Niezgoda czeka na swój transfer do Stanów Zjednoczonych - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Przedłuża się transfer Niezgody

Wiśnia i Woytek

Od początku roku trwa proces transferu Jarosława Niezgody do Portland Timbers. Napastnik od prawie dwóch tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, lecz kontraktu nadal nie podpisał. Zawodnik czeka na załatwienie wszystkich badań i formalności, które potrwają jeszcze minimum tydzień.

- Nadal finalizujemy transfer Jarosława Niezgody do Timbers, wciąż kompletujemy badania lekarskie, negocjacje są w toku. Mamy nadzieję, że niebawem do nas dołączy, ale nie będziemy mieli oficjalnej decyzji przed przyszłą środą - powiedział dyrektor generalny klubu Gavin Wilkinson na konferencji prasowej.

- Jesteśmy bardzo blisko pozyskania Jarosława Niezgody - dodał szkoleniowiec Timbers Giovanni Savarese.

Brak podpisanych dokumentów sprawia oczywiście, że Legia za zawodnika nie dostała jeszcze żadnych pieniędzy. Wobec tego na zgrupowaniu w Turcji trenuje zarówno bez swojego najlepszego zawodnika jak i jego następcy, który miałby zostać sprowadzony za zarobione z jego sprzedaży pieniądze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
Zonk - 24.01.2020 / 22:20, *.sky.com

Gdxieś musi być wina naszych lekarzy niestety,chorego na serce na testy puściliśmy

odpowiedz
Ed - 24.01.2020 / 11:22, *.play-internet.pl

W USA poważnie traktuje się analizę ryzyka. Dlatego przy wyższym poziomie ryzyka szuka się korzystniejszej opcji.

odpowiedz
znachor - 24.01.2020 / 11:11, *.comcast.net

Dzis Niezgoda przejdzie ablacje serca i po niej bedzie wiadomo czy Portland go kupi.

odpowiedz
Wielki Mistrz - 24.01.2020 / 11:10, *.23.170

Niezgoda przejdzie dziś ablację serca w Portland. Info ze sports.pl

odpowiedz
Wielki Mistrz - 24.01.2020 / 11:13, *.23.170

sorki info ze sport.pl

odpowiedz
GTL - 24.01.2020 / 10:42, *.tpnet.pl

Zostala tylko gra w extraklasie !!!

odpowiedz
widelec - 24.01.2020 / 10:41, *.47.194

A teraz będzie tak,transfer nie wypali,Niezgoda wróci i będzie grał nieprzygotowany,dozna przez to kontuzji na pół roku,trzeba będzie kupić i tak napastnika,vuko i pudel zdziwieni ps.wpis z przymrużeniem oka,oczywiście nie życzę Jarkowi kontuzji a wręcz przeciwnie

odpowiedz
Adam - 24.01.2020 / 09:38, *.centertel.pl

Jarek zostanie królem strzelców w tym sezonie.Prawda czy fałsz???

odpowiedz
Zlb82 - 24.01.2020 / 08:35, *.t-mobile.pl

No to wiadomo już na bank że z transferu nici. Oni dobrze wiedzą że Jarek nie przejdzie testów medycznych. Nie od wczoraj wiadomo że u Jarka zdrówko szwankuje. Zamiast na siłę go wypychac niech jak najszybciej go ściągają, chuchac na niego i niech wali bramki ku Naszej radości.

odpowiedz
News⚽️Legia vzyli wiadomošci Legii! - 24.01.2020 / 02:52, *.204.56

Hahahahaha

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.01.2020 / 01:38, *.02.net

Wystarczy obejrzeć Na YouTube Belek gdzie Kucharski sie wypowiada i obserwować jego wypowiedź gdzie niewidać ziarna prawdy...ślepia ma ukryte tak jak by coś krył...,I nie patrzy w kamere tylko wodzi..tak jak nas wszystkich wodzi..za super kase..

