Radosław Majecki - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Rekordowy transfer?

SE: Legia zarobi na Majeckim 7 mln euro

Wiśnia, źródło: Super Express

Legia za sprzedaż Radosława Majeckiego do AS Monaco zarobi 7 milionów euro. Ponad milion euro zapisano też w bonusach, a do tego 10 procent od następnego transferu - podaje Super Express. Takie dane sprawiają, że jeżeli dojdzie do finalizacji, to zostanie pobity rekord Ekstraklasy. Majecki ma zostać też wypożyczony do Legii na najbliższe pół roku i przenieść się do Francji dopiero po zakończeniu sezonu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (134)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 29.01.2020 / 10:20, *.230.92

Ok jestem wstanie to zrozumieć za 7 mln E. Teraz Muzyk dostanie szanse.

odpowiedz
News⚽️Legia - 29.01.2020 / 00:33, *.169.195

Dobre I Siedem Życzeń a nie grosze za Jarosława!

odpowiedz
Nieznany - 29.01.2020 / 00:02, *.t-mobile.pl

Mordy wy moje,po co ten stres?Piszecie o 7 bankach jurkow ,skąd macie pewne info o kwocie transferu?Z gazety?! Pewne jest jedno,mamy długi ale część lub połowę tego narobił LOCZEK swoją myślą szkoleniowa i brakiem wiedzy na temat zarządzania klubem!Brak mi już słów patrząc na to wszystko co się dzieje w klubie.

odpowiedz
Lud chce igrzysk panie szopen - 28.01.2020 / 21:19, *.chello.pl

Wielu z nas wypunktowałoby mioducha gdyby stanął do debaty nt jego działań i dokonań, nic się nie trzyma kupy, jedno gada, co innego robi, co okno kogoś sprzedaje, bez klasy i szacunku perfidnie wypycha zasłużonych piłkarzy , zadłużenie rośnie, kibiców których wziął za target ubywa, zwalał winę że ktoś dołki kopie na początku z ekipy Leśnego chore urojenia, piłkarze średni, zwłaszcza ci z zagranicy, ten klub nie ma żadnych podstaw do walki nawet o LE. Zero. Bazar urządził i prywatny folwark.

odpowiedz
Axelf - 28.01.2020 / 20:31, *.inetia.pl

Dawno mnie tu nie było, ale jak poczytałem komentarze pod kilkoma newsami, to już wiem, dlaczego. Powinniście wprowadzić rejestrację, to co się dzieje jest tak żenujące, że po prostu wstyd dla Klubu i Kibiców.

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 20:45, *.chello.pl

@Axelf: ja wolę prostą gramatykę niż urojenia czubków na legi.net ;)

odpowiedz
Elquatro - 28.01.2020 / 15:57, *.chello.pl

Mioduski szukając miedzi znalazł żyle złota przy Ł3

odpowiedz
BRL - 28.01.2020 / 14:56, *.tktelekom.pl

Dobry transfer, jak jeszcze sobie Radek poradzi to może nam dobrą reklamę zrobi, fajnie, że nie odlatuje na jakieś stepy.

Wierzę w Pana Krzysztofa, że zaraz wyszkoli nam jego następcę, może i jeszcze lepszego ;) Bardzo mi się podoba, że mamy pół roku na ogarnięcie tematu.

Spodziewałem się, że te okolice rekordu ekstraklasy to będzie coś w stylu 5 milionów ojro rozbite na 3,5 + 1,5 bonusów. Tymczasem kwota jest adekwatna.

Oby tylko ten hajs się nie poszedł...

Szkoda tylko trochę, że co się zacznie krystalizować pierwszy skład, to najlepsi wypadają. Z drugiej strony Radka i Jarka uznaję za słuszne transfery, Niezgody żal, ma ten instynkt do goli, czego przy naszej taktyce nam bardzo potrzeba, jest Polakiem, nie wybiera się na emeryturę w najbliższym czasie. Z drugiej strony więcej byśmy za niego już nie wzięli, pierwszej młodości też nie jest, mnóstwo kontuzji po drodze, nie pokazał się w żaden sposób poza ekstraklasą. Na jego miejscu sam bym wolał trzepać hajs za wielką wodą, nie znamy przyszłości, ale bardzo realnym jest, że jakby nie skorzystał z tej okazji to skończyłby jako doświadczony ekstraklasowiec. Jego problemy ze zdrowiem były mocno uciążliwe, jest to swego rodzaju dylemat z głowy. Niemniej potrzebujemy klasycznej 9, lisa pola karnego od zaraz, uwielbiam Kante, ale on tego zmysłu skuteczności nie ma, to jest 10.

odpowiedz
Kibolek - 28.01.2020 / 11:35, *.telefonica.de

Nie Legia zarobi tylko MIODUSKI OKRADA LEGIE NA 7 MLN EURO. WCZESNIEJ 5 ZA NIEZGODE. I TAK W KAZDYM OKIENKU CO RUNDE . kto jest głupi niech wierzy w jakiś dług.

odpowiedz
Książę Nocy - 28.01.2020 / 11:40, *.inetia.pl

@Kibolek: Otóż to. Wystarczy podliczyć ile ,,zarobiła'' Legia od czasów LM z transferów, łącznie z tym okienkiem. Nie ma prawa być żadnego długu, czyli wiemy o co chodzi. Schemat taki sam jak rabowali Polskę w latach 90 i doprowadzali firmy do upadku, drenując całe zarobki na zewnątrz. Mioduski = słup.

