fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda przejdzie zabieg ablacji serca

źródło: sport.pl

Sport.pl poinformował, że Jarosław Niezgoda znów musi przejść zabieg ablacji serca! Ma od odbyć się już w piątek o godzinie 18 czasu polskiego w USA. Wczoraj dyrektor generalny Portland Timbers Gavin Wilkinson powiedział, że klub wciąż kompletuje badania lekarskie napastnika Legii.

Według informacji serwisu Niezgoda przeszedł sportową część testów przed transferem do nowego klubu, ale gdy zrobiono mu EKG, pojawiły się wątpliwości. Lekarze zauważyli niepokojące zmiany i stwierdzili, że konieczna jest kolejna interwencja (pierwsza miała miejsce w czerwcu 2018 roku).

Nie zmieniają się jednak plany Timbers co do pozyskania piłkarza Legii - Amerykanie są zdecydowani, by go kupić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (93)

+dodaj komentarz
tomeeekk - 25.01.2020 / 15:23, *.datapacket.com

GDZIE NAPASTNIK???

odpowiedz
AJG - 25.01.2020 / 15:06, *.t-mobile.pl

Kilku piłkarzy Legii miało tę przypadłość -to znaczy ,że Legia ma profesjonalną opiekę medyczną! Dlatego głupotą są niektóre teksty,zarzucajace działaczom Legii wysyłanie niedoleczonego Jarka do USA.Widocznie arytmia się powtórzyła, co wcale nie jest rzadkością!

odpowiedz
:) - 25.01.2020 / 11:48, *.chello.pl

Dobra fota. Nie wiedzą co z rękami zrobić. Widać w oczach szacunek do kibica.

odpowiedz
::) - 26.01.2020 / 20:38, *.plus.pl

@:) : Pobiegaj sobie te 90 minut intensywnie a później zobaczymy jak będziesz ochoczo robił obertasy, usmiechał się i machał rączkami...

odpowiedz
WWL - 25.01.2020 / 11:43, *.play-internet.pl

Nie podniecajcie się.
Ablacja nie kończy kariery, miała ją też Justyna Kowalczyk i np. CR7!

U nas zapewne też niedlugo miałby powtórkę bo jak ktoś ma trachykardię to trzeba go często sprawdzać bo często wraca.
Są ludzie którzy mają kilka i klikanaście Ablacji w ciągu swego życia.

Tak więc powodzenia Jarek no i czekamy na godnego zastępcę bo sam Kante......
Aż się boję myśleć, ni dość że nie ma zdrowia Lewego to jeszcze jak dostanie 2 żółte kartki to pauza

odpowiedz
Kristof - 25.01.2020 / 05:07, *.ziggo.nl

W Legii by gral i gral i gral i w koncu by padnal na serce.Profesjonalisci!!! Dopiero w USA go zbadali.Dramat.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.01.2020 / 06:13, *.centertel.pl

@Kristof: Ti

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.01.2020 / 06:17, *.centertel.pl

@Kristof: To u nas po raz pierwszy wykryto u niego ten problem i miał zabieg. Tak samo było z Novikovasem, że musiał drugi raz przejść przez ten zabieg, tylko w jego przypadku to było dużo później między pierwszym a drugim zabiegiem niż w przypadku Jarka.

odpowiedz
dejne3 - 24.01.2020 / 23:37, *.plus.pl

W takim profesjonalnym klubie jak Legia ,trzeba byłó co pewien czas robić Jackowi badania wiedżąć, źe juz miał problemy z sercem , a nie czekać aż za Oceanem zrobią to za was panowe odpowiedzialni w tym klubie za zdrowie piłkarzy .Amatorszczyzna po raz kolejny. Jarek zdrowia źyczę

odpowiedz
Jacek - 25.01.2020 / 00:51, *.tpnet.pl

@dejne3 : to Jacek czy Jarek

odpowiedz
marruda - 24.01.2020 / 23:06, *.orange.pl

Lepsze to niz gdyby np mial zostac i np. umrzec podczas/po meczu...

odpowiedz
Zlb 82 - 24.01.2020 / 22:59, *.t-mobile.pl

Curk. A Jarek i tak wróci do Nas. Loczek dobrze musi być zdesperowany!!! Brawo prezes!!!

