fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia szuka napastnika

źródło: se.pl

Jarosław Niezgoda nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony jako piłkarz Portland Timbers, więc Legia Warszawa nie prowadzi rozmów z potencjalnymi następcami najskuteczniejszego piłkarza w tym sezonie - informuje "Super Express". Transfer Niezgody do USA jest przesądzony, ale do załatwienia pozostały sprawy wizowe.

Według informacji gazety stołeczny klub zamierza płacić nowemu napastnikowi maksymalnie 400 tysięcy euro netto rocznie.

W artykule pojawia się także nazwisko Petara Škuleticia, którego Legii zaproponowali menedżerowie. 29-latek jest obecnie piłkarzem francuskiego Montpellier, a jego umowa kończy się w czerwcu tego roku. W obecnym sezonie zagrał zaledwie w sześciu spotkaniach i nie zdobył żadnego gola. W poprzednim sezonie było trochę lepiej - w sumie 30 meczów i jedna bramka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (120)

+dodaj komentarz
sadaks - 20.01.2020 / 17:43, *.chello.pl

Podobno Legia obserwuje napastnika z ligi cypryjskiej Mauricio z klubu Nea Salamina

odpowiedz
Legionista - 19.01.2020 / 21:25, *.mm.pl

"W poprzednim sezonie było trochę lepiej - w sumie 30 meczów i jedna bramka". No, napadzior z krwi i kości. brać go!

odpowiedz
HEY MIODEK GDZIE TRANSFERY !? - 19.01.2020 / 17:36, *.centertel.pl

Gdzie są transfery ??? Już nawet Wisła sprowadziła kilku piłkarzy ( lepszych od tych których my sprowadziliśmy ) do tej pory to transfery na poziomie ŁKSu

odpowiedz
Kibolek - 19.01.2020 / 13:59, *.telefonica.de

MIODUSKI zlodzieju WONT z LEGII

odpowiedz
Walus - 19.01.2020 / 11:11, *.chello.pl

Ludzie, czym wy się podniecacie. Czy umiecie wyciągać jakieś wnioski z artykułów prasowych. Źródło Super Express rewelacja. Po drugie zaproponowany został zawodnik przez managerów. Lidzie czytajcie więcej książek. Ktoś napisał jakieś wypociny o Legii bo to ludzie czytają. A tu, dostało się już nawet Izę Kruk. Czy tu się podniecać.

odpowiedz
Jack (L) - 19.01.2020 / 04:34, *.t-mobile.pl

Proponuję Panu M. Dać ogłoszenie na olx. SZUKAM NAPASTNIKA CV NIE KONIECZNE. WYMAGANIA:DWIE NOGI. Ludzie dokąd ta Legia zmierza?

odpowiedz
Oczko wyszkow - 18.01.2020 / 23:24, *.tpnet.pl

Na ch... nam jakis pajac 29 latek co przez 2 lata strzelil jedna bramke? Szukajcie w zniczu pruszkow swicie na targowku malolatow w wyszkowie talentow tez nie brakuje .Legia albo smierc!

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 18.01.2020 / 21:49, *.chello.pl

Aby sprzedawac ch... z druzyna i sukcesami... Chyba wszystko jasne jesli ktos mial zamkniete oczy jeszcze. Przeciez oni nawet nie szukają

odpowiedz
Zielarski - 18.01.2020 / 20:44, *.co.uk

Powodzenia Kiedyś musi się udać

odpowiedz
Klf - 18.01.2020 / 19:47, *.plus.pl

Mi się marzy Białek z Zagłębia. Mega perspektywiczny zawodnik

odpowiedz
:) - 18.01.2020 / 22:30, *.chello.pl

@Klf: zboczony jestes

odpowiedz
Klf - 19.01.2020 / 12:20, *.plus.pl

@:) :
Glodnemu chleb na myśli

odpowiedz
joł - 18.01.2020 / 19:43, *.net.pl

znaleźli? bo szukają i szukają...czekaj zaraz przecież jest youtubex...uff

odpowiedz
MM - 18.01.2020 / 19:18, *.chello.pl

Bez ironii. Jak mają kupować ogóra to lepiej żeby nikogo nie kupowali. Kante gra dobrze, a w odwodzie są jeszcze Sanogo który juz na poziomie ekstraklasowym sie sprawdził i Rosołek który jest młody i jak na młodzierzowca gra fajną piłkę. Starczy nam już obciążeń dla budżetu jak Agra czy Obradovic. To między innymi przez nich nie stac nas teraz na konkretnego napastnika.