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 28.01.2020 / 11:49, *.chello.pl

@Książę Nocy: tym już śmierdziało od pewnego czasu dobrze ze coraz więcej z nas ma tego świadomość

odpowiedz
WETERAN - 28.01.2020 / 14:17, *.chello.pl

@Kibolek: A Akademia się buduje za wasze gówniane pieniążki z biletów, prawda?

odpowiedz
Grzesiek - 28.01.2020 / 14:46, *.centertel.pl

@WETERAN: jesli myslisz ze wplywy z biletow sa male to sobie policz matematyku. Kiedys nie bylo stadionu na 30, tys widzow tylko na 10 tys i akademii tez nie bylo a dziwnym trafem prezesi rowniez kupowali za czapke gruszek a sprzedawali za gruba kase. Rozpoczecie budowy akademii mozna smialo rozpoczac za kase z LM na reszte wziac kredyt a czy sie trn kredyt splsci to juz inna sprawa bo ktos od miodka moze kupic ten klub lacznie z kredytem nie znam zie dokladnid ale chyba tylko ostatnie ogorki wierza w uczciwosc miodka

odpowiedz
eLo - 28.01.2020 / 16:33, *.chello.pl

@WETERAN: gówniane to masz życie i nie obrażaj prawdziwych kibiców Legii

odpowiedz
Kibolek - 28.01.2020 / 19:00, *.telefonica.de

@WETERAN: A inteligencie z akademii dzieciaków też będzie spedawal ten sam lichwiarz MIODUSKI i Legia zobaczy gowno z tego . TYLKO WYJAZDY . MIODUSKI OUT

odpowiedz
Zduneq - 28.01.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

@Kibolek:
Jak masz dowody to co tu robisz, leć do prokuratury a jak nie to siedź cicho.

odpowiedz
andrzej - 28.01.2020 / 23:38, *.t-mobile.pl

@Kibolek: chłopie , to sam finansuje , a nie liczysz czyjeś pieniądze .Kary za wybryki kiboli to kto płaci , może ty kibolku .

odpowiedz
LP7 - 29.01.2020 / 01:23, *.play-internet.pl

@Kibolek: co wy tu p...cie na tym forum to się w głowie nie mieści.
Poświęć lepiej ten czas mózgu na dokończenie tych paru klas podstawówki...

odpowiedz
grzesiek - 29.01.2020 / 12:07, *.centertel.pl

@LP7: a Ty oddaj lepiej smartfon rodzicom bo chyba mija juz czas ktory ci wyznaczyli na surfowanie po necie

odpowiedz
Teos77 - 29.01.2020 / 14:21, *.telkab.pl

@Grzesiek:
Kasa z Ligi Mistrzów poszła na spłatę długów zrobionych przez Leśnodorskiego, który kupował graczy na potęgę i płacił im astronomiczne kontrakty. Jeśli myślisz, że wpływy z biletów są duże to się mylisz matematyku. Każdy mecz to duże koszty jego organizacji. Po pierwsze stadion za którego dzierżawę płacimy, ochrona na stadionie, jak również ochrona po za stadionem (policja), przygotowanie murawy, oświetlenie i zapewnienie kateringu to tylko nieliczne aczkolwiek spore koszty organizacji na które w zależności od frekwencji na stadionie raz starcza pieniędzy z nawiązką innym razem ledwo wystarcza na ich pokrycie. Pieniądze ze sprzedaży graczy były inwestowane w Akademię, a koszt profesjonalnego ośrodka szkoleniowego nie jest mały. Myślę, że przy obecnej sytuacji finansowej klubu tak łatwo nie dostalibyśmy kredytu na taką inwestycję, a po za tym chyba lepiej nie ładować się w kredyt.

odpowiedz
dino - 30.01.2020 / 09:21, *.vectranet.pl

@Teos77:
Gratuluję lykniecia wersji Mioduskiego za Leśnego więcej placili ale i przychody z pucharów byly

odpowiedz
widelec - 28.01.2020 / 06:53, *.47.194

nawet jakby Legia 20 milionów euro za jakiegoś piłkarza wzięła to i tak tych pieniędzy nie zobaczymy i nie będą zainwestowane w rozwój tylko znikną tak jak zawsze,dług rośnie lub utrzymuje się na tym samym poziomie,piłkarze coraz tańsi i gorsi a pieniędzy nie ma,znikają

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 10:14, *.chello.pl

@widelec: no na tym właśnie polega bycie biznesmenem :)

odpowiedz
Kibolek - 28.01.2020 / 19:06, *.telefonica.de

@:) : chyba lichwiarzem i paserem. Kulczyk od mioduskiego niczym się nie różni i żeby nie było nigdy u nas tego samego syfu co kulczyk zrobił na Lechu, że musieli na amiki licencji grać bo starego lecha zamknął urząd skarbowy za dlugi. MIODUSKI NICZEGO W LEGII NIE OSIĄGNĄŁ I NICZEGO NIE OSIAGNIE BO JEST CHYTRYM

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 20:57, *.chello.pl

@Kibolek: mieć 50 plus na karku i nie być świadomym że się tego na drugą stronę nie zabierze. Leśny to chociaż Boga się bał i wszystko szło jak trzeba.

odpowiedz
zduneq - 29.01.2020 / 21:22, *.play-internet.pl

@Kibolek:
Weź swoje 20 mln, tfu 20 tys, tfu 2000 zł i pokaż Miodkowi jak profesjonalnie zarządzać klubem.Taki biznesmen jak Ty jest potrzebny na Legii.po roku nie będzie długu, a za dwa lata faza grupowa LM a za trzy co najmniej półfinał LM.

odpowiedz
Seba - 27.01.2020 / 23:23, *.tpnet.pl

Byle się nie rozmyslili i go kupili

odpowiedz
matus007 - 27.01.2020 / 22:33, *.play-internet.pl

Hhahah , Legia to dramat od 2017 r.

odpowiedz
Ewelina - 27.01.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

Co z tego, że zarobimy dużo jak cześć pieniędzy zostanie zmarnowana:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-01-27/legia-zostanie-ukarana-grzywna-lub-zakazem-transferowym/?ref=aside_najnowsze

odpowiedz
Wojtek86 - 28.01.2020 / 10:35, *.net.pl

@Ewelina: Jeśli to się oficjalnie potwierdzi to może być niezły przypał.