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Taki Halland z BVB wchodzi w 68 minucie i...2 ⚽️⚽️bramki na 4:1 oraz 5;1..Jak do tej pory marzenie posiadać takiego napastnika na Ł3...
Ps. Niezgoda życzę powodzenia...I dużo zdrowia..

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 21:17, *.t-mobile.pl

Ciekawe co na to sztab medyczny #Legia ? Może jakieś korepetycje od Doktora Koperta ? Senat sobie jakoś poradzi...

odpowiedz
Bydle - 24.01.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

@filand: forum zwolenników PiS jest gdzie indziej. Wiec spier... z tym hejtem albo wypowiadaj się na tematy związane z klubem

odpowiedz
S(L) - 24.01.2020 / 21:53, *.chello.pl

@Bydle: a Kto powiedział że to hejt , z faktami się nie dyskutuje , nie rozumiesz znaczenia słów

odpowiedz
Budle - 24.01.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

@S(L): a postawiono komuś zarzut. Oskarżono kogoś. Nie. To tak samo jakbym o tobie powiedział ze jesteś np złodziejem. Fałszywe oskarżenia są w Polsce nadal karane

odpowiedz
Ciekawski - 24.01.2020 / 22:15, *.chello.pl

@filand: jak glowka boli to pewnie sam lecisz z koniaczkiem...

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 22:16, *.t-mobile.pl

@Bydle: synku zmień dilera. I mniej się onanizuj zwolennik prezesa Loczka. Won ścierwo.

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

@Ciekawski: Znasz bajkę o wężu? Ssssssss.....aj

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 22:22, *.t-mobile.pl

@Budle: Gościu nie baw się klawiaturą bo klonujesz nicki.. Znowu siostra na oddziale zapomniała wyłączyć prąd i dostęp do Internetu..

odpowiedz
olew - 24.01.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

@filand: tutaj nie może być polityki, propagandę partyjną uprawia się gdzie indziej, tutaj jest tylko LEGIA !!!

odpowiedz
filand - 24.01.2020 / 22:45, *.t-mobile.pl

@olew: Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam..

odpowiedz
Arek - 24.01.2020 / 23:27, *.tpnet.pl

@Budle: złodzieje i pijacy są...

odpowiedz
Cicho, sza - 25.01.2020 / 00:57, *.chello.pl

@filand:
Po tym wpisie sądzę, że wielu z nas będzie wiedziało z kim nie należy wdawać się w jakiekolwiek polemiki...
Sam się "cudaku" wybanowałeś merytorycznie z naszego serwisu.

odpowiedz
Kop w KOD - 25.01.2020 / 12:19, *.vectranet.pl

@Cicho, sza:
@Bydlę
Przecież Filand ma racje, a jego wpis tylko luźno nawiązał do głośnej sprawy Dr.Koperty.
PS.
Jarosław, zdrówka życzymy !!!

odpowiedz
filand - 25.01.2020 / 12:31, *.t-mobile.pl

@Kop w KOD: Nie ma sensu tłumaczenia anal tfu tfu analfabetom pewnych zjawisk. Najlepiej niech zmienią dilera i wbiją sobie 24 calowy gwóźdź w czoło. Będą mieli jeden wieszak bliżej siebie...

