fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kierunek Monako

Majecki wyjechał na badania do nowego klubu!

Wiśnia

Jak poinformował Piotr Koźmiński z Super Expressu, Radosław Majecki opuścił zgrupowanie w Belek i pojechał na badania medyczne do nowego klubu. Jeżeli przejdzie je pozytywnie i podpisze umowę, to zostanie następnie wypożyczony do Legii do końca obecnego sezonu.

Kwota transferu ma opiewać na ponad 5 milionów euro. Na razie pojawiają się plotki że może chodzić o klub z Francji lub Włoch.

Aktulizacja: Wg informacji Przeglądu Sportowego nowym pracodawcą Majeckiego ma być AS Monaco.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (210)

+dodaj komentarz
tomiacab - 28.01.2020 / 09:51, *.145.75

Pudel co okienko przytula grube miliony, a dług niby rośnie.

odpowiedz
jaś - 29.01.2020 / 07:07, *.tpnet.pl

@tomiacab :
Po co pierniczysz głupoty. Funkcjonowanie klubu, to nie akcja charytatywna, tutaj trzeba mieć ogromne środki na utrzymanie infrastruktury i ludzi. Jak nie znasz szczegółów, to przemilcz, nie warto się ośmieszać. Sztuką jest mając przeciętnych piłkarzy zbilansować jego funkcjonowanie i spłacić stare zobowiązania. jak chcesz szczegóły, zerknij na bilans i potem pisz, ale powstrzymaj się od głupoty.

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 27.01.2020 / 18:44, *.t-mobile.pl

JESLI KTOS DAJE ZA POLSKIEGO PILKARZA 7 BANIEK EURO TO NA KOLANACH TRZEBA GO ZANIESC . I TAK KOCHAM LEGIE

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 18:50, *.chello.pl

@VictorioEmporio84: Żenić żeby panna nie spordolila w ostatniej chwili, nie wypożyczać, niech idzie w te migi, przecież to jest tyle kasy że można że szczęścia ocipiec :D

odpowiedz
CO TO DO CHOLERY JEST!? - 27.01.2020 / 16:30, *.centertel.pl

Ciągle tylko słychać kto wyjechał z Legii gdzieś na testy... a gdzie są wzmocnienia !???

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 18:38, *.chello.pl

@CO TO DO CHOLERY JEST!?: nie ma kasy musimy oszczędzać i spłacać długi

odpowiedz
Olo - 27.01.2020 / 15:42, *.virginm.net

Malarz wracaj do domu!!!

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 15:45, *.chello.pl

@Olo: i hamalainen!

odpowiedz
Stary - 27.01.2020 / 16:12, *.centertel.pl

@Olo:Dokładnie Arek Malarz wróć tu zaraz Arek Mistrz Mistrz Mistrz (L)

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 18:52, *.chello.pl

@Stary: hamalalajnen też Przyjaciekem CWKS

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.01.2020 / 07:07, *.play-internet.pl

@Olo: I Kenneth Zeigbo!!!

odpowiedz
tomiacab - 28.01.2020 / 08:03, *.236.106

@Czwarty Pasek Na Dresie: i Wojtek Szala

odpowiedz
ZGL - 27.01.2020 / 15:30, *.tpnet.pl

Kwota transferu coraz nizsza to moze za 4mln euro uda sie o ile do niego dojdzie !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.01.2020 / 15:19, *.com.pl

Śmieszna kwota. Wcale nie uważam, że to będzie sukces. Majecki jest w kręgu obserwacji wielu czołowych klubów i kiedy tylko ustabilizuje formę to ktoś za niego sensownie zapłaci.

A tak teraz chcemy go dać za półdarmo, kiedy to jego wartość dopiero może zacząć rosnąć - po kolejnych krokach w reprezentacji. Bo to jak gra w Legii niewielu obchodzi. A Majecki znaczy coraz więcej w naszej reprezentacyjnej piłce. Ruch bez sensu. Zaraz Karbownik pójdzie za 7,5 i będą się wszyscy jarać, że kolejny rekord srekord. Sami nie szanujemy własnej wartości to inni też nie będą, więc będziemy biedować i wzmacniać się Cholewiakami. Dziękuję bardzo za taką politykę i tak wyczekiwany transfer naszego bramkarza za kosmiczne pieniądze.

odpowiedz
Stanisław z nad morza - 27.01.2020 / 15:37, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: tu akurat bym nie szukał dziury w całym. Niedawno nasze gwiazdy sprzedawano za 2, 3 bańki.

odpowiedz
Pamiętliwy - 27.01.2020 / 14:57, *.play-internet.pl

Już Państwo zapomnieli co w wywiadzie po przegranym meczu mówił Majecki?On nigdy nie był i już nie będzie Legionistą.Teraz czas na nowego młodego.Pinokio więcej odwagi bo Cierzniak nie nadaje się na numer 1.

odpowiedz
marruda - 27.01.2020 / 14:50, *.centertel.pl

Moim zdaniem L żeby nie iść na dno MUSI w tym sezonie awansować do fazy grupowej i MUSI to zrobić tanim kosztem. Uważam że to będzie b. trudne. Wierzę jednak że się uda.

odpowiedz
Grzesiek - 27.01.2020 / 14:15, *.centertel.pl

O ile sprzedazy Niezgody za 3,5 mln dolarow nie rozumiem. Tak sprzedaz majeckiego za 7 mln euro uznaje za nieliczny sukces mioduskiego. Ale czy to na pewno bedzie 7 mln ? Watpie.

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 13:14, *.chello.pl

Szopen to Szopen tamto
Tak na mnie wołają
Chociaż w dowodzie mam Mioduski
Kibice rację mają
A więc: Szopen, tak to ja
Gram na nerwach na na na!

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 12:59, *.chello.pl

:)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.01.2020 / 12:41, *.btcentralplus.com

JW !!

odpowiedz
P1916 - 27.01.2020 / 12:30, *.vectranet.pl

Najlepszy news byłby taki=
Legia sprzedała Mioduskiego!
To byłoby piekne

odpowiedz
Prezio - 27.01.2020 / 11:19, *.tpnet.pl

Szopen coooo???? Mało!!!!!!! sprzedawać jeszcze póki okno trwa sprzedawać natychmiast nawet po zaniżonych cenach robić promocje cokolwiek aby tylko sprzedać w końcu na tym wszystkim skorzystamy finalnie my kibice!

odpowiedz
Zawisza - 27.01.2020 / 11:14, *.orange.pl

Muzyk do bramki wejdzie pewnie niebawem. I fajnie :) Radzio - dzięki za wszystko i powodzenia za granicą!

odpowiedz
Kibolek - 27.01.2020 / 10:02, *.vodafone-ip.de

Nie powinniśmy to brać na wypożyczenie żadne chciał iść niech WYPIE..DALA DROGA WOLNA , poza tym średni jest . MIODUSKI LICHWIARZU WON

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 10:31, *.chello.pl

@Kibolek: dokladnie, niech gra Muzyk albo Cierzniak, zeby potem nie bylo ze nie mamy bramkarza ogranego na LM

odpowiedz
lhm - 28.01.2020 / 12:25, *.t-mobile.pl

@:):
Cierzniak już zagrał w LM. I wystarczy.

odpowiedz
Walerek - 27.01.2020 / 09:35, *.netfala.pl

Sypiemy się niestety...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.01.2020 / 09:25, *.chello.pl

Na sąsiednim portalu piszą o zainteresowaniu jednego z tureckich klubów, Antolicem. Za chwilę będzie można odgrzać stary dowcip: " Co to jest radziecki kwartet smyczkowy? To wielka orkiestra symfoniczna, po powrocie z tournee po Stanach Zjednoczonych".

