fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana Jallowem?

Wiśnia, źródło: Sport.pl

Cały czas trwają intensywne poszukiwania nowego napastnika. Tym razem sport.pl donosi o zainteresowaniu Legii Laminem Jallowem. 25-latek gra obecnie w Salernitanie we włoskiej Serie B.

Dosyć nierealna wydaje się jednak kwota, którą Włosi chcieliby za swojego piłkarza, ponieważ wynosi ona aż 5 mln euro. Wobec tego Legia chciałaby wypożyczyć Jallowa do końca sezonu z opcją pierwokupu.

Jallow do Salernitany trafił w sierpniu 2018 roku. W tym sezonie rozegrał 16 meczów, strzelił sześć goli i zaliczył jedną asystę. W reprezentacji Gambii zagrał dziewięć razy, zdobył jedną bramkę


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Wolfik - 26.01.2020 / 17:31, *.mm.pl

Jeśli kwota jest prawdziwa to takie wypożyczenie nie ma najmniejszego sensu. Przypomnę bowiem dwóch zawodników, którzy - nie tak dawno - byli również do nas wypożyczani z opcją pierwokupu: Mauricio czy Medieros. Wiadomo było, że u nas nie zostaną więc - delikatnie mówiąc - nie przemęczali się. Nie widzę żadnych korzyści z takowego wypożyczenia.

odpowiedz
Szymon - 26.01.2020 / 14:48, *.chello.pl

Ha ha ha. Kupuj pudel debilu kupuj. Kto by pomyślał że Legia będzie mieć takiego frajera za prezesa.

odpowiedz
PND - 26.01.2020 / 14:16, *.chello.pl

Mioduski to większy SZKODNIK od iti, kiedy kumaci ogłoszą bojkot?

odpowiedz
Bodo70 - 26.01.2020 / 14:11, *.tpnet.pl

Co to za lamus? Do tego kosztuje tyle złota, ile waży. Poroniony pomysł

odpowiedz
Pawel - 26.01.2020 / 14:02, *.orange.pl

Jerzy Podbrozny i Marcin Mieciel byli widziani przy Lazienkowskiej - prawdopodobnie rozmawiali o podpisaniu kontraktu po odejsciu Jarka Niezgody. Czy wlasciciel skorzysta z ich uslug?? :)

odpowiedz
xyz - 26.01.2020 / 13:41, *.cyfrowypolsat.pl

Wielkie gratulacje dla redakcji legioniści.com za promocję tego gówna, które płynie pod każdym artykułem. Gratulacje, pewnie jesteście zadowoleni ze swoich czytelników. Powodzenia w dalszej karierze dziennikarskiej. Podobno w szambie też da się żyć :)

odpowiedz
Arek - 26.01.2020 / 14:40, *.tpnet.pl

@xyz: coś w tym jest. Ja rozumiem krytykę, ale krytykę, a nie szambo. A jak ktoś napisze wyważony komentarz, to już jest zwolennikiem Mioduskiego. Inna rzecz, że jak już Mioduski musi być właścicielem, to mógłby chociaż prezesa zmienić.

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 17:39, *.mm.pl

@Arek: Powinien to zrobić już dawno. Ale jakoś nie chce....

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 20:58, *.chello.pl

@xyz: zmień podpaske

odpowiedz
Mioduch patataj! - 26.01.2020 / 13:36, *.centertel.pl

Szrot nad szroty mam nadzieję że to farmazon.

odpowiedz
SEBO(L) - 26.01.2020 / 13:27, *.chello.pl

Gość ma przyjść na 3 m-ce, choć wiadomo,że klubu nie stać na jego wykupienie...Ktoś próbuje z nas robić naiwnych baranów,bo chyba nikt nie sądzi, że go puszczą za 500000 €?

odpowiedz
Matt - 26.01.2020 / 13:16, *.132.229

Od dekad z Legii odchodzą młodzi i w to miejsce jest łatane jak się da. Nie rozumiem czemu akurat Mioduskiemu się za to obrywa? Każdy z was ma prawo złożyć mu ofertę odkupienia Legii. Ciekawe jak wtedy doskonale będzie prowadzona. Wydaje się wam, że prowadzenie klubu to intratny biznes. Pokazał to przykład Cupiała, Wojciechowskiego, Ptaka, Drzymały i Amici.

odpowiedz
Simon - 26.01.2020 / 14:18, *.229.114

@Matt: wydaje mi się ze fanatycy żyjący wizja wielkiej Legii tego nie zrozumieją. Trzeba mieć trochę pokory i wyobraźni żeby to zrozumieć. Ludzie umieją tylko krytykować i oceniać. Wylewać pomyje. Nie jestem fanem Mioduskiego ale trzeba być wdzięcznym ze jest ktoś kto loży na nasz klub. Racjonalna polityka trasferowa to grzech? Mamy zaciągać kolejne kredyty? Akademia jest za darmo? Ludzie są fatalni

odpowiedz
caa - 26.01.2020 / 17:50, *.plus.pl

@Simon: a ileż to ten dobrodziej "łoży"? Bo słychać tylko o pożyczkach dla klubu, ciekawe na jakich warunkach...

odpowiedz
Hakon - 26.01.2020 / 18:00, *.plus.pl

@Simon: 10/10

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 21:39, *.mm.pl

@Matt: Kolego w całym piłkarskim świecie prowadzenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów w danym kraju jest intratnym biznesem. I nie mówię o europejskich potęgach lecz o klubach w mniejszych państwach: w Czechach, Rumunii, Chorwacji, Serbii. I jakoś dają radę. Tylko u nas "nie da się". Trudno mi powiedzieć dlaczego. Może z braku strategii, może z braku odpowiednich struktur, a może z braku odpowiednich ludzi. Albo z nadmiernej pazerności. Przypomnę, że klub od 1,5 roku nie ma dyrektora sportowego, a właściciel z uporem maniaka piastuje funkcje prezesa popełniając przy tym całą masę błędów.
I nie oszukujmy się. Gdyby Mioduski nie wierzył, że na futbolowym interesie można zarobić nigdy by w ten interes nie wszedł. To nie filantrop. Sęk w tym, że nie umie - jako prezes - potencjału Legii wykorzystać.

odpowiedz
Hugon - 26.01.2020 / 23:17, *.vectranet.pl

@Simon: Ci co krytykują właśćiciela niech wyłożą kilka baniek ojro i będzie git.Smiem twierdzić ze jak by kupili kogoś za kilka baniek i transfer nie wypalił to nogawy całe mokre.Najlepiej krytykować i to w ukryciu.

odpowiedz
Mietek - 26.01.2020 / 12:39, *.play-internet.pl

Zobaczycie ze ten Pudel Mioduski zniszczy nasz klub. To jeszcze wieksza ku... niz Walter kiedyś

odpowiedz
Xxx - 26.01.2020 / 17:36, *.t-mobile.pl

@Mietek :ale Waltera który już nie żyje to to zostaw patolu zryty

odpowiedz
CBR - 26.01.2020 / 12:28, *.mm.pl

I w taki sposób tracimy zawodnikow i to głównie młodych. A za to dostajemy zawodników.......... na wypożyczenie. A kasa wpływa do......... Kieszeni prezesa. Komedia transferowa

odpowiedz
Kibolek - 26.01.2020 / 12:09, *.telefonica.de

MIODUSKI zlodzieju nie ośmieszaj siebie A przedewszystkim LEGII. MIODUSKI WONT

odpowiedz
Miro - 26.01.2020 / 12:55, *.centertel.pl

@Kibolek: wont kibolku złodzieju nie ośmieszaj się bo po co ci to

odpowiedz