odpowiedz
30 dni temu grał i był "zdrowy" - 25.01.2020 / 16:42, *.chello.pl

Szok,ilu tu obrońców "uciśnionego" dr.Koperty haha.Filand zażartował a KOD-owcy od razu przystąpili do ataku.Prawda jest taka że nasi "specjaliści" w dziedzinie medycyny to wielka amatorka,nie raz i nie dwa większość z nas pacjentów zastanawiała się jak oni mogli zostać lekarzami? Niezgoda 30 dni temu grał i był "zdrowy",a teraz nagle się rozchorował? A może nasi "medycy" jak zawsze nie widzieli problemu?
Swoją drogą,parafrazując uderz w stół ,a kodowcy się odezwą.Oszywiście dr.Koperta nic nie brał,dziesiątki pacjentów zgłaszających się do dziennikarzy w Szczecinie i do CBA to "fałszywe oskarżenia " haha.Żeby on jeszcze brał i dobrze leczył,ale z tego co słychać był dość słabym specjalistą.

odpowiedz
lhm - 26.01.2020 / 02:04, *.vectranet.pl

@filand:
To jest forum kibicowskie.
Wypad stąd z polityką!

odpowiedz
Książę Nocy - 24.01.2020 / 19:46, *.inetia.pl

Czy facetowi była potrzebna ta presja z przenosinami do usa? Sam chciał, owszem ale profesjonalny zarząd starałby się go zatrzymać, skusić lepszym kontraktem, przyszłorocznymi ewentualnymi awansami do europy itd. W dodatku widać wyraźnie, że od miesiąca są jakieś duże nieprawidłowości przy tym transferze. Efekt? Kolejna operacja. Winą za cały ten bajzel trzeba obarczyć Znienawidzonego nr. 1 w Legii.. Kpina ku*wa. Jarek trzymaj się i strzelaj jeszcze więcej.
P.S - No chyba, że te ku*wy wiedziały o możliwych problemach ze zdrowiem i chcą sprzedać ,,kota w worku''. Mam nadzieję, że to tylko mój zmysł wiecznego spisku się odezwal.

odpowiedz
Arek - 24.01.2020 / 23:34, *.tpnet.pl

@Książę Nocy: zarząd zarządem, ale Citko bardzo parł na transfer. Słychać to było przy każdej wypowiedzi jego o Niezgodzie. A w magazynie ligi w tvp myślałem, że jeszcze trochę to odfrunie Mareczek. No i prawie mu się udało wypchnąć Jarka na sztuczną murawę w Portland. Piszę prawie, bo jak wiadomo kontraktu nie ma, za to jest kolejna ablacja w ciągu niespełna dwóch lat.

odpowiedz
Książę Nocy - 25.01.2020 / 00:05, *.inetia.pl

@Arek: Jeśli Citko myśli za swoje ,,towary handlowe'' to bardzo smutne... Myślę jednak, że Jarka można było spokojnie przekonać do pozostania w Legii. I ten kierunek USA... myślę, że Jarkowi nastręczali się przeróżni interesanci i go w końcu namówili. No bo kto z Was Koledzy, w tym wieku i przy takim transferowym polu manewru jak mamy dzisiaj, wybrałby Usa?? Ja osobiście (a nie jestem piłkarski laik) pierwszy raz dowiedziałem się o P. Timbers przy okazji tego transferu. Reasumując - Citko i Kucharski to jedne z wielu komórek nowotworowych, na ciele piłki nożnej ;)

odpowiedz
Korek - 24.01.2020 / 19:26, *.chello.pl

Jeżeli dotychczas, ktokolwiek miał wątpliwości dotyczące tego, czy p. Mioduski zasłużył na tytuł [prezesa dekady], to chyba po tym "majstersztyku" z profesjonalnym przygotowaniem legijnego napadu do rundy wiosennej - już chyba nie ma. Mówiąc kolokwialnie: obecnemu włodarzowi warszawskiego klubu, ten tytuł, się po prostu należy!

