Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Widzę zespół w walce o pierwszą ligę

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Na szczęście utrzymujemy naszą dobrą passę, mamy nadzieję, że nic nie zmieni się w następnym spotkaniu. Po przegranym pojedynku w Międzyrzecu udało nam się zwyciężyć Warszawie. Cieszymy się z tego – powiedział po meczu z Huraganem trener Kamil Trzciński.
- Nie patrzyłem za bardzo w tabelę. Od kiedy zajmowaliśmy miejsce w środkowej strefie, to skupiałem się tylko na naszych wynikach. Na tą chwilę nie liczę punktów, aby nie stresować siebie i zespołu przed ostatnim meczem. Po spotkaniu z Augustowem zacznę analizować tabelę, ponieważ nic nie będzie już w naszych rękach. Chciałbym wejść na drugie miejsce w klasyfikacji.

- Cały czas jesteśmy myślami w play-offach, nie wyobrażam sobie, aby mogłoby nas tam zabraknąć. Widzę zespół w walce o pierwszą ligę. Nawet jeśli spadniemy na czwarte miejsce w klasyfikacji, to będę myślał pozytywnie. Będę walczył, abyśmy zaszli jak najdalej.

- Nie analizowałem za bardzo meczu z Międzyrzecem. Jestem zadowolony z Bartka Stępienia czy Maćka Stępienia, który dobrze rozprowadzał piłkę. Kuba Sutryk dobrze wszedł mecz, jednak później wyglądał nieco gorzej, ale pod koniec podciągnął nam zagrywkę. Przede wszystkim jestem zadowolony z całej czternastki. Mecz wygrywa drużyna, nawet ci zawodnicy, którzy zagrali mniej. Każdy jest nam potrzebny do treningu, tym bardziej, że w składzie są rotacje. Mariusz Godlewski pomógł nam odbudować mecz tydzień temu z MOS-em, przez co dziś wyszedł w pierwszej szóstce. W tym pojedynku również nie zawiódł, był bardzo pewny w swoich zagraniach. Skupmy się nie na liczbach, a na ludziach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.