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 11:39, *.chello.pl

@Ewelina: lubię intelekt u kobiet

odpowiedz
Książę Nocy - 28.01.2020 / 11:43, *.inetia.pl

@Ewelina: Zakaz dobrze by nam zrobił. Przynajmniej ta pałka nie mogłaby sprzedawać naszych ,,perełek'' :P

odpowiedz
Jasio - 28.01.2020 / 20:53, *.edu.pl

@Książę Nocy: Co ty bredzisz? Znasz się trochę na piłce?

odpowiedz
Mat - 27.01.2020 / 22:16, *.com.pl

Tylko idiota by się z takiego transferu nie cieszył. Tylko dlatego, że jest młody tyle za niego płacą. Od Malarza nie jest lepszy. Jeszcze zostanie do końca sezonu, a my będziemy mieli dużo czasu na następców, co nigdy w Legii nie było problemem na tej pozycji.

odpowiedz
atmosferic - 27.01.2020 / 21:30, *.orange.pl

Akurat bramkarza mozna puscic, wkur...lo mnie puszczenie Niezgody za takie fryty.

odpowiedz
Walus - 27.01.2020 / 22:44, *.t-mobile.pl

@atmosferic: a spójrzmy na to z innej strony jeśli chodzi o Niezgodę. Wydaje mi się, ze jest to transfer regiony w 10. Dla Jarka jest to krok do przodu. Dla klubu kasa. Mam wrażenie, ze jak nie teraz to już nigdy. Jarek znowu przeszedł zabieg Ablacji i trochę jest szklany. P.S. Bardzo lubię Jarka.

odpowiedz
Hoh - 27.01.2020 / 21:30, *.centertel.pl

Mioduski wyciska Legię z kasy jak cytrynę. Gdzie kasa za Szymańskiego, Kulenovica, Carlitosa? Teraz za Niezgodę i Majeckiego też wyparuje.
Tyle kasy wpadło/wpadnie, a dziura w budżecie nadal. Nieudacznik i tyle.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2020 / 21:37, *.247.208

@Hoh: A dziura w budżecie coraz większa

odpowiedz
Jano - 28.01.2020 / 14:50, *.orange.pl

@Hoh: A koszty utrzymania klubu????gdzie???

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.01.2020 / 17:28, *.247.205

@Jano: no rosną, rosną. A wyniki?

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 21:25, *.chello.pl

Kucharski załatwi nam zakaz transferowy za rozmowy z typkiem z Rumuni... To ta niespodzianka :)

odpowiedz
stary - 27.01.2020 / 20:44, *.com.pl

do Maruda:
dodałbym jeszcze że większość tych co płaczą jak kogos sprzedają to w chwili sprowadzania nażekała, żę to ogóry przykład: Niezgoda, Prio, Vadis i jeszcze kilku. Wystarczyło, że ktoś oglądał Antola i tez już płacz. Qwa założę się że jak kiedś przyjdzie nowy właściciel to tez będzie płacz za Miodkiem. to wszystko jest poj...ane. Nie dogodzisz wszystkim.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 27.01.2020 / 20:11, *.chello.pl

Oby się sprawdziło. Bardzo słabej jakości bramkarz.

odpowiedz
Grzesiek - 27.01.2020 / 19:52, *.centertel.pl

I teraz pytanie za 100 pkt na cholere bylo trzymac tyle czasu Arkadiusza Malarza ?

odpowiedz
Pstryk - 27.01.2020 / 20:38, *.chello.pl

@Grzesiek: są rzeczy wazniejsze niż kasa typie. Mistrzostwo, puchar, europejskie puchary, niezapominane emocje. Myślisz że za 5 lat puszcze sobie jak Legia leje real u nas, albo Sporting czy będę się pałował ile to kasy wziął za Majeckiego Mioduski?

odpowiedz
Grzesiek - 28.01.2020 / 15:09, *.centertel.pl

@Pstryk: cześć, rozumiem ze jestes fanem arka malarza , wiec na swoj sposob rozumiem Twoja złość. Ja swoja wypowiedz zaargumentuje tym, ze arek malarz nie strzelil dla nas 3 bramek w meczu z realem a mysle ze gdyby w nsszej bramce wtedy stal bramkarz pokroju lukasza fabianskiego (bo jakims fanem umiejetnosci majeckiego nie jestem) to bysmy stracili mniej niz 3 bramki i real ograli. To samo przy porazce z ajaxem w 1/16 LE i porazce 0:1 najwiekszym winnym byl wlssnie arek malarz ktory wypluł pilke przed siebie. Obejrzyj powtorke tsmtego meczu. Moglismy zajsc dalej niz do 1/16, i etedy brandzlowalbym sie do dzis gdybysmy przeszli ajax. Niemniej dziekuje ci za opinie i za duskusje. Milego dnia kolego po szalu. Pozdrawiam.