odpowiedz
1916 - 24.01.2020 / 18:49, *.centertel.pl

Kiedys nikt nie slyszal o ablacjach i innych problemach serca a teraz od kilku lat bardzo czesto pilkarze maja z tym problem

odpowiedz
Książę Nocy - 24.01.2020 / 19:30, *.inetia.pl

@1916: Na co drugim bloku masz antenę BTS. Dodatkowo słupy BTS co kilkaset metrów (mowa o dużym mieście). 5G w telefonie i żywność z randapem.. Dziwi Cię, że stan zdrowia się pogarsza?

odpowiedz
L - 24.01.2020 / 18:46, *.149.250

Ja juz zglupialem z tym transferem. Parodia. LEGIA

odpowiedz
chris - 24.01.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

I cały plan 4 BANIEK $$ (cytując KILERA) poszedł w pi...d.. .

odpowiedz
Alex Bielany - 24.01.2020 / 18:27, *.centertel.pl

Niech Jankesi biora Novikovasa za Jaroslawa, ten udanie przeszedl przeszczep pompki, przezyl i moze grac

odpowiedz
Zdzicho - 24.01.2020 / 18:17, *.tpnet.pl

Ani transferu ani przygotowanego zawodnika. Kasy nie bedzie i zostajemy z kante i rosołkiem. Debil zarzadza tym klubem

odpowiedz
Rynio!!! - 24.01.2020 / 18:02, *.jarosz.pl

A może jakiś komunikat klubu!!!??? Bez napinki!!! Tylko pytam!!!

odpowiedz
LWGZ - 24.01.2020 / 17:59, *.tpnet.pl

Jorge Felix do LEGII .!!

odpowiedz
Zonk - 24.01.2020 / 17:39, *.sky.com

Powodzenia Jarek !

odpowiedz
bronek49 - 24.01.2020 / 17:32, *.chello.pl

to jest amatorka w wykonanju Legii jak można było dopuścic do tego żeby zawodnik był tyle czasu w USA I dopiero teraz wychodzi że on musi przejść zabieg i zmarnowal już okres przygotowawczy uważam że amerykanie chca zbić jak najwięcej z ceny

odpowiedz
Balde - 24.01.2020 / 17:52, *.centertel.pl

@bronek49:
Teraz to my dostaliśmy informację o operacji. Wada pewnie wyszła przy pierwszych badaniach. Super że z Jarka nie rezygnują, bo mogliśmy zostać bez kasy i z kontuzjowanym do marca napastnikiem.

odpowiedz
Cyniek - 24.01.2020 / 17:18, *.play-internet.pl

No to bez kasy i z jednym napastnikiem zostajemy bo okres przygotowawczy poszedł się je...ać tak loczek załatwił transfer że spuścił z pięciu baniek na 3.8i tak głośno dastanie

odpowiedz
Balde - 24.01.2020 / 17:39, *.centertel.pl

@Cyniek:
Jak jednak transfer dojdzie do skutku to grzecznie przeprosisz?

odpowiedz
eduardo - 24.01.2020 / 18:18, *.tpnet.pl

@Balde: a za co tu przepraszac? Ani kasy nie ma, ani napastnika. Na koniec okna moze ktos przyjdzie i to po przygotowaniach druzyny. Bedzie dochodzil jak Obradovic do formy

odpowiedz
Liczyrzepka - 24.01.2020 / 16:26, *.spcsdns.net

Kto zaplaci za ta operacje?

odpowiedz
Balde - 24.01.2020 / 17:54, *.centertel.pl

@Liczyrzepka:
NFZ:)

odpowiedz
genzo - 24.01.2020 / 18:32, *.play-internet.pl

@Balde: rozwaliłes mnie :)

odpowiedz
Krzysiek - 24.01.2020 / 16:25, *.centertel.pl

No to jest zdrowy czy nie jest?

odpowiedz
Quick - 24.01.2020 / 16:10, *.tpnet.pl

Ten transfer zamyka wielka klamrą,bardzo słabe rządy Miodka. Ten człowiek po prostu do tego się nie nadaję,nie ma pieniędzy,nie ma wyczucia co tak bardzo jest potrzebne w tym biznesie.

