Stan prac na 20 stycznia 2020 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Budowa LTC: Ośrodek przy ulicy Legionistów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Prezentujemy kolejny raport zdjęciowo-filmowy z terenu budowy ośrodka treningowego Legii Warszawa, który od początku kwietnia budowany jest w gminie Grodzisk Mazowiecki. Łagodna zima dopisuje i wszystkie prace prowadzone są bez opóźnień. Kibice w ankiecie na oficjalnej stronie klubu wybrali nazwę ulicy dojazdowej do ośrodka - wygrała opcja ulicy Legionistów. Teraz pozostało formalne zatwierdzenie tej nazwy przez radnych gminy.

Trzy boiska już od pewnego czasu są zielone, ale widać postęp w przygotowywaniu kolejnych trzech placów, na których posadzona zostanie trawa.

Całość budowy ma kosztować ponad 80 mln zł. Akademia Piłkarska Legii otrzymała kredyt na budowę w wysokości 57,5 mln zł. Ponadto Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje przedsięwzięcie Legii kwotą 23 mln zł, a z Ministerstwa Rozwoju na Centrum Badawczo-Rozwojowe LegiaLab klub otrzyma dotację w wysokości 1,2 mln zł.

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia z budowy.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comPostęp prac


Kwiecień 2019 - styczeń 2020


fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.