meczów będzie więcej.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.01.2020 / 07:16, *.chello.pl

@mkp: Pełna zgoda kolego. Mioduski to gołodupiec, który z Legii bierze, nie daje. Wielu szczytuje na hasło "LTC", a Miodek buduje to za kredyt, wielomilionowe (dokładnie 20.5 mln) budżetowe, i pomoc gminy Grodzisk. Facet nie zna się na piłce, wychował się w Stanach, pochodzi z Bydgoszczy, czyli z Legię widywał w TV, pomysłu na ten biznes nie ma (jak długo klub nie ma sponsora z tytułu nazwy stadionu). Tylko karuzela kadrowa w zarządzie wiruje coraz szybciej. A publika łyka i kupuje własne marzenia. Może tak ma być.

odpowiedz
Miro - 16.01.2020 / 08:52, *.centertel.pl

@Quick: magnat się znalazł co cudzą kasa szasta z kulturą od chlewika

odpowiedz
Adam - 16.01.2020 / 09:54, *.chello.pl

@Rob1981: nie bądź śmieszny. Widziałeś budżety innych klubów? Czytałeś o tym jak się utrzymują? Nie, nie czytałeś, jedyne co potrafisz robić to zaśmiecać komentarze jęczeniem, które nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Gdybyś jednak przeczytał to wiedziałbyś, że podstawowe koszta utrzymania klubu powinny być pokrywane przez, m.in., przychody z dnia meczowego, pamiątek czy umów sponsorskich.

odpowiedz
Kalbar - 16.01.2020 / 14:13, *.orange.pl

@ZIBI: A kto strzela focha? Napisałem tylko że Miodka po prostu nie stać na Legię, nie zna się na prowadzeniu klubu i tyle. Jeżeli jest się prawdziwym kibicem to ma się w dupie działaczy i wyniki tylko się kibicuje. A na gwiazdy przy tym właścicielu nie będzie Nas stać baaaaaaardzo długo.
Pozdrawiam

odpowiedz
ZIBI - 16.01.2020 / 17:53, *.t-mobile.pl

@Kalbar: Wszystko fajnie tylko przykład masz 40 mln złotych ale masz drugiego prezesa który podpisuje kontrakty jak się da ile kto chce tyle ma ile masz po 3-4 latach z tych 40 mln ? Okrągłe zero i tak u nas było

odpowiedz
Kalbar - 16.01.2020 / 20:40, *.t-mobile.pl

@ZIBI: Naprawdę wierzysz że Mioduski nie wiedział co robi Leśny??? Chyba nie jesteś aż tak naiwny. Gdyby to były twoje pieniądze to zostawił byś to wszystko bez jakiej kolwiek kontroli???? No proszę Cię nie bądźmy dziećmi....

odpowiedz
ZIBI - 16.01.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

@Kalbar : Wszystko było dobrze dopóki grali w Europie to kasa była ale i kolejne pożyczki natomiast kontrakty najwyższe w lidze. Drużyny z 10-15 razy mniejszym budżetem ogrywaly naszą Legię bez problemu a mistrzostwa zdobywane z niewielką przewagą. Prawda jest taka że Mioduski za bardzo im wierzył i się uczył a oni wiadomo co z kasą robili spójrz np. Cupial Wisła ile kasy poszło bokiem i u nas było podobnie z tą różnicą że była raz Liga mistrzów

odpowiedz
Leon - 15.01.2020 / 09:58, *.chello.pl

Szymański nie chce, więc Furmana brać

odpowiedz
Mario - 15.01.2020 / 16:20, *.timplus.net

@Leon : Nie stać na Furmana.

odpowiedz
Janusz - 15.01.2020 / 16:24, *.orange.pl

@Mario: Furmanowi kończy się kontrakt za pół roku. Może już negocjować z Legią odnośnie czerwca, a teraz za frytki byłby do wyjęcia.

odpowiedz
Mario - 16.01.2020 / 06:42, *.timplus.net

@Janusz: Kiedy wreszcie część osób zrozumie, że Miodka, to nawet na frytki nie stać. W mediach, to jeszcze bogaty klub z dużym budżetem. W rzeczywistości nadzór finansowy.