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 12:06, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: oni są z innej bajki

odpowiedz
Wolfik - 27.01.2020 / 14:36, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Stare, ale dobre. I ciągle aktualne :). Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
Tłumacz - 27.01.2020 / 07:56, *.centertel.pl

W rumuńskich gazetach piszą, że "szanse na transfer do Legii Denisa Alibeca są minimalne"... że "zawodnik w lecie znajdzie coś lepszego"

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 09:30, *.chello.pl

@Tłumacz: ja czytam tylko mongolskie sorry

odpowiedz
Krzysiek - 27.01.2020 / 07:36, *.centertel.pl

Dobra decyzja Legii Warszawa odnośnie sprzedaży Majeckiego.

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 09:08, *.chello.pl

@Krzysiek: a kto to jest dokladnie Legia Warszawa?

odpowiedz
Krzysiek - 27.01.2020 / 09:25, *.centertel.pl

@Elquatro:
Między innymi władze klubu,właściciel ,któremu chce się chcieć tu być i tworzyć historię Legii Warszawa.

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 09:30, *.chello.pl

@Krzysiek: czyli mioduski i reszta swiń pod krawatem to Legia Warszawa?
tworzyć co haha? a co on osiagnal?

odpowiedz
Krzysiek Grabski z Warszawy - 27.01.2020 / 09:35, *.centertel.pl

@Elquatro: Może powiesz to tym ludziom prosto w oczy?
Bez odbioru.

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 09:39, *.chello.pl

@Krzysiek Grabski z Warszawy: Ludziee. Miodski i eszta zarzadu to swienie i prywaciarze, chca rozkrasc klub i dac noge!!! :)

odpowiedz
WETERAN - 27.01.2020 / 14:34, *.chello.pl

@Elquatro: Za późno przestałeś pić. Mózg już przeżarty i nie działa.

odpowiedz
olew - 27.01.2020 / 15:04, *.vectranet.pl

@Elquatro: nienawiść do Legii nie pozwala Ci myśleć, czytać, pisać, będę się modlił za Ciebie

odpowiedz
Zły krasnolud - 28.01.2020 / 08:05, *.236.106

@Krzysiek: Darek, odejdź od komputera!

odpowiedz
Marce LiL Ya - 27.01.2020 / 07:23, *.plus.pl

Super, sprzedajecie Niezgodę, Majeckiego i jak najszybciej Karbownika , bo loczek nie umie zarządzać klubem i sprzedaje najlepszych młodzieżowców. Dramat...

odpowiedz
Bezdomny z willa - 27.01.2020 / 09:42, *.eircom.net

@Marce LiL Ya: na najgorszych i slabych niestety nie ma chetnych

odpowiedz
znajca - 27.01.2020 / 07:02, *.com.pl

Pamiętacie tego dzieciaka z Puszczy Niepołomice w Pucharze Polski? Jak mu tam? Górski, bodajże. Jestem świecie przekonany, że Krzysztof Dowhań zrobiłby z niego bramkarza na miarę Legii w niedługim czasie. No i najważniejsze: junior za juniora.

odpowiedz
Szpakowski - 27.01.2020 / 02:28, *.174.26

No i bardzo dobrze, sprzedajmy wszystkich, póki okienka jeszcze nie zamknęli, nawet woźnego, w końcu od tego mamy prezezsa, który wie jak to się robi i którego głównym celem jest taka działalność.
Ewentualne sukcesy klubu miały być tylko wabikiem dla potencjalnych nabywców, a jeśli ich nie ma i nie zanosi się na nie, no coż... można sprzedawać i bez tego, zresztą co tam jakaś gra w Europie, czy jakieś krajowe tytuły i inne pierdoły, wtedy trzeba inwestować w piłkarzy i wkład nie zawsze musi się zwrócić, a tak to kasa sama wpadada do skarbonki, wystarczy kogoś okrzyknąć wielkim talentem, więc lepiej trenować podania z rączki do rączki żywej gotówki, niż jakieś skomplikowane schematy boiskowe, do których niestety potrzeba piłkarzy o określonych umiejętnościach, a to ma ścisły związek z wydatkami, z czym już nie po drodze komuś, kto zorientowany jest na sukces finansowy kosztem sportowego.
Dziękuję państwu za uwagę i oddaję głos do studia w Tworkach.

odpowiedz
eN - 27.01.2020 / 00:34, *.as9105.com

Może wreszcie by jakieś karnety sprzedał a nie tylko piłkarzy....

odpowiedz
atmosferic - 27.01.2020 / 00:25, *.orange.pl

Na co oni czejaja z tym napastnikiem?

odpowiedz
ja35 - 27.01.2020 / 00:39, *.centertel.pl

@atmosferic: wystarczy pomysleć.a niezgode sprzedali już czy jeszcze nie?

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 09:34, *.chello.pl

@ja35: a nie?

odpowiedz
Teos77 - 26.01.2020 / 23:57, *.telkab.pl

Jak ja uwielbiam czytać te komentarze sfrustrowanych miernot w stylu "wyprzedaż", "jak można tak budować drużynę" itp
Po pierwsze ja się pytam jaka wyprzedaż? Pokażcie mi bo może coś przeoczyłem?
Póki co odszedł Philips który i tak nie grał, oraz Nagy z tego samego powodu. Jeśli Niezgoda będzie zdrowy to pewnie i on odejdzie, ale póki co jeszcze to się nie stało i nie wiadomo czy w ogóle do tego dojdzie. No i odejdzie Majecki, ale dopiero po sezonie. Jeśli sprzedaż trzech graczy w/g wielu z was to wyprzedaż to gratuluję samopoczucia.
Wielu z tu komentujących pisze, że owszem sprzedawać można, ale nie za takie grosze, a ja uważam, że te ceny są maksymalne jakie mogliśmy uzyskać za tych piłkarzy i nie podejrzewam aby w najbliższej przyszłości coś się zmieniło w tej kwestii. Trzeba sobie jasno i dobitnie powiedzieć, że od kilku sezonów poziom naszej ligi diametralnie się obniżył co widać na arenie międzynarodowej i ma swoje potwierdzenie w rankingu dopiero 32 miejsce, więc nie ma co oczekiwać, że nagle ktoś wyłoży więcej kasy za piłkarza z tak odległej ligi. A jeszcze nie tak dawno snuto plany jak Legia była w Lidze Mistrzów, że może współczynnik nam wzrośnie i niedługo dwa zespoły zagrają w eliminacjach do tej elitarnej Ligi Mistrzów, no cóż życie i prawda bywa bolesna.

odpowiedz
retjeh - 27.01.2020 / 00:07, *.virginm.net

@Teos77: dobra zamknij mordę

odpowiedz
filand - 27.01.2020 / 00:21, *.t-mobile.pl

@Teos77: Nie zamykają mordy. Twój wpis też jest cenny.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.01.2020 / 07:00, *.chello.pl

@Teos77: daj sobie spokój z tym "póki co". To kalka językowa ruskiego "paka szto". Reszta komentarza też bez sensu.