odpowiedz
12kufli - 24.01.2020 / 00:18, *.orange.pl

Ludzie zdecydujcie się! Niezgoda odchodzi - źle. Niezgoda zostanie - źle. Ma się pojawić napastnik - źle bo pewnie 10 sort z 7 ligi Nepalu. Nikt nie dojdzie - źle bo kto bramki będzie strzelał?
Już to kiedyś pisałem i się powtórzę: zróbcie zrzutkę i je#nijcie sobie flagę :Nikt Nam Nie Dogodzi!
Jedyne co jest niezmienne to jazda po właścicielu.

odpowiedz
Maciej - 24.01.2020 / 10:08, *.supermedia.pl

@12kufli: prawda ale tu chodzi o fakt, że nie będziemy mieć gotowego napastnika na rundę wiosenną. Jeśli temat Niezgody padnie to wróci do nas w niewiadomo jakiej formie - z pewnością nie lepszej. A jak odejdzie i ma to sie zdarzyć najwcześniej w kolejnym tygodniu to i nowy napastnik nie będzie gotowy do gry.

odpowiedz
Arek - 23.01.2020 / 23:19, *.tpnet.pl

A Kucharski ostatnio twierdził, że jeszcze zaskoczą kibiców. No to teraz wszystko wiadomo. Jarosław wraca:-)

odpowiedz
(L)eo - 23.01.2020 / 21:43, *.t-mobile.pl

W weszło przed chwilą informowali,że Niezgoda po raz kolejny musi przejść ablację serca, dlatego to tak wszystko się przedłuża. Więc wszystko samo mówi przez siebie,Jarczos zostanie

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 23.01.2020 / 21:23, *.chello.pl

Redakcjo prosimy wziąść pod lupę LL Kucharskiego. Podsumować jego transfery wspomniec o sukcesach jako skaut i z cięta puentą postawić w wątpliwość jego działalność na korzyść klubu. Bo k... ilu już wyprzedał i nie ma pieniędzy na porządnego piłkarza. To nie lach z poznania tylko Warszawa i Legia. Chcemy tytulow i pucharów. Jak się nie nadaje to niech zawija mandzur i szuka szczęścia gdzie indziej.

odpowiedz
Racja - 23.01.2020 / 22:15, *.centertel.pl

@Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski:
Masz racje bo Kucharski liże dupe Mioduskiemu słucha się go jak pies swojego pana. Mioduski mówi nie ma kasy szukaj darmowych graczy to Kucharski szuka leszczy z kartą w ręku.

odpowiedz
:) - 23.01.2020 / 21:10, *.chello.pl

Nie znasz się na tym Kucharski nie znasz się na tym albo:
Kucharski! Coo!!?? Ty parówko haha

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.01.2020 / 01:42, *.02.net

@:) : I wszyscy!razem!Kucharski!?co!?ty!kur...!

odpowiedz
ALE JAJA - 23.01.2020 / 19:44, *.centertel.pl

Straszny wstyd będzie jak jednak się wycofają. Ktoś powinien wylecieć ze stanowiska.

odpowiedz
magoo - 23.01.2020 / 20:03, *.chello.pl

@ALE JAJA: chyba Citko, "byzmesmen" dekady, co chciał skisłą kupić za frytki.

odpowiedz
Zdzicho - 23.01.2020 / 18:33, *.tpnet.pl

Niezgoda jest szklany do tego niepewne wyniki z serduchem. Amerykanie sie wahają i jeszcze go badaja. Prawdopodobnie sie wycofaja. Oficjalns wersja bedzie, ze chodzi o problemy formalne. Transferu raczej nie bedzie. Najgorzej, ze miodek juz sobie w tabelki wpisal ten przychod....

odpowiedz
LGZ - 23.01.2020 / 18:16, *.tpnet.pl

Carlitos ma podpisac kontrakt z klubem z Aten prawdopodobnie z Panathinaikosem !!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.01.2020 / 19:40, *.cyfrowypolsat.pl

@LGZ: byle dalej od Warszawy!

odpowiedz
zenek - 23.01.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@LGZ: no i co nas to obchodzi?

