REKLAMA

22.01: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj drugoligowe rezerwy koszykarskiej Legii rozegrają ligowe spotkanie z KK AZS UW - mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 i rozegrany zostanie w hali przy ulicy Szturmowej. Również dzisiaj dwa sparingowe spotkania rozegrają nasi piłkarze podczas obozu w tureckim Belek. Rano legioniści podejmować będą węgierski Nyíregyháza Spartacus, a o 15:00 zmierzą się z serbskim Voždovacem Belgrad.

Rozkład jazdy:
22.01 g. 19:30 KK AZS UW Warszawa - Legia II Warszawa [kosz, ul. Szturmowa 3]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.