fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Musimy grać na dużej intensywności

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Myślę że w takich meczach najważniejszym jest, aby grać przez 90 minut na dużej intensywności. Musimy utrzymać jej wysoki poziom, bo ona jest bardzo ważną częścią gry. Uważam, że zagraliśmy solidny mecz - powiedział Andre Martins po sparingu z Kajrat Ałmaty.

- Dobrze graliśmy w obronie i w ofensywie. Stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia bramki, chociaż udało nam się trafić tylko z rzutów karnych. Wciąż mamy trochę czasu aby się poprawić.

- Dużo graczy na tym obozie pokazało, że potrafi strzelać rzutu karne. Nie jest ważne kto podchodzi do wykonania jedenastki, ale najważniejsze, aby później padł gol. Co prawda dzisiaj rano mieliśmy już dwa i ich nie strzeliliśmy... Ogólnie jesteśmy jednak zadowoleni z obozu - zakończył pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Obrigado - 27.01.2020 / 12:58, *.chello.pl

Martins Ekwueme

odpowiedz
ZW - 26.01.2020 / 19:58, *.tpnet.pl

Dobrej gry w LEGII !!

odpowiedz
GL - 26.01.2020 / 19:57, *.tpnet.pl

Niedlugo liga wiec tak powinno byc !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.