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 07:56, *.chello.pl

@retjeh: hahah dobre

odpowiedz
Ginpasterz - 26.01.2020 / 23:53, *.plus.pl

Proszę aby koledzy zrozumieli ze nie bronię prezesa. Ale czy w naszym kraju jest klub który odrzuci ofertę 5 mln euro za zawodnika. Nie nie ma i długo nie będzie. Dodatkowo czy kot czy nie kot nie ma znaczenia w naszej dupoklasie już za bardzo się nie rozwinie. Prywatnie na jego miejscu uczyłbym się francuskiego. Z perspektywu kilkunastu lat dochodzę do wniosku że my jako kibice i tak nie mamy nic do gadania. Jedyne co nas charakteryzuje to dobro naszego ukochanego klubu. Uwierzcie bracia po szalu, jak chce obejrzeć dobry mecz to oglądam premier league, ale jak chce zobaczyć ukochany zespół oglądam nasza Legiunie. Poziom niestety jak całej naszej eklapy słaby i długo jeszcze tak będzie. Dopóki szkolenie będzie jakie jest to będzie tak wyglądało. Więc nie pozostaje nic innego jak kibicować, wierzyć, marzyć a co będzie i tak nie zależy niestety od nas. Czy ITI czy jakikolwiek inny prezes robi jak mu się podoba. Możemy ponarzekać lub chwalić ale nic poza tym.

odpowiedz
Gepetto - 26.01.2020 / 23:53, *.chello.pl

Może by tak u nas gości z Pogonii u nas zatrudnić. Fajnie zarządzają i takiego Majeckiego za 15 (no 8 bankoow) baniek by opierniczyli. U nas od prezesa Kucharskiego do spraw medycznych sama amatorka. Każdy jak może to ucieka gdzie się da oprócz właściciela

odpowiedz
Darek - 26.01.2020 / 23:41, *.t-ipconnect.de

W poprzednim oknie transferowým sprzedalismy piłkarzy za prawie 10 milionów euro.W tym zapowiada się na podobną kwotę.Na nowych pilkarzy nie wydajemy przeciez po milionie czy dwóch euro.Sciagamy tylko pilkarzy ktorzy są bez klubu lub placimy jakieś małe kwoty jak za Cholewiaka.A dług Legii cały czas się powieksza.Ja rozumiem że utrzymanie drużyny kosztuje ale gdzie te pieniadze tak naprawdę znikają?
Jak nie bedziemy grać w europie bedziemy się wyprzedawac co pół roku.Odchodza najlepsi.Przychodza nowi,tansi a co zrozumiale slabsi pilkarze.W konsekwencji tych ruchów transferowych nie gramy w europie i najlepsi odchodza.Błędne koło.Druzyna się stacza.Liga sie stacza.Z roku ogladamy coraz wiekszy badziew.
Po sezonie do sprzedaży pojdzie zapewne Karbownik,Luquinhas i Wszolek,ktory ma tylko 2 letni kontrakt.Odbuduje się troche i do widzenia.Na ich miejsce przyjda now,tansi i europejska przygodę z pucharami skonczymy zanim te rozgrywki sie zaczną na poważnie.Jak przez ostatnie 3 lata.
Ciekawe co zrobi Mioduski jak już nie bedzie miał kogo sprzedać?

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 23:54, *.t-mobile.pl

@Darek : 1. Zadajesz trudne pytania. Gdzie znikają pieniądze? Proponuję poczytaj o kreatywnej księgowości . Najlepiej w oryginale a nie poprzez tłumaczenie na język polski.
2. Legia jest w Europie określana jako #farma...Tanio wyproduje roślinę i z minimalnym zyskiem (ewentualnie bonusy) próbuje to co wystosowała sprzedać.
3. Ktoś myśli,że zobowiązania (koszty) można królować w nieskończoność. Bzdura. Takie pomysły może tworzyć towarzysz Hirsch działający za zgodą ITI ( TVN,Discovery)
4. Powtarzam. Ostatni gasi światło. Nawet nie chcę myśleć, że Legia może pójść drogą Polonii Warszawa, Groclinu czy Wisły Kraków.
5. Pozdrawiam.

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 23:57, *.t-mobile.pl

@filand: Przepraszam. Korekta. Nie królować a powinno być #rolować

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.01.2020 / 07:05, *.chello.pl

@filand: Trudno się z tobą nie zgodzić, choć brzmi to złowieszczo. Ale wygląda na to, że toniemy i żadna to pociecha, że razem z pyrami.

odpowiedz
SPRZEDAĆ ------------------> WSZYSTKICH - 26.01.2020 / 23:27, *.chello.pl

Sprzedać wszystkich piłkarzy,w zamioan w ataku wystawić Mioduskiego,w pomocy Kucharskiego,w obronie moją sąsiadke z piętra,a w bramce dr.Koperte z Senatu

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 23:43, *.t-mobile.pl

@SPRZEDAĆ ------------------> WSZYSTKICH: Na środek obrony...Borysław...Borysław...Borysław..

odpowiedz
ZprzoduWizji - 27.01.2020 / 00:05, *.chello.pl

@SPRZEDAĆ ------------------> WSZYSTKICH: Ciecia osoba w państwie powinna grać w pomocy. Pomoc rozumiana w jedynie słuszny sposób: jak się da, to się da. Na bramce nuda jak na rybach. A wiadomo ryby nie biorą.

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 23:25, *.t-mobile.pl

Ostatni gasi światło ? Dobranoc...
Ps. O 2:30 czasu polskiego radzę obejrzeć AO2020...Run Iga Run...

odpowiedz
Twardy Legiunia - 26.01.2020 / 22:31, *.chello.pl

Zawsze i wszędzie Monako je... będzie!

odpowiedz
Kuchy King - 26.01.2020 / 22:29, *.vectranet.pl

Latem Boruc wróci do Legii, pewne info!!!

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 23:19, *.chello.pl

@Kuchy King: wątpię żeby chciał widywać w budynku starszego typka z długimi lokami który go wkur...a

odpowiedz
WSL - 26.01.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

Podziekowania dla Kibicow za sledzenie jego kariery !!!

odpowiedz
LGZ - 26.01.2020 / 22:11, *.tpnet.pl

Nie ma szansy na powrot wynika z wypowiedzi pilkarza przynajmniej nie teraz !!!

odpowiedz
tomeeekk - 26.01.2020 / 21:39, *.datapacket.com

Ja tylko dodam że nadal bez klubu pozostaje Nikolic
Może tak zarząd nim by się zainteresował?