odpowiedz
Kibolek - 15.01.2020 / 09:30, *.cyfrowypolsat.pl

MIODUSKI OSZUŚCIE GOLODUPCU WYPAD Z LEGII

odpowiedz
Gdzie jest Mirek Trzeciak? - 15.01.2020 / 08:35, *.249.78

Po co nam Lewandowski, mamy Arruabarrenę

odpowiedz
Rychu - 15.01.2020 / 07:14, *.plus.pl

No tak, ten z tą bujną czupryną sprzeda chłopa za cztery bańki i nie stać go na gostka za bańkę z hakiem, a więc wszystko jasne.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.01.2020 / 07:09, *.inetia.pl

Nagłówek sugeruje transfery, a opis ich brak. ;p

odpowiedz
Kojot - 15.01.2020 / 21:33, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: co? Przeczytaj, pomysl i napisz dopiero Mateuszu..

odpowiedz
(L)eo - 15.01.2020 / 06:59, *.t-mobile.pl

Ja przypominam jeszcze wszystkim,xd Jarosław Niezgoda,jest nadal piłkarzem Legii Warszawa,nic nie zostało jeszcze podpisane,ani nie było nawet badań. To już trwa ponad tydzień,a klimala został załatwiony w 3 dni,także jest szansa że Jarek zostanie,może nie przejść badań

odpowiedz
Europa - 15.01.2020 / 05:18, *.swisscom.ch

Nie stac klub na 1.25mln euro hahah

odpowiedz
Idź i kibicuj swojemu klubowi - 15.01.2020 / 05:48, *.optonline.net

@Europa: z czego rżysz jełopie, widzę same podszywki piszą komentarze.

odpowiedz
(L)ukas - 15.01.2020 / 01:10, *.as13285.net

NIE DOBRZE SIĘ DZIEJE PANIE PREZESIE. JEST PAN TAM??? HALO....???

odpowiedz
Wolfik - 14.01.2020 / 23:59, *.mm.pl

Spokojnie Koledzy. Prezes naszego klubu wraz z zarządem z pewnością mają plan A, B, C a może nawet D. Z pewnością sprzedaż Niezgody była szczegółowo zaplanowana i już za chwile pojawi się w kadrze dawano upatrzony i szczegółowo rozpracowany pod kątem drużyny zastępca. Bo w profesjonalnie zarządzanym klubie nie ma miejsca na partyzantkę :).

odpowiedz
Kojot - 15.01.2020 / 21:39, *.play-internet.pl

@Wolfik:Wilczku za dużo wolnego po nowym roku? Po co ta szydera?

odpowiedz
L - 14.01.2020 / 23:07, *.tpnet.pl

Tak to jest jak się sprzedaje zawodników byle jak, w pośpiechu i dlatego że fajna kaska (chociaż szału nie ma) ma być za nich. Mowa o Niezgodzie oczywiście. Teraz to gówno nie napastnika kupią. Niestety sprzedajemy każdego za kogo jest niezła oferta ale to już tyle razy zostało powiedziane.... . Prezesie mioduski odejdź! Nasprzedaj tych zawodników ile tam chcesz, zarób se pieniedzy ile tam chcesz i won z tego klubu. Nikt cie tu nie che bo okłamujesz wszystkich mówiąc o jakis strategiach czy wizjach a tak na prawde sprzedajesz każdego na kim można zarobić.

odpowiedz
L56 - 14.01.2020 / 23:01, *.t-mobile.pl

Nie mówcie, jednak niektóre mecze w drugiej części jesieni były fajne.Wiadomo, że marna
liga i wygrana trzema, czterema czy więcej bramkami nie świadczy o potędze.
Ale miło było patrzeć na płynącą Wisełkę czy zatopiony Wrocław.
Moim zdaniem potrzeba stabilizacji (ze dwa lata jednym składem i trenerem) i może coś z tego będzie.

odpowiedz
filand - 14.01.2020 / 22:58, *.t-mobile.pl

Damian Szymański nie dla Legia.

odpowiedz
(L) - 14.01.2020 / 22:07, *.mm.pl

Na 90 minut już dawno o wypożyczeniu Nagy

odpowiedz
Dublet 2020. - 14.01.2020 / 22:05, *.chello.pl

pamiętam jakie były targi o trenera.Niedoświadczony,tzw no nejm,to co teraz mają powiedzieć fani Barcy?? to jakiego oni dostali nonejma po Valverde,to u nas byłby skandal.

