Arvydas Novikovas - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Novikovas: Problemy już za mną

Hagi

W końcówce rundy jesiennej Arvydas Novikovas przedwcześnie musiał opuścić boisko w meczu z Koroną Kielce. Litwin skarżył się na problemy z oddychaniem i jak się okazało musiał po raz drugi w życiu poddać się zabiegowi ablacji serca. - Gdy pierwszy raz miałem ten zabieg, to mogłem biegać dopiero po miesiącu. Teraz po operacji w Warszawie lekarze powiedzieli, że tydzień później mogę już na sto procent trenować. Była już jednak końcówka rundy, więc odpuściłem na dwa tygodnie, a później zacząłem wracać do treningu - mówi Novikovas.


- Tym razem wiedziałem o co chodzi w całej sytuacji, ale stres był większy, bo za pierwszym razem zabieg trwał 30 minut, a teraz ponad godzinę. Było bardzo nieprzyjemnie, bo byłem przytomny, znieczulenie miałem w okolicach pachwiny. Teraz jednak bardzo dobrze się czuję, problemy z sercem już za mną. Nie mam poczucia, że te problemy mogą wrócić - mówi pomocnik stołecznego klubu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
filand - 15.01.2020 / 22:35, *.t-mobile.pl

Mam utrwalone migotanie przedsionków serca. Czekam na wszczepienie ICD. Trochę różnimy się ale pamiętaj...to co Ciebie nie zabije tego nie próbuj drugi raz...Powodzenia...
Ps. Niezgoda miał podobną przypadłość do Twojej...Co robi sztab medyczny na #Legia ?

odpowiedz
Malisz - 15.01.2020 / 17:21, *.centertel.pl

Wracaj do zdrowia !!!!

odpowiedz
Zły krasnolud - 15.01.2020 / 16:09, *.128.187

Czyli kłopoty przed Legią :/

odpowiedz
Jano - 15.01.2020 / 17:38, *.orange.pl

@Zły krasnolud: nie gadaj swoje robił ja pamiętam jeden z meczów w którym strzelił bramkę gdzie przez całe boisko gnał żeby uczestniczyć w akcji i strzelił gola mało mamy takich ambitnych grajków ,a on w formie naprawdę jest groźny a Legia to nie Jagiellonia daj mu czas

odpowiedz
Yorick - 15.01.2020 / 18:29, *.53.117

@Jano:
To ciekawe, bo ja pamiętam raczej bardzo liczne straty i niewracanie po stracie. Nawet komentatorzy to wytykali. Dziwiłem sie, czemu Vuko go trzyma. OK, same straty się zdarzają, jeśli piłkarz ryzykuje, a on ryzykuje. Ale brak zaangażowania to wg Vuko pierwsza rzecz, której nie zamierza tolerować.

odpowiedz
tomiacab - 16.01.2020 / 11:50, *.virginm.net

@Yorick: ja też bardziej to pamiętam. Plus niezliczone ilości zachowań samolubnych.

odpowiedz
Kalbar - 15.01.2020 / 12:59, *.chello.pl

No to teraz Novikovas będzie wymiatał na skrzydle.

odpowiedz
Władeczek - 15.01.2020 / 11:05, *.netfala.pl

Jak będziesz chłopie grał tak mądrze jak ja pracuje to zrobisz karierę, że fiufiu. Nie możesz jednak być takim jezdzcem bez głowy bo faken rozdziobią cie kruki wrony na boisku.

odpowiedz
Grzesiek - 15.01.2020 / 13:13, *.centertel.pl

@Władeczek: a kim jestes z zawodu ?

odpowiedz
Legia Żoliborz - 15.01.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

@Grzesiek: Kolego noe wiesz kim z zawodu jest wladeczek: toć to rasowy hodowca macior i zawodowy idiota:)

odpowiedz
Szyszko - 15.01.2020 / 13:24, *.tpnet.pl

@Grzesiek: stawiam na ornitologa, specjalizacja strusie

odpowiedz
Ali - 15.01.2020 / 14:14, *.249.78

@Grzesiek: Władeczek może być tylko i wyłącznie kanarem w komunikacji miejskiej. Tam pracują same Władeczki.

odpowiedz
Bródno - 15.01.2020 / 15:50, *.play-internet.pl

@Grzesiek: To uciekinier z zakładu psychiatrycznego

odpowiedz
Kwas70 - 15.01.2020 / 16:47, *.oktv.se

@Ali: :-)))))))))

odpowiedz
Jano - 15.01.2020 / 17:42, *.orange.pl

@Legia Żoliborz : Ja znam jednego zawodowego hodowcę macior ,chciałbyś mieć tyle za rok co on ma za miesiąc:) tak że przykład akurat nie trafiony !:)

odpowiedz
Hk - 15.01.2020 / 17:48, *.orange.pl

Co nie zmienia fatktu ze to iduota

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.01.2020 / 05:24, *.204.101

@Ali: haahahaaahshihihihi!

odpowiedz