odpowiedz
Czarny L - 18.01.2020 / 18:58, *.play-internet.pl

Orlando Sa

odpowiedz
Piotr wuodarczyk - 18.01.2020 / 18:01, *.chello.nl

2 sezony i 1 gol. Brać go

odpowiedz
Szyszko - 18.01.2020 / 16:07, *.chello.pl

Brać Brożka - młody, perspektywiczny, zaznajomiony z ligą. Mioduski goło.upcu

odpowiedz
Pawelll - 18.01.2020 / 15:49, *.vectranet.pl

Od pół roku szukali kupca na niezgodę, a następce obserwują dopiero teraz? Znowu podpiszą umowę z jakimś ogorem.

odpowiedz
mkp - 18.01.2020 / 15:20, *.79.35

O profesjonalizmie dzisiejszego zarządu świadczy fakt, że szukają napastnika dopiero jak sprzedają innego zamiast już wcześniej obserwować kilku kandydatów. 400 tyś euro to na dzisiejsze warunki śmiech na sali. Sprzedali za grube pieniądze 3 napastników i brak kasy na jednego. Dziady

odpowiedz
Spejson - 18.01.2020 / 15:13, *.net.pl

Nemanja Nikolić? Chyba jeszcze nie znalazł klubu?

odpowiedz
Pawelll - 18.01.2020 / 15:57, *.vectranet.pl

@Spejson: Nikolic to pilkarz z czasów Leśnego. To nazwisko w obecnych gabinetach Legii jest zakazane nawet w myślach. To ma być sukces Pana Dariusza i wszystko co kojarzy się z Lesnym jest be. I tak oto tym sposobem od 3 lat wygląda projekt Dariusza.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 18.01.2020 / 16:06, *.plus.pl

@Spejson: Legii nie stać na zatrudnienie Nikolicia. Sam Nikolić mówił w wywiadzie, że obecnie nie chce wracać do naszej ligi.

odpowiedz
eri - 18.01.2020 / 16:39, *.centertel.pl

@BIE(L)ANY : Za trudna liga :D

odpowiedz
zaba285 - 18.01.2020 / 11:43, *.lukman.pl

przecież mamy Cholewiaka, podobno nie został sprowadzony żeby grać na obronie :D a tak na poważnie, to pewnie Cholewiak byłby lepszy od tego ogóra z artykułu

odpowiedz
tekken (L) - 18.01.2020 / 11:00, *.chello.pl

Lepiej dać szansę młodym z Legii, chyba, że naprawdę ktoś dobry i sprawdzony co robi różnicę. Smutne jest, że w naszej lidze nie ma m nawet kogoś takiego, co by rokował, bo wszystkich wykupili.

odpowiedz
Bilu - 18.01.2020 / 13:16, *.tele2.se

@tekken (L): ”Co by”?
Kargul? To ty? Co by sami swoi tutaj!

odpowiedz
Rozeznany - 18.01.2020 / 14:07, *.chello.pl

@Bilu: co sie dziwisz jak wsrod kibiców dominuja garwoliny, grójce itd

odpowiedz
Znawca - 18.01.2020 / 16:08, *.plus.pl

@Rozeznany: A ty z którego sadu się urwałeś?

odpowiedz
Rozbawiony - 18.01.2020 / 19:39, *.t-mobile.pl

@Bilu:" co by się nie działo " -czyżby ten zwrot był ci nieznany?
To jest prawidlowe użycie językowe. Wcale nie rustykalizm.

odpowiedz
tekken (L) - 19.01.2020 / 13:30, *.chello.pl

@Bilu: Słuchaj typie nie czepiaj się polskiego na forum dla kibiców. Polonistów nie lubię z zasady. A jak pisze to moja sprawa.

