Wieteska strzela gola Węgrom - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Mój pierwszy hat-trick w karierze

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Czy idę na króla strzelców obozu? Przed nami jeszcze trzy sparingi, więc na spokojnie. Przede wszystkim fajnie, że udało nam się wygrać mecz. Wiadomo, że cieszą też mnie moje bramki. Najważniejszym jednak było, abyśmy zagrali 90 minut bez żadnych kontuzji - powiedział po sparingu z Nyiregyhaza Spartacus FC Mateusz Wieteska.

- Myślę, że wykonaliśmy dobrą pracę i trzeba tak trzymać dalej. Czy teraz będę grał jako napastnik? Nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość (śmiech). Strzeliłem hat-tricka, ale bez przesady. Wchodziłem już kiedyś w kilku meczach jako defensywny pomocnik. Jeżeli trener będzie chciał mnie tam wystawiać, to nie mam z tym problemu. Pamiętam, jak trzeba się tam poruszać. Myślę jednak, że moją nominalną pozycją pozostanie środek obrony.

- To był chyba mój pierwszy hat-tricka w karierze. Nie pamiętam wcześniejszego, chociaż może taki zdarzył się za czasów gry w Pogoni? Raczej nie przypominam sobie, abym w Legii trafił trzy razy. Powody do radości więc są. Teraz czekamy, aby drugi skład wygrał popołudniowy mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 23.01.2020 / 17:25, *.inetia.pl

Jeszcze Komorowski i będzie najlepszy duet napastników w Polsce.

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 22.01.2020 / 14:17, *.chello.pl

A nie mowilem ze Wietes dobrze gra głową i może grac w ataku haha

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 22.01.2020 / 14:22, *.chello.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : jak jeszcze sztab albo prezes chce jakis porad to zapraszam nie jestem zlodziejem bede radzil za frajer bo Legia moj klub

odpowiedz
InfoDoPrezesa - 22.01.2020 / 13:13, *.com.pl

Łukasz Piszczek (35l) będzie wolny po sezonie

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.01.2020 / 12:42, *.232.111

Jedynka nie żąglerka, trzy gole w sparingu to nie hat trick

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 22.01.2020 / 12:51, *.chello.pl

@Zły krasnolud: a ortografia to nie bułka z masłem

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.01.2020 / 14:26, *.232.111

@nieznamsietosiewypowiem: dzięki za wychowywanie błędu profesorze miodek

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 22.01.2020 / 14:52, *.chello.pl

@Zły krasnolud: ja nie mogę, czy czytasz czasem swoje wypowiedzi przed zamieszczeniem? jeśli nie, to polecam zacząć.
pozdrawiam, profesor miodek

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.01.2020 / 17:56, *.virginm.net

@nieznamsietosiewypowiem: ktoś inteligentny przy jednym zmienionym przez t9 słowie, domyśli się o co chodzi. Widać dla ciebie to łamigłówka :)

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 22.01.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

@Zły krasnolud: czyli nie czytasz, szkoda. I pytań do siebie również, "żąglerka" odpowiedziami nie na temat ci nie wychodzi. Myślałem, że skoro chcesz to ciągnąć, będziesz jakimś wyzwaniem, ale myliłem się. EOT

odpowiedz
123 - 22.01.2020 / 12:12, *.chello.pl

A w lidze sadzi swojaki.

odpowiedz
Jurek - 22.01.2020 / 14:10, *.tropolys.de

@123: może gra zbyt blisko własnej bramki?
Jak widać ciąg na bramkę ma... Może rzeczywiście lepiej trzymać go jak najdalej od własnej?

odpowiedz