Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Będę trenował jeszcze ciężej

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Wygraliśmy piąty mecz z rzędu, teraz musimy dalej podtrzymywać dobrą passę. Mam nadzieję, że porażki już za nami, a przed nami kolejne zwycięstwa. W najbliższym czasie jedziemy do Augustowa i celem jest wygrana, na pewno nie będziemy patrzeć na tabelę - powiedział po pewnym zwycięstwie Mariusz Godlewski.


- Dziś zrewanżowaliśmy się za przegraną Międzyrzecu, gdzie zawsze gra nam się ciężko. Od początku istnienia Legii wydaje mi się, że przegraliśmy tam cztery na sześć meczów. Trzeba pamiętać, że najlepsi gubią tam punkty. Mamy nadzieję, że w następnych sezonach będziemy tam jeździć jak po swoje.

- Cieszę się, że dostaję szansę na grę w dłuższym wymiarze czasowym. Teraz będę trenował jeszcze ciężej, aby pewnie wygrać z Augustowem. Musimy w najbliższym spotkaniu wygrać 3-0, aby mieć pewne play-offy. Przy ewentualnej porażce będą liczyły się wygrane oraz małe punkty. My pauzujemy w ostatniej kolejce, a wtedy inne zespoły mogą zagrać tak, aby nas wyrzucić. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, a każdy podejdzie do sprawy sportowo. Jeśli nie zagramy w fazie play-off to będzie to nasza wina. Musimy się skupić, aby dalej fajnie grać, bo przez ostatnie dwa miesiące wygląda to nieźle.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.