odpowiedz
tomaszek67 - 18.01.2020 / 09:51, *.centertel.pl

Żaden Ogórić, z Polaków tylko Białek. Chłopak ma talent co pokazał w meczu z nami. Jeżeli z zagranicy to tylko Jonathas Brazylijczyk grał w dobrych klubach.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.01.2020 / 11:15, *.chello.pl

@tomaszek67: Zgadzam się z Tobą, kolego. Obawiam się tylko, że Miodoustego nie stać na Białka. Jego na nic nie stać.

odpowiedz
ajg - 18.01.2020 / 19:49, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: jeszcze Buksa z Wisły -młodszy brat Adama.Zapowiada się nie gorzej od Białka.

odpowiedz
Kacper - 18.01.2020 / 09:26, *.ferlab.pl

Ja bym kupił jorge felixa to piłkarz wysokiej klasy

odpowiedz
Lugerix - 18.01.2020 / 09:44, *.vectranet.pl

Za co?

odpowiedz
singspiel - 18.01.2020 / 11:20, *.centertel.pl

@Kacper: on ma 174 cm. będzie grał ze stołkiem na 9?

odpowiedz
Demon - 18.01.2020 / 13:29, *.btcentralplus.com

@singspiel: człowieku, czasy kiedy środkowy napastnik musiał być wysoki już dawno minęły. Może przypomnisz wzrost Tomasza Frankowskiego, Carlitosa, Sergio Aguero, Davida Villi? Oni są dziewiatkami i jakoś nie pamietam żeby któryś grał na stołku.

odpowiedz
kibic od zawsze - 18.01.2020 / 13:43, *.elartnet.pl

@singspiel: Jeśli nie mówi ci nic nazwisko Zygfryd Szołtysik, to może chociaż Leszek Pisz. Sprawdź, ile mieli wzrostu i jak grali

odpowiedz
singspiel - 18.01.2020 / 22:53, *.centertel.pl

@kibic od zawsze: Pisz nie grał nigdy jako napastnik, więc co to ma do rzeczy?

odpowiedz
singspiel - 18.01.2020 / 23:07, *.centertel.pl

@Demon: dorzuć jeszcze Pele. Każdy z tych piłkarzy miał bajeczną technikę. Jak Felix, typowy pomocnik, ma zastąpić Niezgodę na 9 w systemie gry Legii z jednym napastnikiem? Takie ustawienie wymusza wysokiego i silnego grajka. Po prostu. Chyba że Legia chce grać dwoma napastnikami. Ale nawet kiedy byli Niko i Prijo Legia rzadko tak grała

odpowiedz
singspiel - 18.01.2020 / 23:26, *.centertel.pl

@Demon: I jeszcze jedno. Piszesz, że czasy wysokich 9 minęły, a jako przykłady podajesz Frankowskiego, Teveza i Villę. Problem w tym, że minęły, ale raczej czasy takich piłkarzy. Dwaj pierwsi już nie grają, a Villa jest na emeryturze w Japonii.

odpowiedz
Demon - 19.01.2020 / 12:13, *.btcentralplus.com

@singspiel: czy ja napisałem, że czasy wysokich dziewiątek minęły? Czy może jednak, że środkowy napastnik nie musi być już wysoki? Jeszcze proszę o sprecyzowanie pojęcia wysoki. 185cm? Więcej?

odpowiedz
singspiel - 19.01.2020 / 13:48, *.atman.pl

@Demon: ale jako przykłady podałeś piłkarzy, którzy zakończyli kariery ( z wyjątkiem Aguero). Jeśli szukamy napastnika za Niezgodę, typowego kończącego, to chyba o podobnych warunkach jak Jarek? Nie mam nic przeciwko niskim, sam grałem jako napastnik, a mam 170 cm, ale ten grajek z Piasta to raczej ktoś do środka pola, co ja odbieram jako zapowiedź ew sprzedaży Andre. Gość ma atuty i jest do wzięcia za darmo od lipca. Tyle że szukamy napastnika. Ale jeśli trafi nam się ktoś o klasie Aguero, to wzrost rzeczywiście mniej ważny. Tylko czy nasz skauting trafi na takiego bez psa przewodnika?