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 21:50, *.mm.pl

@tomeeekk: Jezu ileż można wałkować ten temat.....Nikolić nie chce grać w Polsce, poniał???

odpowiedz
singspiel - 26.01.2020 / 22:16, *.centertel.pl

@Wolfik: nie chodzi o chęci, a o możliwości finansowe Legii. W Anglii moze liczyć na 2-3 razy większe pieniądze niż u nas, a ma już 33 lata

odpowiedz
Fifa - 28.01.2020 / 00:40, *.com.pl

@singspiel: w wywiadzie powiedział że nie chce grać już w Polsce, a ty usłyszałeś że za mało płacą, bo przecież nie dlatego że liga jest słaba i kopanina aż oczy bolą, nieeee tylko kasa. Chyba takie pierdoły w posredniaku wymyśliłeś

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 21:13, *.chello.pl

Sprzedaje jak poj... a dług rośnie. To trzeba mieć talent. Jeszcze zadluzyl się sam u siebie. No k... takich jaj to dawno nie bylo

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 20:39, *.chello.pl

Przed Radkiem Monaco, St Tropez, mulatki A garbara na wsi w Anglii haha a taki mądry byl

odpowiedz
K - 26.01.2020 / 19:47, *.plus.pl

As Monaco

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2020 / 20:04, *.chello.pl

@K: ta?

odpowiedz
gLc - 26.01.2020 / 18:17, *.vectranet.pl

Monako !

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 26.01.2020 / 18:10, *.chello.pl

Właśnie wstałem.

odpowiedz
ZGL - 26.01.2020 / 18:06, *.tpnet.pl

Pozegnamy bez zalu !!!

odpowiedz
LPG - 27.01.2020 / 01:10, *.chello.pl

@ZGL: Ja też Mioduskiego i całą pożal się Boże ekipę jego.

odpowiedz
olew - 26.01.2020 / 18:01, *.vectranet.pl

Fajnie, że jeszcze u nas pogra. To świetny bramkarz. Dzięki Bogu mało sprzedaliśmy zimą, mamy mocny skład na wiosnę i może LM. Brawo klub. Choć najważniejsza jest akademia...

odpowiedz
bronek49 - 26.01.2020 / 17:52, *.chello.pl

nie ma co plakać za Majeckim to przeciętny bramkarz a kwota 5 mln euro to bardzo duża kwota za takiego bramkarza który ani razu nie uchronil Legii przed porażką

odpowiedz
Rs - 26.01.2020 / 17:28, *.13.54

Hejterzy, wy jesteście masakryczne oderwani od rzeczywistości, mega głupi albo za wszelką cenę musicie mieć jakiegoś wroga. Inaczej wasze życie nie ma sensu. Tacy jak wy klub poprowadziliby jeden dzień i wszystko szlag by trafił.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 27.01.2020 / 15:07, *.play-internet.pl

@Rs:

Za to z twojego komentarza, płatny trollu, bije taka mądrość...

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 17:24, *.mm.pl

No nieźle. Musimy być finansowo naprawdę w czarnej dupie skoro tak się wyprzedajemy. I nie mówię tutaj o transferach jako takich, ale o kwotach. Na początku roku z klubu wypływały informacje, że Niezgoda ma być sprzedany za co najmniej 5mln euro (skończyło się na 3,8 o ile w ogóle do niego dojdzie), zaś Majeckiego wyceniano na co najmniej 8 mln (teraz już mowa o 5-ciu). Z aktywów zostanie już tylko Karbownik i Wieteska. W przyszłym sezonie jak nie będzie awansu do LE, z klubu nie będzie czego zbierać.
I pomyśleć, że 3 lata temu mieliśmy wejść na "inny poziom".

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 18:42, *.centertel.pl

@Wolfik:
I masz rację i nie masz racji. Owszem na obecną chwilę zostaje Karbo i Wieteś. Ale powiedz mi kto pół roku temu liczył, że Niezgoda i Karbownik tak odpalą. Rok temu nikt nie wyobrażał sobie bramki bez Malarza. Piłkarze odchodzili, odchodzą i będą odchodzić, taki mamy w Polsce klimat. Grunt to mądrze ich zastępować.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.01.2020 / 18:59, *.chello.pl

@Balde: Problem polega na tym, że tego zastępowania nie ma. I nie ma szkieletu drużyny, zbudowanego na 6-8 piłkarzach grających kilka lat w L i nadających drużynie styl i klasę.

odpowiedz
Sss - 26.01.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

@Balde: I tu się zgadzam ,z jednym zastrzeżeniem że nie uważam Wieteski za dobrego piłkarza,jedyny jego atut to gra głową.....narzekacie że z Legii odchodzą piłkarze za tak niskie kwoty,ale to jest póki co klub który nie kwalifikował się do pucharów pare lat,co gorsze kompromitował się na oczach Europy odpadając z takimi tuzami jak klub z Luksemburga,no więc kto ma być zainteresowany naszymi piłkarzami?Według mnie to jest bardzo dobry interes ich w tym momencie sprzedać ,najważniejsze jednak znaleźć odpowiednich następców,o co nie powinno być trudno wydając choćby część kwoty uzyskanej z transferów......

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 21:48, *.mm.pl

@Balde: Ale ja doskonale sobie zdaję sprawę z faktu, że sprzedawać będziemy zawsze. A bez zastrzyku gotówki z LE będziemy sprzedawać kogo popadnie i byle kiedy. I przeważnie tanio, taka jest rola biedaka. A jak będziemy tak robić, to do LE nie awansujemy nigdy. I koło się zamyka.
Jesteśmy w fazie sprzedaży napastnika. W poważnie zarządzanym klubie dawno byłyby na stole prezesa 2-3 nazwiska. U nas - łapanka .

odpowiedz
WarMaster - 26.01.2020 / 22:06, *.165.49

@Wolfik: Te nazwiska pewnie leżą na stole, ale o tym nikt nie wie bo wtedy ewentualna cena zawodnika mogła by pójść w górę lub kto inny by go podkupił. A ruchów nie ma bo nie wiadomo do końca czy Jarek zostanie sprzedany....

odpowiedz
No no - 26.01.2020 / 16:39, *.chello.pl

Mioduch bardzo szybko osiągnął karykaturalny poziom ajaxu

odpowiedz
aigeL - 26.01.2020 / 16:10, *.play-internet.pl

To jest świetna wiadomość!!!! Przecież wiekszosc ludzi po meczach na niego narzekała on jest zwyczajnie bardzo słaby tyle że młody.. To co leciało w bramkę to zazwyczaj był gol a tu taki lament.. Nie ważne co byle poplakac taki naród..

odpowiedz
- 26.01.2020 / 16:53, *.t-mobile.pl

@aigeL: masz rację tu ciągle płaczą , mamy lidera a byliśmy nisko , prawda taka że potrzeba nam napastnika , kasa będzie za Niezgode i Majeckiego więc kogoś ściągną , Ci co tu wpisują myślą ze my naprawdę jesteśmy Bayernem

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 17:35, *.mm.pl

@: Człowieku, to że mamy teraz lidera nic nie znaczy. Naszym celem są puchary, bo inaczej będziemy w sytuacji krakowskiej Wisły. O to większośc Kolegów z forum się martwi
Ku...a, mamy co miesiąc o kilka milionów długu więcej a klient o jakimś liderze w 32 lidze europy pisze....

odpowiedz
olew - 26.01.2020 / 18:07, *.vectranet.pl

@aigeL: Nasi kibole wiecznie niezadowoleni, ale do tego to ja dawno przyzwyczajony, nic ich nie cieszy; oni chcą biletów w cenie flaszki, a grajków z Barcelony, kiedyś tłumaczyłem to pewnemu Angolowi i śmiałem się z tego ( z nas...), on nic nie kumał.

odpowiedz
syrenka - 26.01.2020 / 16:08, *.orange.pl

to nie ma najmniejszego sensu...zostaje tylko i aż przywiązanie do klubu i miasta...reszta to tylko produkcja, hodowla młodych zawodników ("kurczaków" do sprzedaży. Zespół, który nie może grać stałym składem przez dwa, trzy sezony....skazany jest tylko na takę "egzystencję" pozdrowienia z Konina!!!!!!!!1 Trzymajcie się koledzy, kochajcie klub, miasto osiedle....pozdrawia "stary" nauczyciel z Konina!!

odpowiedz
Sasza - 26.01.2020 / 15:48, *.chello.pl

To jest jakaś kpina. Wyjechał i nie wiadomo dokąd? A może to będzie sprzedaż obwoźna, coś na zasadzie komiwojażera, od klubu do klubu. Może kupicie? Mamy na zbyciu młodego bramkarza, podobno utalentowany. Bo inaczej z czego tu robić tajemnicę?