odpowiedz
Arek - 23.01.2020 / 23:04, *.tpnet.pl

@LGZ: nie bardzo wiem, kogo to obchodzi.

odpowiedz
lhm - 24.01.2020 / 01:29, *.vectranet.pl

@Arek:
Mnie na przykład obchodzi. Lubię wiedzieć co porabiają i jak sobie radzą byli piłkarze Legii.

odpowiedz
ZGL - 23.01.2020 / 18:09, *.tpnet.pl

Najbardziej prawdopodobne ze wypelni kontrakt w LEGII i sie pozegnamy !!!

odpowiedz
Kasztano - 23.01.2020 / 18:05, *.perfecteline.pl

Carlitos w Grecji napastnika nie będzie

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 18:08, *.chello.pl

@Kasztano: o, to jeden z nich ;)

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 18:11, *.chello.pl

@Elquatro: po tym od razu widać po nicku ;)

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 21:30, *.chello.pl

@Rax: przynajmniej nie muszę zmieniać co chwilę Adamie Rax. Pstryk w nos!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.01.2020 / 17:48, *.play-internet.pl

Ciekawe czy prezes zawarł kontrakt przedwstępny, że w wypadku braku wydania wizy Amerykanie przekażą kasę, za każdy dzień Niezgody bez treningu.

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 17:46, *.chello.pl

Dziś w Miodowych latach Tadzio Norek kupił laptopa. Twierdził ze będzie mógł nawiązać kontakty z innymi kreatywnymi ludźmi. Karol Krawczyk poprawił go że chyba z innymi oszołomami jak Norek hehe. To tak samo jak tu na forum hehe

odpowiedz
Haha - 23.01.2020 / 18:15, *.plus.pl

@Elquatro: to chyba byl ostatni odcinek miodowych lat, jezli dobrze kojarze ((:

odpowiedz
Adam - 23.01.2020 / 21:12, *.chello.pl

@Elquatro: Piszesz o sobie, prawda? Po twoich wiadomościach na tym serwisie, sposobie jakim piszesz i częstym brakiem logiki można łatwo stwierdzić, że takie intelektualne gów**o jak ty będzie tu miało świetną zabawę.

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 21:28, *.chello.pl

@Adam: nie lubisz Tadka Norka?
Norek Tadeusz to Legii jest Prometeusz!!!

odpowiedz
Bródno - 23.01.2020 / 22:48, *.chello.pl

@Elquatro: po kiego się tu udzielasz?

odpowiedz
marruda - 23.01.2020 / 17:37, *.orange.pl

Zaraz się okaże że nie może tam iść bo nie mają polskich liter i nie mogą wpisać "JarosŁaw"

odpowiedz
Pawelll - 23.01.2020 / 17:26, *.vectranet.pl

@Danielo: widzi co się dzieje w klubie. Jeśli pudel powie ze kogoś sprzedają to go sprzedadzą choćby wbrew woli sprzedawanego. Chce kontynuować karierę w jakimś normalnym klubie.

odpowiedz
Trampek - 23.01.2020 / 17:07, *.247.135

Ktoś tu robi krecią robotę !

odpowiedz
(L)eo - 23.01.2020 / 17:04, *.t-mobile.pl

Ja ciągle mam nadzieję,że Jarek nie przejdzie tych testów i do nas wróci. Czym jest że 3.8 mln dolarów w porównaniu do korony króla strzelców i walnego przyczynienia się do zdobycia tytułu MP? Dla nas wszystkimi,dla Mioduskiego jak widać kasa jest ponadto. Oby los mu sprawił psikusa i Jarek zagrał jeszcze w tym sezonie w koszulce z "eLka" na piersi

odpowiedz
SEBO(L) - 23.01.2020 / 16:43, *.centertel.pl

Dajcie spokój. W razie czego "to się powie",że zawiodła digitalizacja ;) ,oraz/albo czynniki niezależne od żadnego klubu,co w połączeniu z czynnikami leżącymi w gestii strony amerykańskiej,o których mówić nie można,doprowadziło do niemożności przeprowadzenia transferu. Czas pozostający do takiej operacji gotówkowej również nie sprzyjał pochopnym decyzjom,więc temat upadł... Mniej więcej takie pustosłowie nas czeka... ;)