odpowiedz
Hg - 20.01.2020 / 12:56, *.chello.pl

@Lugerix: za jajco

odpowiedz
To chore - 18.01.2020 / 08:47, *.chello.pl

Niech szukaja dalej.. Skoro wiedzieli ze sprzedadza Niezgode a nie mieli nikogo na oku.. Paranoja

odpowiedz
Patrycja - 18.01.2020 / 08:34, *.t-mobile.pl

A może Białek z Zagłębia

odpowiedz
skrzat - 18.01.2020 / 06:38, *.centertel.pl

Statystki zwalają z nóg.tez jestem za tym aby młodzież z drugiego składu grała.rosolek ma potencjał i będzie coraz lepszy.po co nam kolejny szrot...

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.01.2020 / 02:39, *.204.86

A ja bym nie szukał tylko wzioł napadziora z Legii 2!

odpowiedz
StefQ - 17.01.2020 / 23:08, *.orange.pl

A Carlitos rostał się z Arabami i do wzięcia jest za friko ale dla miernego trenera i jeszcze gorszego prezesa jest zbyt słaby ;)

odpowiedz
Gepetto - 18.01.2020 / 01:22, *.chello.pl

@StefQ: przepisy i tak i tak. Gwiazdorek może grać tylko w lidze systemem wiosna - jesień w Europie. Poza tym jak jest obibok to nie pasuje, a dodam, że nie ma DNA (L). Pozdro

odpowiedz
ziut - 18.01.2020 / 02:33, *.sbcglobal.net

@Gepetto: Carlitos mógłby grać w Legii

odpowiedz
StefQ - 18.01.2020 / 09:25, *.orange.pl

@Gepetto: Novikovas czy Gwilia takowego DNA też nie posiadają, nie oszukujmy się. A pierwszy z nich będąc kompletnie bez formy szanse od trenera dostawał niemal co tydzień.

PS. Moje zdanie jest takie że jeżeli już kogoś kontraktować to takiego co potrafi min. 10 bramek strzelić, a jeśli nie to dać szanse młodym z dwójki i nie wywalać hajsu (którego i tak nie ma) na kolejnego gracza jak Necid.

odpowiedz
z elka w sercu - 17.01.2020 / 21:17, *.cyfrowypolsat.pl

Szkoda nerwów na taki szrot. Mój faworyt to Douglas Tanque z Pacos de fereira

odpowiedz
wiewiks - 17.01.2020 / 19:30, *.plus.pl

Brać Białka z Zagłębia póki jeszcze jest szansa. Młody, już z umiejętnościami. Za sezon, maks 2 będzie już nieosiągalny dla Legii.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.01.2020 / 18:55, *.vectranet.pl

Takie drewno, ze korniki nawet nie interesuja sie nim...wiec nasi skauci zweszyli okazje.

odpowiedz
Gy - 17.01.2020 / 20:29, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Skauci go znaleźli?

odpowiedz
Gniady - 17.01.2020 / 17:45, *.optonline.net

Oby nie było to samo co z Obradovicem...

odpowiedz
Arczi#L# Przasnysz - 17.01.2020 / 17:34, *.t-mobile.pl

To już nasz Rosołek lepsze statystyki, 5 meczy jeden gol

odpowiedz
bronek49 - 17.01.2020 / 17:32, *.chello.pl

statystyki ma niesamowite niech sobie dadza spokój to nie dla Legii ,dziwie sie Moduskiemu wie że w zimie ciężko o dobrego zawodnika dlatego Niezgoda powinien zostac do lata

odpowiedz
zdzichu - 17.01.2020 / 16:38, *.play-internet.pl

Bedzie jakis szrot pewnie, z dużą pensja i jednym zdobytym golem, juz lepiej dac szanse Rosołkowi, gorzej nie będzie.