odpowiedz
Diabeł - 27.01.2020 / 19:46, *.cyfrowypolsat.pl

Moim zdaniem dobra kasa jak za Majeckiego. To tylko dobry bramkarz :)

odpowiedz
marruda - 27.01.2020 / 19:45, *.centertel.pl

Zastanawiam się co by się musiało stać, jak by musiała wyglądać Legia żeby większość komentujących tu była zadowolona. Nie twierdzę że teraz jest super. Bynajmniej. Jednak nie jest też tak że wszystko jest źle. Jesteśmy liderem. Gra dużo młodych Polaków. Nie ma bojkotu....Śledzę tę stronę mniej więcej od jej początku i ZAWSZE przeważały negatywne komentarze. Za czasów gry w LM też. Więc pytam: Jak ta Legia ma wyglądać żeby się podobało? Teraz przeważa płacz że nikogo dobrego nie kupujemy. Niby słusznie. Ale czy jak byśmy kupili kogoś za 10 mln Euro to by pasowało zadowolenie czy jednak płacz że przepłacony stary itp. Czy np to że się buduje Akademia to dobrze? Bo większość z tego drwi. Czy to oznacza że jak by projekt został zarzucony to byście przyklasneli? Śmiem wątpić. ...

odpowiedz
Matt - 27.01.2020 / 20:32, *.tpnet.pl

@marruda: Nigdy nie będzie tak dobrze by dogodzić. Nerwy są niestety nieodłączną cechą naszego życia. Jak poranna kawa dla wielu.
Ile będzie boisk w LTC, 9? No to mogło być 10. Trener z polskiego bagienka jest zły, ale zagraniczna znajda może nawet gorsza. Młodego Polaka nie warto kupować, bo 2 razy kopnie prosto piłkę i wołają sobie krocie. Poza tym szkolenie nie te, więc z techniką często na bakier. Z drugiej strony te starsze wynalazki zbierały doświadczenie głównie na ławce w 2 Bundeslidze. E tam, to i to ogórki. "Loczek" taki, "Koralik"siaki, a ITI to już w ogóle. Co do Majeckiego to dobrze, jest beznadziejny, ale jakim prawem go sprzedają? Za 7 mln. To są ochłapy. Tacy bramkarze powinni odchodzić za 15 :)

Pisałeś jeszcze o Lidze Mistrzów. Według wielu tutejszych komentatorów lepiej jakbyśmy się wcale tam nie dostali... ja natomiast jak usłyszałem hymn i zobaczyłem, że Legia gra z Realem, Borussią, Sportingiem w najbardziej elitarnych piłkarskich rozgrywkach świata (a nie jakichś sparingach), to się wzruszyłem. Jak tam dotarliśmy, tak dotarliśmy, to jest sport. Nikt Legii tego nie podarował, sama sobie wywalczyła i jestem z tego dumny. Tak jak i z budowy LTC. Wiążę z tym wielkie nadzieje,

odpowiedz
bronek49 - 27.01.2020 / 18:43, *.chello.pl

taką kase to brać w ciemno to jest okazja żeby czasem Monaco się nie rozmyśliło bo on takiej kasy nie jest wart

odpowiedz
Jebaćiisięniebać - 27.01.2020 / 19:54, *.32.241

@bronek49: ty jak i twój wpis nic nie jest wart. Celowo zmałej litery...

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 18:29, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: jak ty żyjesz na tych szmulkach z przekonaniem że pudel dobry a Leśny zły?? :) Moze tylko raz tam przechodziłeś??

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 18:14, *.chello.pl

No i co z tego ze 7. Nie dość że przepuści to jeszcze większych długów narobi..

odpowiedz
stary - 27.01.2020 / 18:06, *.com.pl

Qwa ludzie o co Wam chodzi jeszcze niedawno większość nażekała że Majecki słaby i po co on w legii. Teraz jak go sprzedają to QWA szkoda bo super bramkaż a że miodek chce odzyskać swoją kasę bez której byśmy już dawno padli, to nic dziwnego. Ciekawe kto z was jest takim qwa filantropem, żeby wj...ac 40 baniek i olać to.

odpowiedz
Bródno - 27.01.2020 / 17:20, *.chello.pl

No i gra Muzyka ..

odpowiedz
Bródno i Włochy - 27.01.2020 / 18:37, *.chello.pl

@Bródno : dlugo na tym myślałeś?

odpowiedz
Zborek - 27.01.2020 / 18:55, *.chello.pl

@Bródno i Włochy: hehehe chciał być oryginalny

odpowiedz
dino - 27.01.2020 / 16:53, *.amazonaws.com

Poprawka
Mioduski zarobi żeby zasypac długi, ktrórych sam narobił odkąd jest prezesem w Legii

odpowiedz
1993 - 27.01.2020 / 16:41, *.centertel.pl

Nie zarobi Legia, tylko korpopudel.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 27.01.2020 / 18:06, *.centertel.pl

@1993: tak cię to boli

odpowiedz
Do @Obcy - 27.01.2020 / 16:34, *.play-internet.pl

Masz rację. Niestety prawie nikt tego nie widzi.
Boguś wszedł z 4 mln wyszedł z prawie 40 mln.
To samo zrobi kudłaty.
Włożył prawie 60 wyciągnie tyle by wyjść na plus i sprzeda nas jakimś kolejnym korpo biznesmenom.

