fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - FC Botosani

Redakcja

O godzinie 15:00 czasu polskiego na boisku kompleksu Cornelia Sports Center Legia Warszawa rozegra pierwszy zimowy sparing. Rywalem będzie rumuńska drużyna FC Botosani.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Turcji.

Transmisję z meczu przeprowadzi Legia Warszawa za pośrednictwem oficjalnej strony - legia.com.

Wynik dzisiejszego sparingu można obstawiać u głównego sponsora Legii w firmie Fortuna. Kurs na zwycięstwo Legii - 1,87, a na wygraną Rumunów 3,35. Pełną ofertę na to spotkanie znajdziecie na stronie efortuna.pl

Na tym boisku odbędzie się mecz:
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Zdzicho - 16.01.2020 / 19:55, *.tpnet.pl

Serio ten nikodem gral z numerem 0 jak jest w relacji?

odpowiedz
Serio - 16.01.2020 / 15:42, *.chello.pl

Zła wiadomość jest taka że ogladajac materiał z meczu jape darł bedzie ten prawiczek w okularkach. Dobra zaś taka ze można wyciszyć wideło.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 16.01.2020 / 15:16, *.centertel.pl

Panie prezesie Krystian Bielik będzie zaraz do wzięcia
Za darmo!!!!!!

odpowiedz
ksieciunio - 16.01.2020 / 14:54, *.chello.pl

ja nie jestem takim palantem jak Raflix - ponoc ma bys tu:

https://legia.com/pilka-nozna/transmisja-meczu-legia-botosani-w-nowej-aplikacji-legii-i-na-legiacom/8126/

odpowiedz
kkk - 16.01.2020 / 14:52, *.47.194

sparingi nie sa dla kibiców tylko dla trenera i piłkarzy,tego się nie ogląda łebki

odpowiedz
ksieciunio - 16.01.2020 / 14:46, *.chello.pl

myslalem głąbie o necie, no ale dla ciebie to za trudne do skumania

odpowiedz
Rafix - 16.01.2020 / 14:51, *.chello.pl

@ksieciunio: spokojnie, trochę więcej luzu życzę w tym Nowym Roku. Więcej uśmiechu i spokoju ducha, a mnie nerwów, szkoda zdrowia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

odpowiedz
Kamil don porfavor nu masakra - 16.01.2020 / 14:40, *.play-internet.pl

moglibyście odpalić coś na yt live ;)

odpowiedz
seat - 16.01.2020 / 14:40, *.79.31

co z transmisją na Legii kanale?

odpowiedz
ksieciunio - 16.01.2020 / 12:45, *.chello.pl

nie bedzie transmisji tv ????????

odpowiedz
Rafix - 16.01.2020 / 14:30, *.chello.pl

@ksieciunio: zaraz rozpoczyna się studio przedmeczowe w Polsat Sport, będą analizy przeciwnika. Emocje rosną. Mecz komentuje Borek z Kołtoniem, w studio m. in. Magiera, Chajto no i Gmoch
Trzymamy kciuki za naszych.

odpowiedz
Solniczek - 16.01.2020 / 14:44, *.tpnet.pl

@Rafix: Jak Gnich oglądam! hłe hłe hłe

odpowiedz
Jasiek - 16.01.2020 / 15:40, *.chello.pl

@Solniczek: ale smieszne

odpowiedz