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 16:23, *.178.78

@Sasza:
Wiesz co to tajemnica handlowa?

odpowiedz
Proxima - 26.01.2020 / 15:35, *.centertel.pl

Hejterzy wypad bawić się klockami bo na piłce na pewno się nie znacie. Za polskiego piłkarza dają co najmniej 4 mln EUR i to za BRAMKARZA a te dzieci wychowane na blantach w gimnazjum narzekają.
To może przypomnijcie za kogo dali więcej i ile było tych transferów z polskiej ligi przez te ostatnie kilkadziesiąt lat?

odpowiedz
Scout - 26.01.2020 / 15:34, *.vectranet.pl

Roma lub Lazio . Znajomy z Rzymu widział tam jednego z menago.

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 17:44, *.chello.pl

@Scout: takie znajomości masz i niedzielę spędzasz w internecie?

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 22:18, *.chello.pl

@Scout: przygłupie. Znowu masz kontakty. Poprzednim razem pisales jako Sawo looool

odpowiedz
Sawo - 26.01.2020 / 23:40, *.cyfrowypolsat.pl

@:) :

Uśmiechnięta mordko chciałbym cie poinformować że byłem na dłuzszych wakacjach. Nastepnym razem zwracaj uwage na ip oraz dostawce internetu z jakiego kto pisze. Co do zapowiadanych przeze mnie transferow to informacje czerpie glownie z tweetera. Nikt nie twierdzil nigdy ze ma jakies kontakty. Poza tym jestes oraniczonym gimnazjalista nie bioracym pod uwage okolicznosci jakie mogla wplynac na opoznienie w transferze. Przedluzajace sie rozmowy badania itp. Najlepszy przyklad masz z Niezgoda i widzisz ile to trwa. Transfery beda i to dobre. Mocno sie zdziwisz napastnikiem a skrzydlowy byc moze rowniez trafi. Legia negocjuje cene.

odpowiedz
Scout - 27.01.2020 / 01:12, *.vectranet.pl

@Scout: nie podszywam się pod nikogo A Pan SAWO to kto inny. Nie ja! Info dostałem od dobrze poinformowane osoby że widzi w Rzymie osoby z otoczenia Legii. Takie wnioski...skoro Majecki idzie do Monaco to może tylko przesiadka w stolicy Italii albo czeka nas coś innego....być może z klubu bądź do klubu. Tyle. I bez napinki bo to nie oficjalne info. Pozdrawiam

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 09:13, *.chello.pl

@Scout: ah te znajomosci, pewnie jestes szanowany w internecie :P

odpowiedz
Bubu - 26.01.2020 / 15:16, *.vectranet.pl

Kasa misiu ,kasa

odpowiedz
Kristof - 26.01.2020 / 15:14, *.ziggo.nl

Jak chce jechać niech jedzie.Wiadomo,ze będzie grzał ławkę rezerwowych lub mecze będzie oglądał z trybun czego mu serdecznie życzę.

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 16:47, *.centertel.pl

@Kristof:
Ktoś tu miał ciężkie zabawki i dużą chęć do ich podrzucania w dzieciństwie.

odpowiedz
Rzepa - 26.01.2020 / 15:06, *.play-internet.pl

Może jakiś temat powrotu Artura Boruca do L?? Ktoś, coś?

odpowiedz
Gucio - 26.01.2020 / 16:00, *.atman.pl

@Rzepa: to by było coś

odpowiedz
Szymon - 26.01.2020 / 14:36, *.chello.pl

Miało być napluje

odpowiedz
tekken (L) - 26.01.2020 / 14:34, *.chello.pl

Młodych, jak chcą, niech biorą bez badań, a nie ,że zaczynają badania i potem robią zamęt. Kto tu decyduję.

odpowiedz
Szymon - 26.01.2020 / 14:34, *.chello.pl

Jak się tak pali do wyjazdu to sprzedać. Z Arki Steinborsa wyrwać. Muzyk zero doświadczenia a Cierznoak ma swe ułomności. Widziałem Steinborsa w akcji, gość naprawdę zna się na robocie. Sorki jeżeli źle nazwisko gracza napisałem , ale i tak wiadomo o kogo chodzi. PS. Pudel to pała co Legię dobić ma zamiar. Mam nadzieję że ktoś mu na ryj nawołuje.

odpowiedz
MP.j(L) - 26.01.2020 / 14:32, *.plus.pl

Szkoda że nie od razu!

odpowiedz
OCZEKIWANIA - 26.01.2020 / 14:27, *.centertel.pl

Oczekuje, że przynajmniej 5 milonów euro zostanie przeznaczone na wzmocnienia zespołu.
wkońcu Niezgoda 5 mln + ok.6mln euro Majecki to daje ogromną sumę 11 mln euro.
Co więcej dlaczego nikt nie poruszy tematu nazwa stadionu? z którego klub mógłby zarobić co najmniej 1 mln euro rocznie.

odpowiedz
Mktw - 26.01.2020 / 14:25, *.tpnet.pl

I co mioduski na bramke?? Co to k... blue monday??

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 14:31, *.178.78

@Mktw:
A czytać za zrozumieniem kolega potrafi?

odpowiedz
Mktw - 26.01.2020 / 14:40, *.tpnet.pl

@Balde: A kto pozniej stanie na bramce po sezonie?