odpowiedz
Rozsądek - 27.01.2020 / 18:52, *.chello.pl

@Do @Obcy: Były Prezes zrobił biznes życia. Legalnie. Co zarobił to wyjął i tyle. Dużo osób Go szanuje bo ładnie przytulił grubszy hajs, Legia, grała w LM a kontrakty jakie dawał to teraz przez najbliższych 10 lat takich chyba w Legii nie będzie. Miał inny sposób bycia. Jak na Polskie warunki na bogato. Obecny Prezes jest ostrożny i raczej to typ lubiący warianty oszczędnościowe bez hurrra. Obaj w swoim czasie doskonale się uzupełniali. Fajnie ze tak się dobrali, Legia powalczyła dzięki nim z Realem. To była jakaś abstrakcja, cud. Cieszę się że będę mógł wspominać te czasy :).

odpowiedz
Wondzel szkodnik - 27.01.2020 / 19:02, *.chello.pl

@Rozsądek : wszystko zepsuł szkodnik Wondzel, to on zasiał ferment między Miodkiem a Leśnym.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.01.2020 / 08:29, *.247.208

@Wondzel szkodnik : wszystko zepsuł Pudel, który chciał klub tylko dla siebie.

odpowiedz
Pawelll - 27.01.2020 / 16:33, *.vectranet.pl

Nie Legia zarobi 7mln euro, tylko pudel weźmie premię w wysokości 7mln do własnej kieszeni. Żeby choć 1/3 przeznaczał na transfery to było by nieźle. Katastrofa taki właściciel. 3rok z rzędu spadają wpływy z dnia meczowego z pamiątek od sponsorów itp jedyna podwyżka to ta od telewizji ale na jej wysokość wpływ pudla jest dosc niski. Czy ten pajac pozwoli drużynie zagrać choć jeden pełny sezon bez osłabień.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2020 / 16:13, *.centertel.pl

I tak właśnie powinno się budować drużynę na dwa tygodnie przed startem rundy,w tym przypadku wiosennej! To jest wzór do naśladowania! Tym przykładem Mioduski powinien rzucić w pysk Bońkowi! Na dzień dzisiejszy w bramce "powinien" stanąć (DOSŁOWNIE STANĄĆ) Radosław "pie.dolę,do dośrodkowania na 7-8 metr nie wychodzę " Cierzniak, a w ataku Jose "piłka nożna mnie nie interesuje, tak samo jak strzelanie ponad 10 goli w sezonie" Kante. Cholewiak jest na tyle uniwersalny przecież, że jednocześnie może grać w ataku i w bramce,w tym samym meczu, jeszcze w ten sposób zwolni miejsce dla kolejnego młodzieżowca! Rewolucja futbolu dzieje się na naszych oczach . P.S. wiem,że Majecki miałby zostać wypożyczony do nas,ale niekoniecznie płacący może chcieć ryzykować kontuzję swojego nowego piłkarza...

odpowiedz
Pacho - 27.01.2020 / 18:24, *.2.78

@SEBO(L): nie wiem jakimi kryteriami myślisz ale mądrzejszy od prezesa to byś nie był. Pewnie kupiłbyś VOO, Nikolica, Ljuboje i jeszcze paru innych i zamknął byś ich w szatni żeby kontuzji nie doznali. A monaco go nie wypożyczy żeby przypadkiem doświadczenia nie zbierał i zamkną go w szatni żeby kontuzji nie dostal. Potem go zmumifikują i oprawia w gablocie...

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2020 / 20:44, *.chello.pl

@Pacho: prawdę mówiąc nie wiem,o ch.j Ci chodzi,skoro odnosisz się tylko do post scriptum,a nie do głównej treści.Ale skoro Twój proces myślowy nie pozwala Ci dostrzec o czym piszę,to w skrócie objaśniam: zostajemy z niepewnym bramkarzem,z widocznymi brakami w grze na przedpolu (w zeszłym sezonie 3 gole z 7-10metrów spowodowane nie wyjściem do dośrodkowań) i napastnikiem,dla którego 10 goli na sezon jest wyczynem. Więc nie wyjeżdżaj tu z kategoriami myślenia,które u Ciebie jest chyba w zaniku,skoro nie rozumiesz treści...

odpowiedz
Pacho - 28.01.2020 / 14:44, *.55.53

@SEBO(L): chyba jednak ty masz problem. To teraz przeczytaj swoje oba posty i przeczytaj jeszcze raz mój. Tak, z tym bramkarzem wydaje się że nie ma problemu, Majecki ma zostac wypożyczony, Muzyk się uczy. Choć wielu uważa Majeckiego za przereklamowanego. Napastnik? Do tego się też odniose. Całe szczęście że Niezgoda ma wykryta wadę... Bo jakby został i coś się stało to by głośno było o Legii... A poza tym to że Niezgoda zagrałby rundę to tak prawdopodobne jak to że przyznasz mi rację ;). Raz na dekadę mamy bramkostrzelnego napastnika więc już się przyzwyczaiłem.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.01.2020 / 16:14, *.centertel.pl

@Pacho:??? ...gdy ja piszę o sprzedanych zawodnikach,i o tym,kto w tym danym momencie może lub ma ich zastąpić,"ty" (sic!) piszesz o zakupie "przeze mnie" pewnych zawodników DO NASZEGO KLUBU i prawdopodobnym trzymaniu ich w szatni... (????????) No zgodzę się,aż takimi kryteriami myślowymi, które "ty" potrafisz sobie wyobrazić,nie potrafię się posługiwać,ale chociaż spróbuję:zostań w tej szatni,bo chyba rzeczywiście masz kontuzję... P.S.Svitlica,Włodarczyk, Saganowski,Nikolic, Prijovic...Tak kilku napastników na szybko,i...nie,nie,nie wg "twoich" wyliczeń, z ostatnich 50-ciu lat... :D

odpowiedz
Pacho - 28.01.2020 / 20:19, *.55.70

@SEBO(L): twoje transfery skomentowałem pod kątem twojego wymysłu że Monaco kupi i nie wypożyczy bo kontuzja...odnośnie napastników to tak poleciales mocno. Dla mnie naprawdę dobry napadzior to taki co pyknie w naszej pięknej lidze 20 bramek. Z tych wymienionych chyba rzeczywiście 2 takiego wyczynu dokonało...

