fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z Lechią i Lechem

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Poznaliśmy dokładne terminy dwóch marcowych spotkań Legii, które transmitowane będą przez TVP. W 25. kolejce "Wojskowi" zagrają w Gdańsku z Lechią, a mecz odbędzie się w środę, 4 marca o godzinie 20:30. W sobotę, 14 marca zespół Aleksandara Vukovicia pojedzie do Poznania na starcie z Lechem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:00.

Terminarz meczów Legii:
09.02.2020 (ND) godz. 17:30 - Legia Warszawa - ŁKS Łódź
15.02.2020 (SO) godz. 20:00 - Raków Częstochowa - Legia Warszawa
22.02.2020 (SO) godz. 17:30 - Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
28.02.-01.03.2020 - Legia Warszawa - Cracovia
04.03.2020 (ŚR) godz. 20:30 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
07-08.03.2020 - Legia Warszawa - Piast Gliwice
10-12 / 17-19.03.2020 - Miedź Legnica - Legia Warszawa
14.03.2020 (SO) godz. 20:00 - Lech Poznań - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
t - 21.01.2020 / 10:48, *.edu.pl

miałem napisać coś odnośnie terminarza, ale jak widzę gimbazę podniecającą się wpisami jakiegoś władeczka i odpowiadającą mu to mi się nie chce....

odpowiedz
Władeczek - 20.01.2020 / 16:11, *.netfala.pl

Tak jeszcze popatrzyłem na ten zawiły kalendarz naszych meczów i zauważyłem, że nie ma faken podanej godziny meczu z Cracovią. A przecież nie trzeba być szczególnie rozgarniętym, żeby rozkminić, że on jest wcześniej niż mecze z Lechią i Amiką. To czego tu jeszcze godzina nie jest podana? Dla mnie ważne bo w sobote 29 lutego wracam ze spóźnionych ferii w ciepłych krajach (półkula południowa, ale nie zdradzę wam dokładnie gdzie, bo będziecie zazdrościć) i jakby mecz był 1 marca to bym poszedł. Niestety mecz z jagą będę musiał śledzić na ipadzie… Ale będę duchem z wami!

odpowiedz
Bubu - 20.01.2020 / 17:32, *.chello.pl

@Władeczek: w dupie mamy na czym ogladasz i gdzie, w gumofilcach mozesz nawet w domu siedziec na dupie, lechia i amika z malej litery

odpowiedz
Pawel - 20.01.2020 / 17:47, *.vectranet.pl

@Bubu:
Po co odpowiadasz idiocie?
Idiota to idiota i tyle!

odpowiedz
Władziu - 20.01.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

@Władeczek: szkoda że 8 nie wracasz bo byś się jeszcze na kwiaty załapał.

odpowiedz
Bródno - 20.01.2020 / 20:36, *.chello.pl

@Pawel: dokładnie

odpowiedz
grzesiek - 20.01.2020 / 21:53, *.centertel.pl

@Władeczek: przeciez masz ten telewizor 90 cali to obejrzysz na nim, no i czekam az zdradzisz kim jestes z zawodu, odnosnie twojego komentu na temat novikovasa "jak bedziesz grał tak jak ja pracował". Uchyl rabka tajemnicy. Obiecuje ze nie bede zazdroscil

odpowiedz
Władeczek - 21.01.2020 / 10:52, *.netfala.pl

@grzesiek: Pracuje umysłowo w korporacji, jestem białym kołnierzykiem. Nie trudzę się fizycznie, ale czasem zostaje w pracy po godzinach aby mądrze zarządzać ludźmi. Generalnie mam poważanie w teamie faken. Słuchają się mnie i moich poleceń bo jak nie to będzie słabo dla nich.

odpowiedz
Wolfik - 22.01.2020 / 00:23, *.mm.pl

@Władeczek: Biskup? :D

odpowiedz
Kibic L - 20.01.2020 / 15:52, *.centertel.pl

Gdańsk, Poznań... Jeszcze jakby Kraków był w piątek/sobotę... Byłoby rewelacyjnie :)

odpowiedz
Władeczek - 20.01.2020 / 14:53, *.netfala.pl

Jade faken na obydwa!

odpowiedz
Cezary1916 - 20.01.2020 / 15:24, *.com.pl

@Władeczek: faken to jedź...

odpowiedz
L - 20.01.2020 / 15:42, *.chello.pl

@Władeczek:dwie maciory zapewne Wezmiesz

odpowiedz
Nikodem - 20.01.2020 / 15:48, *.plus.pl

@Władeczek: to już nie na wypasionej plaźmie oglądasz,tylko na żywo?

odpowiedz
Sadi - 20.01.2020 / 16:12, *.plus.pl

@Władeczek: tak zapewne pojedziesz specjal maciora

odpowiedz