fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Dynamo

Redakcja

O godzinie 15:00 czasu polskiego na boisku kompleksu Cornelia Sports Center Legia Warszawa rozegra drugi zimowy sparing. Rywalem będzie ukraińska drużyna Dynamo Kijów.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Turcji.

Transmisję z meczu przeprowadzi Legia Warszawa za pośrednictwem oficjalnej strony - legia.com.

Wynik dzisiejszego sparingu można obstawiać u głównego sponsora Legii w firmie Fortuna. Kurs na zwycięstwo Legii - 2,69, a na wygraną Ukraińców 2,12. Pełną ofertę na to spotkanie znajdziecie na stronie efortuna.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LGZ - 19.01.2020 / 19:52, *.tpnet.pl

Osiagnelismy dobry wynik mimo ze to sparing !!!

odpowiedz
Obserwator - 19.01.2020 / 16:57, *.comcast.net

Druga polowa troche lepsza. Najlepszy Cafu.
Dobrze tez zagrali Remy i Stolarski.
Praszelikowi to chyba nie zalezy na grze.
Kostorz potrzebuje treningow strzeleckich.
Pyrdol i Cholewiak sa za slabo wyszkoleni technicznie na gre w Legii.
Wszolek przeziebiony.

odpowiedz
Zbycho(L) - 19.01.2020 / 16:43, *.chello.pl

No niestety bez drugiego napastnika (tylko Kante) daleko nie zajedziemy. Rosołek nic nie pokazał, a Kostorz jeszcze długo nie zagra w pierwszym składzie. Przez te zmarnowane sytuacje najlepiej dla niego byłoby go wypożyczyć aby się ogrywał gdzieś indziej

odpowiedz
Chris - 19.01.2020 / 15:57, *.t-mobile.pl

A co się stało z Pawłem Wszołkiem ? nie ma go w szerokim składzie.. czyżby uraz....

odpowiedz
Valencia - 19.01.2020 / 17:20, *.chello.pl

@Chris: jest przeziębiony

odpowiedz
Obserwator - 19.01.2020 / 15:51, *.comcast.net

Po pierwszej polowie.
Wyglada ze zawodnicy maja jux ciezkie nogi.
Najlepsi to Vesovic i Wieteska.Karbownik bardzo slabo.Rowniez Rosolek ani jednego udanego zagrania.

odpowiedz
Plaskacz - 19.01.2020 / 15:20, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=mdj87SkAfK4

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2020 / 15:37, *.bredband2.com

@Plaskacz: Wielkie dzieki!

odpowiedz