odpowiedz
yale - 24.01.2020 / 16:17, *.201.194

@Quick: możesz rozwinąć myśl na temat słabych rządów względem słabego serca zawodnika? Nie ma pieniędzy? Oraz wyczucia? A kto ma? Oprócz szejków arabskich i oligarchów z Rosji? Pozdrawiam

odpowiedz
Ugor - 24.01.2020 / 17:02, *.orange.pl

@Quick: świetnie, to pewnie wina Prezesa klubu ze piłkarz jest chory...To mógł napisać tylko Polak... Jarek trzymaj się!

odpowiedz
Hw - 24.01.2020 / 17:41, *.orange.pl

@Quick: idz ty na prszesa LEGII i zrob super zakupy

odpowiedz
Lagerta - 24.01.2020 / 19:21, *.virginm.net

@Ugor: a co ty masz coś do Polaków?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 24.01.2020 / 19:57, *.play-internet.pl

@Ugor:

A kto pisze, że wada serca Niezgody to wina prezesa?

Ale sprzedawanie chorego gracza i sytuacja gdy okres przygotowawczy zaczął się bez Jarka albo następcy to juz wina Miodoustego, prezesa dekady.

odpowiedz
Arek - 24.01.2020 / 23:39, *.tpnet.pl

@yale: oligarchowie z Ukrainy:-)

odpowiedz
Syjon85 - 24.01.2020 / 16:07, *.plus.pl

Grubą nicią szyte

odpowiedz
syrenka - 24.01.2020 / 15:59, *.orange.pl

Zdrowia Jarek!!! Trzymaj się! Konin

odpowiedz
ZW - 24.01.2020 / 15:01, *.tpnet.pl

Kto nastepny do MLS !!

odpowiedz
(L)eo - 24.01.2020 / 14:59, *.t-mobile.pl

Ja też poproszę o transfer do MLS, przynajmniej mnie dokładnie przebadają

odpowiedz
Hw - 24.01.2020 / 17:52, *.orange.pl

@(L)eo: glowe sobie glownie przebadaj

odpowiedz
ZL - 24.01.2020 / 14:58, *.tpnet.pl

To bylo do przewidzenia ze cos nie tak jest z tym transferem !!

odpowiedz
matus007 - 24.01.2020 / 14:18, *.play-internet.pl

Jarek czort z tymi paroma groszami, wracaj do Polski, a w letnim okienku wyjedziesz na zachód to jest ambitny plan,a nie jakieś USA.....chłopie daj
sobie spokój z przereklamowaną HAMERYKĄ....

odpowiedz
dex - 24.01.2020 / 14:29, *.chello.pl

@matus007: Myślisz, że na "Zachodzie" nie mają lekarzy? I zaryzykują kilka milionów w niepewny interes - tj zdrowie Niezgody? Jak MLS go nie kupi teraz - to przez 2-3 lata może trafić tylko do Turcji, Rosji, Kazachstanu albo Arabów - nikt inny nie będzie chętny.

Szczególnie, że np śmierć piłkarza na boisku to nie tylko strata finansowa - ale także olbrzymie kłopoty marketingowe. Dlatego gracze po operacjach serca nie idą do poważnych klubów - nawet jak reprezentują obecnie poziom sportowy. Nikt nie ryzykuje.

odpowiedz
tomiacab - 24.01.2020 / 14:11, *.virginm.net

"Oszukać przeznaczenie" (Niezgoda na transfer)

odpowiedz
tomiacab - 24.01.2020 / 14:10, *.virginm.net

zarząd znów przyłapany na kłamstwie. "Sprawy wizowe". Wczoraj już się kucharski w wywiadzie przypucował, ze jest na rzeczy coś innego ale nie chciało mi się już komentować jego pi.... Kłamią na każdym kroku. Największe kłamstwo, to że biznesmen dokłada do interesu, bo on kocha Legię z całego serca, mimo ze ta ciągle przynosi mu straty. Bo tak w ogóle to on nie jest biznesmenem, tylko filantropem.