odpowiedz
Teos77 - 14.01.2020 / 21:46, *.telkab.pl

Kiedy w Legii rządził Leśnodorski kupowaliśmy dobrych graczy z astronomicznymi kontraktami, które były ponad stan naszych możliwości. Faktem jest, że Ci piłkarze dawali jakość przez co graliśmy w Lidze Mistrzów, ale klub się z miesiąca na miesiąc zadłużał. Kiedy klub przejął Mioduski to najpierw musiał spłacić zadłużenie klubu (częściowo z pieniędzy zarobionych w Lidze Mistrzów), oraz spłacić wspólników. Później musiał odchudzić listę płac po przez sprzedaż przepłacanych zawodników, aby wyprowadzić finanse na prostą. Kiedy to już uczynił postanowił pieniądze zarobione ze sprzedaży graczy zainwestować w rozwój klubu tzn. budowę akademii a to kosztuje nie mały grosz. Dlatego Legia nie ma teraz tyle pieniędzy ile by trener chciał na transfery. Wszyscy, którzy tu biadolą jak to nieudolnie zarządzany jest klub powinni spojrzeć na to szerszym okiem, a nie tylko porównywać za ile sprzedano a ile wydano na nowych piłkarzy.
Moim skromnym zdaniem to w ostatnich latach najładniej grała Legia Berga, gdzie przy skromnych nakładach finansowych potrafiliśmy gromić Celtik 4:1 i gdyby nie głupi błąd gralibyśmy w Lidze Mistrzów.

odpowiedz
Matt - 14.01.2020 / 22:11, *.tpnet.pl

@Teos77: Zgadzam się w 100% co do Mioduskiego, ale cóż tak to jest, że większy szacunek zyskałby na transferze jakieś znanego grajka niż na budowie centrum treningowego.

Co do grania to właśnie albo Legia Berga albo jednak Magiery. Trudno porównać.

odpowiedz
Zduneq - 14.01.2020 / 22:43, *.play-internet.pl

@Teos77:
99% zgoda
1% niezgoda - Legia weszła do LM takimi "piłkarzami jak Radovic czy Kucharczyk.Weszła psim swędem, na farcie i tylko dzięki temu że wylosowała najgorszą drużynę jaka mogła.

odpowiedz
Mat88 - 15.01.2020 / 00:25, *.kbt.pl

@Teos77: I to jest problem tego forum, że mało kto pamięta o tych aspektach funkcjonowania Klubu za Leśnodorskiego. Proces "sprzątania" po nim, powoli dobiega końca, a za relatywnie niedługi czas, wszyscy uczciwie ocenią, że zupełnym, absolutnym fundamentem funkcjonowania Takiego Klubu jak Legia Warszawa, jest profesjonalne centrum szkoleniowe, medyczne etc., etc.
Wobec tego, co się dzieje z wycenami "grojków", Legia Warszawa po prostu musi maksymalnie sprofesjonalizować szkolenie młodych zawodników. Jest na to skazana.
Ja osobiście nie ma wątpliwości, że jeszcze wielu "tutejszych" krzykaczy, doceni i Vukovića i fakt powstania centrum szkoleniowego Legi Warszawa.
Teos77, masz zupełnie 100% racji.

Legia Mistrz !!!

odpowiedz
Mario - 15.01.2020 / 07:19, *.timplus.net

@Teos77: Wtedy w klubie również był Mioduski. A skoro nie orientował się, co się dzieje, to bardzo źle o nim świadczy.

odpowiedz
Normalnie o tej porze - 14.01.2020 / 20:45, *.ip-point.pl

Pomoc ściągać zagraniczny szrot, lepiej postawić na młodego Polaka. Pogra sezon albo pół i za dwie banki idzie w świat.
Młodzi piłkarze z polski są mega zmotywowani do gry i dadzą z siebie maxa. Wiedza ze rok góra dwa spinania pośladów i leci na kontrakt życia. A to w Legii a to za granica.

odpowiedz
Jest git - 14.01.2020 / 21:24, *.chello.pl

@Normalnie o tej porze : dobry nick

odpowiedz
Darek - 14.01.2020 / 18:37, *.t-ipconnect.de

Jak my nie mamy 1,25 miliona euro na Swierczoka to z czym do europy?
Przeciez takie pieniadze w europejskiej pilkce to nie są nawet drobne na waciki.
Czas zejść na ziemię.Z tym właścicielem to mistrzostwo Polski bedzie już sporym sukcesem.

