Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Każdy z piłkarzy daje z siebie sto procent

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Pokazaliśmy się dzisiaj z dobrej strony, zademonstrowaliśmy to, co ćwiczyliśmy na treningach. Oba zespoły zagrały nieźle, my mieliśmy sporo sytuacji na zdobycie goli. Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak to tylko mecz towarzyski – powiedział po sparingu Domagoj Antolić.

- Ciężko w tym momencie powiedzieć, czy jestem blisko pierwszego składu. Na każdym treningu daje z siebie wszystko, mam nadzieję, że trener to widzi. Wiem, że każdy z piłkarzy daje z siebie sto procent, ale liczę na to że będę grał w pierwszym składzie. Czuję się bardzo dobrze, tak jak każdy z zawodników. Robimy bardzo dobrą robotę podczas obozu i na pewno będziemy to kontynuować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LGZ - 20.01.2020 / 17:57, *.tpnet.pl

Po to jest zgrupowanie ze taryfy ulgowej byc nie moze !!!

odpowiedz
ZGL - 20.01.2020 / 08:40, *.tpnet.pl

To dobrze a rundzie wiosennej trzeba udowodnic efekty pracy na obozie gra w lidze i mamy nadzieje ze udowodni to caly zespol "LEGII " !!!

odpowiedz
Rafciu - 19.01.2020 / 20:38, *.centertel.pl

Domagoj kiedy odchodzisz ??? Czekam z niecierpliwością.

odpowiedz
Grzesiek - 19.01.2020 / 21:15, *.centertel.pl

@Rafciu:czesc, chyba nie jestes na biezaco kolego bo w minionej rundzie antolić akurst o dziwo był bardzo przydatny i zagral wiekszosc meczow bardzo dobrze. Przed ta runda mialem zdsnie takie samo jak Ty :)

odpowiedz
Zduneq - 20.01.2020 / 14:56, *.play-internet.pl

@Rafciu:
Sprawdź sobie gdzie i ile grał w Chorwacji a potem wróć i przeproś bo aktualnie Antolic to jeden z najbardziej doświadczonych jeden z najlepszych aktualnie w drużynie.Zaryzykowalbym nawet że w lidze

odpowiedz
Grzesiek - 19.01.2020 / 20:07, *.centertel.pl

Milo sie czyta jak tak mowisz Domagoj mam nadzieje ze nie klamiesz a na wiosne pokazesz 100% swoich mozliwosci.

odpowiedz