odpowiedz
MP(L)87 - 24.01.2020 / 14:45, *.virginm.net

@tomiacab: Podj....es mi wypowiedz brachu ;) hehe. Pozdro!

odpowiedz
Grzybiarzy wędkarz - 24.01.2020 / 13:38, *.centertel.pl

Jarek, wracaj chłopie do Polski i jedź na ryby albo na grzyby bo Cię w tej Ameryce zupełnie popsują.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.01.2020 / 13:00, *.orange.pl

Kupuj chłopie bilet i wracaj do Polski...

odpowiedz
Wolfik - 24.01.2020 / 12:46, *.mm.pl

Gdyby nie transfer i szczegółowe badania piłkarz grałby dalej nie wiedząc że konieczny jest kolejny zabieg??? Przecież wg p. ministra zdrowia opiekę medyczną mamy najlepszą w Europie. W sumie dobrze dla Jarka, że wyleciał do tych Stanów...

odpowiedz
Szmu(L)ki - 24.01.2020 / 12:44, *.inetia.pl

Niestety, ale to jest koniec kariery Jarka :(
W tak młodym wieku kolejna interwencja na sercu.
Jeśli będzie uparty i dalej będzie grał to może się dla niego fatalnie skończyć.
Oczywiście nie życzę mu tego i trzymam kciuki za Jarka.

odpowiedz
xmen - 24.01.2020 / 12:40, *.tpnet.pl

Dla mnie najważniejsze jest zdrowie Jarka niezależnie gdzie będzie grał.

odpowiedz
Mak Tajson - 24.01.2020 / 12:35, *.centertel.pl

Jareeeek!!!!!

Do
DOOOOMUUUU !!!!

Koniec tułaczki,ile można chłopie!

odpowiedz
Maciek - 24.01.2020 / 12:32, *.chello.pl

Po ablacji przez 3 miesiące będzie dochodził do siebie,zatem jeśli chcą go kupić to chyba dopiero na jesień.

odpowiedz
qqleskkooo - 24.01.2020 / 12:09, *.chello.pl

wracaj Jarek do nas, tutaj nawet z defektem jesteś naj(L)epszy, zostaniesz legendą

odpowiedz
Angela Tusk - 24.01.2020 / 13:01, *.co.uk

@qqleskkooo: Dobre, Dobre

odpowiedz
zduneq - 24.01.2020 / 16:12, *.inetia.pl

@qqleskkooo:

no w szczególności jak zawiozą go do szpitala, albo nie daj Boże na Powązki

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 24.01.2020 / 12:06, *.chello.pl

Może byście trochę przejęli się stanem Jarka Niezgody a nie tylko krytykowali p.Kucharskiego,który akurat w tym przypadku jest bez winy!
Ablacja nie jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem,bywają powikłania - choć na szczęście rzadko .
Po takim zabiegu rekonwalescencja trwa kilka miesięcy.Martwi mnie fakt,że to już kolejny raz będzie wykonywany,oznacza to,że wada serca Jarka odnawia się! Właściwie to ludzie z takim stanem zdrowia nie powinni uprawiać sportu wyczynowo....ale lekarze z całą pewnością dobrze o tym wiedzą i decyzja o powrocie do gry zapadnie po dokładnych badaniach!
Nie jestem lekarzem ale b.dokładnie analizowałem tę wadę bo sam to przechodziłem!Tylko ja nie jestem już wyczynowym zawodnikiem...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.01.2020 / 12:46, *.chello.pl

@kibic Legii od zawsze: Kilka miesięcy rekonwalescencji po ablacji? To co robi Novikovas na boisku? Też przeszedł ten zabieg. Co więcej - powtórnie.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 24.01.2020 / 14:16, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: od kilku tygodni do 3 miesięcy, w zależności od rodzaju wady serca!Migotanie przedsionków bywa w różnym natężeniu -prawdopodobnie Novikovas miał lżejszy problem.