odpowiedz
Mistrz - 14.01.2020 / 22:22, *.orange.pl

@Darek : najlepiej to ściągać za darmo szrot i liczyć że może wypali. Niestety ale to nie te czasy. My dalej, jako ekstraklasa jesteśmy w średniowieczu z transferami.

odpowiedz
xxc - 14.01.2020 / 22:54, *.vectranet.pl

@Darek : z tym właścicielem? hmmm.. wykup udziały. bedziemy mieli własciciela pierwsza klasa...
a teraz sciśnij poślady i spójrz realnie na to co jest i co może być

odpowiedz
Normalny człowiek - 14.01.2020 / 14:24, *.net.pl

Ja tu ma być dobrze? Jak mamy zagrać w pucharach, stworzyć markę w Europie? Jak osiągnąć stabilizację? Prawda jest taka, że Warszawę stać na klub na poziomie, tylko trzeba by umiejętnie nim zarządzać. Klient (czyli Publika) na poważną piłkę są, tylko produktu (poważnej piłki wraz z otoczką marketingową) brak. Do tego błędy, błędy, błędy...decyzje personalne takie, jakby je podejmował przedszkolak. Zaplecza finansowego - brak. Strategii (długoletniej) - brak. Wyniki - jak na obecne czasy (brak przeciwników w lidze) - mizerne. Efekt: Kibice (nie zapaleńcy) nie chcą za bardzo na taki produkt i poziom pieniędzy wydawać. Konsekwencja - brak wyrobionej marki w Europie, a co za tym idzie: sprzedajemy za czapkę gruszek, kupujemy na farta (aby taniej). Efekt końcowy: pucharów brak, Klienta (który chciałby być z Legią i wydawać hajs) - brak.Zostaje tylko marka, którą mamy bardziej w sercach niż w rzeczywistości i Ci Kibice, którzy są zawsze: na dobre i na złe

odpowiedz
Bilu - 15.01.2020 / 11:17, *.tele2.se

@Normalny człowiek: klient na powazna pilke jest? Serio?
A ja myslalem ze ”klienci” tudziez kibice chodza na stadiony tylko na oprawy a nie na powazna pilke. Wiec jak to jest?

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.01.2020 / 11:47, *.net.pl

@Bilu: pomyśl dłużej

odpowiedz
Kojot - 15.01.2020 / 22:13, *.play-internet.pl

@Normalny człowiek: trzeba mieć czym a jak bania sięga tylko 2 dni wstecz no więc cóż...:)
Odnoszac się do tego tego co napisałeś wyżej zgadzam się polowicznie. Masz rację w kwestii kibiców i tu nie będę się rozpisywał no bo wiadomo. Jeśli zas chodzi o ocene tego jak to napisałeś przedszkolaka toproponuje wstrzymajmy się jeszcze i oby nie szybko przyszła na to pora czego życzę nam wszystkim...

odpowiedz
Normalny człowiek - 17.01.2020 / 14:05, *.net.pl

@Kojot: trzeba robić swoje. Prezesi się zmieniają, dziś ten, jutro inny. My Kibice nigdy!
...i na dobre i na złe! Ja mam tylko nadzieję, że niektóre decyzje to były błędy (nawet rażące), a nie celowe działania. Oczywiście również życzę Nam wszystkim, aby Legia się rozwijała, a atmosfera wokół niej była jak najlepsza. Warszawa ze swoimi: historią, potencjałem i charakterem, zasługuje na piłę na najwyższym poziomie

odpowiedz
Trzeba to przeliczyc bo hajs sie nie zgadza, jest manko - 14.01.2020 / 13:52, *.chello.pl

Jak komus sie nudzi to niech podliczy ile kasy wplynelo z wszystkich sprzedanych zawodników za królewia Mioduskiego. I napisze tu wkomentarzu łączną sume, nazwisko zawodnika i za ile zostal sprzedany.
Dzieki z gory ;)

odpowiedz
Grzesiek - 14.01.2020 / 17:35, *.centertel.pl

Dane z zeszlego okienka transferowego:
Suma wplywow z transferow naszych zawodnikow do innych klubow : niecale 10 mln euro
Suma wydatkow za pilkarzy sprowadzonych do Legii: niecałe 2 mln euro.

