fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Nogi coraz cięższe

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed sparingiem z Dynamem Kijów piłkarze Legii przeprowadzili normalny trening. Po godzinie 10 miejscowego czasu stawili się na boisku Cornelia Sports Center i ćwiczyli przez 1,5 godziny. W zajęciach nie uczestniczył Paweł Wszołek. - Mecz z Dynamem będzie trudniejszy dla nas, ale to tylko kolejny mecz na obozie. My musimy starać się robić na boisku to, nad czym codziennie pracujemy. Nogi są ciężkie, ale tak musi być. Od początku tego sezonu gram na prawej obronie i tak samo jestem ustawiany teraz - mówi Marko Vesović.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Po rozgrzewce przeprowadzonej przez Łukasza Bortnika na środku boiska, zawodnicy pograli w dziadka na następnie podzieleni zostali na dwie grupy, które rozpoczęły realizowanie schematów taktycznych. Zawodnicy wyprowadzali piłkę od obrony, wymieniali podania i kończyli strzałami na bramkę strzeżoną przez Cezarego Misztę lub Wojciecha Muzyka. Ćwiczone były także stałe fragmenty gry.

W tym samym czasie bramkarze doskonalili piąstkowanie po dośrodkowaniach piłki z bocznych rejonów boiska, które serwował Jan Mucha, a następnie szybko musieli starać się bronić jak zawsze kąśliwe uderzenia Krzysztofa Dowhania.Treningowy podział sugeruje prawdopodobne składy na dzisiejsze starcie z Ukraińcami. Podział zawodników z pola powinien wyglądać następująco:
1) Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Luis Rocha - Cholewiak, Cafu, Andre Martins, Praszelik, Pyrdoł - Kostorz
2) Vesović, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Novikovas, Gwilia, Antolić, Luquinhas, Rosołek - Kante

Początek sparingu o godzinie 15 czasu polskiego. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.