odpowiedz
jarekk - 17.01.2020 / 18:47, *.metrointernet.pl

@zdzichu: jestem tego samego zdania

odpowiedz
Darek - 17.01.2020 / 16:31, *.t-ipconnect.de

Kolejny Eduardo,Chukwu czy Necid.Jeden gol na sezon.Jednak równowaga w przyrodzie musi być.Co jeden ogór odejdzie z rezerw to drugi wskakuje na jego miejsce.

odpowiedz
tomaszek67 - 17.01.2020 / 16:25, *.centertel.pl

Diafra Sakho blisko Legii !!!

odpowiedz
siepacz - 17.01.2020 / 21:02, *.cyfrowypolsat.pl

@tomaszek67: Sakho ma już 30 lat, a statystyki na tym samym poziomie co Skuletić. Nie wiem, skąd ta rewelacja, ale lepiej, żeby okazała się fejkiem.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.01.2020 / 15:52, *.play-internet.pl

Ogóry niech dalej jedzą żaby, po co nam taki gościu i jeszcze pewnie chcę dużo kasa :)

odpowiedz
X - 17.01.2020 / 15:29, *.chello.pl

To niech lepiej zostanie we Francji.

odpowiedz
Kuba - 17.01.2020 / 15:11, *.t-mobile.pl

W wielkiej Legii powinno być tak, że sprzedajemy piłkarza, ale w jego miejsce przychodzi ktoś równie dobry. W naprawdę dobrych klubach, jeśli się sprzedaje, to po to by dołożyć i kupić jeszcze lepszego zawodnika. Ale u nas co jakiś odejdzie, to przyjdzie gorszy w zamian. Polityka prezesa osłabia nasz ukochany klub.

odpowiedz
Alan - 17.01.2020 / 15:48, *.229.114

@Kuba: haahahhahahahahahaahhahaahahahahaha

odpowiedz
Vuko - 17.01.2020 / 18:01, *.tpnet.pl

@Kuba: my nie jestesmy dobrym klubem. Trzy lata temu bylismy sredniakiem a teraz tylko słabiakiem co w przedbiegach odpada, a do tego biednym

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 17.01.2020 / 15:05, *.chello.pl

Spokojnie,panowie! To dopiero początek sezonu transferowego,jeszcze wiele takich fakenewsów się pojawi! Niektórzy z kolegów są niezadowoleni z odejścia Jarka,inni -do których ja się przyłączę -uważają,nie nie warto stawać na drodze chęciom Niezgody do zmiany oraz duuuużo wyższych zarobków.Nie warto nawet wspominać o tzw "przywiązaniu do barw" - to nie te lata,teraz kasa,misiu,kasa jest najważniejsza,jak mawiał ś.p.Wójcik.....
A na poważnie,to wolałbym ,żeby pojawił sie jakiś zawodnik z nazwiskiem,jak kiedyś Ljubo lub Orlando Sa!To przyciągnie kibiców na widownię ! Jeśli nie to lepiej ogrywać naszych legijnych młodziaków! Tu całkowicie popieram Wolfika,choć niestety Podolski do Legii nie przyjdzie.....

odpowiedz
Kiwi - 17.01.2020 / 15:01, *.chello.pl

W 30 meczach jeden gol ???serio bierzemy go w ciemno.

odpowiedz
Grzesiek - 17.01.2020 / 14:42, *.centertel.pl

Niezgoda podobno zostaje. Amerykanie nie sa zadowoleni z wynikow badań Jarka. Tylko Legia

odpowiedz
sympatyczny - 17.01.2020 / 13:55, *.lukman.pl

A Ja zaproponowałbym jako napastnika mojego syna, który więcej goli strzelił w tym sezonie niż Petar Škuletic.
Co prawda ma dopiero 9 lat ale jak na swój wiek to sporo goli strzela, mimo, że częściej gra na bramce w swojej drużynie :)
No i Legia zaoszczędziłaby na dużej prowizji dla agenta :)

odpowiedz
LWG - 17.01.2020 / 13:47, *.tpnet.pl

Carlitos wroc do "LEGII" tworzac atak z Kante ! Czekamy LEGIA !!