odpowiedz
Gabrielpiotr - 24.01.2020 / 12:04, *.plus.pl

Wątpię by Niezgodę Amerykanie kupili w tym stanie. Sam miałem ablację i wiem, że zmiany w EKG mogą pojawić się najwcześniej po dwóch latach. Norma to po sześciu latach. Jeśli zmiany w sercu pojawią się wcześniej, to jest duży kłopot. Tu może się nawet okazać, że Jarek nie tylko powinien, ale musi(!) zakończyć karierę sportową. Szkoda.

odpowiedz
Władeczek - 24.01.2020 / 11:40, *.netfala.pl

Jarek faken wracaj do Wawy, gdzie będzie ci lepiej. Tutaj już niedługo liście zakwitną, wiosna idzie będzie ciepło. Można pójść do Łazienek, na Pola Mokotowskie, a tam gdzie? Na wsi jest fajnie też.

odpowiedz
Adek - 24.01.2020 / 14:19, *.tpnet.pl

@Władeczek: Nigdy nie bawił mnie twój humor, ale jeżeli już chcesz w jakiś sposób utożsamiać się z Legią i Warszawą to zapamiętaj, Pole Mokotowskie. Pola to możesz mieć u siebie po drugiej stronie domu.

odpowiedz
Bródno - 24.01.2020 / 15:44, *.chello.pl

@Adek: 100/100 :)

odpowiedz
Tomek - 24.01.2020 / 11:25, *.113.189

Chciałbym pozdrowić pewnego eksperta od załatwiania wiz i innych pozwoleń. Pisałem wczoraj o tym, że testy medyczne poszły nie do końca po myśli tak jak powinny, to niejaki osobnik co podpisywał się "ikanras" twierdził, że g... się znam i pisał bzdury o jakiś wizach i pozwoleniach. Testy medyczne trwają góra dwa dni a nie dni 11 ale Ty dalej czytaj o wizach i innych pozwoleniach...

odpowiedz
Mario - 24.01.2020 / 12:07, *.timplus.net

@Tomek: Potwierdzam, że gość kozaczył, iż na 100 % chodzi o kwestie formalne tzn. wizę pracowniczą. Ale jak ktoś bystry, to wiedział, że sprawy zdrowotne.
Właściciel nie lubi tego. Kasy zabraknie do końca sezonu. Może teraz na szybko Karbownik lub Majecki.

odpowiedz
GL - 24.01.2020 / 11:22, *.tpnet.pl

Transfer raczej watpliwy !!

odpowiedz
kaktus - 24.01.2020 / 11:21, *.com.pl

Jednym słowem, tym razem, to nie Kucharski zawalił transfer, a serce Niezgody.
Nie dziwię się, że Legie tę informację trzymała w tajemnicy, a hamerykańce mają obiekcje co do transferu.

Wypadło by na forum przeprosić Kucharskiego, choć wątpię, czy ludzie którzy tak ochoczo go opluwali w necie się na to zdobędą

odpowiedz
Tomek - 24.01.2020 / 11:40, *.113.189

@kaktus: A za co go przepraszać? Za to, że nie umie powiedzieć prawdy, tylko kłamie i gada, że transfer jest na ostatniej prostej? W opowiadaniu bajek i kłamstwach są z Mioduskim ekspertami

odpowiedz
Bubatek - 24.01.2020 / 11:20, *.com.pl

Dla mnie szok ale nie jestem wraczem - może to coś ma prawo nawracać? Najpierw myślałem, że artykuł sprzed 2 lat się przypadkowo doładował do strony, potem że już 1 kwietnia.. Niemożliwe to jest, a najbardziej to, że transfer - jak widzę - wcale się nie chce przez to wysypać.

odpowiedz
M. - 24.01.2020 / 11:17, *.com.pl

A ja myślę; Jarek witamy w domu!

odpowiedz