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 14:42, *.178.78

@Mktw:
Jeden kandydat broni w Radomiaku, dwóch mamy obecnie w składzie. A zostaje pół roku na szukanie kogoś z zewnątrz.

odpowiedz
Mktw - 26.01.2020 / 14:51, *.tpnet.pl

@Balde: Mordeczko wiesz jak wygląda u nas zbrojenie sie po sezonie, wszyscy dobrze wiemy

odpowiedz
Rojs - 26.01.2020 / 14:57, *.plus.pl

@Mktw: Nie róbmy z Majeckiego jakiegoś kota na bramce. Prawda Jest taka, że jest solidny, jak na tą ligę, ale na pewno nie był najlepszy. 5 mln euro i wypożyczenie to dobra cena.

odpowiedz
mktw - 26.01.2020 / 15:03, *.tpnet.pl

@Rojs: Widzisz, prezes tylko hajs liczy ZERO perspektyw, jak mamy gonić Europę??? Do zobaczenia na Ł3 pozdro

odpowiedz
Bodo70 - 26.01.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

Niestety, Legia zmienia się w bazar z piłkarzami. Nie jestem superfanem Majeckiego, ale to bramkarz klasyfikowany wśród najlepszych młodych piłkarzy na tej pozycji w Europie. Jeśli potwierdzą się informacje, że ma iść do Fortuny Dusseldorf, która będzie miała spory problem z utrzymaniem się w Bundeslidze, to znaczy, iż sprzedajemy poszukiwany "towar" pierwszemu lepszemu kupcowi, jaki się nawinie i wyłoży parę groszy. Źle to wróży, zwłaszcza że za chwilę możemy zostać w bramce z marnym Cierzniakiem i nieogranym Muzykiem. Sądzę, że lepiej byłoby poczekać z tą transakcją do lata, i sprzedawać Majeckiego jako - w co mocno wierzę - mistrza Polski pełną gębą

odpowiedz
Balde - 26.01.2020 / 14:40, *.178.78

@Bodo70:
Każdy polski klub jest bazarem z piłkarzami, Legia nie stanowi tu wyjątku. Takie są niestety prawidła współczesnego rynku. A że jesteśmy zaściankiem na piłkarskiej mapie to i ceny niewygórowane u nas.

odpowiedz
PND - 26.01.2020 / 14:15, *.chello.pl

Mioduski to większy SZKODNIK od iti, kiedy kumaci ogłoszą bojkot?

odpowiedz
peru123 - 26.01.2020 / 14:12, *.orange.pl

niestety, ale czarno widzę przyszłość Legii i całej ekstraklasy, w latach 90, można było zbudować fajną drużynę i grać w Europie na m/w równych zasadach, teraz skazani jesteśmy bądź na oligarchów jak we wschodniej Europie, bądź kapitał z Chin, Arabski itp., wg mnie winne temu są prawa telewizyjne, nasze media /prywatne i państwowe/ kupują wszystko co się da od pokazywania lig po puchary krajowe , europejskie itp., Nasza liga, co jest zrozumiałe, interesuje tylko Nas, ale po wuja kupują to wszystko i ich wzmacniają, i tak wyróżniający gracze od Nas wyjeżdzą byle gdzie, byle szybko, a potem baty w 2 rundzie eliminiacyjnej, ech, szkoda słów

odpowiedz
dex - 26.01.2020 / 23:02, *.chello.pl

@peru123: LOL.

Wytłumaczę ci prostą zasadę: Stacje kupują to, co mogą sprzedać telewidzom. Dzięki temu zarabiają na opłatach / reklamach i mają pieniądze. Widocznie ludzie są głupi i wolą obejrzeć mecz MU, LIV, Realu czy JUV niz sparing Legii.

Masz pretensje, że ludzie wolą obejrzeć mecz ligi angielskiej, hiszpańskiej czy włoskiej niż Ekstraklasy? Serio? To pewnie nigdy meczu innego niż ekstraklasa nie oglądałeś.

odpowiedz
dino - 26.01.2020 / 14:02, *.plus.pl

To chyba ostatecznie wyjaśnia ze Miodek nie ma żadnego sposobu na budowanie i prowadzenie drużyny tylko wyprzedaż

odpowiedz
Dr.cwks - 26.01.2020 / 14:02, *.orange.pl

Pāvels Šteinbors

odpowiedz
Na hiszpana - 26.01.2020 / 13:57, *.chello.pl

Trzeba brać jakiegoś bramkarza z jajami jak arbuzy.

odpowiedz
(L)1916(L) - 26.01.2020 / 13:44, *.tpnet.pl

Ha ha ha

odpowiedz
Cisse - 26.01.2020 / 13:43, *.com.pl

Radek idzie do Fortuny Dusseldorf.

odpowiedz
TGK - 26.01.2020 / 15:39, *.chello.pl

@Cisse: DO WŁOSKIEJ LIGI A NIE NIEMIECKIEJ... SPRAWDZONE INFO.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 26.01.2020 / 13:43, *.btcentralplus.com

Najwazniejsze ze nasz wspanialy wlasciciel Dariusz M. zarobi na tym mala fortune. Legia nie wazna, tylko Dariusz M sie liczy i jego konto bankowe.........

odpowiedz
word!up - 26.01.2020 / 13:41, *.inetia.pl

Mioduski ? To Legia nie będzie grac o mistrza i puchary? A później lament. No ale jak jest się sprzedawcą hamburgerów to ch...j się wie o prowadzeniu klubu piłkarskiego na dodatek Legii.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 26.01.2020 / 13:41, *.centertel.pl

Żadna strata dla Legii już wiele lepszych bramkarzy odchodzili za dużo mniejsze kwoty. Majecki ani razu nam nie wybronił meczu. Jedyny jego plus że jest młody jak Legia dostanie 6 baniek bardzo dobry interes. Dac szansę Muzykowi.

odpowiedz
Miodulski niszczyciel Legii - 26.01.2020 / 13:38, *.chello.pl

A kiedy ktoś kupi Miodulskiego?

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 13:40, *.play-internet.pl

@Miodulski niszczyciel Legii: z Wieteską w pakiecie.

odpowiedz
Kryniek76 - 26.01.2020 / 13:35, *.plus.pl

Pierwsza niedziela handlowa w 2020 co się dziwić

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 13:30, *.t-mobile.pl

Uff...A tak było blisko genialnego planu pułkownika Krafta...tfu tfu...genialnego stratega...zagrać bez napastników już przerobił...teraz zapewne kombinuje jak zagrać bez bramkarza...G jak Genialne

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 13:30, *.play-internet.pl

Odstawić go od składu. Na 100 % nie pójdzie na stykową piłkę.

odpowiedz
Kryniek76 - 26.01.2020 / 13:28, *.plus.pl

Pierwsza niedziela handlowa w 2020 co się dziwić

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 13:27, *.play-internet.pl

Idzie do Drancy liga francuska.....

odpowiedz
ale jaja - 26.01.2020 / 13:22, *.pognet.pl

fajnie ze przed startem rundy wyprzedajemy zawodników a w zamian nie przychodzi nikt
przyjdzie jakiś emeryt za którego wydadzą duże pieniądze a on będzie się aklimatyzował w klubie przez pół roku

FAJNA POLITYKA KLUBU

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 13:21, *.play-internet.pl

Okolice rekordu 6 mln EURO?? Zobaczymy pudel popuszcza w majty już przy kwocie 1 miliona.

odpowiedz
DzyndzeL - 26.01.2020 / 13:13, *.chello.pl

Majecki jest po prostu ogórowaty i tyle w temacie. Niech se idzie a na bramkę Muzyka albo Cierznik.

