Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Wróciliśmy z dalekiej podróży

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W pierwszych dwóch setach nasz rywal postawił bardzo wysokie warunki, jednak my nie graliśmy źle. Ciężko było ich przełamać, właściwie pierwsze dwa sety toczyły się punkt za punkt z lekką przewagą MOS-u. Dopiero w trzecim secie coś się zmieniło, dużo dały nam rotacje w składzie, chłopaki z ławki dali radę. Po przełamaniu było już łatwiej, ale był to naprawdę dobry mecz – powiedział po meczu z MOS-em Maciej Stępień.

- Wróciliśmy z dalekiej podróży, pomimo że przegrywaliśmy 0-2, a rywal miał dwie piłki meczowe. Tym bardziej to zwycięstwo cieszy i buduje na przyszłość. Czwarty raz z rzędu wygrywamy spotkanie, drugi raz w tie-breaku. Dzisiejsza rywalizacja jeszcze mocniej pomoże nam uwierzyć w siebie, dzięki czemu z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała jeszcze lepiej.

- W naszej grupie nie ma słabych drużyn. Już na początku sezonu skreślana była Spała, a oni u siebie urywają punkty przeciwnikom nawet z pierwszej czwórki. Trzeba z każdym spotkaniu dawać z siebie 100%.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.