odpowiedz
Norbert - 17.01.2020 / 13:35, *.171.242

Takie pomysły to normalna kpina jak i transfer Niezgody !!!. Prowadząc takie działania transferowe możemy zapomnieć o powrocie na europejskie salony przez lata. Niezgoda powinien pograć u nas min rok, zdobyć koronę króla strzelców pokazać się w pucharach i dopiero być ewentualnie sprzedany za min. 5-8 mln EURO ( powinniśmy się wreszcie zacząć cenić). Tymczasem sprzedajemy młodych zawodników jak najszybciej za byle jakie pieniądze do marnych klubów ( tam się gra na emeryturze !). Ten transfer pokazuje także brak sportowych ambicji i chyba należytego przywiązania do naszego klubu tego zawodnika. Pokazuje także skandaliczną robotę wykonywaną przez menedżerów młodych zawodników. Obawiam się, że bardzo szybko wróci do Polski po kolejnej ablacji serca i znajdzie się mien więcej w takim miejscu jakim dzisiaj jest Michał Żyro.

odpowiedz
Stanislaw - 17.01.2020 / 21:06, *.plus.pl

@Norbert: Niestety mogła by być też taka opcja że Szklany Jarek złapałby kontuzje na początku rundy i po królu strzelców o występach w pucharach nie wspominając ,gdyż przerwa w grze potrwała by do jesieni. I wtedy nawet za dopłatą nikt by nie wziął Go do drużyny.

odpowiedz
Po(L)noc - 17.01.2020 / 13:32, *.73.156

Ten artykuł porusza bardzo ciekawą kwestię w obecnej piłce : "....którego Legii zaproponowali menedżerowie."

Niestety tak obecnie wygląda ten sport. Namnożyło się pseudo menedżerów, którzy traktują swoich podopiecznych jak jakieś rzeczy na bazarze, które chcą każdemu wcisnąć...

Co gorsza, kluby muszą wpierw dogadywać się z samymi menedżerami, z czego roczne prowizje sięgają setek milionów...

A już najgorzej, jak same kluby zamiast inwestować w swój scouting, opierają się na ofertach 'handlowców'.

Dlatego mam nadzieję, że Legia zacznie iść jednak w stronę własnego scoutingu i takie newsy nigdy nie będą się zamieniać w rzeczywistość...

odpowiedz
Filemon - 17.01.2020 / 22:55, *.virginm.net

@Po(L)noc: a zapomniałeś już jak działał Ebebenge :)

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2020 / 13:02, *.mm.pl

Jeśli taki napastnik miałby tutaj trafić, to rzeczywiście lepiej grać Kostorzem, Praszelikiem lub Rosołkiem. Może się nie znam ale nie widzę najmniejszego sensu sprowadzania do Legii 29-letniego amatora. Wolałbym, żeby przyszedł do nas ktoś pokroju Podolskiego, przynajmniej medialnie jakoś by to wyglądało.

odpowiedz
bubba - 17.01.2020 / 13:33, *.hawetelekom.pl

@Wolfik: no mam nadziej ze po tych wszystkich Czukwach Necidach Sadikach nikt nie weźmie, nie bójmy się tego słowa, Ogóra przez duże O za 400 tys ojro rocznie. Jedną bramke na rok to nawet Majecki strzeli jak go do ataku wystawimy, a Rosołek przy nim to król pola karnego.

odpowiedz
oLaf - 17.01.2020 / 12:52, *.vectranet.pl

to jakiś Sadol pisał : "W poprzednim sezonie było trochę lepiej - w sumie 30 meczów i jedna bramka."

No gratulacje, napastnik z 1 golem!! ; )))))))

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2020 / 13:04, *.mm.pl

@oLaf: Daj spokój Kolego. Mam nadzieję, że to typowy "fake news". Bo gdyby to była prawda, należałoby dać sobie spokój z oglądaniem ligi jako całości. Lepiej na rezerwy jeździć.

odpowiedz
Rafał - 17.01.2020 / 12:30, *.tpnet.pl

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

odpowiedz
karol - 17.01.2020 / 12:17, *.play-internet.pl

pewnie przyjdzie Carlitos, zobaczycie :D

odpowiedz
MS II - 17.01.2020 / 11:37, *.0.142

Super Express - czy to ta sama gazeta, z której można się dowiedzieć ile żon miał Wiśniewski,
ile puszek piwa w sobote wypił Szyc i w ilu filmach rozbieranych zagrała Dancewicz?