odpowiedz
SEBO(L) - 29.01.2020 / 13:37, *.centertel.pl

@Pacho: chłopie, ku.wa,żenujesz,i brniesz w obronne wizje! Szkoda mi na ciebie czasu,bo ty nic nie rozumiesz,więc: odchodzi dwóch zawodników z pierwszej jedenastki.Więc czy dwóch, którzy do tej pory przyszli,zastąpi ich...? Nie twierdzę i nie twierdziłem, że NIE WYPOŻYCZĄ nam Majeckiego,ale czy MUSI akurat ON grać? Nie,nie musi! Aha,jeszcze Chinyama strzelił 18 albo 19 goli,więc pod twoje (piszę małą literą,bo nie potrafiłeś skonstatować,że ja pisałem do ciebie dużą,mając szacunek do innych,czego też mędrcu nie zrozumiałeś) kryterium 20 goli nie podpada.Zapewne Angulo i Robak wg Ciebie to wielcy piłkarze,strzelali w jednym sezonie nawet po kilka więcej, i ich widziałbyś u nas...

odpowiedz
Pacho - 29.01.2020 / 23:08, *.chello.pl

@SEBO(L): żartujesz? Jesteś garbaty czy ślepy? Mam gdzieś TWOJE wielkie litery i ego... I Twoje "Ci". G.... Masz do powiedzenia. Tyle w temacie. pS. Tak z Chiniyama się zgodzę dobre miał staty i niektóre gole niesamowite ale, Gość ściągnięty za free i odszedł szybciej niż przyszedł. Wciąż to jednak wyjątek a ty próbujesz tu szukac niewiadomo jakiego tłumaczenia...

odpowiedz
Roma - 27.01.2020 / 16:11, *.plus.pl

Ważniejsze od tego za ile Majecki zostanie sprzedany, jest to, na co te pieniądze zostaną przekazane. Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Byłoby super gdyby zostały przeznaczone na wzmocnienie klubu, ale raczej tak nie będzie.

odpowiedz
kaktus - 27.01.2020 / 15:57, *.tpnet.pl

szkoda, że nie 2 tygodnie wcześniej, bo pewnie Niezgoda by został w Legii :(

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 15:42, *.chello.pl

@Sputnik 44: tak a na puchary w lato wystawimy nieogranego Muzyka albo Cierzniak. Ja rozumiem że nikt tam nie myśli. Ale tu

odpowiedz
Real deal - 27.01.2020 / 15:36, *.virginm.net

Tu chyba same dzieci- pisza.Moja rada kupcie klub,inwestujcie pieniadze w niego to pogadamy.Biznes polega na tanim kupnie I zarobku ze sprzedazy.Gdyby nie Mioduski,to lesny juz dwa sezony temu by bankruta oglosil.Poczytajcie sprawozdania ,a wlasciciel ma zarabiac.

odpowiedz
k(L)eo - 27.01.2020 / 19:15, *.t-mobile.pl

@Real deal:
Do niedawna nie było tyle wiadomo, jak wyglądały finanse za Leśnego, teraz dzięki jego odejściu ( z grubą kasą zresztą:-(, jesteśmy jeszcze na powierzczni, gdyby nie miodek już bylibyśmy bankrutem, sprawozdania to idealnie obrazują

odpowiedz
Mleo - 28.01.2020 / 06:39, *.domynet.pl

@keo: szkoda mi Ciebie

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:06, *.chello.pl

@k(L)eo: haha

odpowiedz
olew - 27.01.2020 / 15:11, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! Taka obecnie nasza destynacja, wychowywać i sprzedawać grajków, zdobywając mistrzostwa i grając w Europie. Oni (grajki) juz widzą , że Legia jest najlepsza w Polsce do tego. Powinniśmy mieć i korzyść bezpośrednią (kasa) i dobre rokowania w transferach do klubu. Brawo Legia !

odpowiedz
Rado - 27.01.2020 / 15:04, *.com.pl

Kudłacz tylko zaciera rączki. Gdzie jest napastnik za Niezgodę??

odpowiedz
Szmu(L)ki - 27.01.2020 / 14:50, *.inetia.pl

Nie krzyczcie na Mioduskiego bo za 3-4 lata będzie działała akademia i w ten sposób ten klub będzie działał - wyłowić perełki z Polski w młodym wieku i sprzedać. Wtedy dopiero będzie można zakontraktować solidniejszych zawodników zza granicy, którzy realnie podniosą poziom.