No i takie dane mniej wiecej sa co runde u Pana Mioduskiego. Czyli 5 razy wiecej gotowki przyjmuje niz wydaje. Nie wspominajac o tym ze za te 2 mln euro to lacznie z 8 pilkarzy przyszlo, ale i tak transfery uwazam za lepszej jakosci niz rok temu kiedy sprowadzono takich asów jak philips albo brian iloski

odpowiedz
tsQ - 14.01.2020 / 13:15, *.play-internet.pl

A co myślicie o Sobiechu? Nigdzie nie widziałem, zeby rozważać go do Legii

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.01.2020 / 13:38, *.chello.pl

@tsQ: jest za cienki

odpowiedz
G - 14.01.2020 / 14:10, *.t-mobile.pl

Był taki pomysł, Legia chciała. Lecha nie zgodziła się na to, tylko poza Polskę transfer.

odpowiedz
Kkleg - 14.01.2020 / 13:09, *.play-internet.pl

Orlando Sa- tani cos tam by postrzelal przez rok

odpowiedz
1999 - 14.01.2020 / 12:11, *.centertel.pl

Nie stac nas na pilkarza za 1mln euro? To pokazuje gdzie jest Legia i liga polska, niestety

odpowiedz
Rafix - 14.01.2020 / 12:28, *.chello.pl

@1999: może i stać, ale czy produkt warty jest ceny?
Chociaż mówili w wiadomościach że po Nowym Roku wszystko ma zdrozeć. Wcześniej słyszałem ze chcą 800 tyś E

odpowiedz
Grzesiek - 14.01.2020 / 10:13, *.centertel.pl

Powiem tak wole rosołka niz jakis typowy szrot z zagranicy.
A to ze nas nie stac na pilkarzy za 1 mln euro no coz. Sorry taki u mioduskiego jest klimat

odpowiedz
Sr john - 14.01.2020 / 11:16, *.t-mobile.pl

@Grzesiek: taki rynek ignorancie

odpowiedz
MP(L)87 - 14.01.2020 / 12:32, *.virginm.net

@Sr john: Ej synek jaki ku...a rynek? Hahaha. Co sie ma rynek do nie gospodarnosci gospodarza to nie wiem. A ty nie wtracaj np IGNORANCIE bo to juz zaczepka jest. Kolega ma racje ze przy sprzedazy zawodnika za 4mln nie powinno byc zadnym problemem zastapienie go pilkarzem za 1 mln. Ot co baranie

odpowiedz
znajca - 14.01.2020 / 12:36, *.com.pl

@MP(L)87:
Gdyby zawodnik za 4 mln wykorzystał "setkę" w Szkocji, to dziś nie byłoby mowy, czy klub stać lub nie stać na zawodnika za 1 mln. Ot, co... (bez barana i ignoranta)

odpowiedz
MP(L)87 - 14.01.2020 / 13:07, *.virginm.net

@znajca: Gdyby nie WIZJONERSKIE podejscie prezesa to za Kulenovicia gralby wtedy Carlitos i mysle ze owy pilkarz za 4 banki nie musiaby grac i nic strzelac bo temat bylby zamkniety w wawie. Odbieglismy od tematu trudno

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 14.01.2020 / 10:12, *.chello.pl

Ktos liczy na powazny transfer to niech zapomni. Co mozna sie spodziewac po prezesie i dyrektorze kucharskim jak oni za czasow pinto twierdzili ze Portugalczycy sa tansi i kepsi od Polaków. Czy lepsi odpowiwdzia jest sklad meczowy na kazdy mecz ligowy, tylko martins sie broni. Czy tańsi tak. No ake to wlasnie pasuje Szopenowi i Radkowi w bajeranckuch okularkach ktory kreci sie po szatni zabierajwc tlen tylko i orzybijajac piateczki. TAŃSI jest kluczem. Wuecej zistaje zlodziejom w kieszeni. Drozyna budowana po taniosci. Suegamy piziomu lacha jagi i innych podobnych. Pozdrawiam z podłogi

odpowiedz
peterparker - 14.01.2020 / 10:59, *.chello.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : weź się naucz pisać a dopiero później się wypowiadaj

odpowiedz
Bródno - 14.01.2020 / 16:48, *.chello.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : o co ci kiepie chodzi?

odpowiedz
lol - 14.01.2020 / 09:59, *.amazonaws.com

mielismy odskoczyc reszcie ekstaklapy na lata a poziom coraz niższy :(

odpowiedz
ja85 - 14.01.2020 / 09:56, *.com.pl

Czegoś nie rozumiem. Sprzedajemy za 3,8 miliona i nie mamy 1,2 miliona aby kupić zastępstwo?