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

Tak jak pisałem wcześniej. Pudel ma wy...bane na klub i puchary. Modli się żeby co jakiś czas jakiś młody wypalił i dał się sprzedać byle gdzie aby hajsiwo się zgadzało. Sam nasciaga szrot byle po taniosci. Z kim się teraz można w Legii utożsamiać. A potem aran ebany się dziwi że puste trybuny.

odpowiedz
SEBO(L) - 26.01.2020 / 13:21, *.chello.pl

@Hiszpan: nie mamy się z kim utożsamiać...? Z nowymi - młodym łksiakiem,i wiecznie młodym rezerwowym śląska... :DDD

odpowiedz
td - 26.01.2020 / 12:58, *.tpnet.pl

HHAHAHH tak wygląda budowanie wielkiej Legii na bazie wychowanków wg kudłacza...

odpowiedz
Matt - 26.01.2020 / 12:54, *.132.229

Jeżeli Majecki pójdzie w okolicach rekordu Ekstraklasy to jest wielki sukces. On był w miarę solidny, ale nie należał nawet do najlepszych w Ekstraklasie. Ile meczów nam uratował? 1, 2? Na pewno nie więcej. Fakt, Malarzowi zawdzięczamy zdecydowanie więcej punktów, o poprzednikach nawet nie wspominając. Nie wiem nawet czy gdyby Cierzniak grał regularnie nie miałby większego wpływu na drużynę.

odpowiedz
Grzesiek - 26.01.2020 / 12:53, *.centertel.pl

Jesli ma pasc rekord ekstraklasy to za tym transferem akurat jestem na bank. Majecki oprocz wieku niczym szczegolnym nie wyroznia sie. Solidny bramkarz i tyle.
Zdecydowanie bardziej szkoda Niezgody tymbardziej ze zz niezgode powinien pssc rekord ekstraklssy a nie za majeckiego

odpowiedz
tomiacab - 28.01.2020 / 07:57, *.236.106

@Grzesiek: jakbym sam to pisał:)

odpowiedz
stefan - 26.01.2020 / 12:44, *.chello.pl

Po co ten płacz? Chyba nie sądziliście, że będzie grał w Legii do końca kariery :D jest Muzyk, Miszta i od bólu Cierzniak.

odpowiedz
GOOD LUCK - 26.01.2020 / 12:41, *.plus.pl

Akurat tego transferu mi nie żal. Majecki jest trochę przeceniany, nie jest to na dziś jakiś super talent. Szczerze mówiąc to Malarz ratował nam skórę częściej. Drągowski i Grabara są lepsi od Radka, ale może za granicą poczyni jeszcze postępy, tego mu życzę. Inna sprawa, że z tej kasy nie ma się co cieszyć. Amatorskie towarzystwo na górze spuszcza ten klub w przepaść.

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.01.2020 / 12:31, *.chello.pl

Nie przywiązywałbym się do Karbownika. W lato go nie będzie. Dam se ch... odciąć.

odpowiedz
Trec - 26.01.2020 / 17:37, *.chello.pl

@Wiem co mówię : żeby jeszcze było co uciąć...

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 12:29, *.chello.pl

Kucharski idioto zakłamany żeby cie żona zaskoczyła jak wrócisz z belek

odpowiedz
(L)eo - 26.01.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

Majecki będzie grał w Schalke

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 26.01.2020 / 13:50, *.btcentralplus.com

@(L)eo: Nie zdziwilbym sie. Mafia Bayern ukradla im za darmo Nubela a zastepca wczoraj gral tragicznie wlasnie z Mafia Bayern. A Schalke zwykle daje 5-6 milion juro na transfer.

odpowiedz
Karol - 26.01.2020 / 12:26, *.vectranet.pl

Poj...lo

odpowiedz
eLpolo - 26.01.2020 / 12:19, *.137.74

Moim zdaniem to ani Muzyk ani Cierzniak nie dadzą Legii tego czego potrzebuje czyli bramkarza który ma realny wpływ na wyniki ( nawiasem mówiąc Majecki też tego nie daje). Bramkarza który ma w sezonie kilka lub kilkanaście znakomitych interwencji ponad przeciętną ligi. Gdybym ja był dyrektorem sportowym spróbowałbym wyciągnąć z mającej problemy Arki Steinborsa, bo moim zdaniem to najlepszy bramkarz ligi tylko gra ze słabymi zawodnikami w polu.

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2020 / 12:25, *.chello.pl

@eLpolo: ja też jestem Za Steinborsem ale te kur... z zarzoda i kur... właściciel tylko doją kase więc jest nierealny

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 12:18, *.chello.pl

Sprzedawczyki!!!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 26.01.2020 / 12:11, *.chello.pl

Legia szuka handlowca. Towar w ciągłe ofercie, ceny bardzo konkurencyjne...

odpowiedz
Cisse - 26.01.2020 / 12:10, *.com.pl

Wiadomo bylo, że to kwestia czasu. dobry, mlody zawodnik to idzie za granice a tu wszyscy juz chyba z przyzwyczajenia gadaja, ze wyprzedaz itd. Boruc, Fabianski, Bielik tez odchodzil i nikt nie plakal, że to dlatego, że pusto w kasie. Tak działa biznes. Naturalna kolej rzeczy. Cieszy, że szkolenie jest na dobrym poziomie i przynosi wymierne efekty w postacji sporej gotówki.

odpowiedz
mkp - 26.01.2020 / 12:08, *.79.35

To jest budowanie młodej drużyny, zgodnie z zapowiedziami Mioduskiego, opartej na wychowankach... Szymański, Niezgoda, Majecki...

odpowiedz
Barteklegia - 26.01.2020 / 12:24, *.chello.pl

@mkp: Niezgoda to nie wychowanek

odpowiedz
pomy - 26.01.2020 / 12:07, *.t-mobile.pl

Brawo za "... zostanie następnie wypożyczony do Legii do końca obecnego sezonu." W końcu ktoś zaczął myśleć, a Majecki będzie miał w głowie żeby pokazać się z dobrej strony w rudzie wiosennej i pożegnać się z kolegami, klubem, kibicami mistrzostwem Polski.

odpowiedz
Kkkkkkk - 26.01.2020 / 12:07, *.tpnet.pl

Ja P i e r ...o l e. Jak w supermarkecie

odpowiedz
Legion - 26.01.2020 / 12:07, *.play-internet.pl

To było do przewidzenia

odpowiedz
ding - 26.01.2020 / 12:07, *.chello.pl

I Radosław Kucharski znowu powie, że kupcowi bardzo zależało na czasie i nie warto było czekać do czerwca na wzrost wartości z tytułu mistrzostwa Polski i uczestnika ME.

odpowiedz
yhy - 26.01.2020 / 12:53, *.144.102

@ding: mistrzostwo? Patrz realnie. Nic nie będzie. Jest płacz, lament, że sprzedają "najlepszych". Vuko ledwo z nimi jest na górze tabeli, a co będzie jak przyjdą nowi? Na Ł3 będziemy oglądać jeszcze gorsze sceny niż rok temu.

odpowiedz
Martinez - 26.01.2020 / 12:06, *.105.93

Objazdowa wyprzedaż trwa.
To zaczyna być przykre. Nie skreślam wcale Muzyka na bramce, czy młodych chłopaków w ataku, ale mam wrażenie, że kręgosłup drużyny co i raz zostaje przetrącony transferami. Jak tylko już coś zaczyna trybić w drużynie, natychmiast "leci" pół składu.
W tej chwili - bez Niezgody i Majeckiego - mamy skład na środek ligi. Pamiętajmy, że będą kontuzje, kartki a ławki właściwie nie ma. Jak patrzę na transfery do klubu - ogarnia mnie pusty śmiech połączony z niedowierzaniem. Ciągłe rotacje w składzie muszą przekładać się na brak zgrania, na zmiany w sposobie gry i co za tym idzie brak automatyzmu w grze. Mamy w tej chwili 5 zawodników, na których można polegać: Jędza, Wszołek, Antolic, Martins i mam nadzieję, że Karbownik. Z tym o pucharach można zapomnieć. Krótkowzroczność w zarządzaniu klubem poraża.
Odechciewa się kibicować. Trudno się nawet identyfikować z klubem, który co sezon wymienia pół składu.