Po drugie pamiętajcie kto z tego klubu wydoił hajs - Leśny i Wandzel, których Mioduski musiał spłacić.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2020 / 17:17, *.247.208

@Szmu(L)ki: Leśnego i Wandzla wywalił z klubu Pudel. A że musiał ich spłacić, to chyba nic dziwnego.

odpowiedz
Władeczek - 27.01.2020 / 14:47, *.netfala.pl

Pewnie skończy się, że Majecki nie dla Legii faken. Skąd my to znamy faken...

odpowiedz
Wolfik - 27.01.2020 / 14:41, *.mm.pl

Jeśli rzeczywiście za taką kwotę sprzedamy Radka, będzie to niewątpliwie sukces. Ja jednak pozwole sobie poczekać do konkretów, wszak Niezgoda miał odejść za minimum 5 mln euro a jak się to (nie) skończyło wszyscy doskonale wiemy.

odpowiedz
ax1212 - 27.01.2020 / 14:22, *.tpnet.pl

Majecki 7mln plus 1 mln w bonusach, Szymanski 5,8 mln juro, Niezgoda 5,5 mln juro. Do tego dojdzie Karbownik ok 6-8 mln juro.
Dziękuje.

odpowiedz
Wolfik - 27.01.2020 / 14:39, *.mm.pl

@ax1212: Korekta: Niezgoda 5,5 mld dolarów. O ile w ogóle coś z tego wyjdzie.

odpowiedz
Babutas - 27.01.2020 / 19:48, *.play-internet.pl

@Wolfik: gdyby Niezgoda odszedł za 5,5 miliarda dolaròw to można by spròbować ściągnąć Ronaldo i Mbappe:) Ale to chyba to mało realne bo ktoś nie uważał w szkole. Wyjaśniam milion i miliard to nie synonimy:)

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2020 / 10:44, *.mm.pl

@Babutas: Masz oczywiście Kolego rację, moja "literówka" . Oczywiście milionów miało być :).

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.01.2020 / 14:01, *.cyfrowypolsat.pl

Na takich warunkach nie zastanawiałbym się ani chwili! A od lipca Muzyk do bramki i promujemy kolejnego bramkarza :-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2020 / 14:39, *.247.208

@Sputnik 44: "promujemy kolejnego bramkarza", żeby nabić kabzę Mioduskiemu. Jak będziemy grać ciągle nowymi i młodymi, to o mistrzostwie można zapomnieć.

odpowiedz
Zutnik 43 - 27.01.2020 / 15:23, *.chello.pl

@Sputnik 44: Tylko po co promować? Nie lepiej zająć się aspektem sportowym klubu, a nie nabijaniem kieszeni wkładu do garnituru prezesa?

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.01.2020 / 20:16, *.cyfrowypolsat.pl

@Zutnik 43: bo od momentu, w którym okazało się że 2/3 legijnych zobowiązań jest wobec Pudla to chcąc niechcąc jesteśmy bardzo silnie związani...

odpowiedz
Kibolek - 27.01.2020 / 13:52, *.telefonica.de

Kiedy pogonimy Mioduskiego lichwiarza i pasera. Człowieka który niszczy i okrada nasz klub.

odpowiedz
Ebebebe - 27.01.2020 / 13:33, *.chello.pl

Nie Legia zarobi, tylko Mioduski zarobi

odpowiedz
Ebebenge - 27.01.2020 / 15:08, *.centertel.pl

@Ebebebe: no czyli Legia, bo miodulski jest wlascicielem.

odpowiedz
yhy - 27.01.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Ebebebe: a ile Mioduski włożył w Legie? Szybko zapomniałeś :)

odpowiedz
Anty czekolada - 27.01.2020 / 18:09, *.centertel.pl

@Ebebebe: wracaj do Afryki

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 27.01.2020 / 18:12, *.centertel.pl

@Ebebenge: Miodulski? Kto to

odpowiedz
Ebebebe - 27.01.2020 / 22:14, *.chello.pl

@yhy: Ani złotówki, zobowiązania są na Legie więc wszystkie niby pożyczone pieniądze odzyska. A ile Legia straciła na kretyńskich decyzjach wkładu do garnituru prezesa?

odpowiedz
Mietek - 27.01.2020 / 13:21, *.play-internet.pl

To Pudel bedzie zarobiony. Nastepny Karbownik pewnie w czerwcu. Później nie bedzie mial juz kogo sprzedawac.

odpowiedz
zduneq - 27.01.2020 / 13:11, *.inetia.pl

czyli jednak da się podpisać sensowną umowę transferową.
Majecki na zmianę z Muzykiem w bramce i będzie dobrze.

odpowiedz
Obcy - 27.01.2020 / 13:10, *.t-mobile.pl

Jeszcze do przechandlowania zostanie Karbownik i to na tyle. Prezes swój cel osiągnie. Wcześniej prezes Bogusław wydoił Legię teraz czas na prezesa Dariusza.

odpowiedz
Cisse - 27.01.2020 / 13:08, *.com.pl

Majstersztyk transferowy w wykonaniu klubu. Podoba mi sie , że wartosci sprzedawanych piłkarzy wyraźnie ida w gore.

odpowiedz
Mistrz - 27.01.2020 / 13:04, *.com.pl

A kupią szrot za 200tys euro bo na więcej ich nie stać

odpowiedz
kowalski - 27.01.2020 / 13:02, *.171.4

i git

odpowiedz
kowalski - 27.01.2020 / 13:02, *.171.4

i git

odpowiedz
Abcd - 27.01.2020 / 12:58, *.t-mobile.pl

W końcu nie oddajemy za półdarmo.

odpowiedz
m4 vel Wojcik - 27.01.2020 / 12:34, *.51.162

Gramy bez bramkarza :(

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 15:38, *.chello.pl

@m4 vel Wojcik: siatkówka

odpowiedz
Ta jasne... - 27.01.2020 / 12:33, *.orange.pl

Legia..., Kto zarobi, ten zarobi...