odpowiedz
Mario - 23.01.2020 / 16:21, *.timplus.net

Może być tak, że największym sukcesem transferowym prezesa będzie to, że nie udało się mu opchnąć Niezgody. Chociaż by pewno sam go zawiózł do nowego klubu. To będzie największe wzmocnienie. Tylko teraz może być problem dla właściciela, reszta się osłabiła i teraz z Niezgodą może zdobyć mistrza, a wtedy trzeba wypłacić premię.

odpowiedz
Józefowianin - 23.01.2020 / 16:13, *.tpnet.pl

Jarek będzie grał na sztucznej murawie z jego,podatnością na kontuzje to może być koszmar.Psitko sam nie wyjechał,a chłopaka w takie coś pcha.

odpowiedz
Danielo - 23.01.2020 / 16:20, *.122.102

@Józefowianin: 100% trafny post
Ciężko zrozumieć motywacje Jarka ... to tez jego błąd pchać się za ocean gdzie LM, LE będzie oglądał tylko w TV

odpowiedz
magoo - 23.01.2020 / 20:06, *.chello.pl

@Danielo: i to jak wykupi dostęp do tych platform co transmitują. bo w kraju soccera raczej w ogólnym nie ma.

odpowiedz
Toki - 23.01.2020 / 21:16, *.chello.pl

@Danielo: Serio pytanie, bez szydery - myślisz, że gdyby został w europie to grałby w pucharach? Z Legią na 99% jest to niemożliwe (spokojnie napinacze, sam chciałbym, żeby było inaczej), więc musiałby trafić do w miarę dobrego klubu. Myślisz, że to realne?

odpowiedz
Rax - 23.01.2020 / 21:35, *.chello.pl

@Toki: widziałbym Jarka w Lechu w moim rodzinnym Poznaniu. Pracuje w Warszawie i oglądałem go tv jak strzelał gole. Szkoda że nie chciałby do nas przejść. No ale co zrobić. Może kiedyś jak przestanę śpiewać w słowikach będę już tu na stałe i nie będę w ogóle się przyznawał skąd jestem...

odpowiedz
Józefowianin - 23.01.2020 / 23:55, *.tpnet.pl

Realne jest to że ta murawa go uszkodzi.Skoro Citko móg trafić z połowy,Jarek może znaleść porządny klub,na miare z kąd wyjeżdza.

odpowiedz
All - 23.01.2020 / 15:54, *.orange.pl

Transfer - mistrzostwo świata!!!!

odpowiedz
Bródno - 23.01.2020 / 15:54, *.chello.pl

Ja pier_ole ale amatorka

odpowiedz
Wiem co mówię - 23.01.2020 / 15:08, *.chello.pl

Obstawiam ze jeszcze przed pierwszym meczem po przerwie Mioduski i Kucharski zaskoczą nas tak klawo ze dwa razy

odpowiedz
Ten Kabaret - 23.01.2020 / 15:06, *.chello.pl

....IDEALNIE WPISUJE SIĘ W RZĄDY MIODUSKIEGO!

odpowiedz
Lagerta - 23.01.2020 / 17:13, *.236.165

@Ten Kabaret: niczego nie załatwia się w tym klubie profesjonalnie

odpowiedz
Lagerta - 23.01.2020 / 17:15, *.236.165

@Ten Kabaret: przypomnę wymianę systemu biletowego

odpowiedz
Quick - 23.01.2020 / 14:47, *.tpnet.pl

Miodek na każdym kroku pokazuje że się nie nadaje do tego biznesu. Jak ja nie mogę się doczekać jak ten pseudo Prezes sprzeda i odejdzie z tego klubu. Jemu do zarządzania nie dałbym nawet budy z zapiekankami

odpowiedz
ja - 23.01.2020 / 16:24, *.orange.pl

@Quick: a masz taką budę ? czy tylko szczekasz?