odpowiedz
Maciej - 26.01.2020 / 12:15, *.supermedia.pl

@Martinez: akurat w kwestii bramkarza nie przejmowałbym się. Pieniądze są niezbędne "zwłaszcza duże" a co do bramkarzy talent Majeckiego jest na poziomie Muzyka. Mamy najlepszego w Polsce fachowca, i pod jego okiem przez najbliższe pół roku Muzyk będzie się szkolił do gry w pierwszym zespole. Grunt, żeby kręgosłup drużyny w polu został.

odpowiedz
Ja - 26.01.2020 / 14:19, *.centertel.pl

@Martinez: to zamilknij i nie kibicuj :) ktoś cię prosi?

odpowiedz
Ponti - 26.01.2020 / 12:05, *.chello.pl

no to piknie :/
nie poszedł Niezgoda to sprzedają Majeckiego :((

odpowiedz
Kibolek - 26.01.2020 / 12:05, *.telefonica.de

A kiedy jakąś optymistyczna wiadomość typu , MIODUSKI OSZUST sprzedaje LEGIE i wyjeżdża do rodzinnego IZRAELA

odpowiedz
Grzegorz - 26.01.2020 / 12:34, *.amazonaws.com

@Kibolek: jak uzbierasz kasę i kupisz od niego Legię. Ale że nie masz kasy, to możesz sobie tylko poobrażać anonimowo ludzi w internecie. Brawo chuliganie!

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 12:45, *.chello.pl

@Grzegorz: a ty se uzbieraj kasę k... i wymień mózg

odpowiedz
Kibolek - 26.01.2020 / 13:43, *.telefonica.de

@Grzegorz: kundelku mioduskiego . Mądry jesteś tylko w necie A tak to pipka miękka w realnym świecie. Zwolennicy MIODUSKIEGO kundelka kulczyka WONT Z LEGII. CIEBIE MOGE KUPIC DO SPRZATANIA .

odpowiedz
rs - 26.01.2020 / 14:33, *.chello.pl

@Kibolek: Stary, a kto lepszy przyjdzie za Mioduskiego...? Wymień jednego inwestora który odkupi Legie i będzie inwestował bezgranicznie swoje pieniądze ? Może Ty kogoś namówisz ? Np szejka, lub innego oligarche ? Może z Rosji?????? Najłatwiej narzekać i oczerniać

odpowiedz
Grzegorz - 26.01.2020 / 22:58, *.amazonaws.com

@rs: serio myślisz, że kibolek jest w stanie to zrozumieć?

odpowiedz
Grzegorz - 26.01.2020 / 23:01, *.amazonaws.com

@Kibolek: zainwestuj w słownik języka polskiego chuliganie.

odpowiedz
Lagerta - 27.01.2020 / 13:49, *.145.75

@Grzegorz: idzie Grześ przez wieś, pier...i jak potłuczony. Cześć.

odpowiedz
Głos rozsądku - 27.01.2020 / 13:58, *.play-internet.pl

@rs: 100% poparcia. Koledzy chyba zapomnieli jak "super" było za iti. Prawda jest taka, że Miodek moim zdaniem gwarantuje pewien spokój i widać po nim, że dobro Legii jest dla niego ważne. Sport to też duża liczba zdarzeń losowych, wszystkiego człowiek nie przewidzi. Dlatego w piłce nożnej tak często mówi się o szczęściu. Biznes też lubi szczęście. Robiąc u Niemca po 8h dziennie niektórzy mogą o tym nie wiedzieć.
Ps. Z 2 prezesów większą sympatią palalem do Bogusia, ale nie da się przewidzieć czy po kilku latach jego samodzielnych rządów byłaby LM, czy 4 liga przez długi. Pozdrowienia Legia Mistrz!

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 16:31, *.145.75

@Głos rozsądku: a co masz teraz krótszego niż za iti? Od kiedy pudel rządzi sam, to dążymy dokładnie do tego sennego.

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 16:31, *.145.75

@Głos rozsądku: a co masz teraz krótszego niż za iti? Od kiedy pudel rządzi sam, to dążymy dokładnie do tego sennego.

odpowiedz
Raf - 26.01.2020 / 12:04, *.mm.pl

Mówił Kucharski, że jeszcze przed rundą zaskoczą kibiców? No i nie rzucał słów na wiatr...

odpowiedz
Brunner - 26.01.2020 / 12:04, *.centertel.pl

Nioo i pyklo...

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2020 / 12:04, *.chello.pl

I teraz niech gra Muzyk albo Cierzniak. Bo potem zostaniemy bez bramkarza na przygodę z eliminacjami do LE. Partacze i amatorzy z zarządu

odpowiedz
Elquatro - 26.01.2020 / 12:03, *.chello.pl

Po wszystkich wypowiedziach prezesa i dyrektora sportowego chyba nikogo nie dziwi że nie gramy o mistrzostwo. Nie jest ono priorytetem. Pomijając już fakt że się nie opłaca. Mioduch zwąchał poznańskie gówno i podąża za smrodem. Tylko zarabiać bez inwestycji w pierwsza druzyne. Rutkowski choć skały nie srały jednak też się poddał wbrew temu co zapowiadał. To już nie przecietnosc a miernota.

odpowiedz
powiś(L)e - 26.01.2020 / 12:02, *.chello.pl

Coraz lepiej .Liga za pasem a tu wyprzedaż.Szkoda słów.

odpowiedz
Lukasz1335 - 26.01.2020 / 12:00, *.tpnet.pl

Jak to klub?

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 12:26, *.chello.pl

@Lukasz1335: night club

odpowiedz
Lukasz1335 - 26.01.2020 / 11:59, *.tpnet.pl

Jaki to klub?

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 12:27, *.chello.pl

@Lukasz1335: pewnie jakieś gowno z usa albo beniaminek na lotwie

odpowiedz
Luksfera - 26.01.2020 / 17:59, *.centertel.pl

@Lukasz1335:
As Monaco

odpowiedz
asss - 26.01.2020 / 11:59, *.chello.pl

No i barwo najlepszy bramkarz ligi właśnie odszedł został Cierzniak ;/ pap Mistrzostwo

odpowiedz
Bułka - 26.01.2020 / 11:59, *.inetia.pl

Dawać Bułkę z PSG, lepszy niż Majecki!

odpowiedz
pol - 26.01.2020 / 11:54, *.chello.pl

loczek i pinokio........chcą tworzyć wielki klub......sprzedając NOTORYCZNIE najlepszych.
Albo niech się wezmą za kompletowanie silnego składu,albo niech przestaną w końcu pi....ć głupoty i rozbudzać nadzieje bo nie ma kasy, niedojdy

odpowiedz
L - 26.01.2020 / 11:51, *.177.26

Dramat. Polityka transferowa jest tragiczna... w polskiej pilcy nigdy nie bedzie dobrze...

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 17:38, *.mm.pl

@L: Nie tylko transferowa. Generalnie słowo "strategia" to w Polsce s-f.

odpowiedz