Bracia chcecie się dowiedzieć kto zagra w ataku na wiosne ??????????
Obejrzyjcie następny odcinek Na wspólnej :):):):):):) hehehehehe

odpowiedz
MS - 17.01.2020 / 11:31, *.intertele.pl

SUPER EXPRESS ....
hahahahahahahahaaaaa :):):):):):):)
:)))))))) ahahhahahahahaha
hahaaahahha

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 17.01.2020 / 11:20, *.plus.pl

Następna kłoda jak Kulenowicz, statystyki powalające, mam tylko nadzieję że to żart.

odpowiedz
Mistrz - 17.01.2020 / 10:57, *.ostnet.pl

Ja mogę grać za 100 tyś euro rocznie i napewno strzele więcej bramek jak 1

odpowiedz
Gizior - 17.01.2020 / 10:46, *.alfa-system.net

Ale kocur 30meczy 1 bramka :) za 400tys euro to może lepiej zróbmy imprezę chodź nie wiem czy nie braknie... Ja pier... Legia szuka napastnika za 400tys euro pffff

odpowiedz
Ja1916 - 17.01.2020 / 10:49, *.centertel.pl

@Gizior: A Ty czytać nie umiesz. Gdzie jest napisane że chcą kupić za 400tys euro??!!

odpowiedz
1916 - 17.01.2020 / 12:51, *.centertel.pl

@Gizior: pozniej zdziwienie i oburzenie ze media i spoleczenstwo maja kibicow za idiotow skoro sami laurke sobie wystawiaja hahaha

odpowiedz
Tomek - 17.01.2020 / 10:35, *.113.189

To nie lepiej Marka Saganowskiego zgłosić? K... Mioduski odejdź jak najdalej

odpowiedz
Juri - 17.01.2020 / 10:32, *.centertel.pl

Lepiej młodszego,że słabszej ligi np.
Taki co strzela seryjnie dużo bramek.

odpowiedz
Mistrz - 17.01.2020 / 10:27, *.com.pl

Skuletić! Ale on ma statystyki. On jest gorszy nawet od chłopaków którzy na orlikach grają

odpowiedz
ding - 17.01.2020 / 10:17, *.chello.pl

"Sprawy wizowe"? Z moich informacji wynika, ze już zniesiono wizy dla Polaków do USA

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.01.2020 / 10:22, *.t-mobile.pl

@ding: turystyczne tak, ale Jarek poleciał tam pracować i to legalnie...

odpowiedz
Luk - 17.01.2020 / 10:25, *.214.219

@ding: Nie dotyczy lecących do pracy

odpowiedz
ZGL - 17.01.2020 / 10:05, *.tpnet.pl

"LEGIO" stanowcze nie dla napastnika nie strzelajacego goli i nie grajacego !!!

odpowiedz
12kufli - 17.01.2020 / 10:01, *.orange.pl

Płaczecie jakby już tego "napastnika" już Mioduski wziął. Poczekajcie na potwierdzone info a nie podniecacie się jakąś plotką z Super Expressu.

odpowiedz
Grzesiek - 17.01.2020 / 10:00, *.centertel.pl

Mysle ze angulo byl do wyjecia z gornika niestety opieszałość naszych dzialaczy nie pozwolila na transfer

odpowiedz
geds - 17.01.2020 / 10:56, *.centertel.pl

@Grzesiek:
za stary!!!