odpowiedz
WETERAN - 27.01.2020 / 12:27, *.chello.pl

Dobre pieniądze za średniego bramkarza.

odpowiedz
zkr - 27.01.2020 / 12:23, *.tpnet.pl

Majstersztyk

odpowiedz
woot - 27.01.2020 / 12:20, *.icpnet.pl

ogromna strata, ale też ogromny zarobek.

odpowiedz
Jebem nato - 27.01.2020 / 12:09, *.chello.pl

Plus minus 40 baniek do przodu za Jarosława i Radosława

odpowiedz
Elquatro - 27.01.2020 / 12:05, *.chello.pl

Żyła złota bije przy Ł3

odpowiedz
Gienek - 27.01.2020 / 12:04, *.netfala.pl

Niezła suma, ale podejrzewam, że Karbownik przebije ją już niedługo.

odpowiedz
Ładnie - 27.01.2020 / 12:03, *.55.32

Jeśli to prawda to trzeba pogratulować zarządowi
Wreszcie sprzedają za porządne pieniądze.

odpowiedz
Pablo777 - 27.01.2020 / 12:01, *.com.pl

Jeśli tak jest faktycznie to naprawdę dobra robota z tym transferem!

odpowiedz
Fan - 27.01.2020 / 11:58, *.t-mobile.pl

Nie Legia zarobi tylko Mioduski...

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 11:56, *.145.75

Za takie pieniądze, to tylko z podziękowaniem żegnać.

odpowiedz
Pablito - 27.01.2020 / 11:39, *.t-mobile.pl

Zbyt piękne aby było prawdziwe. Zakończy się pewnie (choć obym się mylił) na 3 - 4 mln euro plus te bonusy.

odpowiedz
Rezio - 27.01.2020 / 11:12, *.omnitec.pl

Kwota zacna, z przykrością stwierdzam że warto za tyle sprzedać. :)

odpowiedz
Mario - 27.01.2020 / 11:12, *.timplus.net

Strasznie krytykuję prezesika za totalną wyprzedaż i cały ten cyrk, jaki zrobił z klubu.
Osobiście nie wierzę, iż będzie to 7 mln euro. Pewno jest tyle warunków do spełnienia, że to będzie dużo niższa kwota. Jednak co by nie mówić, to spora kwota za tego chłopaka. Nie chcę go obrażać, ale nie jest jakimś tam kozakiem. Wiadomo, że młody, ale od początku widać, że jedzie na pijarze świetnych bramkarzy z Legii. Wydaję się, że w innej, słabszej drużynie, to nikt by na niego nie zwrócił uwagi. Może pod kątem wieku. Oczywiste jest również, że był wystawiany z myślą o handlu. Z Legii zrobiono tani sklepik. Wyniki przestały się liczyć. Może ewentualnie przy okazji uda się zdobyć mistrza lub wejść do grupy w pucharach.

odpowiedz
Wolfik - 27.01.2020 / 14:46, *.mm.pl

@Mario: Niestety Kolego, mam podobne obawy co do tej kwoty (vide Niezgoda). W tym jednak przypadku strata nie jest aż tak bolesna jak w przypadku Jarka. Po pierwsze - o ile wierzyć doniesieniom - Majecki ma grać u nas do końca sezonu, czyli będzie czas na przygotowanie do 1-ki Muzyka lub poszukanie zastępcy a obecny bramkarz pomoże drużynie na wiosnę.
Zgadzam się tez z 2-gą częścią Twojego komentarza. Cóż Kolego, cała liga tak wyglada, każdy wieje jak tylko nadarzy się okazja. Dopóki nie zagramy w LE, nie ma co marzyć że będzie chociaż trochę inaczej.

odpowiedz
ANTYzygo - 27.01.2020 / 11:08, *.com.pl

powodzenia i rozwijaj się dalej.

odpowiedz
Kuba - 27.01.2020 / 11:04, *.246.135

Super, wreszcie konkretna kwota a bramkarz taki sobie :)

odpowiedz
Grzesiek - 27.01.2020 / 11:00, *.centertel.pl

No i to jest dobry finansowo transfer nie to co niezgody za smieszne 3,5 mln dolarow

odpowiedz
xaxa12 - 27.01.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

@Grzesiek: dlaczego wypisujesz kłamstwa i glupoty na temat kwoty za Niezgode?

odpowiedz
Grzesiek - 27.01.2020 / 16:50, *.centertel.pl

@xaxa12: haha niby gdzie napisalem to klamstwo. Dobra specjalnie dla Cb 3,5 mln dolarow plus niepewne bonusy wartosci niewiadomej

odpowiedz
Paweł - 27.01.2020 / 11:00, *.centertel.pl

Ciężka rozkmina teraz dla sztabu szkoleniowego, czy od razu wrzucić na głęboką wodę któregoś z młodych bramkarzy przygotowując ich już pod kątem nowego sezonu i potencjalnych pucharów, czy właśnie dać grać Radkowi, a ich dopiero od lata? Opcja pierwsza wydaję się dużo rozsądniejsza dla klubu.

odpowiedz
Zecer - 27.01.2020 / 14:53, *.amazonaws.com

@Paweł: Niech młodość nie będzie tu wymówką. Muzyk jest starszy o rok od Majeckiego. Nie ma na co czekać, tylko spokojnie zacząć stawiać już na niego.

odpowiedz
DŚ(L) - 27.01.2020 / 17:26, *.play-internet.pl

@Zecer: Z tym że Muzyk z naszej czwórki bramkarzy jest najgorszy.Jak już to tylko Miszta!!

odpowiedz