odpowiedz
GG85 - 14.01.2020 / 10:10, *.com.pl

spłata długu

odpowiedz
ekonomista - 14.01.2020 / 13:43, *.chello.pl

@ja85: widziałeś SF Legii??
Legia generuje na samej działalności operacyjnej 50 milionów straty w rok . Musimy sprzedawać aby przetrwać. Sytuacja ekonomiczna Legii jest katastrofalna

odpowiedz
tomiacab - 16.01.2020 / 11:53, *.virginm.net

@ekonomista: hahaha tak, a mioduski utrzymuje Legię z miłości :D

odpowiedz
dino - 16.01.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

@tomiacab:
Skoro nie stać Miodka na Swierczoka to pytanie po co kupił Legie odpowiedź że dla kasy sama się narzuca i tylko ci w różowych okularach widzą w Miodku zbawce ja widzę ciemność

odpowiedz
Zduneq - 14.01.2020 / 09:30, *.inetia.pl

Zadziwia mnie jedno.Zazwyczaj jak zawodnik idzie na wypożyczenie to po to aby grał, czyli z mocniejszego klubu do słabszego.Tak się zastanawiam, kiedy przeskoczyliśmy Panathinaikos?

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 14.01.2020 / 10:59, *.virginm.net

@Zduneq: pao to obecnie bida z nedza

odpowiedz
Ja - 14.01.2020 / 14:59, *.play-internet.pl

@Mdread@hotmail.co.uk : a Legia to co, europejska potęga?

odpowiedz
Andi - 14.01.2020 / 08:24, *.centertel.pl

Od...od Legii, zajmijcie się Amiką

odpowiedz
(L)eo - 14.01.2020 / 08:16, *.t-mobile.pl

A My w ogóle tego Niezgodę to sprzedamy? W życiu tak długiej sagi transferowej nie widziałem. Badania juz trwają prawie tydzień,zaraz się okaże że jednak Jarek nie odejdzie,bo jest ze szkła xddd

odpowiedz
Tom - 14.01.2020 / 08:47, *.centertel.pl

@(L)eo: to przypomnij sobie sagę Marka Citko i jego transferu premiership:)

odpowiedz
Ktoś - 14.01.2020 / 06:07, *.centertel.pl

Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć czy on jest tyle wart, bo to właśnie o to chodzi Mioduskiemu. 1,25 mln euro za zawodnika, do tego kontrakt. To już wolałbym żeby całość przeznaczył na dwu letni kontrakt dla jakiegoś zawodnika pokroju Ljuboi albo Vadisa. Wyjdzie ponad 1 mln euro za sezon, a może nawet i 1,2 mln euro.

odpowiedz
tomiacab - 14.01.2020 / 06:25, *.virginm.net

@Ktoś: zgadzam się co do tego, ze on nie jest tyle wart ale mi chodzi o całokształt, wszystkie okienka od kilku sezonów. W kazdym oknie klub wychodzi na plus.

odpowiedz
Mr T - 14.01.2020 / 13:13, *.101.125

@tomiacab: Mamy duża kadrę, a każdy gracz zarabia niemało. Dlatego żeby wyjść na 0 klub ratuje się sprzedażą zawodników (i plusem w bilansie jeżeli chodzi o transfery).

odpowiedz
tomiacab - 14.01.2020 / 06:00, *.virginm.net

Niech odpowiedzią na działania pudla będzie ten fakt: co okienko handluje zawodników za kilka milionów euro, ale nigdy go nie stać, zeby wydać choćby 1M za następce/ów. I tak od kilku lat. To chyba najlepsza laurka dla zdolności biznesowych tego gościa.

odpowiedz
KibicL - 14.01.2020 / 08:24, *.centertel.pl

@tomiacab:
Popieram!

