fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Macie liczyć na siebie!

Hagi

Czwartkowy trening przed sparingiem z FC Botosani rozpoczął się od odśpiewania przez cały zespół "Sto lat" dla obchodzącego urodziny fizjoterapeuty Michała Trzaskomy. Później do akcji wkroczył psycholog Michał Dąbski, który współpracuje z Legią od września ubiegłego roku. Szkoleniowcy zorganizowali ciekawą rywalizację, polegającą na tym, by startując z linii pola karnego dojść z zamkniętymi oczami do linii bramkowej.

Zawodnicy próbowali różnych sposobów na trafienie w idealny punkt - na przykład próbowano liczyć kroki, ale... - Liczenie działa tylko do pewnego momentu. Na siebie macie liczyć! - tłumaczył Dąbski. Tych, którzy w końcowej fazie marszu zwalniali lub wykonywali małe kroczki, poprawiano: - Możecie się tylko raz zatrzymać, nie dopracowujemy pozycji, bo wtedy nie ma odwagi - instruował psycholog.

Fragmenty tej małej rywalizacji możecie obejrzeć na poniższym video.W trakcie zajęć drużyna została podzielona na dwa składy i możliwe, że w takim zestawieniu obejrzymy dziś Legię podczas meczu z Rumunami. W spotkaniu nie zagrają William Remy i Artur Jędrzejczyk, który wczoraj wrócili do zajęć z pełnym obciążeniem.

"Szarzy": Majecki - Stolarski, Wieteska, Lewczuk, Luis Rocha - Novikovas, Gwilia, Andre Martins, Luquinhas, Cholewiak - Kostorz

"Różowi": Cierzniak - Vesović, Astiz, Mosór, Karbownik - Wszołek, Cafu, Antolić, Praszelik (Pyrdoł), Rosołek - Kante

O godzinie 15:00 czasu polskiego na boisku kompleksu Cornelia Sports Center Legia Warszaw rozegra pierwszy zimowy sparing. Rywalem będzie rumuńska drużyna FC Botosani. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Turcji.

Wynik dzisiejszego sparingu można obstawiać u głównego sponsora Legii w firmie Fortuna. Kurs na zwycięstwo Legii - 1,87, a na wygraną Rumunów 3,35. Sprawdź wszyskie zakłady na mecz.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Sprawdź wszystkie informacje, zdjęcia i filmy ze zgrupowania


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Traper - 17.01.2020 / 03:17, *.play-internet.pl

@ zborek
Znasz mietusa???

odpowiedz
filand - 16.01.2020 / 12:31, *.t-mobile.pl

Mała korekta. Nie o 15 ale o 13 czasu polskiego ma być rozpoczęcie meczu.

odpowiedz
filand - 16.01.2020 / 13:33, *.t-mobile.pl

@filand:
Przepraszam za mój błąd. Mecz będzie o 15. Taki mam ostatni komunikat.

odpowiedz
Kamil - 16.01.2020 / 11:33, *.144.161

Zaś ten Mosór ? miało go dawno nie być w Legii.

odpowiedz
Kamil - 16.01.2020 / 14:57, *.play-internet.pl

@Kamil : zaś? Co to znaczy słoiku, bo w Warszawie sie tak nie mówi.

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 16.01.2020 / 11:28, *.chello.pl

Kilka wygranych nie zamydlilo nam oczu Mioduch. Widzimy ze wszystko zmierza do sredniactwa. Kibice ze wschodniej poznikają ale My ci nie odpuscimy.

odpowiedz
Zborek - 16.01.2020 / 11:32, *.plus.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : ale ty groźny jesteś , pewnie małolaty mają cie za niezłego zbója na dzielni

odpowiedz
xxc - 16.01.2020 / 12:25, *.vectranet.pl

@Zborek: tylko ci z przedszkola... z podstawowki to juz ziomki ;p

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.