odpowiedz
Ms - 23.01.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

@ja: hehe weź zostaw quicka... jest przedsiębiorczy. Przeciez ma w domu internet :))))) kto wie moze ma nawet własny pokój, komputer i fife 2020 :))))

odpowiedz
Quick - 23.01.2020 / 14:47, *.tpnet.pl

Miodek na każdym kroku pokazuje że się nie nadaje do tego biznesu. Jak ja nie mogę się doczekać jak ten pseudo Prezes sprzeda i odejdzie z tego klubu. Jemu do zarządzania nie dałbym nawet budy z zapiekankami

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 23.01.2020 / 14:40, *.chello.pl

I tak kółko, można zwariować

odpowiedz
Normalny człowiek - 23.01.2020 / 14:29, *.net.pl

Czy ktoś w tym klubie panuje nad sytuacją? Czy aby na pewno wiemy jak przeprowadzić transfer piłkarza? Na jakie scenariusze jesteśmy przygotowani? Odejdzie/nie odejdzie.. Co jeśli odejdzie w ostatniej chwili? Bierzemy kogo popadnie...? "Czy leci z Nami pilot?"

odpowiedz
geds - 23.01.2020 / 14:27, *.centertel.pl

Dyletanckie prowadzenie klubu, taką minimalną zakładkę "odchoszący - przychodzący" muszą zakładać. Transferu pieniędzy też przecież nie dostaną w dzień od podpisania umowy. Redaktor robi ludziom wodę z mózgu sugerujac że clue to że nie wpłyneły pieniadze.

odpowiedz
Pawelll - 23.01.2020 / 16:43, *.vectranet.pl

@geds: właśnie o kasę chodzi. Niezgodę chcieli sprzedawać za 4,5mln euro ale pojawiło się USA z propozycją 3,8mln dolarów od razu przy transferze i 1,5 w przyszłych bonusach. W Europie sprzedawali by go w płatności rozłożona w ratach. Widać w jakiej czarnej finansowej dupie jest klub skoro zgodził się na mniejsze pieniądze ale od razu. Chyba szopen traci panowanie nad finansami. Potrzebuję gotówki tu i teraz. 3 rok bilansuje budżet a dziura w budżecie jak była tak nie znika. Bierze kredyt by zapewnić bie, aca działalność finansowa klubu potem następny większy by spłacić poprzedni plus odsetki i jeszcze trochę na bieżąco. Legia jest coraz bardziej zadłużona kredyt coraz droższy itp. Nie wygląda to dobrze. Jednak prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to nie ta sama liga co robienie za parawanik i dawanie,, ryja,, przy interesach doktora Jana. Mioduskiego to przerasta.

odpowiedz
m4 - 23.01.2020 / 14:25, *.51.162

tak jak pisalem wczoraj powatrzaja badania xD Niezgoda z nami

odpowiedz
PND - 23.01.2020 / 14:20, *.94.134

Kolejna KOMPROMITACJA tego pseudo prezesa!! Do DYMISJI !! Wkońcu amerykanie się wycofają i zostaniemy bez przygotowanego napsatnika..

odpowiedz
Szyszko - 23.01.2020 / 14:09, *.chello.pl

A mogliby sobie kompletować badania nie przetrzymując zawodnika po testach medycznych? A co jak po 3 tygodniach kompletowania stwierdzą, że to dla nich ryzyko i dziękują? Dostaniemy Jarka co sobie biegał wokół boiska w USA. Zachowujemy się ciągle jak 3 świat, ubogi krewny z Ugandy. Tylko czego się spodziewać jak Goło.upiec pewnie zaraz będzie gotów promocję im zrobić, byle coś dostać.

odpowiedz
:) - 23.01.2020 / 14:16, *.chello.pl

@Szyszko: chytry dwa razy traci

odpowiedz
tomiacab - 23.01.2020 / 14:02, *.236.205

Jarek dystans wiosną z nami. Chyba że pod koniec okienka ktoś się zgłosi.