odpowiedz
Paweł - 14.01.2020 / 08:42, *.t-mobile.pl

@tomiacab: W punkt. Klub chce sprzedawać zawodników za miliony; ale już kupić to najlepiej za tzw. czapkę śliwek albo za darmoche. Zacne grono ,,znawców" pragnie aby nowy nabytek był młody i perspektywiczny, szybki, bramkostrzelny, zwinny .... można powiedzieć piłkarz idealny - ale takich za grosze nie sprzedają, inne kluby też chcą i muszą zarobić ;)

odpowiedz
Jack (L) - 14.01.2020 / 02:55, *.t-mobile.pl

... Chociaż idąc tokiem myślenia Pana M, mamy Kante zaraz??? będzie gotowy Sanogo i kupiliśmy Cholewiaka więc problemu nie ma. ☹️☹️☹️

odpowiedz
Jack (L) - 14.01.2020 / 02:48, *.t-mobile.pl

Był Romanowski potem Daewoo, ITI teraz Pan M i każdy spłaca długi po poprzedniku. Zostawmy te bajki dla dzieci w przedszkolu jak będzie wizyta naszych grajków tam. Każdy właściciel Legii nie ma jej w sercu tylko w portfelu.

odpowiedz
Jack(L) - 14.01.2020 / 02:25, *.t-mobile.pl

Niezgodne sprzedadzą za 4 mil. $ i mówią że nie stać ich na Świerczoka za 1,25 mil. Euro????. No trzeba szukać tych za darmo bo portfel Pama M jest pusty a zbliżają się walentynki.

odpowiedz
Alex Bielany - 14.01.2020 / 02:04, *.centertel.pl

A co sie dzieje z Nikoliciem? Przeciez wolny

odpowiedz
Tomek - 14.01.2020 / 07:18, *.113.189

@Alex Bielany : Nic się nie dzieje. Zwyczajnie Legii nie stać na Nikolicia ale był czas żeby się do tego przyzwyczaić bo Mioduski samodzielnie rządzi już 3 lata

odpowiedz
Kader - 14.01.2020 / 00:03, *.play-internet.pl

Zobaczycie ze pojda w łaski po Carlitosa

odpowiedz
oLaf - 14.01.2020 / 00:00, *.vectranet.pl

Świerczok to kaczka dziennikarska - Miodka nie stać żeby zapłacić nawet połowy z 1,2 mln Euro, kompletna bujda - niestety wie to każdy (ciężko doświadczony) kibic Legii.

odpowiedz
Snowman - 13.01.2020 / 23:41, *.plus.pl

Dajcie sobie spokój z tym Świerczokiem. Koleś o zachowaniu podobnym do Nagy'a. Już lepszy i tańszy byłby Sobiech - ale jedzie do Turcji... Pewnie przyjdzie jakiś niespełniony wieczny talent z kartą na ręku, który zakończy u nas tak jak Necid czy Chukwu..... Z czym do Europy. ... quo vadis Legio?!?

odpowiedz
Rafciu - 13.01.2020 / 23:20, *.centertel.pl

Dostaną 4 mln euro za Niezgode i ich nie stać na piłkarza za 1,25 mln euro.... to z czym do tej Europy mamy iść ??? Ten nie, Carlitos nie bo się vukovic obraził , Angulo nie bo za stary. Z całym szacunkiem dla chłopaka Rosołkiem postraszymy Europę albo Kulenovic a wypożyczyć za darmo żeby się ogrywał na nowy klub ehh. A Zlatan w Milanie strzela i też psioczyli że emeryt...

odpowiedz
Koli - 13.01.2020 / 23:57, *.chello.pl

@Rafciu: no niestać, jak dwa lata z rzędu w lecie jeżdzili po eurowpi...dol i z trasą "spełniamy marzenie", a zarząd pisał budżet jakby fazę grupową LM mieli pewną jak jajka przy boczku. Więc Szymański, Carlitos i Niezgoda "płacą" za błędy klubu...

odpowiedz
kibic79 - 14.01.2020 / 01:01, *.virginm.net

@Rafciu: Zlatan to zawodnik z najwyzszej połki i o nim tu wspominac troche nie na miejscu . co z tego ze zarobili na niezgodzie jak ta kasa musza załatac dziure po braku awansu do LE . Dobrą opcja był sobiech ( na niego nas stac) no chyba ze ktos bez nazwiska ze szwajcari przyjdzie i okaze sie czyms wiecej jak tylko zapchaj dziurą !

odpowiedz
jo - 14.01.2020 / 06:10, *.tpnet.pl

@Rafciu: piszesz z czym do Europy mamy iść ? A kto powiedział, że my chcemy iść do Europy... Miodek tak samo jak 100% polskich klubów chce być mistrzem a puchary to przygoda. Jak wyjdzie to będzie forsa a jak nie to rok nie wyrok poczekamy a koszty trzeba ciąć.

odpowiedz