Aleksandra Mierzejewska - fot. Legia Sztanga
REKLAMA

Mierzejewska otrzyma brązowy medal za ME z 2016 roku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sztangistka Legii, Aleksandra Mierzejewska otrzyma brązowy medal za wynik osiągięty w dwuboju na Mistrzostwach Europy, które w kwietniu 2016 roku odbyły się w Norwegii. Legionistka uplasowała się wówczas tuż za podium, ale wobec dyskwalifikacji zwyciężczyni tamtych Mistrzostw, Hripsime Churszudjan z Armenii, która została zdyskwalifikowana za naruszenie przepisów antydopingowych, Mierzejewska zostanie ostatecznie sklasyfikowana na miejscu trzecim. Za co otrzyma brązowy medal w kategorii wagowej +75 kilogramów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Japonia - 16.01.2020 / 16:40, *.chello.pl

Czyli przy stole ? Hmm nie dobrze ....

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.01.2020 / 08:18, *.t-mobile.pl

A już za 3 lata może nawet dostać złoto chyba, że sama wcześniej wpadnie. Poje..ana dyscyplina...

odpowiedz
Mundek - 14.01.2020 / 22:30, *.chello.pl

Brawo kruszynka :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.