REKLAMA

Życie z pasją: Oktawia Nowacka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboistka Legii Warszawa, Oktawia Nowacka była bohaterką ósmego odcinka programu "Życie z pasją", wyemitowanego na antenie telewizji Trwam. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata, a także brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro opowiedziała m.in. o swoich początkach przygody ze sportem, a także problemach z kręgosłupem, które pojawiły się po przeprowadzce do Łomianek. Jej przeprowadzka z rodzinnego Starogardu Gdańskiego do szkoły w Warszawie miała miejsce w wieku 14 lat.

- Nie ma żadnego mistrza w swoim fachu, który nie przechodziłby przez trudną drogę, nie musiałby zaciskać zębów, nie borykałby się z różnymi problemami czy kontuzjami. To naturalna droga, którą trzeba przejść, żeby coś osiągnąć w sporcie oraz innych dziedzinach życia. (...) Można to nazwać wyrzeczeniami, ale ja tego tak nie traktuję. Jeżeli ma się w życiu jakąś pasję albo cel, do którego się dąży, to ciężkie treningi to jest droga, którą trzeba przejść. W sporcie trzeba się zmęczyć, choć nie zawsze jest przyjemnie - mówi Nowacka.

20-minutowy materiał możecie obejrzeć poniżej.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
xax2112 - 17.01.2020 / 12:22, *.tpnet.pl

Do boju Oktawia !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.