fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Dośrodkowania i strzały

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nowy tydzień na zgrupowaniu w Turcji rozpoczął się od długiego i wyczerpującego treningu. Zawodnicy ćwiczyli ponad 2 godziny. - Na obozie zawsze praca nie jest łatwa, każdego dnia musimy robić progres i sądzę, że z dnia na dzień będzie wyglądało to coraz lepiej - mówi Walerian Gwilia.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

Trening rozpoczęła długa i urozmaicona rozgrzewka, a następnie Aleksandar Vuković zarządził doskonalenie gry po obwodzie. Jak zwykle ciekawe zajęcia mieli bramkarze. Głównym elementem porannego treningu były dośrodkowania i strzały w dwóch grupach, które możecie obejrzeć na naszym filmie. Tym razem nie obejrzeliśmy żadnej typowej gierki.

- O tym kto jest najbliżej pierwszego składu zdecydują trenerzy. My pracujemy dobrze, wykonujemy to, czego wymagają od nas szkoleniowcy i walczymy o swoje miejsce. tmosfera jest fajna, są żarty, ale oczywiście wszyscy chcemy jak najszybciej wrócić na Łazienkowską i zacząć sezon - dodaje Gruzin.

Na boisku drugi dzień nie pojawił się Paweł Wszołek, który jest przeziębiony. Pozostali zawodnicy nie narzekają na żadne problemy. Cały trening obejrzeli prezes Dariusz Mioduski i dyrektor wykonawczy akademii Richard Grootscholten, którzy w niedzielę przybyli do Belek.fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ILW - 20.01.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

Przygotowywac sie i nie myslec o powrocie na Lazienkowska !!!

odpowiedz
GWL - 20.01.2020 / 17:55, *.tpnet.pl

Nie ma lekko bo musza byc efekty w rundzie wiosennej w walce o PP i MP !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.