odpowiedz
Dentysta - 23.01.2020 / 13:37, *.orange.pl

O dramacie...nie wierzę.To raczej niemożliwe że Nasz klub nie zabezpieczył się na taka ewentualniść

odpowiedz
Grzesiek - 23.01.2020 / 13:31, *.centertel.pl

No to jednak dopatrzyli sie problemow z serduchem

odpowiedz
Yerro - 23.01.2020 / 13:16, *.246.2

typowa prowizorka....

odpowiedz
Kuba - 23.01.2020 / 13:13, *.t-mobile.pl

Szmery słychać w sercu. Nigdzie nie pojedzie, okienko transferowe się skończy i zostanie do lata napastnikiem Legii.

odpowiedz
GT - 23.01.2020 / 13:02, *.tpnet.pl

Może chcą zrobić z niego astronautę i badają go NASA? A tak na poważnie, to faktycznie stan zdrowia Niezgody musi być nie najlepszy.

odpowiedz
Pesymista - 23.01.2020 / 13:01, *.amazonaws.com

Nie zostanie sprzedany, wroci z brakami treningowymi i przegrana rywalizacja w druzynie

odpowiedz
Wwa - 23.01.2020 / 12:58, *.chello.pl

TAK lider eklapy sprzedaje swojego najlepszego strzelca, gwiazdę ligi i niewątpliwie jakiś tam talent czysto piłkarski. Śmiesznie będzie jak do transferu nie dojdzie bo coś. Jesteśmy w takiej sytuacji finansowej, że dajemy się ośmieszać byle zarobić i tyle w temacie.

odpowiedz
Klf - 23.01.2020 / 15:42, *.cyfrowypolsat.pl

@Wwa:
W samo sedno. Jesteśmy desperatami...

odpowiedz
KLAKIER - 23.01.2020 / 12:57, *.plus.pl

Wyjdzie na to, że przez przeszłość z problemami z sercem Jarek zostanie u nas i bez obozu treningowego przystąpi do rundy wiosennej. W sumie kogoś by to zdziwiło? Od kiedy w naszej ekipie nie ma Leśnego, to wyglądamy jak amatorzy.

odpowiedz
ja - 23.01.2020 / 13:01, *.com.pl

@KLAKIER: A z lesnym to bylo pro. Sam Żewłak mówił, że za Leśnego transfery wyglądały tak: Kup tego i tega a kasa? Ile naruchasz tyl będzie. Na prawde pro.

odpowiedz
Artec - 23.01.2020 / 13:21, *.centertel.pl

@ja: Może i nie do końca pro ale o piłkarzach którzy grali wtedy w Legii możemy sobie tylko teraz pomarzyć.

odpowiedz
Grzesiek - 23.01.2020 / 13:36, *.centertel.pl

@KLAKIER: Leśny mowil "ile naruch**z tyle bedziesz mial" . A miodek to mowi pewnie"ile naruch*** sz tyle bede mial JA, a ty masz za darmo kogos sprowadzic"

odpowiedz
Ja - 23.01.2020 / 15:45, *.plus.pl

@ja: Mimo wszystko wolę powrót do tamtej amatorki...

odpowiedz
Tomek - 23.01.2020 / 12:53, *.113.189

Ha ha i wychodzi cały profesjonalizm w tym klubie. Skoro Legia nie dostała kasy, to Niezgoda od początku obozu powinien trenować z resztą drużyny w Turcji. Cały profesjonalizm Mioduskiego i Kucharkiego czyli dwa barany dalej robią pośmiewisko z Legii. A co będzie jak Niezgoda nie przejdzie testów medycznych, bo z tego co po cichu się mówi to testy medyczne nie do końca poszły po myśli Jarka. Amerykańce za tydzień powiedzą, że jednak nie kupują Niezgody i co wtedy panie Mioduski? Taki geniusz jesteś a takich prostych rzeczy nie umiesz załatwiać. Dopóki Niezgoda jest zawodnikiem Legii to powinien być w Turcji i normalnie przygotowywać się z Legią

odpowiedz
ikanras - 23.01.2020 / 13:16, *.t-mobile.pl

@Tomek:

Nagadasz się a g.... wiesz o temacie. Oczywiście że kasę dostaje się PO transakcji, i to nie od razu. W Stanach są takie a nie inne przepisy, to o co tam chodzi to nie braki w testach medycznych tylko brak wizy P-1 (pozwolenie na pracę), na którą się czeka minimum 15 dni w trybie ekspresowym.