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 17.01.2020 / 11:39, *.vectranet.pl

@geds: ale przynajmniej strzela, na mlodego dobrego nas nie stac, takiego trzeba sobie wyszkolic. Jak Miodek chce rozbic bank powinien brac Gytkjera duzy hajs ale jeszcze sprzedawalny i male ryzyko porazki

odpowiedz
lol - 17.01.2020 / 09:55, *.amazonaws.com

to trzeba miec jaja zeby polecac napastnika ktory nie strzela bramek - heh

odpowiedz
Mądrala - 17.01.2020 / 09:27, *.89.188

To już niech lepiej gra Kostorz, Praszelik i spółka.

odpowiedz
marruda - 17.01.2020 / 09:20, *.orange.pl

Oby nie było tak: Niezgoda za 2 tyg. jednak wraca do L. Przez pierwszy miesiąc nie gra bo nadrabia zaległości. Potem się leczy.
..Na koniec odchodzi za 1mln na wschód.

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.01.2020 / 09:15, *.t-mobile.pl

Jeśli to prawda to nie kupuj panie Pudel nikogo - liczba bramek taka sama, ale tanie będzie. 36 meczów - 1 gol! Drugi Necid q..wa!

odpowiedz
Łajka 45 - 17.01.2020 / 09:43, *.chello.pl

@Sputnik 44: Po co taniej? Żeby pan Pudel przytulił kolejne pieniądze?

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.01.2020 / 10:24, *.t-mobile.pl

@Łajka 45: ale za takie pieniądze można kupić nowe autko dla pani Anny, albo zatrudnić ze dwóch członków zarządu więcej... Legia ma dużo poważniejsze potrzeby niż jakiś tam napastnik....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.01.2020 / 09:02, *.chello.pl

Nie stać mnie na samochód za 100 tys., kupię wrak za 10, postawię przed chałupą, niech se stoi. Nie jeździ, ale jaki tani! No i 90 tys. zostało w kieszeni!

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.01.2020 / 10:33, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: zgłoś się do Pudla kolego - myślę, że miejsce w zarządzie czeka :)

odpowiedz
Balde - 17.01.2020 / 11:22, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony:
I za 10 i za 100 tys można złoma kupić. Choć ryzyko mniejsze wpadki, to jednak ewentualna wtopa wygeneruje 12 krotnie większe koszty (zakup + długi i kosztowny kontrakt)

odpowiedz
KibicL - 17.01.2020 / 08:59, *.vectranet.pl

A co to Legia to skup złomu. Z takim bilansem niech go zaproponują np. Barcelonie. Być może nie mają tam odpowiedniej osoby do czyszczenia korków. Legia może czuć się obrażona.

odpowiedz
Tomek - 17.01.2020 / 08:57, *.113.189

Z tego co wiem, to Niezgoda nie do końca pomyślne przeszedł testy medyczne i amerykańcy zastanawiają się co dalej. Jakieś badania zlecili dodatkowe

odpowiedz
Kibolek - 17.01.2020 / 08:57, *.telefonica.de

MIODUSKI sprzatales Polaka kasę wziąłeś, kup Polaka A nie ten zagraniczny szrot

odpowiedz
Kibolek - 17.01.2020 / 08:52, *.telefonica.de

Z MIODUSKIM za sterami to nie może się udać. Oddać za darmo MIODUSKIEGO.

odpowiedz
Matti - 17.01.2020 / 08:50, *.plus.pl

30 gier i 1 bramka po prostu kozak

odpowiedz
Ja - 17.01.2020 / 09:56, *.play-internet.pl

@Matti: 36 i 1 bramka

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 17.01.2020 / 08:49, *.33.176

Kolejny je.... szrot, drugi obradovic, brawo napastnik co bramek nie strzela.

odpowiedz
Lotek - 17.01.2020 / 08:45, *.plus.pl

Problem polega na tym, że jak Kante dostanie kontuzji - albo złapie kartki, to nie mamy kim straszyć, ponieważ młodzi (z całym szacunkiem dla nich) nie reprezentują poziomu, który da Legii daną ilość bramek. Widzą o tym wszyscy, więc skupią się na wyłączeniu z gry skrzydłowych czy naszego "brazylijczyka". Co skutkować może znikomą liczbą sytuacji podbramkowych.

odpowiedz
Bartek - 17.01.2020 / 08:28, *.t-mobile.pl

Po co ściągać kolejny szrot? Będzie tak jak z Eudardo. Nie roZumiem filozofii Transferowe, Nie lepiej dac szanse młodym?

odpowiedz