Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Cel został zrealizowany

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mecz wygraliśmy za dwa punkty, a nie za trzy, jednak jesteśmy zadowoleni. Przed spotkaniem zakładałem zwycięstwo, więc cel został zrealizowany. Przegrywaliśmy 0-2, spotkanie wydawało się już stracone. Teraz możemy się cieszyć – powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.

- Tie-breaka jeszcze w tym sezonie nie przegraliśmy, więc dla nas najważniejsze jest, aby do niego doprowadzić (śmiech). Potencjał w zespole jest, jednak nie zawsze umiemy go wykorzystać. Przez cały mecz miałem nadzieję, że uda nam się wrócić z dalekiej podróży.

- W MOS-ie było dziś dużo zmian. W porównaniu do zeszłego meczu z nami doszedł do ich drużyny Paweł Pietkiewicz, który jest dla nich ogromnym wzmocnieniem. Do MOS-u przyszedł również nowy libero, przez co na pewno nasz rywal miał nieco inne podejście do tej rywalizacji. Grali agresywnie oraz z sercem, jednak myślę że nie zaskoczyli nas niczym.

- Nie ma większego znaczenia, które miejsce w tabeli zajmuje nasz rywal. Chcemy wygrać najbliższe dwa mecze, do obu podejdziemy z takim samym podejściem. Chcemy być bardzo pewni siebie i wygrać te spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.