Póki wizy nie ma, klub nie potwierdzi transferu (niektóre kluby, jak ten Buksy, potwierdzają, ale potem jak urząd odmówi wydania wizy, to muszą anulować). Nie poradzi na to nic ani Legia ani nikt inny. Takie przepisy.

A ponieważ i tak muszą czekać, nie ma co się spieszyć z dokończeniem medycznych. Od kilku dni wiadomo że dokończą je na obozie który zaczyna się 27 stycznia.

Nie wyobrażasz sobie też chyba, że w oczekiwaniu na wizę gracz za którego Timbers płaci będzie trenował gdziekolwiek indziej. Jeszcze by kontuzję złapał. Wolą go mieć u siebie.

To dotyczy wszystkich idących do MLS.

odpowiedz
Tomek - 23.01.2020 / 13:31, *.113.189

@ikanras: A co jak będzie z nimi trenował, złapie kontuzje i go jednak nie kupią? Co wtedy powiesz?

odpowiedz
WETERAN - 23.01.2020 / 13:41, *.chello.pl

@Tomek: Ty gdybasz, a @ikanras wyjaśnia, jak jest.

odpowiedz
Zły krasnolud - 23.01.2020 / 15:25, *.236.205

@ikanras: a skąd ty wiesz, że chodzi o sprawy wizowe? Bo ci takie klub przedstawił oficjalne stanowisko. Wygląda na to, że to ty gó... wiesz o świecie na jakim żyjesz.

odpowiedz
Adam - 23.01.2020 / 21:22, *.chello.pl

@Zły krasnolud: Podał najlogiczniejszą, a przy tym prawdopodobną przyczynę opóźnienia. Podejrzewam, że użył mózgu i sprawdził jakie są przepisy w stanach. Ty natomiast tylko się zaplułeś, obsrałeś i nie napisałeś nic co miałoby jakikolwiek sens.

odpowiedz
Tomek - 24.01.2020 / 11:21, *.113.189

@ikanras: I co ekspercie od wiz? Pisałem, że mówi się o tym, że testy nie do końca wyszły tak jak powinny i dzisiaj masz odpowiedź, a Ty dalej czytaj głupoty o wizach i innych pozwoleniach

odpowiedz
Mistrz - 23.01.2020 / 12:50, *.com.pl

Hahaha. Buksa do USA poleciał już 18 grudnia na testy. Wszystkie formalności zostały bardzo szybko załatwione. 4.5mln $$ Pogoń zarobiła. A u nas? Nic nie załatwione. Nic nie wiadomo i kasy brak. Dramat. Nawet sprzedać już ciezko. A co dopiero kupić

odpowiedz
LegiaBydgoszcz - 23.01.2020 / 12:59, *.t-mobile.pl

@Mistrz: Pogoń niczego jeszcze nie zarobiła. Buksa czeka na pozwolenie o pracę, a jak nie dostanie, to transfer będzie anulowany. To wszystko można znaleźć na stronach MLS.

odpowiedz
edd - 23.01.2020 / 12:49, *.plus.pl

no jak my tak interesy robimy to brawo zarząd

odpowiedz
Lagerta - 23.01.2020 / 14:04, *.236.205

@edd: Miodek sam się chwali jak robi interesy. Trzy lata rządzi klubem i cały czas wychodzi na minusie. Czego oczekujesz po takim nieudaczniku?

odpowiedz
Adam - 23.01.2020 / 21:23, *.chello.pl

@Lagerta : tak, sam się chwali bo chce. Zupełnie nie dlatego, że publikowanie sprawozdań jest narzucone przez prawo.

odpowiedz